Daniel Carvajal - 2

A Real Madrid aktuális játékosainak topikjai.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 12., szerda 22:19

Én nem várok tőle sokat.....sőt,azt sem tartanám furának ha szépen lassan egy év alatt építenék be.......mert a madridban játszani nem lesz neki olyan eccerű mint a bundásban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 7., péntek 0:17

CS0ki írta:
Ha már Arbeloat kiszorítja nyertünk vele. Egyenlőre Dani is csak egy tehetség nálunk,plusz ne feledkezzünk meg róla,hogy még nincsen edzőnk..benne lehet a pakliban,hogy nem fog sürün játszani.Ne így legyen,és alázza szét a jobb oldalt,mert a képességei meg vannak hozzá :-)
Nagyon szerencsétlen előszezont kell produkálni ahhoz, hogy ne legyen kezdő. Arbeloa egy tragédia lett, de tényleg a legalja. Ráadásul mindenki örül, hogy esetleg egy fiatal saját nevelést most benyomunk a kezdőbe, és jól fog szerepelni, szóval biztos megkapja a bizalmat egy jó időre. És tényleg nem is lesz nehéz dolog, az elmúlt években amit láttunk a jobb szélen, azt könnyű lesz felülmúlnia.
Elhiheted nekem hogy én fogok a legjobban "becsokizni" ha így lesz :D Ráfér a csapatra a jobb oldal frissitése,Rubeolát meg elküldeni a francba,menjen a cselszibe vagy a szitibe,vagy egy másik olajklubba,pl a Mahacskalába.. :mrgreen: Én örülök Daninak,bár nem tagadom jobban örültem volna egy világklasszis jhv-nek. De nem baj,árgus szemekkel fogom figyelni :)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 7., péntek 0:05

Ha már Arbeloat kiszorítja nyertünk vele. Egyenlőre Dani is csak egy tehetség nálunk,plusz ne feledkezzünk meg róla,hogy még nincsen edzőnk..benne lehet a pakliban,hogy nem fog sürün játszani.Ne így legyen,és alázza szét a jobb oldalt,mert a képességei meg vannak hozzá :-)
Nagyon szerencsétlen előszezont kell produkálni ahhoz, hogy ne legyen kezdő. Arbeloa egy tragédia lett, de tényleg a legalja. Ráadásul mindenki örül, hogy esetleg egy fiatal saját nevelést most benyomunk a kezdőbe, és jól fog szerepelni, szóval biztos megkapja a bizalmat egy jó időre. És tényleg nem is lesz nehéz dolog, az elmúlt években amit láttunk a jobb szélen, azt könnyű lesz felülmúlnia.

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 6., csütörtök 23:51

Tayo írta:Szerintem sem kell az egekbe emelni a gyereket, ha folytatja a fejlődést akkor simán betöltheti évekig ezt a posztot itt, és nemzetközi szinten elismert lehet de igazából ahogy nézegettem őt nem láttam csúcsszuper képességeket de nem is baj, szorgalommal és alázattal sok mindent ki lehet küszöbölni főleg ezen a poszton. Szorítok neki, az elsődleges hogy Arbeloat egyértelműen kiszorítsa.
Ha már Arbeloat kiszorítja nyertünk vele. Egyenlőre Dani is csak egy tehetség nálunk,plusz ne feledkezzünk meg róla,hogy még nincsen edzőnk..benne lehet a pakliban,hogy nem fog sürün játszani.Ne így legyen,és alázza szét a jobb oldalt,mert a képességei meg vannak hozzá :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 6., csütörtök 23:21

Szerintem sem kell az egekbe emelni a gyereket, ha folytatja a fejlődést akkor simán betöltheti évekig ezt a posztot itt, és nemzetközi szinten elismert lehet de igazából ahogy nézegettem őt nem láttam csúcsszuper képességeket de nem is baj, szorgalommal és alázattal sok mindent ki lehet küszöbölni főleg ezen a poszton. Szorítok neki, az elsődleges hogy Arbeloat egyértelműen kiszorítsa.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 6., csütörtök 22:38

Remy írta:Nem értem.
Tanulj meg szöveget értelmezni, akkor majd menni fog. Carvajalnak kifejezetten örülök, de hála a castilla évtizedes siralmas/szánalmas felhozatalának, sokat azért nem merek remélni tőle. Ennyi. Érthető voltam, vagy bontsam tovább tőmondatokra?

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 6., csütörtök 22:14

Már most jobb, mint Arbeloa és csak 21 éves. Szerintem bőven van ideje még fejlődni, szóval én akkor is töretlen bizalommal állnék hozzá, ha esetleg nem hozna valami nagy szezont.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 6., csütörtök 22:05

Gascoigne írta:Megváltani azért nem fogja a világot. És nekem a Castillásokkal kapcsolatban nagy reményeim nincsenek.
Előítéletek kellenek. Ha véletlen nem tud belerázódni az első pár meccsen, akkor jöhetnek "na, én megmondtam hsz-ek"

Nem játszott 1 meccset se még a nagyoknál, de így kell nyilatkozni róla. Nem értem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 6., csütörtök 21:59

Carvajal leigazolása volt a kib.szott minimum, egy borzasztó gyenge poszton lettünk valószínűleg kicsit erősebbek. Megváltani azért nem fogja a világot. És nekem a Castillásokkal kapcsolatban nagy reményeim nincsenek. Hátha ő kivétel lesz...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Jim » 2013. június 4., kedd 14:43

sok sikert itthon
remélem ő lesz a kezdő a következő szezonban

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. június 4., kedd 12:00

GT37 írta:DANIEL CARVAJAL | Tackles, Skills, Assists | Bayer Leverkusen | 2012/2013 (HD)
Remy írta:Remélem hoz egy jó kis szezont és akkor ott lehet majd a VB-n jövőre B-) Szerintetek?
Ott van azért a mi Montoyánk is. :-) Amúgy jó lenne, ha del Bosque szép lassan elkezdené beépíteni az új generációt (Thiago, Isco, Koke, Muniaín, Carvajal, Montoya, De Gea, Bartra, Jesé, Deulofeu, Rodrigo...), de őt ismerve Arbeloa lesz a kezdő jobbhátvéd a vébén. :roll:

Ezzel azért nem értek egyet. Először bizonyítsanak a fiatalok és azután lehet őket beépíteni én most csak Carvajalt építeném be, ha a következő szezonban lehoz egy jó szezont. A barca vonal + Jesé még nem bizonyított első osztályban, majd ezt megteszik akkor odakerülhetnek. Thiago..ő is csak játszogat, nem kezdő és ahogy ti is írtátok 1-1 jó passzára jut 3 rossz az EB, VB pedig nem 38 meccsből áll ahol ki lehet javítani 1-1 gól és már jöhetsz haza.

Persze fontosak a fiatalok, de szerintem a 14-es VB után (rendszeres játék lehetőség mellett + jó teljesítménnyel) lehetne őket beépíteni.
Modric - Kroos

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. június 4., kedd 11:43

Jó volt erre az igazolásra kelni. Óriási lehetősége van, hogy állandó kezdő legyen a Realban és a válogatottban is.
Sok sikert. Remélem ezután a kp jön.
Modric - Kroos

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 4., kedd 11:12

GT37 írta:de őt ismerve Arbeloa lesz a kezdő jobbhátvéd a vébén. :roll:
Csak nem olyan vak :roll: Real Sociedadban is körül lehet nézni, Carlos Martínez mondjuk.. De már tényleg felüdülés lenne akárki Arbeloa helyett.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 4., kedd 10:17

DANIEL CARVAJAL | Tackles, Skills, Assists | Bayer Leverkusen | 2012/2013 (HD)
Remy írta:Remélem hoz egy jó kis szezont és akkor ott lehet majd a VB-n jövőre B-) Szerintetek?
Ott van azért a mi Montoyánk is. :-) Amúgy jó lenne, ha del Bosque szép lassan elkezdené beépíteni az új generációt (Thiago, Isco, Koke, Muniaín, Carvajal, Montoya, De Gea, Bartra, Jesé, Deulofeu, Rodrigo...), de őt ismerve Arbeloa lesz a kezdő jobbhátvéd a vébén. :roll:

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 4., kedd 0:09

Üdv újra itt Dani.

Bundesliga legjobb jhv.-jének választották,ami igenis jó ajánlólevél,mert a Bayernnel triplázó P. Lahm is azon a poszton játszik :salute:

Sikerekben gazdag éveket kívánok.
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 23:22

Csabi írta:esélytelen, boszke mindig a kedvenceit fogja játszatni, egészen a visszavonulásáig. aki meg a realból jön és nem casillasnak hívják nála eleve hátránnyal indul.
Ha itt kiszorítja Arbeloat, akkor kétlem, hogy ne venné majd át a helyét... Azpilicueta se egy nagy szám, szóval Daninak van esélye...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 3., hétfő 23:19

esélytelen, boszke mindig a kedvenceit fogja játszatni, egészen a visszavonulásáig. aki meg a realból jön és nem casillasnak hívják nála eleve hátránnyal indul.

Avatar
Guti.HaZ.
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti,Ronaldo(#9),Claude Giroux
Kedvenc csapatod: RealMadrid, RealBetis, PhiladelphiaFlyers, BostonBruins
Tartózkodási hely: Szekszárd
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Guti.HaZ. » 2013. június 3., hétfő 21:12

Remy írta:Remélem hoz egy jó kis szezont és akkor ott lehet majd a VB-n jövőre B-) Szerintetek?
Az még nagyon-nagyon messze van, de legyen így. :D
"You don’t gamble to win. You gamble so you can gamble the next day."
Bert Ambrose (1896–1971)

https://www.facebook.com/fogadoblog/ :coffee:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 3., hétfő 21:10

Remélem hoz egy jó kis szezont és akkor ott lehet majd a VB-n jövőre B-) Szerintetek?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Daniel Carvajal #??

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 3., hétfő 21:08

Nehéz róla, mert azért még a Német külföldön annyira nem érdekelt bajnokság főleg, hogy még a Leverkusen sem egy kiemelkedő csapat... Majd bebizonyítja itt és tele lesz a utube. :-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég