Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 3., hétfő 21:00

Külön köszönet R24-nek az ali-s rendelés miatt! :salute:
Ez csúnya volt :x :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

h.laci94
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2014. április 15., kedd 0:14
Kedvenc játékosaid: CR7, Ramos, Isco, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h.laci94 » 2014. november 3., hétfő 20:06

egyébként így végig gondolva azt amit írtok páran, és azt amit látunk, ha talán 1-2 évvel előbb érkezett volna, még Mou nagy kontra taktikája alatt, na akkor lehetett volna csak igazán nagy fegyver.. akkor többször lett volna hely futni :mrgreen:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 3., hétfő 19:50

http://kepfeltoltes.hu/141103/8972_7774 ... es.hu_.jpg

Ma ez,holnap a jó játék jön!! :mrgreen:

3 bombája azért volt,Sociedad ellen amikor behúzta Bravo kirúgását,Levante ellen,Depor ellen.



Külön köszönet R24-nek az ali-s rendelés miatt! :salute:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 11:01

Ja közbe meg van, hogy a Depor ellen is pókhálózott. :mrgreen:

Amúgy én Bale-t be is dobnám a kezdőbe, hadd játszón, úgy is a Poolnak kell kockáztatnia. James meg pihenjen egyet, mostanában sokat játszott.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. november 3., hétfő 10:45

Ha lesz területe a támadóinknak, nagyon is hasznos lesz számunkra Bale. Ezek általában a nagy meccsek, főleg a Barca ellen és a BL-ben. Ott jobban ki fog jönni belőle, amit tud. Szerintem a spanyol bajnokságban sokáig fog "szenvedni", betömörülnek a kicsik ellenünk, de a nagy meccseket meg lehet vele fogjuk megnyerni... vagyis az ő megmozdulásaival.

Kell egy ilyen játékos is a csapatba, nem lehet mindenki labdazsonglőr, bővül a repertoárunk :)

(Jó érzés belegondolni, hogy mondjuk 6-7 éve csak álmodoztunk ilyen csapatról, most meg itt van. Ha anno valaki ilyen csapatot össze mert volna írni, mindenki lehurrogja, hogy ez nem a fifa... :P örülök, hogy van egy Bale is a csapatban)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 10:43

Nem emlékszem az elsőre. :hmmm:

Amúgy ja, de ott több is volt a terület, mert míg mi irányítunk addig a Spurs a meccsek nagy részében csak próbált... Illetve szerintem nem is volt ennyire kiparancsolva a szélre, mint most, míg itt befele lövő pozícióig tolni kell 10 métert ott két lépésből már lőhetett. Az a tavalyi bombája is ilyen volt, levette egy lépés bumm, gólöröm.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 3., hétfő 10:35

1 bombagólja volt tavaly, Hámesznek idén már 2 is beakadt két hónap alatt, úgy hogy abból 1 hónapig rettenet alibi focit játszott a faszi. Az a baj, Balenek pont ez az "izomból támadom a kaput 30-on belül" nincs már meg. CR lehet elveszi a levegőt, de pont ilyenekkel lehetne megbontani azt a beszűkülő területeket.

Meg mint korábban írtam, a Spursben mindig mélyebbről indult, most 25-30 méterre a kaputól kapja a labdákat, ott kicsi a terület, persze, hogy nem megy ez neki. Többet kell hátra járnia, nem is értem ezt Carlo miért nem húzza meg, így lehetne igazi fegyver a faszi.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 3., hétfő 10:20

nmate írta:Egyébként most, hogy látom, James mennyi nagy gólt ver, most hiányolom igazán Bélától azokat a Spursös bombákat. Spanyol bajnokság ide vagy oda, ezek teljesen kikoptak a játékából, így lett totál egysíkú, eddig legalább megvolt, hogy hintába ültette a védőt aztán elverte a hosszúba.
Mondjuk Jamesnek ez volt az első távoli bombája, "kis" gólokat meg Bale is szerzett, illetve volt pár nagyobb neki is tavaly, de hozzátenném, hogy kb. többet kísérletből lőtt a Spursben, mint nálunk CR, illetve szerintem a spanyol csapatok jobban szűkítik a területet a lőni kívánkozó játékosok előtt.

wxyz írta:
palesz77 írta:Gareth Bale Amazing SKill Show 2014 - 2015 by rom7ooo

Most már biztos vagyok benne, hogy ő a legjobb youtubeos a szakmában jelenleg. Aki képes közel 7 percet összerakni Bale idei szezonjából, annál nem lehet jobb.. :lol:
Mintha olyan nehéz lenne ilyen videót összevagdosni
Voltak olyanok is akik még Khediráról is tudtak csinálni, ami mindent elárul ezekről a vidékról
1047 percet játszott idén, abból 7 percnyi jó megmozdulást csak össze lehet vágni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 3., hétfő 10:09

Egyébként most, hogy látom, James mennyi nagy gólt ver, most hiányolom igazán Bélától azokat a Spursös bombákat. Spanyol bajnokság ide vagy oda, ezek teljesen kikoptak a játékából, így lett totál egysíkú, eddig legalább megvolt, hogy hintába ültette a védőt aztán elverte a hosszúba.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 2., vasárnap 16:09

palesz77 írta:Gareth Bale Amazing SKill Show 2014 - 2015 by rom7ooo

Most már biztos vagyok benne, hogy ő a legjobb youtubeos a szakmában jelenleg. Aki képes közel 7 percet összerakni Bale idei szezonjából, annál nem lehet jobb.. :lol:
Mintha olyan nehéz lenne ilyen videót összevagdosni
Voltak olyanok is akik még Khediráról is tudtak csinálni, ami mindent elárul ezekről a vidékról

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. november 2., vasárnap 15:17

palesz77 írta:Gareth Bale Amazing SKill Show 2014 - 2015 by rom7ooo

Most már biztos vagyok benne, hogy ő a legjobb youtubeos a szakmában jelenleg. Aki képes közel 7 percet összerakni Bale idei szezonjából, annál nem lehet jobb.. :lol:

valakiről ennyit sem lehet összehozni. :)
But he is a good boy...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. november 2., vasárnap 14:12

Gareth Bale Amazing SKill Show 2014 - 2015 by rom7ooo

Most már biztos vagyok benne, hogy ő a legjobb youtubeos a szakmában jelenleg. Aki képes közel 7 percet összerakni Bale idei szezonjából, annál nem lehet jobb.. :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 30., csütörtök 23:29

Aha,a kontra az pont egy emberről szokott szólni,olyan egyszerű dolog az.. :lol: :lol: :lol:
A támadó harmadban lévő játékosknak baromira érezni kell.
Gyorsaság,egy érintő,terület nyitás és azokba befutás,1-1-ezés.
Ehhez nem elég egy szem játékos,hiába hívják őt Cristiano Ronaldonak.
BBC ehhez tökéletes,az egyszer biztos.
Ahogy írták, nemhogy Bale, de még Benzema se volt mindig, amikor már a híres kontráinkról volt szó. Mourinho alatt hallottuk eleget. Az meg nyilván nem úgy működik, hogy CR felpasszolja magának majd be is lövi, nyilván mások is szerepelnek a játékban. És én arról beszéltem, hogy CR miatt vagyunk csak kiemelkedőek a műfajban, nélküle ott lennénk a sima átlagban, ahol nyilván még szintén lőnek pár kontragólt a csapatok, ahogy még a barca is megteszi, akiktől talán a legtávolabb áll ez a dolog.
50re tippelném ilyen esetben az eladását
Ha nem lépne pályára már idén, akkor is 70-80 milliót kapnánk érte. (igazából lehet, hogy akkor többet is kapnánk, mintha játszana! :mrgreen: )

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. október 30., csütörtök 23:01

Bale mikor épül fel?
Keddi meccs a cél

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. október 30., csütörtök 22:57

Na előkerült Neymar neve is....mindenki törődjön bele, a büdös életben nem fog nálunk játszani. Mire katalánék eladnák előjön a brazil szindróma és drasztikusan fog visszaesni.
Van egy Bélánk, akinek vagy kihasználjuk a pozitív képességeit (ebben Carlo nagyon jó) vagy szólunk a Marcának, hogy hozzák le, Bale egy jó ajánlattal vihető...
Szépen jönnének is a pénzes csapatok és tennék a 100-ast az asztalra.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. október 30., csütörtök 22:49

revolver írta:
És megvennénk belőle Neymart balra :mrgreen:
amúgy ha berobbantana egy ilyen ajánlattal a MU, Perezből kinézném, hogy egész nyáron űzné Neymart és kifizetne érte bármennyit :D szerintem fog ő még itt játszani
Iscoval lesz csereüzlet gondolom.. :D Őszintén kétlem, hogy pont hozzátok igazolna, ha esetleg elmegy tőlünk, de amíg jól játszik kétlem, hogy el akarna menni - vagy hogy mi el akarnánk adni -, ha meg szarul játszik, akkor minek vennétek meg..? Neki amúgy nincs valami horribilisen magas kivásárlási ára? :hmmm:

De hogy ne legyek teljesen off. Bale mikor épül fel? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy Carlo megbontja-e majd miatta a mostani felállásotokat, ilyen jól és szépen, mint az utóbbi 2 meccsen rég játszottatok - asszem, javítsatok ha nem így van -, szerintem hiba lenne Carlotól ezt megkavarni egy mezőnyben gyenge Bale miatt.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. október 30., csütörtök 22:48

Hehe elélvezne, RMCFnek meg vége lenne
:lol: ugyanez menne mint most, csak a pólusok cserélődnének

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. október 30., csütörtök 22:46

Akkor inkább elhozzuk majd Messit, az adidas úgyis kifizetné a felét a vételárnak :D bemutatáson meg mehet majd a címercsók, meg a vallomás, hogy gyerekkori álma volt a Realban focizni :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 30., csütörtök 22:36

revolver írta:
És megvennénk belőle Neymart balra :mrgreen:
amúgy ha berobbantana egy ilyen ajánlattal a MU, Perezből kinézném, hogy egész nyáron űzné Neymart és kifizetne érte bármennyit :D szerintem fog ő még itt játszani
Ezt már több embertől is olvastam, szerintem semmi realitása, nem hiszem, hogy a Barca valaha is eladná pont nekünk, de ha igen, nem nézem ki Perez-ből, hogy CR után Neymarral akarja majd "vígasztalni" a szurkolókat, legyen akármilyen jó futballista is a brazil.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 30., csütörtök 22:32

revolver írta:
És megvennénk belőle Neymart balra :mrgreen:
amúgy ha berobbantana egy ilyen ajánlattal a MU, Perezből kinézném, hogy egész nyáron űzné Neymart és kifizetne érte bármennyit :D szerintem fog ő még itt játszani
Hehe elélvezne, RMCFnek meg vége lenne :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég