Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 23:58

EnzoZidane89 írta:Szerintem Iscot ha el is engedik,akkor is max a "szitibe",Pellegrini papa mellé. :D Tényleg technikás,gyors,flegma...de én még mindig azt mondom,nem kell elájulni tőle..ezeket nem minden meccsen csinálja...megbocsássatok,de sokan itt magatok alá pisiltek mert behúzott egy kötényt. :-) Majd ha bizonyított valamit,akkor lehet róla beszélni,és esetleg tervbe venni a csapatnál,addig csak ígéret marad :-)
az apja azt szeretne hogy itt hogy játsszon a fia, vagyis minket részesít előnyben és az apja az ügynöke is.
a hírek szerint van egy megállapodásunk a cityvel hogy a két csapat egyszerre egy játékosra nem nyomul, hogy ne verje fel az árát. mi érdeklődtünk navas iránt és isco iránt a citynél ugyanez, és most megvették navast.
bár azt nem értem hogy amikor egy klub kijelenti hogy a kivásárlási ár alatt -35millió- nem engedik el, akkor hogy tudnák fel verni az árát, de mindegy is bízom benne hogy igazak a hírek.
még egy kérdés de tök komolyan. egy 21éves játékostól mit vártok hogy ne csak egy tehetség, egy ígéret legyen?
ez a srác a bl-ben is lőtte a nagyobbnál nagyobb gólokat míg mondjuk neymar akinek hála a média hypenak 10x nagyobb elismerése van mint neki ő mivel bizonyított többet? semmivel. de nem is kell mert még ő sem kapta meg a lehetőséget a bizonyításra nagyszínpadon. persze szerintem is jobb neymar mint isco jelenleg, de nem annyival mint amennyivel elismertebb.
ez a srác a bl-ben is lőtte a gólokat, ellenünk sem szarta össze magát. és hány játékosnál hoztátok fel érvként hogy nincsenek társai? neki olyan kurva jó csapattársai vannak?
nem értem hogy egy 21(!)éves játékostól mi többet szeretnétek hogy ne ígéret legyen hanem kész játékos.
kérlek válaszolj, mit bizonyítson, mit tegyen hogy elismertebb legyen? vágassa le két oldalt a haját és zselézze fel?
a kötényes részhez: igen a köténynél magam alá pisiltem. mert ilyet ma már ritkán látni. a jelenlegi keretünkből erre egyedül a BALHÁTVÉDünk képes ami lássuk be elég szomorú. cr-ből kiölték.. a többiek meg nem is ilyen típusúak. én ilyeneket akarok látni, ez szórakoztat, nem pedig az hogy dimaria belevezeti 5védőbe aztán reklamál, magyaráz mutogat, vagy azt hogy özil megveri 1v1ben a védőjét simán lefuthatná de a védő picit löki ő meg felháborodva megáll széttárja a kezét és nézi a bírót, aki nem fújja le, vagy olyan higuaint akinek egy fellőtt passz átvétele is gondot okoz.
félreértés ne essék: én sem akarom 11 brazillal telerakni a csapatot, akik freestyleoznak. nyilván meg kell találni az aranyközéputat de most szerintem túl kevés ilyen művész van nálunk. bántóan, kínosan kevés.
ez az egész nem csak neked szól zidane. :-)

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 6., csütörtök 23:47

Szerintem Iscot ha el is engedik,akkor is max a "szitibe",Pellegrini papa mellé. :D Tényleg technikás,gyors,flegma...de én még mindig azt mondom,nem kell elájulni tőle..ezeket nem minden meccsen csinálja...megbocsássatok,de sokan itt magatok alá pisiltek mert behúzott egy kötényt. :-) Majd ha bizonyított valamit,akkor lehet róla beszélni,és esetleg tervbe venni a csapatnál,addig csak ígéret marad :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 23:13

nmate írta:Amúgy igen, ezt nagyon adom, bírom az ilyen tagokat, akik bevetnek egy elasticot, egy kötényt nem félnek behúzni... szívesen látnám én is habfehérben, de akkor itt komoly reformok kellenek és Isco sem lesz itt atyaúristen, mert bár nagyon technikás és ügyes kicsiben, azon kívül nem nagy eresztés.
30-ért még jöhet, aszondom. Többet nem ér.

Nem véletlen akartam itt látni Neymart is, bár nála is lehetett volna agyalni, hogy hova tegyük be

Csak Bale ne jöjjön ilyen horror pénzért.
egyetértek. bale max 60, nagyon max. de inkább isco 35ért. :D
neymart én is pont ezért akartam.
mourinhora haragszom is amiatt hogy ronaldoból "kiölte" ezeket, mert ő is nyomatta ezeket ezerrel. megállt a védővel szemben, táncolt a labda fölött a védő meg már a nézésébe elszédült és akkor elkezdte rávezetni.. most meg tök leegyszerűsítette a játékát. még az első szezonjában kilences mezben rengeteg ilyet csinált ronaldo mostmár csak sarkazások, a védőket se olyan látványosan veri meg "csak" eltolja mellettük.
ezért akarom iscot, azért nem egy neymar de hasonlóan könnyed, laza és a testfelépítése még jobb is szerintem. meg lenne még egy übertechnikás fazonunk, mert özilnek is volt idén egy olyan labdaátvétele hogy besírtam rajta de 1 látszott rajta hogy még ő is meglepődött 2 utána a "beadása" a vip páholyban kötött ki.
idén iscot, jövőre lucast a népnek. és céert visszavonulásig. :D
Pff, na tessék, eddig mindig leszóltam Iscot (igaz nem láttam csak ellenünk és párszor a BL-ben, de szerintem kb ahhoz a szinthez kell viszonyítani), erre meg lehoz egy ilyen meccset. Nem azt mondom, hogy megváltozott a véleményem róla, de annyit mindenképpen elért ma nálam, hogy mostantól külön figyelni fogom ezen a VB-n. 35-öt viszont tuti nem ér, négy éve annyiért Alonsokat lehetett venni.
vasárnap, félkilenckor a németek lesznek az áldozatok.
35ért oké hogy alonsot lehetett venni 4éve de azóta a city se szarral gurigázik -bár már akkor se voltak kispályások- és feltűntek olyanok mint a monaco, a psg..nézd meg a city most vette meg a shakhtartól fernandinhot 40(!)millióért.

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: czier » 2013. június 6., csütörtök 23:12

messideco írta:(összefoglaló egyelőre nincs....)
Tessek

Amugy ez a holland generacio egesz igeretesnek nez ki. :hmmm:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 6., csütörtök 23:10

Pff, na tessék, eddig mindig leszóltam Iscot (igaz nem láttam csak ellenünk és párszor a BL-ben, de szerintem kb ahhoz a szinthez kell viszonyítani), erre meg lehoz egy ilyen meccset. Nem azt mondom, hogy megváltozott a véleményem róla, de annyit mindenképpen elért ma nálam, hogy mostantól külön figyelni fogom ezen a EB-n. 35-öt viszont tuti nem ér, négy éve annyiért Alonsokat lehetett venni. :D

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 6., csütörtök 23:06

Hollandia - Németország 3-2 B-) :lilasalas: :lilasalas: :rock: :rock: :'(
Maher, Wijnaldum, John --------- Rudy (11-es), Holtby (összefoglaló egyelőre nincs....)

Kezdőnk: Zoet- van Rhijn, de Vrij, Martins Indi,Blind - Strootman,de Jong, Maher - John,Wijnaldum, van Ginkel.

9 játékos általában állandó tagja a felnőtt keretnek. World Cup, here we come! B-)

Jöhetnek 9-én az oroszok :-)
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 6., csütörtök 22:58

Galacticos írta:
nmate írta:Védekezni nem igazán szeret a tag, ha meg csapatvédekezést akarunk, akkor bizony ide fegyelem kell.
egyébként szerintem itt többet védekezne, égne a bizonyítási vágytól. meg itt nem ő lenne a legnagyobb király hogy megteheti azt hogy csak sétálgat mint ronaldo. legalábbis én ebben reménykedek.
sírok az emberünkön. B-)
ezeket a kis finomságokat hiányolom mostanában, főleg hogy marcelo már mióta nem játszott. ezek amiket amikor meglátok vigyorgok és szakadok az ellenfelen hogy kínjában felborítja mert megszégyenítették egy ilyen talpas köténnyel. és ilyen lazán, ilyen könnyeden.. ááá
marceloval akarom látni focizni, MOST. :D
Amúgy igen, ezt nagyon adom, bírom az ilyen tagokat, akik bevetnek egy elasticot, egy kötényt nem félnek behúzni... szívesen látnám én is habfehérben, de akkor itt komoly reformok kellenek és Isco sem lesz itt atyaúristen, mert bár nagyon technikás és ügyes kicsiben, azon kívül nem nagy eresztés.
30-ért még jöhet, aszondom. Többet nem ér.

Nem véletlen akartam itt látni Neymart is, bár nála is lehetett volna agyalni, hogy hova tegyük be :lol:

Csak Bale ne jöjjön ilyen horror pénzért.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 22:52

nmate írta:Védekezni nem igazán szeret a tag, ha meg csapatvédekezést akarunk, akkor bizony ide fegyelem kell.
egyébként szerintem itt többet védekezne, égne a bizonyítási vágytól. meg itt nem ő lenne a legnagyobb király hogy megteheti azt hogy csak sétálgat mint ronaldo. legalábbis én ebben reménykedek.
sírok az emberünkön. B-)
ezeket a kis finomságokat hiányolom mostanában, főleg hogy marcelo már mióta nem játszott. ezek amiket amikor meglátok vigyorgok és szakadok az ellenfelen hogy kínjában felborítja mert megszégyenítették egy ilyen talpas köténnyel. és ilyen lazán, ilyen könnyeden.. ááá
marceloval akarom látni focizni, MOST. :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 6., csütörtök 22:48

Isco azért keményen szopatott minket 1-2x.

De bőven vannak negatívumai is. Védekezni nem igazán szeret a tag, ha meg csapatvédekezést akarunk, akkor bizony ide fegyelem kell.
Egyelőre nem látom, hogy előrelépés lenne Özilhez képest, bár látványosabban játszik, de nem jobb még.

Sajnos aki jelentős előrelépést jelentene a jobb oldalra, az Lucas vagy Reus lenne. Talán Bale is, én meg nem mondom, de ha elhozzuk ilyen 60-70 millákért augusztusban, aztán mást nem is veszünk, hát esélyes, hogy közröhej tárgya leszünk ismét.
Remélem Ancelotti jön most már, ő meg kerek perec megmondja ki kell és nem az lesz, hogy Balet üldözzük egész nyáron.

Bocs az off miatt, de Iscohoz kapcsolódott némileg.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8396
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 6., csütörtök 22:37

közben a hollandok last minute csapták a németeket. :-)
azért elég rangos kis torna, ahogy elnézegettem a kereteket.
rengeteg az ismerősen csengő név. :-)

isco ténlyeg nagyot játszott, de ahogy írták is, nem egy u21-es torna miatt kell leigazolni.
sajnos nem sok meccsen láttam, ellenünk párszor, ellenetek egyszer, 1-2 meccsen a ligába és a bl-ben.
viszont ha a szezon nagy részében tényleg csak megközelítőleg ilyen jól mozgott, butított, akkor ajándék lehet 30-ért is.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 6., csütörtök 20:40

Galacticos írta:és bl? az meg csak a bl? mert ott is jó volt. :-)
én azt mondom őt most már itt akarom látni, és inkább itt nézzük meg hogy mi lesz belőle. ne járjunk úgy vele mint hazarddal hogy elvitte a chelsea most meg már bánhatjuk hogy nem hoztuk mert bőven elférne itt. és esélyes hogy neymarral ugyanez lesz. vagy lucasszal..
benne van a bukó is, de szerintem mivel spanyol tehetség, nagy támogatást fog kapni a szurkolóktól madridban és sokkal könnyebb lesz beilleszkednie mint másnak.
Én nem mondtam,hogy ne jöjjön,csak a véleményemet írtam le...Én per pill nem látom még benne azt,hogy nagy spíler lehet nálunk,főleg,hogy elég nagy játékostemető vagyunk..szal ha esetleg nem válik be,akkor meg mindenki szitkozódni fog,hogy minek adtunk ki érte ennyit meg ennyit...Majd ha jövőre is ilyen szezont hoz le,akkor talán van benne valami. :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 20:31

besteve7 írta:Egy gyors kérdés ki volt a jobb hátvéd, ha Carvajal végig a csere volt, csak nem egy barca B ből felsztárolt gyerek?
montoya volt.
EnzoZidane89 írta:Ahogy írták is,ez egy ifj. torna.. itt mindenki robbanthat..
és bl? az meg csak a bl? mert ott is jó volt. :-)
én azt mondom őt most már itt akarom látni, és inkább itt nézzük meg hogy mi lesz belőle. ne járjunk úgy vele mint hazarddal hogy elvitte a chelsea most meg már bánhatjuk hogy nem hoztuk mert bőven elférne itt. és esélyes hogy neymarral ugyanez lesz. vagy lucasszal..
benne van a bukó is, de szerintem mivel spanyol tehetség, nagy támogatást fog kapni a szurkolóktól madridban és sokkal könnyebb lesz beilleszkednie mint másnak.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 6., csütörtök 20:29

Galacticos írta:egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
ha ma flop lett volna mint tello lemerném fogadni hogy most pont a mostaninak az ellentéte lenne.
egy hónapja nyomatom minden topikban, mindig jött rá válasz hogy kevés, hogy hova, hogy minek...mostmár talán többen írtok majd mellette. :-)
pont azt képviseli amit látni szeretnék, könnyed, laza de nem túl laza, és elég flegma ahhoz hogy ilyen talpal háttal-bőrösöket nyomasson. sírok rajta. marcelo-cr-modric-isco-suarez/benzema és indulhat a bugi. nincs labda elpattanás, nincs állandó visszahúzás a jobbik lábra....
hozni kell.
Én még mindig tartom,hogy nem jobb egy feltörekvő tehetségnél. Ahogy írták is,ez egy ifj. torna.. itt mindenki robbanthat.. :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. június 6., csütörtök 20:29

Egy gyors kérdés ki volt a jobb hátvéd, ha Carvajal végig a csere volt, csak nem egy barca B ből felsztárolt gyerek?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 6., csütörtök 20:28

Galacticos írta:egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
Sokan nem is látják az adott játékost játszani és már is véleményeznek róla. Hidd el ezt a köröket én is lefutottam Jesével kapcsolatban :D Én végig követtem az egész szezonját és tudom mire képes, de mégis betaláltak párszor, hogy hát nem is jó.. pedig nem is nézték a Castilla meccseit.
realistahuni írta:Nem kell elfeledni, hogy ez egy ifjúsági válogatott meccs volt, semmi több. Anno Bojan is alkotott ezeken a tornákon. És szerintem inkább a barca stílusához találna a gyerek, Iniesta helyére mondjuk, majd...
De felőlem jöhet ide is és megcáfolhat.
Persze csak egy ifjúsági torna, de valahol el kell kezdeni. Messi meg a többiek is ilyenen robbantottak és lettek valakik. Persze ez nem azt jelenti, hogy mindenkiből klasszis lesz, de a fiatalok itt tudnak alkotni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 20:27

realistahuni írta:Nem kell elfeledni, hogy ez egy ifjúsági válogatott meccs volt, semmi több. Anno Bojan is alkotott ezeken a tornákon.
én ezt értem, de már ez előtt is nyomattam nem ez a meccs miatt akarom, könyörgök pereznek. :D
szerintem itt is jó lenne, nagyon robbanékony.
bónuszba. B-) B-)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 6., csütörtök 20:25

egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
Nem kell elfeledni, hogy ez egy ifjúsági válogatott meccs volt, semmi több. Anno Bojan is alkotott ezeken a tornákon. És szerintem inkább a barca stílusához találna a gyerek, Iniesta helyére mondjuk, majd...
De felőlem jöhet ide is és megcáfolhat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 20:22

ateeemadrid írta:
egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
és erre a következtetésre hogyan jutottál? :D
nézd meg a hozzászólásaimat amikben iscoról írtam, és az arra írt reakciókat. és onnan.
ha most beírnál egy olyat az átigazolási topikba amit sűrűbben olvasnak mint ezt, szóval olyat írsz hogy te mindenképp hoznád iscot, hamarabb hoznád mint mondjuk balet 70ért vagy te jobbnak tartod özilnél. a következő 5postból 3 ellened fog érvelni. hogy isco drága, minek, felesleges, kevés, nem bizonyított... legalábbis nálam így van egy hónapja kb.

de amúgy nem rád gondoltam. :-)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 6., csütörtök 20:17

egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
és erre a következtetésre hogyan jutottál? :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 20:14

egy meccs hogy megváltoztatta isco itteni megítélését.
ha ma flop lett volna mint tello lemerném fogadni hogy most pont a mostaninak az ellentéte lenne.
egy hónapja nyomatom minden topikban, mindig jött rá válasz hogy kevés, hogy hova, hogy minek...mostmár talán többen írtok majd mellette. :-)
pont azt képviseli amit látni szeretnék, könnyed, laza de nem túl laza, és elég flegma ahhoz hogy ilyen talpal háttal-bőrösöket nyomasson. sírok rajta. marcelo-cr-modric-isco-suarez/benzema és indulhat a bugi. nincs labda elpattanás, nincs állandó visszahúzás a jobbik lábra....
hozni kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég