Egyéb sportok

Forma-1, kézilabda, kosárlabda, motorsportok, Olimpia és minden más.
Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. június 7., péntek 18:32

utána visszajött egyenlőre, úgyhogy nagy jelentősége nem volt
Éppen ezért volt jelentősége. :-) Ha nem ugrik neki a hálónak, akkor nála az előny, a következő pont pedig nem arról döntött volna, hogy elveszti-e az előnyét, hanem arról, hogy 1 játékra kerül-e a győzelemtől.

Egyébként Nadalnak is volt egy ilyen pillanata, méghozzá a 4. szettben 6-5-ös előnynél. Ha 30-30-nál meccslabda jön...


Amúgy az melyik szettben volt, amikor a bíró kint látta a labdát, a sólyomszem azonban azt mutatta, hogy csípte a vonalat?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 7., péntek 18:26

Rómában a diamond ligue viadalon 100 méteren kikapott világcsúcstartó Usain Bolt,Justin Gatlintol,az amerikai sprinter 0,01 századdal verte Boltot.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 7., péntek 18:17

Djokovic sajna tényleg nem játszott topon, mondjuk Nadal sem, de ő mondjuk közelebb volt hozzá, csak mentálisan volt gyenge jónéhányszor (a fejemet fogtam "pár" pontnál... :kivagyhe: ).

Viszont embertelen, hogy döntő szettben kezdettől fogva brékhátrányból játszva meg tudta fordítani -ráadásul azok után, hogy a szerb megfordította az egész meccset a 4. szettben-. :ozil:

Én imádom kettejük salakos meccseit, a többit is, de salakon élmény nézni őket. A két legjobb. Mondjuk a Madridi elődöntős küzdelmet nem fogja szerintem semmi überelni, az AO Djokovic győzelme Nadal ellen és Wimbledonban Nadal győzelme Fed ellen követik a sorban nálam.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 18:16

Kisfiu írta:Azarenka gyengébb játékos salakon, mint Sharapova, ráadásul a mostani Serenát csak férfi verné meg.
lehet hogy salakon gyengébb, de szerintem fejben jobb azarenka. és sokkal nagyobb küzdő sharapovánál.
serena ellen meg küzdeni kell, mert szimplán skillből nem lehet verni ha jó formában van.

a javaslatom továbbra is áll: tenisz topikot a népnek. :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 7., péntek 18:12

Kisfiu írta:Amúgy itt a döntő szettben szerintem az döntött, hogy Djokovic nekiment a hálónak. Ha ott adogatóelőny van, akkor vélhetően 5-3...
utána visszajött egyenlőre, úgyhogy nagy jelentősége nem volt
Milyen állásnál volt breakhátrányban?
egyből breakelt djokovic, 2-0-al indult a szett
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 7., péntek 18:11

döntő szettben break hátrányból hozta

Milyen állásnál volt breakhátrányban?
Sajnos el kellett mennem valahova a második szett után. :(


Na de csak meg lett, nagy nehezen, egyre nehezebben sajnos, már salakos pályán is. :|

Wimbledonban meg US Openen jóval kevesebb esélye lesz az emberünknek a győzelemre.
Vasárnap viszont a döntőt be kell húzni!
Vamos! :luck:
Love football, hate antifa.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. június 7., péntek 18:04

Azarenka gyengébb játékos salakon, mint Sharapova, ráadásul a mostani Serenát csak férfi verné meg. :mrgreen:

Madridból és Rómából kiindulva amúgy egyiknek sem lett volna túl sok esélye, de hátha...


Amúgy itt a döntő szettben szerintem az döntött, hogy Djokovic nekiment a hálónak. Ha ott adogatóelőny van, akkor vélhetően 5-3...

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 7., péntek 17:57

Galacticos írta: nőknél kár hogy kiesett azarenka, így túl egyértelmű williams sikere.
Williams-nek, már rég a férfi kategóriában kellene versenyeznie..... :| Én is Tsongának szorítok.
Azért ennek a Pinokkió alkató Djokonak, megint voltak mákjai egy zsákkal. Már már őrületbe kergeti az embert, ahogy kimakkolja a játékban maradását. Állandóan.

Rafa :agree:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. június 7., péntek 17:54

ÉÉÉÉS megvan ba***átok meg! Nadal :salute: nehéz szülés volt, a szokásosnál is nehezebb.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. június 7., péntek 17:53

nagyon féltettem a negyedik szett után-ötödik első game után, de csak összehozta! :taps: Vamos Rafa! :cheers:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 17:53

és megcsinálta.
döntő szettben break hátrányból hozta vissza és 9-7re nyert. :D B-)
szerintem kulcs az volt amikor a lecsapást elütötte djoko a legelső labdamenetnél ebben az utolsó játékban. utána parádés elütés... B-) :lilasalas:
és most hajrá congaa. mutasd meg ki a faszagyerek.

nőknél kár hogy kiesett azarenka, így túl egyértelmű williams sikere.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 7., péntek 17:52

RAFAAAAAAA :lilasalas: :rock: :iszunk: :taps: :cheers: :happy:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. június 7., péntek 15:37

Ferrernek annyi esélye lenne Nadal ellen a döntőben, mint itt a fórumon bárkinek. Azaz semmi.

Olyan szintű félelemmel teniszezik amikor Nadal az ellenfele, hogy arra szavak sincsenek. Nézzétek vissza a legutóbbi 2 találkozásukat. Volt 1-1 olyan pont a meccsen, amikor lélektani fölénybe került, de attól is ő ijedt meg...

Tsonga sem tűnik sokkal esélyesebbnek, de eddig a Garroson nagyon összeszedetten játszik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 7., péntek 15:33

mert tsongara az jellemző hogy olyan jó fejben?
kurva jó játékos, bírom is de valahogy mindig elcsúszik. vagy nagyon nagy napot fog ki, vagy nagyon szart és képes még saját magát is megverni.
ellenben ferrer jó formában, magabiztosan játszik, a képességei sokkal szerényebbek de ő küzd nem adja fel soha. míg tsonga feladná.
a hazai közönség meg teniszben közel se számít annyit mint mondjuk fociban vagy kosárlabdában.
ha akkora a hangzavar el se kezdik a labdamenetet, bemondják hogy maradjanak csendben hogy eltudják kezdeni.
persze a transzparensek így is motiválók lehetnek, de ez szerintem nem akkora faktor.

ferrer sem az a nagymenő aki a legjobbakat is megtréfálhatja mert nadalt nem verné el a döntőben. annyiszor verte már el nadal hogy ellene nincs esélye. már nem tudom melyik tornán volt de idén, murray-ferrer volt a döntőben és meccslabdánál sólyomszemet kért ferrer... nem volt igaza és onnan bebukta. tiebreakban simán verte murray talán 7-1re.
aki ma nyer a djoko-nadalon (90% hogy nadal) az nyer vasárnap is. négy szettben. :-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 7., péntek 14:56

Mike írta:nemlenne pofáraesés, de kettejük közül a döntőben Tsongának lenne több esélye. Sokkal inkább megvannak benne azok a bajoki erények amik kellenek ilyen helyzetben. Ezért beszél mindenki róla.
Ez sajnos igaz, bármennyire is szeretem Ferrert, ő nem az a játékos, aki egy ilyen helyzetben bizonyítani tudna, valószínűleg ugyan futna, hajtana, amennyire csak tőle telik, de Nadal sajnos leütné a pályáról. :(
Persze én örülnék a legjobban, ha bejutna a döntőbe, és bebizonyítaná, hogy tud ő Grand Slam-et nyerni. :-)

6-3, szép, Djoko, csak így tovább!

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 7., péntek 14:51

nemlenne pofáraesés, de kettejük közül a döntőben Tsongának lenne több esélye. Sokkal inkább megvannak benne azok a bajoki erények amik kellenek ilyen helyzetben. Ezért beszél mindenki róla.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2013. június 7., péntek 14:46

Mindenhonnan azt hallom, hogy Tsonga még a döntőt is képes lehet megnyerni, meg hazai pálya meg minden... Sztem nagy pofáraesések lesznek, mikor Ferrer kiejti az elődöntőben, egyszerűen az Eurosporton se említik meg, hogy Ferrernek mennyi esélye lehetne a döntőben vagy bármit ami az ő döntőbejutását jelentené... Nah de majd este kiderül...
Egyébként meg remélem Rafa így folytatja tovább és lesöpri 3 szettben a szerbet a pályáról :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 7., péntek 14:32

Mekkora egy köpedék játékos ez a Djokovic. Mindent elkövet, amivel megzavarhatja az ellenfelet, amikor nem ő áll nyerésre. Hergeli a közönséget, ordít, szerepel, eljátsza a hattyúk halálát, mutogat, hogy szél van... :sly:

Mikor jól megy neki, akkor meg álszenteskedik, játsza a jó fiút, a vicces gyereket. Mintha ismernék egy ilyen futballcsapatot is... :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 7., péntek 14:11

énis Tsongára gondoltam mikor odatettem a kérdőjelet. Hazai pályán egy döntőben bárki ellen lehet esélye.
De reméljük nemlesz és Rafa behúzza :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Egyéb sportok

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 7., péntek 14:03

Roland Garros előrehozott döntő
Azzal ezért várjunk. Tsonga ha elkapja a fonalat, bőven van esélye hazai pályán. Nagyon durva szervái vannak a gyereknek.
Na de Vamos Rafa!!! :luck: :zoldsalas:
Love football, hate antifa.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég