FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. november 1., szombat 11:08

Cazorlat iranyito Tkp-kent hasznald,ott jobb mint szelen. Csatarnak 15ben Icardit ajanlom,szelsovedonek meg De Scigliot. Barmelyik szelen tud jatszani,16ban nalam 85os,igy hogy Carvajallal felvaltva jatszott 2 szezonon keresztul. (Csak utobbi nem fejlodott igy elpasszoltam es hoztam Götz-öt)
Marcelo meg mar 86os nalam szoval ot is ajanlom
Ahogy lattam Thiago nemigen fejlodik 15ben annak ellenere hogy az egyik legtovabb fejlodonek irjak. Raadasul nekem lassu TKPnak. Bar most 4.szezonomra eloszerzodtettem ingyen asszem,szoval azert kiprobalom.
En mint olcso de jo jatekost,Besicet csak ajanlani tudom. Most 78as,talan 80ig megy,de korrekt kiegeszitoember. Ahogy Gonalons id eleg jo meg ha idosebb is.

Amugy megint kcsog volt a Fifa,3.szezon teleig elhuztam CRt,es csak akkor akart mindebkepp lepni,Barca elfogadta a 104 millas penzt amit kertem,erre nem egyeztek meg. 3 nap mulva latom hogy 55 millaert eladtak a Barcanak es csak 40 millat kapok. Rohadjanak meg :D Mindegy,igy is van 140 millam,es nyaron jon Hazard ingyen,de mivel CR a legjobb a jatekban is,igy nehez lesz potolni.. Foleg hogy igy telen mar nem is akarok senkit venni a helyere.

Ortizt nektek is dobta amugy a gep a Barcaba? (Lehet hogy Barca B) CF poszt. Eleg OP statokkal.

Most vannak szerencsere rendes tehetsegek is az ifiakademian,igy hoztam is fel 1-2 arcot. Mondjuk az egyik az CB,de 93as Finishingje lesz,nagyon jo fejelo,vedekezni kevesbe tud. Birom az ilyen posztzavaros jatekosokat :lol:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. október 31., péntek 22:30

Mivel most játszottam egyet, csináltam gyorsan egy videót (nem túl jó minőség, mert telefonos nem szórakoztam a streameléssel) miért jó Sturridge nálam. MU-Arsenal bajnoki döntőt az utolsó előtti fordulóban 85-85 pont. Neccesen 1-2. Piros lap, védett tizenegyes, volt minden.

Ha megnézed a videóban látszik, hogy a mögötte lévő középpályás milyen gyorsan fel tud fejlődni a helyére, ha esetleg ő lelassulna, vagy utat nyitna neki. Bár itt nem hozta játékba. Illetve könnyen kiszolgálható, akár visszalép, akár beindul. Ami meg nem látszik a videón, hogy a két hátvéd a támadás oldalán már fellépett a középpályára, az is roppant hasznos. :)
A válogatottba fejlődik fel a leggyorsabban. Ott kell sokat játszatni. Egyébként a második gólt is ő lőtte.
Nem nagy gól, mivel hátrányban voltam, nem kockáztattam.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. október 31., péntek 21:24

Támadó 4-3-3 szerű. Egyedileg szerkesztett felállás szóval úgy konkrétan nem tudom megmondani. De azzal egyezik az ő posztja is kb., és a kiszolgálása is. Az a lényeg, hogy van mellette két szélső, meg mögötte is közvetlen egy KTK.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BH710 » 2014. október 31., péntek 20:46

Anyaka írta:Az előző oldalon van a hozzászólásomban szintén az Arsenal kezdője. Nézd meg a neveket. Sturridge-nek csak a felállás nem jó, egyébként nagyon komoly befejező.

2018-ban pedig ingyen igazolható lesz Ronaldo, Messi, de ő nem jön, illetve nekem júliustól csatlakozik Pogba, és Hazard (bár őt annyira nem bírom, de eladni jó lesz) is. Ingyen. Cserébe el kellett adnom a kapusom 80 millióért, de megérte. Helyette jött Scuffet, meg egy milliót át tudtam dobni a fizetésekre, így Ronaldo, Pogba, Hazard fizetése belefért a költségvetésbe. Illetve megvettem Marquinhost 20 millióért, meg még maradt is. Plusz nyomtam egy Isco - L.Markovics cserét is, az is költségmentes volt.

Laporte-t még védőnek megéri megvenni, talán még elérhető neked jó áron, vagy, ha lejár a szerződése, akkor.

Sturridge-nek melyik felállás fekszik?

balhátvédet akarok venni,albát vagy marcelot,plusz welbecket vagy sturridget eladom és kell még egy cserecsatár is. pogbát 18+podolskiért vettem. cazorla is öregszik,egyenlőre ő oxi cseréje,de gondoltam rá, h deut elhozom aztán 1 évig kölcsönbe adom valahová addig még jó santi is aztán eladom. laporte-t max akkor hozom ha lejár a szerződése,gondolom elég drágán lehetne megvenni és nem kapok túl sok pénzt egy átigazolási időszakban.

LaMartin: köszi :D

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. október 31., péntek 20:33

http://sofifa.com/players/?sort=pt

Ezeket a spílereket még többynire olcsón el lehet hozni, és mind minimum 84 fölé mennek. Bahlouli nekem nagyon adta, southamptonba vettem a játék elején és mivel folyamatosan játszik, 3 hónap alatt eddig 3-at ment fel.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. október 31., péntek 19:49

Az előző oldalon van a hozzászólásomban szintén az Arsenal kezdője. Nézd meg a neveket. Sturridge-nek csak a felállás nem jó, egyébként nagyon komoly befejező.

2018-ban pedig ingyen igazolható lesz Ronaldo, Messi, de ő nem jön, illetve nekem júliustól csatlakozik Pogba, és Hazard (bár őt annyira nem bírom, de eladni jó lesz) is. Ingyen. Cserébe el kellett adnom a kapusom 80 millióért, de megérte. Helyette jött Scuffet, meg egy milliót át tudtam dobni a fizetésekre, így Ronaldo, Pogba, Hazard fizetése belefért a költségvetésbe. Illetve megvettem Marquinhost 20 millióért, meg még maradt is. Plusz nyomtam egy Isco - L.Markovics cserét is, az is költségmentes volt.

Laporte-t még védőnek megéri megvenni, talán még elérhető neked jó áron, vagy, ha lejár a szerződése, akkor.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BH710 » 2014. október 31., péntek 19:35

kezdtem egy karriert az arsenallal 15-ben,első szezon végén 3.lettem bajnokságban,ligakupát és community shieldet behúztuk. eladtam özilt a citynek 68 millióért /euro/ jött thiago a helyére 20-ért,kp-ra elhoztam pogbát,védelembe varanet,csatárnak pedig sturridget de ő nem vált be igazán. giroudot is eladtam. 4231-be nyomom.
kezdő:szcesnyi-debuchy,varane,koscielnyi,gibbs-pogba,ramsey-oxi,thiago,alexis-welbeck
cserék:ospina,mertesacker,rafinha(thiago tesója),sturridge,rosicky,wilshere
tudnátok mondani fiatal tehetségeket? akiket olcsón meg lehet venni az elején és jól fejlődnek.
sturridge nem vált be,welbeck sokkal inkább,25 góllal gólkirály lett.


lenne olyan problémám játékoskarrier módban h szereztem már 3 gólt és adtam egy gólpasszt is, de csak 1 gólt "ir" be a fejlődéshez,rövid passzokhoz is nagyon keveset. ez miért van?

kormanyos89
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014. október 31., péntek 19:22
Kedvenc játékosaid: Guti, Modric, CR.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kormanyos89 » 2014. október 31., péntek 19:25

7 millió FIFA 14 coinst cserélnék FIFA 15 coinsra vagy játékosra.

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2014. október 31., péntek 18:59

Helo

Tudja valaki hogy mi lehet a hiba de ha veszek valamit (labda mez stb) az katalogusbol azt UTben nem kapom meg!?
Elore is koszi

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2014. október 31., péntek 18:43

Sziasztok.

Nem tudom, tapasztaltatok-e ilyen problémát, de mitôl lehet, hogy a fifa 14 meccs közben néha kilép?
A játék eredeti, az összes driver friss és a vas is bôven megvan hozzá.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. október 31., péntek 18:42

Zsoc írta:14-be klasszis támadó középpályásokat mondjatok nekem. Götzet most kellett eladnom sajna. Az érte kapott 100assal együtt van rá 160 miller kb, szóval vmi extra kéne és nem hátrány ha fürge az ember. Köszke :D
Isco, Mata, Hamsik, De Bruyne, Bernard, Oscar

Egyébként végre megvan, hogy kell megakadályozni, hogy egy játékos elhagyja a klubot, mert pl. haza vágyik.
Eddig minden fifában el kellett adnom Ronaldot maximum 2 szezon után, mert új kihívásokra vágyott. Megint jött tőle az üzenet, én meg felraktam őt a kölcsönzési listára, short loan-ra. :D
a Chelsea el is vitte, aztán szeptember elsején visszahoztam 1 millióért. :mrgreen: és most megint nagyon boldog.

Lehet, hogy ez csak nekem új dolog, de már olyan régóta idegesített, gondoltam leírom, hátha valaki még nem tudta.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. október 31., péntek 18:08

Zsoc írta:14-be klasszis támadó középpályásokat mondjatok nekem. Götzet most kellett eladnom sajna. Az érte kapott 100assal együtt van rá 160 miller kb, szóval vmi extra kéne és nem hátrány ha fürge az ember. Köszke :D
Paredes.Még az 1. szezonba igazoltam le a Boca Juniorstól 10 milláért,és 2 szezon alatt felment 87-re.

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 31., péntek 17:31

Eriksent már megvettem egyszer, de őt nagyon nem éreztem. Másik gond, hogy azért már haladgattam szóval kezdenek kimenni az emberek, de Coutinho egy próbát megérhet. Ő kb pont ideális korban van. Meg megnézem ezt az Adryant mit tud.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 31., péntek 17:21

Nekem Eriksen adta a legjobban, mint KTK.
Love football, hate antifa.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. október 31., péntek 17:20

Zsoc írta:14-be klasszis támadó középpályásokat mondjatok nekem. Götzet most kellett eladnom sajna. Az érte kapott 100assal együtt van rá 160 miller kb, szóval vmi extra kéne és nem hátrány ha fürge az ember. Köszke :D
http://www.futhead.com/14/career-mode/p ... er_28/cms/ itt válogathatsz. Neveket nem írok, mert az a játékstílusodtól függ.

Avatar
Zsoc
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:17
Kedvenc játékosaid: Raul,RC,Guti-Iker,SR4,Coentrao,Varane- Gerrard,Totti,Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Zsoc » 2014. október 31., péntek 17:16

14-be klasszis támadó középpályásokat mondjatok nekem. Götzet most kellett eladnom sajna. Az érte kapott 100assal együtt van rá 160 miller kb, szóval vmi extra kéne és nem hátrány ha fürge az ember. Köszke :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 30., csütörtök 9:44

BLaZE írta:de a 70k fele nem 35?
30ért tettem fel, de persze 35öt adhat érte, gondoltam nem kereken 70k-ja van. :) Majd grofs elosztja felébe.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. október 30., csütörtök 9:37

szuper :) akkor én is kirakok valakit 30k ért. de a 70k fele nem 35? :mrgreen:

klubnév: La Decima
player: Iago Aspas
30/35kért vant fent 1 napi licittel! Köszi! :D
halálomig madridista leszek

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. október 30., csütörtök 9:36

BLaZE írta:nem nyomjuk felesben? rám férne egy kis zseton :)
Felőlem. Feltettem Bajnert :mrgreen: 30k-ért, :)
Mondjuk, ennyit bőven megér... :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2014. október 30., csütörtök 9:34

nem nyomjuk felesben? rám férne egy kis zseton :)
halálomig madridista leszek


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég