Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. november 23., vasárnap 15:26

BBeno írta:TPB-s verziónál szigórúan kapcsoljátok ki a vírusírtókat. egyből törli a neki nem tetsző fájlokat kicsomagolásnál és a steam se menjen indításnál mert arra is háklis. ennyi. simán működik amúgy szóval a hiba az ön rendszerében van.
Mivel kikapcsoltam a vírusirtóm, a steam pedig nem fut, így mégsem "ennyi" ..

Az pedig hogy a hiba az én rendszeremben van azt eddig is tudtam, mivel másnál fut... so nem lettem okosabb. :agree:
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 23., vasárnap 14:02

Telepítés után a helper.dll-t tegyétek írásvédetté, nekem az használt.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 23., vasárnap 13:55

TPB-s verziónál szigórúan kapcsoljátok ki a vírusírtókat. egyből törli a neki nem tetsző fájlokat kicsomagolásnál és a steam se menjen indításnál mert arra is háklis. ennyi. simán működik amúgy szóval a hiba az ön rendszerében van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. november 23., vasárnap 13:44

A 15-höz van egy tpb-s linkem, leszedtem, de a kicsomagolásnál megcsüngtem már... pedig másoknál működik... úgyh várok valami faszányosabb verzára. :'(
Eddig amiket letöltöttem, egyikben sem voltak jók a nevek, ilyen kitalált random neve volt mindenkinek.
Akik a steamről töltötték le még nekik is így volt. Annak idején nem emlékszem már, de azt hiszem egy updatet kellett telepíteni hozzá. Utána f***a volt minden.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Matyi » 2014. november 23., vasárnap 13:35

Sziasztok!

Valaki tudna adni egy linket, ahol le tudnám szedni az FM 14-et? Eddig amiket letöltöttem, egyikben sem voltak jók a nevek, ilyen kitalált random neve volt mindenkinek.

Köszi előre is! :)


Amúgy a 15-el mi van? Csak megvenni lehet, letölteni már nem? :-( :D

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 22., szombat 20:56

Amúgy szerintem is jobb, mint a 14, a játékosok kondija jobban számít és az ellenfélre adott utasításoknak is nagyobb a hangsúlyuk. Továbbá ha azt akarom, hogy tartsa a csapat a labdát, akkor nem 30% a labdabirtoklásom, hanem legalább 50. Legyek akármilyen bandával. Jobban ráéreztem én is a taktikai részére, még a sérülésekkel kell kezdenem valamit, mert felrobban az agyam :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 22., szombat 20:50

10/10

A Chelsea már az első héten bejelentkezett egy 30 milliós ajánlattal Khedira-ért.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 22., szombat 20:40

FM15

Már a csapatválasztásnál nagy meglepetés ért, eddig nagyon tetszetős.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 22., szombat 11:48

Tört... nem tom mennyit számíthat, de időm azért nagyon sok nincs, szóval megvenni nem fogom.

De ezek szerint mégis szarul csinálok valamit :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. november 22., szombat 11:48

nekem a 14-ben nem volt különösebben problémám a sérülésekkel. reálisnak mondható a mennyiségük. az mondjuk talán kevésbé, hogy a sérülések jóval nagyobb része edzésen történt. de nálam leginkább attól függött a sérülések mennyisége, hogy mennyire vannak terhelve a srácok. minél jobb lett a csapat, és ezáltal egyre több meccs lett a szezonban, annál jobban hullottak.
úgyhogy én nem tapasztaltam irreális dolgokat.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. november 22., szombat 11:41

tucsoki írta:Én csak a saját példámból tudok kiindulni, évek óta FM-ezek, de annyira nagy nyűgöm sose volt a sérülésekkel. Tény, hogy vannak szerencsétlenebb időszakok, de azért sok mindent meg kell vizsgálni mielőtt azt kijelentjük hogy a játék ludas teljes mértékben. Egy megfelelő szakmai stábbal (edzők, orvosok, stb), úgy, hogy a penge asszisztensemre hagyom az edzéseket, nem igazán szokott probléma lenni. Plusz FM Genie Scouttal azért meg szoktam nézni, hogy melyik játékosnak mekkora az Injury Proeness értéke, akinek már 15/20 az elég gyakran sérül le a szezon során, és általában nem csak gyomorrontást kapnak...
Ezzel én is így vagyok, igaz a 14-essel már nem volt időm játszani, de az előzőknél nem emlékszek h lett volna komolyabb probléma a sérülésekkel. :) Itt-ott voltak bugok, de azokat patch-ekkel orvosolták is.
@nmate: milyen "verzióval" tolod? :mrgreen:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 21., péntek 22:36

Én csak a saját példámból tudok kiindulni, évek óta FM-ezek, de annyira nagy nyűgöm sose volt a sérülésekkel. Tény, hogy vannak szerencsétlenebb időszakok, de azért sok mindent meg kell vizsgálni mielőtt azt kijelentjük hogy a játék ludas teljes mértékben. Egy megfelelő szakmai stábbal (edzők, orvosok, stb), úgy, hogy a penge asszisztensemre hagyom az edzéseket, nem igazán szokott probléma lenni. Plusz FM Genie Scouttal azért meg szoktam nézni, hogy melyik játékosnak mekkora az Injury Proeness értéke, akinek már 15/20 az elég gyakran sérül le a szezon során, és általában nem csak gyomorrontást kapnak...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 21., péntek 21:33

Én is a 15-ről írtam a sérüléses kommentemet, irreálisan sok még mindig. Függetlenül edzéstervtől, előszezontól... bármikor jönnek. Meccsek előtt a random gyomorrontás meg influenzaféle lebetegedések szépen beütniek és akkor variálhatod át a csapatot.

Oké, hogy ez a kihívás meg miegyfaszom, de legyen már valami valóságos szaga a dolognak. :coffee:

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. november 20., csütörtök 16:38

tucsoki írta:Én várok vele karácsonyig, valami akció keretében megy majd a fa alá. Viszont a külföldi fórumon inkább dicsérik mint szidják.
Nekem egy gyors próbára volt csak időm...1-2 meccset letoltam, egész jó szerintem, csak kicsit szokatlan :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 20., csütörtök 16:01

Én várok vele karácsonyig, valami akció keretében megy majd a fa alá. Viszont a külföldi fórumon inkább dicsérik mint szidják.

Avatar
Laci
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:36

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Laci » 2014. november 20., csütörtök 15:57

Valaki próbálta már a 15-öst? :)

Elég érdekes statisztika, ilyet még nem láttam :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 19., szerda 22:46

nmate írta: bármilyen edzésterv esetén dőlnek ki a játékosok november/december környékén (hónapokra), mire megszokná a taktikát a csapat.
...still got it :roll: CR 3 héttel nyit első napon, Marcelo, Isco, Bale, Coentrao random 1-1 hetekre kiesnek.

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. november 18., kedd 21:18

kösz, már visszapattintottam a 12-t :mrgreen: és tudom, h bár nem írtátok, de imádjátok a beszámolóimat, így eleget teszek az igényeknek..

bajnokság 25-26
vb-szereplésünk - afrikai csapattal nem szabad összekerülni, a brazilokat nem kell bemutatni. :)
jézusfasza, vége a vecsési hegemóniának...
fernandinho - ezt csak úgy érdekességképpen. ilyen vonzereje van a blsz-nak. azóta már nb3!

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. november 18., kedd 14:52

Igazából szerintem semmire nem jók - javítson ki aki szerint tévedek. :mrgreen:
Staff responsibilitiesnél beállíthatod a feladataikat, én pl a head of youth departmentes csávót arra használom hogy ő kutasson ifistákat az utánpótlás csapatomba, de a fél személyzet munkájának be lehet állítani ezt. :lol: Meg az utánpótlásosok szerződtetéseit vele intézem, mert a tehetségeseket felhozom, a tehetségtelenek meg nem érdekelnek. :lol:

Töltöttem le valami személyzetis shortlisteket, aszerint head of youth departmentnél a working with yongsters, judging player potential, determination meg a motivation a fontosak, míg a director of footballnál determination, motivating, judging player ability+potential, tactical knowledge és adaptability

A 12-vel túl régen játszottam ahhoz hogy bármi külöbség eszembe jusson, de szerintem sokat változott azóta. :hmmm:
szintén zenész. :) egyébként az első évben az európai kupaindulásért küzdök a Fradival. az mtk-vecsés páros kiemelkedik, és a debrecen is felnőtt idén, úgyhogy ketten harcolunk a bronzért.
Ehhez meg hajrá, minimum ugyanilyet a 14-ben is! :mrgreen:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. november 17., hétfő 23:18

kipróbálom a 14-et, de egy kis segítséget szeretnék kérni. pár mondatban összefoglalnátok, hogy mire jó a director of football, meg a head of youth development? mármint mi a szerepük, mely tulajdonságaik fontosak. ja, meg ha van vmi orbitális eltérés a 12-höz képest, akkor azt is írjátok már le légy szíves, kööösz! :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég