Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 9., vasárnap 14:29

Anthony írta: Az Arsenal évek óta először idén nyáron erősödhet, nem igazán lesznek nagy távozók, és várható 2-3 minőségi erősítés.
Én most titkos esélyesként tartom őket, no persze ehhez kell még pár nagyobb igazolás, amit véghez is vihetnek.

Vigyék oda Higut és Fellainit, aztán a nagyja már meg is van. Sagna helyére egy jobbhátvédet, és kész is a csapat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8050
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 9., vasárnap 14:27

pheco írta:Kíváncsian várom az új szezont, érdekes lesz az biztos. Manunál ugye nagyon hosszú idő után nem SAF ül a padon, bár szerintem bőven bele fog szólni Moyes munkájába, szóval olyan nagy változást nem érzek náluk, de ki tudja, lehet visszaesnek pár évre, de nem hiszem. A Citynél Pellegrini meg sok új igazolás, kérdés beválnak-e, de szerintem sokkal egységesebbek lesznek, jók lesznek. A Chelseanek hihetetlen jó kerete lesz, ha igazolnak egy jó csatárt, meg 1-2 embert, Mourinho szerintem megint csúcsra juttatja őket, a bajnokságban legalábbis tuti. Az Arsenal meg úgy néz ki bevásárlásra készül, de így is elmaradnak az előző három csapattól. A Spurs meg, ha megtartja Balet akkor talán megszorongatják az Arsenalt, ha nem, akkor is felhasználhatják jól a befolyt összeget, de sokat veszítenek a walesivel. Pool meg folytatja az elmúlt jó pár év teljesítményét, ami a nullához közelít.
Az Arsenal évek óta először idén nyáron erősödhet, nem igazán lesznek nagy távozók, és várható 2-3 minőségi erősítés.

A Pool meg a Spurs is egy éve játszik csak a jelenlegi edzővel, simán benne van mindkettőben, hogy 2-ik évükben már jobbak lesznek. Persze ha elvisszük Balet, meg Suarezt, akkor kérdés mennyire tudják pótolni őket.

Szóval remélhetőleg közelebb kerülnek idén a Chelsea, City, MU hármashoz. Meggyőződésem egyébként, hogy a MU vissza fog esni idővel. A Chelsea is kérdéses, mert ezzel a védelemmel sok mindent nem fognak nyerni. A Cityt meg majd meglátjuk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 9., vasárnap 13:40

Kíváncsian várom az új szezont, érdekes lesz az biztos. Manunál ugye nagyon hosszú idő után nem SAF ül a padon, bár szerintem bőven bele fog szólni Moyes munkájába, szóval olyan nagy változást nem érzek náluk, de ki tudja, lehet visszaesnek pár évre, de nem hiszem. A Citynél Pellegrini meg sok új igazolás, kérdés beválnak-e, de szerintem sokkal egységesebbek lesznek, jók lesznek. A Chelseanek hihetetlen jó kerete lesz, ha igazolnak egy jó csatárt, meg 1-2 embert, Mourinho szerintem megint csúcsra juttatja őket, a bajnokságban legalábbis tuti. Az Arsenal meg úgy néz ki bevásárlásra készül, de így is elmaradnak az előző három csapattól. A Spurs meg, ha megtartja Balet akkor talán megszorongatják az Arsenalt, ha nem, akkor is felhasználhatják jól a befolyt összeget, de sokat veszítenek a walesivel. Pool meg folytatja az elmúlt jó pár év teljesítményét, ami a nullához közelít.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 8., szombat 19:24

Ősszel még olyan hírek keringtek, hogy az Adidasszal sikerül megállapodniuk és a 13/14-es szezontól ők adják a csapat mezét. Mikor szólt közbe a puma és mennyivel jobb feltételekkel álltak elő? Nem igazán olvasgatok utána más csapatoknak de ezek a mezszponzori szerződések mindig érdekelnek.
Huh..már nem annyira tudom: Ez biztos:
"Sajtóhírek szerint a Puma öt évre 30 millió fontot ajánlott szezononként, ezt pedig elfogadta az Arsenal vezetősége. Ez a 170 millió fontos megállapodás pedig a legjövedelmezőbb lehet egész Angliában. Az eddigi csúcsot a Liverpool tartotta, nekik a Warrior Sports fizet 20 millió fontot. Ugyanakkor a Puma mellett az Adidas és a Nike is tett ajánlatot az Arsenalnak, ám a Puma ajánlatával nem tudtak versenyezni. A Nike ezzel egy nagy dilemmába került a londoni piacot illetően, hiszen eddig ezt az Arsenal töltötte be. Tudni illik a Chelsea, Tottenham sőt még a West Ham United is másik gyártóval kötött szerződést."
Ez már biztos, nem csak sajtóhírek szerint!
Eddig 55 milliót kaptak(7 év alatt) a Nike-tól!

Plusz ugye a Fly Emirates:
Az Arsenal pénteken hivatalosan is bejelentette, hogy egy új, 150 millió angol font összértékű megállapodást értek el az arab Fly Emirates légitársasággal egy hosszú távú szponzori megegyezés keretében. Ennek értelmében a csapat mezein a 2018/19-es szeozn végéig a légitársaság logói lesznek láthatóak, míg a stadion névhasználati jogát immáron 2028-ig birtokolja az Emirates. Ez a megállapodás kulcsfontosságú lehet az Arsenal önfenntartó modellje szempontjából, miután az előző szerződés - ami 2014-ig továbbra is érvényben marad - értelmében a mezszponzori szerződésből évente 7 milliót kapott a csapat. Ez a számadat az elkövetkezendő öt évre évi 30 millió fontra módosul.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 8., szombat 19:22

Florent Malouda, David Bentley and Andrey Arshavin are three of the highest-profile names featured on the Premier League free transfer list, which was released on Friday.

KATT

Jó kis csapatot lehetne összekukázni innen. :D

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 8., szombat 17:41

Kisfiu írta:Nekem Varane hiányzik innen. :mrgreen:
Amúgy jogos. :roll:

Van még egy pár név, aki lazán ráférne (Thiago, Reus, Pogba így kapásból), de azért ad pár tippet arra, hogy kit érdemes figyelni a fiatalok közül.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2013. június 8., szombat 17:40

Nekem Varane hiányzik innen. :mrgreen:

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 8., szombat 17:35

Official FIFA Top 10 Young
Football player In The World
2013:

1. Neymar [Barcelona]
2.Erik Lamela [As Roma]
3. Lucas Moura [PSG]
4. Mario Gotze [Bayern Munchen]
5. Isco [Malaga]
6. Adnan Januzaj [Manchester
United]
7. David Alaba [Bayern Munich]
8. Matija Nastasic [Manchester
City]
9. Kyriakos Papadopoulos
[Schalke 04]
10. Phil Jones [Manchester United]
Azért ez a lista ordít azért, hogy Januzajt nagyon fel kéne vinnie jövőre a MU-nak az első csapathoz...

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2013. június 8., szombat 17:00

BBarni írta:Ettől függetlenül a Puma sokkal többet ad
Ősszel még olyan hírek keringtek, hogy az Adidasszal sikerül megállapodniuk és a 13/14-es szezontól ők adják a csapat mezét. Mikor szólt közbe a puma és mennyivel jobb feltételekkel álltak elő? Nem igazán olvasgatok utána más csapatoknak de ezek a mezszponzori szerződések mindig érdekelnek. :mrgreen:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 8., szombat 16:55

Jön itt a parasztvakítás, hogy így meg úgy megvehetik ezt meg azt, nincsenek anyagi gondok, aztán megint ugyanoda lyukadunk ki, ahol az elmúlt 10 évben mindig...

Amíg lenyúlják a pénzt a tulajok, amíg EZEK a tulajok vannak, addig az Arsenal esélytelen az érdemi fejlődésre.
Az Arsenalnál sose voltak anyagi gondok! :-)
Csak Kroenke midó!

Ettől függetlenül a Puma sokkal többet ad, a Fly Emirates szintén, plusz ha jól tudom a stadion törlesztése is most jár le!
Lazán elkölthetnek idén kb 80 milliót ami a mai fociban persze nem falatrengető!
Rooney meg... Majd biztos az Arsenal fogja megvenni 40-50 millió-ért, és 250 ezer fontot adnak neki hetente (13 millió font évente)
Pedig van benne ráció, hacsak a Pool be nem előz... :hmmm:

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 8., szombat 16:26

sucre írta: Rooney meg... Majd biztos az Arsenal fogja megvenni 40-50 millió-ért, és 250 ezer fontot adnak neki hetente :lol: :lol: (13 millió font évente)
Persze.

Jön itt a parasztvakítás, hogy így meg úgy megvehetik ezt meg azt, nincsenek anyagi gondok, aztán megint ugyanoda lyukadunk ki, ahol az elmúlt 10 évben mindig...

Amíg lenyúlják a pénzt a tulajok, amíg EZEK a tulajok vannak, addig az Arsenal esélytelen az érdemi fejlődésre.

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 8., szombat 14:16

Fellaini-Wilshere-Arteta
Szezon első meccsén még láthatnád ezt a felállást, aztán jönne a szokásos Wilshere sérülés...

Rooney meg... Majd biztos az Arsenal fogja megvenni 40-50 millió-ért, és 250 ezer fontot adnak neki hetente :lol: :lol: (13 millió font évente)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 7., péntek 15:15

BBarni írta:Az Arsenal nagyon közel van Fellaini leigazolásához! :agree:
Na, ha még Rooney is odamegy, eldobom az agyam... :(

Két jó kis cikk:
Where did it go wrong for Manchester City? Stats comparision 11/12 & 12/13

Alternative Premier League Tables

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 7., péntek 12:06

Nem tudom mi a forrás, de:
BREAKING: Ha meg tudunk egyezni a személyes feltételekről Rooneyval, akkor Arsenal játékos lesz!!!!!!

Ez támaszthatja alá Gazidis nyilatkozata is:
„Megengedhetjük magunknak, hogy leigazoljuk Rooneyt, sőt más nagyobb neveket is. Van egy bizonyos összeg a tarsolyunkban, plusz számíthatunk az új bevételi forrásokra is. Haladunk egy új fázis felé, amely olyan dolgokat hozhat, hogy fel tudjuk venni a versenyt a világ élcsapatival.”

„Két olyan csapatot láttunk a Bajnokok Ligája fináléban, akik hasonló pénzügyi modellel dolgoznak mint mi, és láthatjuk, hogy fantasztikus csapatuk van, és jó ezt látni. Nincs ok, amiért mi ezt nem tudnánk a jövőben megvalósítani.”
Fellaini nagyon jó tud lenni egy középcsapatban, erős, nagyon jól fejel, de a labdakezelése finoman szólva se kiemelkedő, érdekes lesz az Arsenalban, ahol ez azért alapelvárás...
Majd meglátjuk...én amikor láttam akkor ez nem annyira látszódott nála! :-)

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 7., péntek 11:48

BBarni írta:Az Arsenal nagyon közel van Fellaini leigazolásához! :agree:
Konkrétan kivásárolhatják...

Nagyon nagy igazolás lenne szerintem, már csak Moyes kavarhat be, de a mu még nem tett ajánlatot!

Fellaini-Wilshere-Arteta :hi:
A MU Strootmant akarja igazából arra a posztra, amit én támogatok is. Az első igazolás pedig az uruguayi Guillermo Varela lesz a Penaroltól.

Fellaini nagyon jó tud lenni egy középcsapatban, erős, nagyon jól fejel, de a labdakezelése finoman szólva se kiemelkedő, érdekes lesz az Arsenalban, ahol ez azért alapelvárás...

Közben Nani állítólag közel a megegyezéshez a Galatával. Több összeget is olvastam, 7,5-öt és 20-at is.
Most akkor Navast már Pellegrini kérte? Keretbővítés céljából, h adott esetben Silva pihenhessen, v mi?
Hát inkább Milner helyére, maradjunk annyiban. Az a gyerek amúgy se értem, mit keres egyrészt a Cityben, másrészt a válogatottban. Egy Stoke-ba talán elférne reálisan nézve.
De szerintem Mikel egyértelműen lejjebb szinten van mint Ramires.
Ramires sok poszton egész jó, de a védekezéshez nem ért. Rohangál mint egy fejetlen csirke, a helyezkedéshez, a játék olvasásához gőze sincs. Persze mivel brazil, nem ügyetlen, de ebből a tényből is adódik a taktikai autizmusa.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 7., péntek 10:42

Az Arsenal nagyon közel van Fellaini leigazolásához! :agree:
Konkrétan kivásárolhatják...

Nagyon nagy igazolás lenne szerintem, már csak Moyes kavarhat be, de a mu még nem tett ajánlatot!

Fellaini-Wilshere-Arteta :hi:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 6., csütörtök 23:10

Azt a Fernandot el kéne nekünk hozni, na majd 3 év múlva az ukránoktól 40 milláért :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 6., csütörtök 23:08

40 millió egy 28 éves játékosért? Nem normálisak...
Egyébként a helyére állítólag megy Fernando a Gremio-ból, akit egy kósza hírben velünk is összehoztak.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 6., csütörtök 21:27

még edző sincs de már igazolgatnak. :lol: :lol: :lol:





jó tudom, pellegrini meg minden, de akkor is. az a tény, h még nincs. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

cart
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 6., csütörtök 21:16

40 milliót fizetett a City Fernandinhóért. :ozil:

Persze Bale-ért két marék szotyit is túlzás lenne adni ilyen körülmények között.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 32 regisztrált és 0 vendég