Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 11., kedd 20:13

Remy írta:Ha már múlt és jelen... 2007 környékén még bírtam a Szellemlovast, de most újrázva rá kellett jönnöm, hogy ez nem több egy ZS-kategóriás ökörségtől. Azok a dialógusok meg akciójelenetek... Seagalnál jobbak voltak.
Ha már az első Zs-kategóriás, akkor a második részét milyen betűvel jellemeznéd? :mrgreen:

Pedig abban még bíztam is, hogy hátha összehoznak az alkotók egy laza akciófilmet, mint tették a Crankkel. A tűzpisilős előzetes alapján mondjuk gondolhattam volna, hogy katasztrofális lesz...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 11., kedd 20:12

2007-ben Cage összes filmje hasonlóan sz.r volt. Akkor volt a Next csoda is, vagy lehet 08, de lényeg, hogy közel a kettő egymáshoz. Élete filmjei. :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 11., kedd 20:07

Ha már múlt és jelen... 2007 környékén még bírtam a Szellemlovast, de most újrázva rá kellett jönnöm, hogy ez nem több egy ZS-kategóriás ökörségtől. Azok a dialógusok meg akciójelenetek... Seagalnál jobbak voltak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. november 11., kedd 20:05

:x Fizikai fájdalom az a film... :vivo:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 11., kedd 20:02

Én fordítva voltam vele. Régen jobban tetszett. Bár nekem a vége nem jön be valahogy.
Meg rossz a szereposztás. Főleg Lucius karaktere. :mrgreen: Na jó, azzal nem volt gond.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2830
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2014. november 11., kedd 19:48

Újranéztem A falut, először annyira nem jött be, de így másodjára...ez nagyon jó film. Tudom hogy sokan utálják, szerintem itt is. :D Van olyan akinek bejött? Sayamalamalan( :mrgreen: ) ha hasonló filmeket csinálna most is, szavam nem lenne rá.
Kép

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: miro » 2014. november 10., hétfő 22:52

Nem tudom ki látta a Nyomtalanul-t,én most végeztem vele,le a kalappal,minőségi film.
Nem Amerikai csili-vili,arra nem kell számítani,de baromira tetszett a története.
Rég láttam ilyen jó bűnügyit.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 10., hétfő 22:52

Ez a Hercules fulm nem is volt olyan szar. Persze Johnsont kifejezett csípem valami miatt, és bár a bemutató kellően félrevezető volt a mindenféle "szörnnyel", alapvetően kellemes csalódás volt. Pláne a mellékszereplők, köztük Ian "cocksucker" McShane. Persze semmi extra, de lekötött. A műfajában simán 7/10

Ja, meg utána a Gru 2 is megvolt, de valahogy nem jött át, talán egy 6/10.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. november 10., hétfő 20:29

Az ideiek közül az elmúlt hetekben bepótoltam párat, amire kíváncsi voltam:

Teenage Ninja Mutant Turtles

Nulla elvárással ültem le, igazából inkább nosztalgiázni akartam, mivel az "eredetit" a sok hibája ellenére is szerettem kicsiként. Hát ez nagyon ótvar lett, a teknős-orros téma a legkisebb gond vele. 20 perc után már tekergettem a párbeszédekben, a felétől már az akciójelenetek egy részét is át-átugrottam. Megan Foxnak jól áll a vászon, de más kategóriában érvényesülhetne igazán... 3/10

Maleficent

Fantasy-film rajongónak születni elég nagy kicseszés így a 21. században. CGI-perverzió volt ez is, méghozzá magas fokon. Igazából nem lett volna rossz, ha lehorgonyoznak egy megvalósítás mellett, ugyanis kb. 10 percenként ugráltak a 3-6 és 25-40 éves korosztályt érdeklő sztorik között, s igazán egyikben sem sikerült maradandót alkotniuk. Jolie kisasszony volt talán az egyetlen pozitívum. Összességében a Hófehér és a vadász c. remekműtől egy fokkal jobb. 5,5/10

The Judge

Downey Junior, Duvall, Farmiga, D'Onofrio, Thornton... Nem akármilyen casting, maga az alapötlet is tetszett. A film sajnos semmit nem hozott ki egyikből sem. RDJ-ből csináltak egy "Vasember a bíróságon" figurát, a többieket pedig vagy nem megfelelően, vagy pedig ezerszer látott sablonok mentén építették fel. Az előzetes alapján nagyon vártam, de amint megláttam a 2,5-órás játékidőt, már kezdtem érezni, hogy felesleges köröket fognak futni. Kár érte: 6/10

Majmok Bolygója: Forradalom

Nem gondoltam volna, hogy 2014 a "sci-fi éve" lesz. Holnap határa, X-men: DoFP, Galaxis őrzői, Zero Theorem után ez is rendben van, sőt. 8/10 Az Interstellart én megvárom a tékáig. Nolan nagyon felidegesített az utolsó Batman-mozival.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. november 10., hétfő 20:20

Ma megnéztem a The Raid második részét. De...

The Raid 2: Berandal

...ez valahogy nem tetszett. Az első másfél óra meg elég abszurd volt. A nagy ázsiai maffiának csak konyhai kés a fegyverzete. :lol: Az előzőhöz képest szinte nulla lőfegyver, egyedül a végén jött be. Nagyon lassan indult be a film, és a három "bunyós főellenség" is satnya volt. Főleg az utolsó, attól többet várt az ember. Aztán verekedésben nulla volt végig, amíg puszta kézzel ment. A többi részletében viszont nem volt rosszabb az elődnél, de összességében (7) nálam elmarad. Színtiszta akció megvolt itt is, igaz ez a sok csihi-puhi egy idő után elég unalmas, de legalább látványosan unatkoztam olykor.

6.5|10

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kyller » 2014. november 9., vasárnap 21:32

Sierra írta:A Kapcsolatra mennyire hasonlít az Interstellar? :mrgreen: Mert azt imádom, egyik kedvencem, és jövő hétvégén megyek Interstellart nézni a moziba. :D
Van kapcsolat:))

Amúgy igen. Hasonlít kicsit rá, csak több mindennel foglalkozik...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. november 9., vasárnap 20:35

A Kapcsolatra mennyire hasonlít az Interstellar? :mrgreen: Mert azt imádom, egyik kedvencem, és jövő hétvégén megyek Interstellart nézni a moziba. :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. november 9., vasárnap 13:39

A féregjárat azért nem 5 percet szerepel. Nem csak az ábrázolás volt a lényeg, maga az elmélet. És igen, szerintem emiatt korszakalkotó. Itt nem csak a látványon volt a hangsúly.
Az meg, hogySpoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!le se szarta fiát...Szerette őt is, kevésbé mint a lányát, ez van. Az lett volna hatalmas bullshit, ha jött volna a szokásos "én mindegyik gyerekemet ugyanúgy szeretem" dolog. Láthatóan elérzékenyült a fia jelentkezései során.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. november 9., vasárnap 13:26

Faust írta: Remy az élő példa, és belőle annyi van ezen a bolygón hogy megszámolni nem lehet. :mrgreen:
:mrgreen: Én csak a jó filmeket szeretem. És Nolan pont ebben profi, ő mindig jó filmeket csinál. :mrgreen:

Amúgy ez a szeretet szál nekem is kissé erőltetett volt. Azt nem mondom, hogy rossz dolog volt erre építeni sok mindent, de néha kínosnak éreztem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. november 9., vasárnap 13:20

Nem haterség, az Inceptiont pl imádom és megnézem 2-3 havonta, az első két Betmönt is csípem nagyon, attól még ez tény. Remy az élő példa, és belőle annyi van ezen a bolygón hogy megszámolni nem lehet. :mrgreen:
Így spoiler nélkül: egy olyan film, ami ennyire belemegy a féregjáratos témába, ilyen precíz fizikával, olyan pontosan ábrázolva, ahogyan még nem láthattuk azt, az korszakalkotó. Ez független attól, hogy tetszett-e a film vagy sem.
A féregjáratos mókolás az kb 5 perc a 3 órából. Ezért lenne korszakalkotó a film? Mert azon kívül (amit abszolút elismerek) mindent láttunk már - valamit épp Nolantől.
Hát, röhöghetsz, de ez pont passzolt a filmbe, fő mozgatórugója volt Mekkánöhéjnek.
Aki a fiát le se fosta az egész filmben, csak a lányával törődött mert tőle nem tudott elbúcsúzni rendesen? Breaks my heart.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. november 9., vasárnap 13:00

De, szerintem a témájából kifolyólag meg lehet mondani, hogy korszakalkotó. Így spoiler nélkül: egy olyan film, ami ennyire belemegy a féregjáratos témába, ilyen precíz fizikával, olyan pontosan ábrázolva, ahogyan még nem láthattuk azt, az korszakalkotó. Ez független attól, hogy tetszett-e a film vagy sem.
Bár abban nem mondtak olyat hogy az univerzumban a gravitáció mellett a legnagyobb erő a szeretet. :lol: :lol: :lol: Ebben az lehet.
Hát, röhöghetsz, de ez pont passzolt a filmbe, fő mozgatórugója volt Mekkánöhéjnek.
Speciel vele az az érzésem hogy a saját szara körül pörögne a kamera IMAX-ben három órán keresztül, arra is mindenki ráverné.
Ezek után meg biztos nem haterségből verted rá a filmre a hatfelet. :lol:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2014. november 9., vasárnap 12:45

Korszakalkotó-e? Ezt még nem lehet megmondani.
Nem, nem az, már megcsinálták 68-ban ezt a filmet. Akkor az volt.

Bár abban nem mondtak olyat hogy az univerzumban a gravitáció mellett a legnagyobb erő a szeretet. :lol: :lol: :lol: Ebben az lehet.

Bár én szerettem ezt a filmjét is, de el kell ismerni, hogy sokszor nem kockáztathat ennyit, mert nem fogja megkapni a pénz.
Ez is baromság. Amíg csurig tölti a mozikat, bármire kap pénzt - nem hiszem el hogy ezt pont neked kell magyaráznom. Erre még Bay is képes, nemhogy Nolan, aki legalább tehetséges is. :lol:

Speciel vele az az érzésem hogy a saját szara körül pörögne a kamera IMAX-ben három órán keresztül, arra is mindenki ráverné.

Jared Leto, mint Joker?
Nem rossz, bár nekem Gyllenhaal adná nagyon. A Nightcrawlerre is rendesen rápörögtem.

A tanút fél szemmel láttam, ez nem színházi előadás volt felvéve? Amúgy nyilván nem az igazi, ahol Őzét egy Pindroch helyettesíti és csányisanyi a főszereplő, az már jó nem lehet.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2014. november 9., vasárnap 0:45

Gondolom ha lenne önálló gondolat, nem állandóan ilyen gagyi remakeket csinálnának...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. november 9., vasárnap 0:30

Eddig bírtam, ez egy szar, egy nulla, egy kópia, csak szarabb színészekkel.

Egy csepp önálló gondolatot nem mert belevinni a rendező úr, pedig lett volna miből meríteni...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!bár lehet hogy csak így engedték át a cenzúrán a darabot... :lol: :lol:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. november 8., szombat 23:47

Köszi, kapcsolok is!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég