Aranylabda

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 14:22

Toti írta:
ziro4vr írta:zöldell a neve, Benzema az istene :mrgreen:
de ő azt is mondta, h pogba jön a nyáron. nemjött. :mrgreen:
Na jól van, mindennek van határa :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 18., kedd 14:18

ziro4vr írta:zöldell a neve, Benzema az istene :mrgreen:
de ő azt is mondta, h pogba jön a nyáron. nemjött. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 14:18

Toti írta: hmm?
ki mondta, h top3as lesz?

fix, h nem lesz dm az, de még 5ben sem.

a top 3 totál egyértelmű. cr, neuer, messi
ismerve az aranylabda elmúlt éveit..
zöldell a neve, Benzema az istene :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. november 18., kedd 14:17

DM-et meg nem, annak is van egy mögöttes üzenete, hogy manapság elég ha néha kumma jó vagy és villansz kettőt, ez top3-as helyezést ér. Korábban az ilyen fickók a lisára sem fértek fel kb.
hmm?
ki mondta, h top3as lesz?

fix, h nem lesz dm az, de még 5ben sem.

a top 3 totál egyértelmű. cr, neuer, messi
ismerve az aranylabda elmúlt éveit..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 14:11

Realista24 írta:Értem, de az UEFA tudott korrekt lenni? Platiniék megmondták (vagy Blatter), hogy a VB aranylabda vicc volt neki. Akkor miért tolnák be?
Meg amúgy is, marketing szempontból is jobb most kitenni. Hangos lenne tőle a sajtó, legalább egy évig. A "rossz" reklám a legjobb.
Az UEFA tudott, de a FIFA nem lesz az..nem fogják elismerni a saját balfaszságukat, plusz van most ott balhé elég, automatikusan betolják az argentínt, nem lesz különösebb felszisszenés.

Amúgy nálam DM messze nem top3-as, CR, egy német és mondjuk Ramos vagy Robben. A két argentin közt annyi a különbség, hogy a jófiút érdemes tolniuk, DM-et meg nem, annak is van egy mögöttes üzenete, hogy manapság elég ha néha kumma jó vagy és villansz kettőt, ez top3-as helyezést ér. Korábban az ilyen fickók a lisára sem fértek fel kb.

Értem amít írsz R24 és adom is, csak én távolabbról nézem, és így tudják valahogy fenntartani a zsenikultuszt szerintem.
Nem illik.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Bencze » 2014. november 18., kedd 14:09

Neuer-t a 0-5-os elodonto utan nem raknam a 3 legjobb koze.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 14:06

Értem, de az UEFA tudott korrekt lenni? Platiniék megmondták (vagy Blatter), hogy a VB aranylabda vicc volt neki. Akkor miért tolnák be?
Meg amúgy is, marketing szempontból is jobb most kitenni. Hangos lenne tőle a sajtó, legalább egy évig. A "rossz" reklám a legjobb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 18., kedd 14:06

mathers írta:
Realista24 írta:Az év játékosa cím előtt is ezt nyomtátok, aztán nem volt a háromban. Ez így lesz most is! Pont.
Kb én is merek veled fogadni bármiben, hogy Messi a top3-ba lesz. Sőőt még félni kell attól, hogy az első lesz a FiFA miatt hiába hogy nem nyert semmit.
Tavaly is a FIFA miatt nem nyert, nekem egyértelmű,hogy miért hosszabbították meg a szavazást.Mert a sok birka megnyerte Messinek az 5iket, csak azt még a FIFA gyomra se bírta volna el.Azt nem tudom,hogy idén top3 lesz-e,de biztos vagyok benne,ha nyerne akkor a FIFA megint megvariálná a dolgokat.Van lelke a FIFA-nak :lol:

Nálam az igazságos top 3 ez lenne
CR
DM
Ramos

De mivel oda kell rakni egy németet is így
CR
DM
Egy német (én szerintem Valdessel a kapuban is bajnok lett volna a Bayern, és vb győztes Németország,Neuer csak a bohóckodásai miatt került képbe...) aki lehetne Schweinsteiger, vagy Kroos,vagy Lahm, ha eltekintek attól hogy a futball megcsúfolása lenne akkor még müller is jobban rászolgált volna...

Messi-t meg nem tudom,természetesen semmi keresnivalója nincs a top3ban,a vb legjobb címmel jól be is égették,szal tuti nem kap bogyót,top3ba még oda kerülhet az ürügy meglenne(hátán vitte döntőbe a csapatot :lol: :lol: :lol: plusz csak megdönti Zarra rekordját idén bár kitudja :mrgreen: ) Ha úgy nézzük,hogy ez egy média esemény aminek kell a Hype akkor valahogy begyömöszölném őt is a top3-ba,üljön csak ott valami idióta öltönyben amikor megkoronázzák Cé-t :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 14:02

Realista24 írta: Itt csak az a kérdés, hogy Messi miért lenne ott? Már kérdeztem korábban is, ész érvekkel nem találkoztam, csak a néhány vb meccset dobták fel a neve mellé. De az mókás lenne, ha a pár meccs és a bukott döntő miatt ott lenne, míg a németek közül csak egy. Szóval ez nálam nem elfogadható érv. Tudom, nem én szavazok, meg lehet sok olyan szavaz, aki más betűket nem ismer az ABC-ből, de na...egyáltalán nem lesz meglepő, hogy nem lesz háromban.
Azért lesz ott, mert a fifa ahogyan csak tudja, "védi" a két kiemelkedő klasszisát, mivel több nincsen. Most hogy egy Neuer, Robben, DM, Ramos bekerül a top3-ba, az nekik mindegy, 5 év múlva senki nem fog emlékezni rá vagy nem fogja felhozni, viszont amíg a két nagy ott van az első két helyen, lehet hivatkozni, hogy micsoda korszak volt micsoda nevekkel, senki nem tudta megszorítani őket akkora klasszisok voltak. Védeni kell a legnagyobb sztárokat, ez egy befektetés.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:55

Az első helyet hagyjuk már békén. Az nem kérdés, lehet itt cinikusan hozzászólni, hogy Neuer meg Messi meg Di María, de fölösleges.

Itt csak az a kérdés, hogy Messi miért lenne ott? Már kérdeztem korábban is, ész érvekkel nem találkoztam, csak a néhány vb meccset dobták fel a neve mellé. De az mókás lenne, ha a pár meccs és a bukott döntő miatt ott lenne, míg a németek közül csak egy. Szóval ez nálam nem elfogadható érv. Tudom, nem én szavazok, meg lehet sok olyan szavaz, aki más betűket nem ismer az ABC-ből, de na...egyáltalán nem lesz meglepő, hogy nem lesz háromban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 13:54

mathers írta:
Realista24 írta:Az év játékosa cím előtt is ezt nyomtátok, aztán nem volt a háromban. Ez így lesz most is! Pont.
Kb én is merek veled fogadni bármiben, hogy Messi a top3-ba lesz. Sőőt még félni kell attól, hogy az első lesz a FiFA miatt hiába hogy nem nyert semmit.
sőőt, egyszerre kettőt is kap :mrgreen: azért ez már túlzott paranoia
Nem illik.

Avatar
mathers
Hozzászólások: 1028
Csatlakozott: 2014. július 10., csütörtök 2:25
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Modric, Iniesta, Ronaldinho, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: mathers » 2014. november 18., kedd 13:48

Realista24 írta:Az év játékosa cím előtt is ezt nyomtátok, aztán nem volt a háromban. Ez így lesz most is! Pont.
Kb én is merek veled fogadni bármiben, hogy Messi a top3-ba lesz. Sőőt még félni kell attól, hogy az első lesz a FiFA miatt hiába hogy nem nyert semmit.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 18., kedd 13:26

Csak kimondták nyíltan, hogy nem kellett volna megkapnia a VB aranylabdát.
És ezt tudják piripócson is? :Đ Már úgyértem tadzsikisztánban,mongóliában,fidzsin,papua-ujguienaban.... :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:23

Emlékeztetőül
http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... ekosa.html
:shifty: :shifty:
remélem olvastad az apróbetűs részt a fogadásunknál, ha egyik sincs a háromban, automatikusan én nyerek :mrgreen:
És a nyereményed 8+1 évad tömör gyönyör :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 13:22

Realista24 írta:Az év játékosa cím előtt is ezt nyomtátok, aztán nem volt a háromban. Ez így lesz most is! Pont.
remélem olvastad az apróbetűs részt a fogadásunknál, ha egyik sincs a háromban, automatikusan én nyerek :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:19

Az év játékosa cím előtt is ezt nyomtátok, aztán nem volt a háromban. Ez így lesz most is! Pont.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 13:17

Realista24 írta:Messi nem lesz háromban.
kár próbálkozni :D 2. vagy 3. lesz, attól függ mennyit nyomatják még Neuert :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62878
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:16

Csak kimondták nyíltan, hogy nem kellett volna megkapnia a VB aranylabdát. Nem tudom, lehet koppanok, de inkább Ti :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 18., kedd 13:14

Realista24 írta:Messi nem lesz háromban.
Majd a VB lesz az ürügy....és ott lesz.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Aranylabda - 2014

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 18., kedd 13:06

Lassan már abban is benne lennék,hogy a FIFA zárt kapus rendezvényt csináljon az aranylabdából,mert amíg a szövetségi kapitányok és csk-k is benne vannak ez nem több egy szimpátiaszavazásnál.Persze a FIFA is ugyanúgy Messi hívő,de a tavalyi akció(szavazásmeghosszabbítás) azt mutatja,hogy náluk is van egy határ,már nem volt bőr a képükön nekik se odaadni Messinek a bogyót. :lol: Nemtudom,ha ezt a bogyót nem Cé nyeri az a világ poénja lesz...Ha kahn nem kapta meg 2002ben,Iker 2010ben,akkor nehogymár egy Neuer számítson,mert olyan erős csapatokban véd ahol megengedheti magának,hogy félpályábál bohóckodjon meg sarkalgasson...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 109 regisztrált és 0 vendég