Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 7., péntek 23:12

Gerr90 írta: Na de visszatérve az U21-esekre, nekem nem rémlik, hogy valaha (értsd úgy, mióta focit nézek) ilyen veretes névsor állt volna össze. Nem csak a spanyolokra gondolok, hanem összességében.
Általában bohóckodásnak tartottam az U-s tornákat, amolyan tanmedencének, de az idein eszméletlen mennyi komoly, vagy annak ígérkező játékos vesz részt.
Szeptembertől elkezdődik az U21-es EB selejtező, és a Magyarok a Spanyolokkal vannak egy csoportban :D Még a végén megéri majd kimenni a meccsre :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 7., péntek 23:11

Galacticos írta: aki akkor kezdett el focit nézni mikor a city beindult azt eltudom képzelni hogy szurkoljon nekik. a tavalyi bajnoki címük drámaisága miatt még a mi történelemkönyvünkben is a fő oldalon szerepelne. eszméletlen lehetett, emlékszem megtettem a cityt akiket amúgy nem csípek de jó pűr játékosukat igen és a unitedet rühellem szóval nekik drukkoltam. és még így is beleborzongtam, aki meg azt a meccset látta mondjuk először vagy akkor ismerkedett a sportággal nagyon könnyen beleszerethetett a citybe. kíváncsi leszek hogy a monaco féle csapatok hogy fogják kijátszani a pénzügyi fair playt, most nem azért de nem vágom ezeket annyira de azt simán meglehet csinálni hogy csinálnak egy "fedőcéget" és ott irreálisan nagy pénzügy adatokat írnak be (mintha mi a fly emiratestől egy szezonra 100millió eurot kapnánk) és így azt el is költhetik. azzal meg nem támadhatja be őket az uefa hogy miért van ekkora bevételük egy cégtől, főleg ilyen sejkeknél a tezsvíre nevére megveszik aztán szevasz.
amúgy sem ezzel kéne foglalkozni, inkább a videóbíró technikáján kéne agyalni.
jaj kellett nekem erről a city féle ligacímről írni, most videónosztalgia jön eredeti kommentárral míg nem kezdődik a sas@heat ismétlése.
"és özil aaaaaaj micsoda labda, ronaldo, ronaldo jobb lábán és lő gól..." 2012. április, camp nou. B-)
Igazad van, azt a meccset én sem felejtem el. Fogadtunk szezon elején egy barátommal, a tét egy üveg Jager volt. Ő nagy MU-s én meg persze fanatikus Realos vagyok. Úgy beszéltük meg, ha mindkettő bajnok lesz, akkor felesbe vesszük, ha viszont az egyik igen, a másik nem, akkor a vesztes fizeti az egészet. (Olyan verzióra nem készültünk, hogy egyik csapat sem szerzi meg az első helyet, optimista alkatok vagyunk)
Csak ezért néztem meg a City utolsó meccsét, miközben végig szidtam őket, hogy az azelőtti hetekben eltoszták az előnyüket. Viszont a meccs utolsó percei tényleg katarzisszerű élményt váltottak ki még belőlem is. Persze nem szerettem meg ettől őket, de egy "friss hús" számára tényleg vonzó dolog lehetett.
Mondjuk ez inkább a kevés kivétel, ami erősíti a szabályt. Ilyen nem történik mindenkivel.
De már csak ezért is figyelemmel fogom kísérni a Monaco útját, kíváncsi vagyok egy ilyen folyamatra már a kezdetektől.
Nincs baj a nosztalgiával, néha én is érzem a késztetést, hogy leüljek régebbi videókat nézni. :D

Na de visszatérve az U21-esekre, nekem nem rémlik, hogy valaha (értsd úgy, mióta focit nézek) ilyen veretes névsor állt volna össze. Nem csak a spanyolokra gondolok, hanem összességében.
Általában bohóckodásnak tartottam az U-s tornákat, amolyan tanmedencének, de az idein eszméletlen mennyi komoly, vagy annak ígérkező játékos vesz részt.
Remy írta:
Azért a Monaconak van múltja. Nem egy új név a futballvilágban. Az egyik legsikeresebb Francia csapat.
Ebben igazad van, az új projektet viszont továbbra is nagyon görcsösnek és komoly szakmai elképzeléseket mellőzőnek látom.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerr90 2013. június 7., péntek 23:15-kor.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 7., péntek 23:08

Galacticos írta: aki akkor kezdett el focit nézni mikor a city beindult azt eltudom képzelni hogy szurkoljon nekik. a tavalyi bajnoki címük drámaisága miatt még a mi történelemkönyvünkben is a fő oldalon szerepelne. eszméletlen lehetett, emlékszem megtettem a cityt akiket amúgy nem csípek de jó pűr játékosukat igen és a unitedet rühellem szóval nekik drukkoltam. és még így is beleborzongtam, aki meg azt a meccset látta mondjuk először vagy akkor ismerkedett a sportággal nagyon könnyen beleszerethetett a citybe. kíváncsi leszek hogy a monaco féle csapatok hogy fogják kijátszani a pénzügyi fair playt, most nem azért de nem vágom ezeket annyira de azt simán meglehet csinálni hogy csinálnak egy "fedőcéget" és ott irreálisan nagy pénzügy adatokat írnak be (mintha mi a fly emiratestől egy szezonra 100millió eurot kapnánk) és így azt el is költhetik. azzal meg nem támadhatja be őket az uefa hogy miért van ekkora bevételük egy cégtől, főleg ilyen sejkeknél a tezsvíre nevére megveszik aztán szevasz.
amúgy sem ezzel kéne foglalkozni, inkább a videóbíró technikáján kéne agyalni.
jaj kellett nekem erről a city féle ligacímről írni, most videónosztalgia jön eredeti kommentárral míg nem kezdődik a sas@heat ismétlése.
"és özil aaaaaaj micsoda labda, ronaldo, ronaldo jobb lábán és lő gól..." 2012. április, camp nou. B-)
Igazad van, azt a meccset én sem felejtem el. Fogadtunk szezon elején egy barátommal, a tét egy üveg Jager volt. Ő nagy MU-s én meg persze fanatikus Realos vagyok. Úgy beszéltük meg, ha mindkettő bajnok lesz, akkor felesbe vesszük, ha viszont az egyik igen, a másik nem, akkor a vesztes fizeti az egészet. (Olyan verzióra nem készültünk, hogy egyik csapat sem szerzi meg az első helyet, optimista alkatok vagyunk)
Csak ezért néztem meg a City utolsó meccsét, miközben végig szidtam őket, hogy az azelőtti hetekben eltoszták az előnyüket. Viszont a meccs utolsó percei tényleg katarzisszerű élményt váltottak ki még belőlem is. Persze nem szerettem meg ettől őket, de egy "friss hús" számára tényleg vonzó dolog lehetett.
Mondjuk ez inkább a kevés kivétel, ami erősíti a szabályt. Ilyen nem történik mindenkivel.
De már csak ezért is figyelemmel fogom kísérni a Monaco útját, kíváncsi vagyok egy ilyen folyamatra már a kezdetektől.
Nincs baj a nosztalgiával, néha én is érzem a késztetést, hogy leüljek régebbi videókat nézni. :D

Na de visszatérve az U21-esekre, nekem nem rémlik, hogy valaha (értsd úgy, mióta focit nézek) ilyen veretes névsor állt volna össze. Nem csak a spanyolokra gondolok, hanem összességében.
Általában bohóckodásnak tartottam az U-s tornákat, amolyan tanmedencének, de az idein eszméletlen mennyi komoly, vagy annak ígérkező játékos vesz részt.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 7., péntek 22:56

Gerr90 írta:
Igazából nem is értem, hogy lehet ezeknek a csapatoknak szurkolni (oké, az adott városok lakói esetében evidens), a Monaconal még csak koncepciót sem látni.
Azért a Monaconak van múltja. Nem egy új név a futballvilágban. Az egyik legsikeresebb Francia csapat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 22:17

Gerr90 írta:Igazából nem is értem, hogy lehet ezeknek a csapatoknak szurkolni (oké, az adott városok lakói esetében evidens), a Monaconal még csak koncepciót sem látni. Veszik az embereket, aztán lesz valami. Kicsit olyan néhány-évvel-ezelőtti-City érzésem van, amikor már attól tartottam, hogy minden csatár az övék lesz... csak éppen más posztokkal nem is nagyon törődtek. Sajnálom, hogy terjed ez a hullám, még akkor is ha jót tesz a nemzetközi erőviszonyoknak.
aki akkor kezdett el focit nézni mikor a city beindult azt eltudom képzelni hogy szurkoljon nekik. a tavalyi bajnoki címük drámaisága miatt még a mi történelemkönyvünkben is a fő oldalon szerepelne. eszméletlen lehetett, emlékszem megtettem a cityt akiket amúgy nem csípek de jó pűr játékosukat igen és a unitedet rühellem szóval nekik drukkoltam. és még így is beleborzongtam, aki meg azt a meccset látta mondjuk először vagy akkor ismerkedett a sportággal nagyon könnyen beleszerethetett a citybe. kíváncsi leszek hogy a monaco féle csapatok hogy fogják kijátszani a pénzügyi fair playt, most nem azért de nem vágom ezeket annyira de azt simán meglehet csinálni hogy csinálnak egy "fedőcéget" és ott irreálisan nagy pénzügy adatokat írnak be (mintha mi a fly emiratestől egy szezonra 100millió eurot kapnánk) és így azt el is költhetik. azzal meg nem támadhatja be őket az uefa hogy miért van ekkora bevételük egy cégtől, főleg ilyen sejkeknél a tezsvíre nevére megveszik aztán szevasz.
amúgy sem ezzel kéne foglalkozni, inkább a videóbíró technikáján kéne agyalni.
jaj kellett nekem erről a city féle ligacímről írni, most videónosztalgia jön eredeti kommentárral míg nem kezdődik a sas@heat ismétlése.
"és özil aaaaaaj micsoda labda, ronaldo, ronaldo jobb lábán és lő gól..." 2012. április, camp nou. B-)

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 7., péntek 22:09

Galacticos írta: vasárnap, félkilenckor a németek lesznek az áldozatok.
35ért oké hogy alonsot lehetett venni 4éve de azóta a city se szarral gurigázik -bár már akkor se voltak kispályások- és feltűntek olyanok mint a monaco, a psg..nézd meg a city most vette meg a shakhtartól fernandinhot 40(!)millióért.
Remélem hazaérek a meccsre, és jobban szemügyre vehetem Iscot. Kétségtelenül nagy összecsapás lesz.

Igazából nem is értem, hogy lehet ezeknek a csapatoknak szurkolni (oké, az adott városok lakói esetében evidens), a Monaconal még csak koncepciót sem látni. Veszik az embereket, aztán lesz valami. Kicsit olyan néhány-évvel-ezelőtti-City érzésem van, amikor már attól tartottam, hogy minden csatár az övék lesz... csak éppen más posztokkal nem is nagyon törődtek. Sajnálom, hogy terjed ez a hullám, még akkor is ha jót tesz a nemzetközi erőviszonyoknak.
cart írta:Az amúgy hogy jön ki, hogy például Nacho 23 évesen játszhat az u21-esek között?
Engem is meglepett, ezért kutakodtam kicsit tegnap és kiderült, hogy az lehet a keret tagja, aki az első selejtező napján nem volt több 21 évesnél.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 20:59

Kerlon írta:Azért a német és a holland is odabaszarintós csak azokat te, mi annyira nem látjuk, mert nem követjük őket... A holland keret is brutális. Sok az első osztályú játékosuk...
jogos azokat nagyon ritkán nézem, szinte nem is.
de ez a spanyol utánpótlás most fantasztikus.
ennek az u21es generációnak két legjobbja thiago és isco..
thiago, isco, mata, muniain, degea, jesé, deulofeu, koke, suso, montoya, canales, carvajal.. nagyon nagy lehetőségek vannak benne.
del bosque remélem ki is használja ezt. jövőre már a thiagot és iscot mindenképp vinni kell a vb-re. utána a 2016os eb-n már ezt a csapatot akarom látni.
egy jó csatár kell, egy nagyon jó. villat nagyon csíptem a valenciában meg a válogatottban még mindig, még mezem is van villasban de válogatott és mióta katalóniában nyomja azóta a szekrény alján van. és mentségemre szóljon hogy ajándékba kaptam. :D
llorente kevés, nem az a stílus amit akarok. torres világvicce, morata ugyanez. egy jó csatárt kell még és akkor határ a csillagos ég.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 7., péntek 20:52

Az amúgy hogy jön ki, hogy például Nacho 23 évesen játszhat az u21-esek között?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 7., péntek 20:47

Galacticos írta:
'shutterisland írta:az is szar trió lesz az u20 vb-n.
jesé,deulofeu,suso. :-)
akárhogy is nézem, akármit nézek...
jelenleg a világon a spanyol utánpótlás a legerősebb.
Azért a német és a holland is odabaszarintós csak azokat te, mi annyira nem látjuk, mert nem követjük őket... A holland keret is brutális. Sok az első osztályú játékosuk...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 20:43

Deulofeu nem az U19-es EBre megy majd?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 7., péntek 20:17

'shutterisland írta:az is szar trió lesz az u20 vb-n.
jesé,deulofeu,suso. :-)
Bernat a Valenciából, José Rodríguez, Paco Alcácer. :-) De kétségtelenül a Deulofeu-Jesé párost várom a leginkább. B-)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 17:41

'shutterisland írta:az is szar trió lesz az u20 vb-n.
jesé,deulofeu,suso. :-)
akárhogy is nézem, akármit nézek...
jelenleg a világon a spanyol utánpótlás a legerősebb.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 7., péntek 17:31

az is szar trió lesz az u20 vb-n.
jesé,deulofeu,suso. :-)

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 7., péntek 17:23

Gondolom jesé az U20-as VB-re megy majd. ő még csak 20 éves.

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 7., péntek 17:22

Csabi írta:nem tudom volt-e már, hogy jesé miért nincs az U21-es EB-n, de ha nem, akkor azért mert gondolom őt az U20-as VB-re tartogatják: http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_U-20_World_Cup
:hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 7., péntek 17:14

Most lehet óriási hülyeséget fogok kérdezni, de Jesé miért nincs ott a spanyol keretben az EB-n? :-)

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 7., péntek 0:09

Galacticos írta:
EnzoZidane89 írta:Szerintem Iscot ha el is engedik,akkor is max a "szitibe",Pellegrini papa mellé. :D Tényleg technikás,gyors,flegma...de én még mindig azt mondom,nem kell elájulni tőle..ezeket nem minden meccsen csinálja...megbocsássatok,de sokan itt magatok alá pisiltek mert behúzott egy kötényt. :-) Majd ha bizonyított valamit,akkor lehet róla beszélni,és esetleg tervbe venni a csapatnál,addig csak ígéret marad :-)
az apja azt szeretne hogy itt hogy játsszon a fia, vagyis minket részesít előnyben és az apja az ügynöke is.
a hírek szerint van egy megállapodásunk a cityvel hogy a két csapat egyszerre egy játékosra nem nyomul, hogy ne verje fel az árát. mi érdeklődtünk navas iránt és isco iránt a citynél ugyanez, és most megvették navast.
bár azt nem értem hogy amikor egy klub kijelenti hogy a kivásárlási ár alatt -35millió- nem engedik el, akkor hogy tudnák fel verni az árát, de mindegy is bízom benne hogy igazak a hírek.
még egy kérdés de tök komolyan. egy 21éves játékostól mit vártok hogy ne csak egy tehetség, egy ígéret legyen?
ez a srác a bl-ben is lőtte a nagyobbnál nagyobb gólokat míg mondjuk neymar akinek hála a média hypenak 10x nagyobb elismerése van mint neki ő mivel bizonyított többet? semmivel. de nem is kell mert még ő sem kapta meg a lehetőséget a bizonyításra nagyszínpadon. persze szerintem is jobb neymar mint isco jelenleg, de nem annyival mint amennyivel elismertebb.
ez a srác a bl-ben is lőtte a gólokat, ellenünk sem szarta össze magát. és hány játékosnál hoztátok fel érvként hogy nincsenek társai? neki olyan kurva jó csapattársai vannak?
nem értem hogy egy 21(!)éves játékostól mi többet szeretnétek hogy ne ígéret legyen hanem kész játékos.
kérlek válaszolj, mit bizonyítson, mit tegyen hogy elismertebb legyen? vágassa le két oldalt a haját és zselézze fel?
a kötényes részhez: igen a köténynél magam alá pisiltem. mert ilyet ma már ritkán látni. a jelenlegi keretünkből erre egyedül a BALHÁTVÉDünk képes ami lássuk be elég szomorú. cr-ből kiölték.. a többiek meg nem is ilyen típusúak. én ilyeneket akarok látni, ez szórakoztat, nem pedig az hogy dimaria belevezeti 5védőbe aztán reklamál, magyaráz mutogat, vagy azt hogy özil megveri 1v1ben a védőjét simán lefuthatná de a védő picit löki ő meg felháborodva megáll széttárja a kezét és nézi a bírót, aki nem fújja le, vagy olyan higuaint akinek egy fellőtt passz átvétele is gondot okoz.
félreértés ne essék: én sem akarom 11 brazillal telerakni a csapatot, akik freestyleoznak. nyilván meg kell találni az aranyközéputat de most szerintem túl kevés ilyen művész van nálunk. bántóan, kínosan kevés.
ez az egész nem csak neked szól zidane. :-)

Nézd,ez az én személyes véleményem,ha megérted akkor megérted ha nem akkor nem.
21 éves játékostól nem várok semmit,mivel a múltban elég sok név hullot alább,akik szuperisten tehetségeknek voltak beharangozva és most meg lehet nézni hol tartanak. Példának okáért nézzél át a másik oldalra..G.Dos Santos,Bojan Krkic..Nos én ezért nem fogok elájulni a "21 évesen kiosztok egy kötényt pár meccsen játékosoktól". Abban egyetértek veled,hogy ez hiányzik,és én is nézegetném ezt meccseken keresztül,ahogy bealázza az ellenfél játékosai,de kicsit tartsunk magunkat a földön,és lássunk tisztán..Nem mindenkiből lesz Messi & Ronaldo. Nem vitatom Isco képességeit,de nem minden meccsen fog kiosztani 6 kötényt meg 23 esernyőt. Peace :-)
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 0:06

Kerlon írta:A City most vette meg a 28 éves Fernandinhot a Shatarból 37(!!!!!!!!!)millió euróért és szerintem nem fognak Iscora 35 áldozni így... Főleg, hogy nyilatkozták is, hogy azon a poszton jól állnak.
nem 37millió font volt? nem tudom, csak kérdezem. :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 7., péntek 0:01

azért itt az "ifiben" is elég komoly kerete van a spanyoloknak, de gea, montoya, nacho, bartra, inigo martinez, carvajal, canales, thiago, isco, sarabia, tello, morata, muniain, veretes kis névsor
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Egyéb bajnokságok (U21)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 6., csütörtök 23:59

A City most vette meg a 28 éves Fernandinhot a Shatarból 37(!!!!!!!!!)millió euróért és szerintem nem fognak Iscora 35 áldozni így... Főleg, hogy nyilatkozták is, hogy azon a poszton jól állnak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 53 regisztrált és 0 vendég