Szerencsejátékok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. december 10., szerda 14:30

Amúgy csak szerintem rohadt jó szorzó az 1,63 az Ajaxra?Nem kaphatnak ki különben úszik az EL,hazai pályán meg nem fognak döntetlenre játszani.A hétvégén is egy laza 5-öst gurítottak a Willem II-nak.+ még ez mellé a Bayern és meg is van a 2-es szorzó.



messideco írta:Kellene írjatok olyan oldalakat, amelyek esélylatolgatással foglalkoznak, lehet facebookos is. Előre is köszi!
profitipp.hu
tipplap.hu
napituti.blogger.hu

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. december 10., szerda 14:22

Kellene írjatok olyan oldalakat, amelyek esélylatolgatással foglalkoznak, lehet facebookos is. Előre is köszi!
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 14:01

nyertem vállgazdon, ennyit a szerencséről. :agree: :mrgreen: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 10., szerda 13:50

Két dologra gondoltam első sorban, a Chelsea - Sporting under 2,5 meg a Roma +0,5, de nem elég kedvezőek az oddsok, BL ma lehet kimarad. Esetleg még egy Roma 0.0 ázsiai jöhet szóba, annyival rosszabb ugye a +0,5-nél, hogy visszakapom a pénzem döntetlen esetén és nem nyerek. Viszont annyira lófasz ez a csapat, hogy nem szívesen kockáztatok.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 10., szerda 2:03

Zsombor írta:Portland, ugyanígy 3 vagy több 1.negyedben @ 1.83
Cha-ching.
Vissza a jegyzetekhez. De ma még lehet élőben valami nyalánkság. :mrgreen:

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 10., szerda 1:40

Korrekt kis line, ráugrottam a 210 felettre. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 10., szerda 1:27

Jó, hát ez a Cavs bukó vicc. Lowry 2 méterrel a triplavonal mögött, előtte LeBron, beveri, aztán kap egy jó védekezést Waiterstől, azt is beveri, aztán egyedül a palánk alatt TT, kihagyja, fastbreakből meg szopnak egyet. :lol:
Dobnak végre egy triplát, egyből szopnak egyet. :lol: Anyád.
Portland, ugyanígy 3 vagy több 1.negyedben @ 1.83

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 9., kedd 23:10

Zsombor írta:
PEEtör írta: PHX-szel egyetértek, én a Kingset nézem még nagyon. Illetve a Raptors covert, hosszabbítás ide vagy oda, revenge game lehet.
Ja, meg a felvetéseddel is kapcsolatban, a Memphis meccsre under.
Már kétszer találkozták, revenge game inkább a Cavs számára lehet, hiszen otthon kaptak ki a Rapstől.

Az a Knicks +6.5 nekem is tetszik, előbb-utóbb csak kiszakad a zsák náluk. Ha jön a Cavses bulim, akkor pakolom.
A Raptorst 3 napja porolták el idegenben Jamesék.

A Kusen meg tehet egy szívességet, tartalékos Benfica ellen nem nyernek, holott a 2. félidő felétől tudták, hogy úszott a csoportelsőség.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 9., kedd 22:38

nmate írta: Atma 0.0 ázsiai hendivel @ 2,675
Basel +0,5 ázsiai hendi @ 2,1

1-1 unittal megy mindegyik.
Baselt kivettem 0-1-nél, 1 tizeddel kevesebbet érő odds mellett profitáltam csak. Necces is volt a kiállítás ellenére. AtMa meg push lett.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 9., kedd 22:27

tucsoki írta:Családonként (lakcím) 1 bónusz ajánlatot lehet felhasználni. Egyébként a múltkor írtam, hogy ok, elfogadja a mindkét csapatot megteszed (vagy over/underezel, mindegy), de ha kiszúrnak, már pedig nem egyszer volt rá példa, akkor oda a bónusz, rosszabb esetben a számládat is zárolhatják.
sejtettem, hogy nem ilyen egyszerű. :mrgreen:
a lakcím még nem gond, mert pl nálam ez speciel 3 különböző lakcím, ellenben ha nem csak az over/under van kizárva (azt konkrétan bele sem számítja alapból, és úgy értelmeztem, hogy kifejezetten erről a fogadástípusról írtál múltkor) hanem az ilyen jellegű, tutista tippeket is szűrik, akkor offos. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 9., kedd 22:08

'shutterisland írta:csak szerintem baromi egyszerű, vagy tényleg az ?

csináltok apa, anya, barátnő vagy tesó számlájával is egy-egy profilt betre, rendesen az ő adataikkal, személyijükkel, stb, feldobtok 15 ezer forintot.
erre a 15 ezerre jön ugyanennyi kezdő bónusz, melyet 90 ezernyi fogadás után lehet kiutalni.
ha tenisz, nba hendi, stb. meccseken megteszed mind a két csapatot arányos pénzzel (elfogadja, próbáltam), és ha engedi, vissza is igényled (így kisebb a veszteség) akkor max 10 ezret elbuksz a 15-ből, viszont legalább 5 ezer tisztán marad, és akkor 15 ezerből csináltál 20 rugót, melyet már le is utalhatsz.

ez mondjuk 3-4 családtaggal megjátszva 4x5 ezer forint tiszta lóvénak tűnik egy-két délután alatt, megerőltetés nélkül...
Te olvasod is a kiírásokat vagy csak random beírod ide a hülyeségeket? Vagy csak simán nem érted?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 9., kedd 22:04

Családonként (lakcím) 1 bónusz ajánlatot lehet felhasználni. Egyébként a múltkor írtam, hogy ok, elfogadja a mindkét csapatot megteszed (vagy over/underezel, mindegy), de ha kiszúrnak, már pedig nem egyszer volt rá példa, akkor oda a bónusz, rosszabb esetben a számládat is zárolhatják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tucsoki 2014. december 9., kedd 22:08-kor.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. december 9., kedd 22:01

csak szerintem baromi egyszerű, vagy tényleg az ?

csináltok apa, anya, barátnő vagy tesó számlájával is egy-egy profilt betre, rendesen az ő adataikkal, személyijükkel, stb, feldobtok 15 ezer forintot.
erre a 15 ezerre jön ugyanennyi kezdő bónusz, melyet 90 ezernyi fogadás után lehet kiutalni.
ha tenisz, nba hendi, stb. meccseken megteszed mind a két csapatot arányos pénzzel (elfogadja, próbáltam), és ha engedi, vissza is igényled (így kisebb a veszteség) akkor max 10 ezret elbuksz a 15-ből, viszont legalább 5 ezer tisztán marad, és akkor 15 ezerből csináltál 20 rugót, melyet már le is utalhatsz.

ez mondjuk 3-4 családtaggal megjátszva 4x5 ezer forint tiszta lóvénak tűnik egy-két délután alatt, megerőltetés nélkül...

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 9., kedd 21:44

PEEtör írta: PHX-szel egyetértek, én a Kingset nézem még nagyon. Illetve a Raptors covert, hosszabbítás ide vagy oda, revenge game lehet.
Ja, meg a felvetéseddel is kapcsolatban, a Memphis meccsre under.
Már kétszer találkozták, revenge game inkább a Cavs számára lehet, hiszen otthon kaptak ki a Rapstől.

Az a Knicks +6.5 nekem is tetszik, előbb-utóbb csak kiszakad a zsák náluk. Ha jön a Cavses bulim, akkor pakolom.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 9., kedd 21:25

NBA: #picktheunderdog :mrgreen:

Bucks +10
Knicks +6,5
Jazz +9
Kings +4

meg a Suns -4,5.
Mind 1,9 szorzó természetesen, 1 unittal.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 9., kedd 21:18

Zsombor írta:Memphis -3 @ 1.9
Ellisnek jegelnie kellett a kezét a mai dobóedzés után, plusz Tony Allen fogja szívni a vérét és szerintem a Memphis védelme a Dallas támadóegységét is képes lesz megfogni.
Phoenix -4.5 @ 1.9
Igaz hosszabbítás és b2b(amiken 1-4-gyel áll a Suns idén), de könnyen elképzelhető, hogy visszatér ma Thomas, a Miami egy nap pihenővel 1-8-cal áll a szezonban, Pace szempontjából pedig a liga 29. látogat a liga 4. otthonában, szerintem a phoenixi backcourt szétfutja Wade-éket.

Végül egy érdekes:
Cleveland 3 vagy több ponttal megnyeri az első negyedet @ 1.95
Múltkor próbálkoztam egy hasonlóval, nem jött össze, de nem tántorított el az a kisebb bukás.
Toronto jön Clevelandbe, mindkét csapatnak b2b, de a Toronto hosszabbítást játszott, így arra számítok, hogy kicsit álmosan fognak kezdeni.
Otthon LeBronék rendre nagyon jól kezdik a meccseket, az elmúlt öt hazai találkozó első negyedes különbségei: 13, 10, 13, 8, 7 és ez mind az ő javukra természetesen. Tegnap simázták a Brooklynt, így úgy ahogy pihenhettek, szerintem most az elején odacsapnak.
PHX-szel egyetértek, én a Kingset nézem még nagyon. Illetve a Raptors covert, hosszabbítás ide vagy oda, revenge game lehet.
Ja, meg a felvetéseddel is kapcsolatban, a Memphis meccsre under.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. december 9., kedd 19:47

Memphis -3 @ 1.9
Ellisnek jegelnie kellett a kezét a mai dobóedzés után, plusz Tony Allen fogja szívni a vérét és szerintem a Memphis védelme a Dallas támadóegységét is képes lesz megfogni.
Phoenix -4.5 @ 1.9
Igaz hosszabbítás és b2b(amiken 1-4-gyel áll a Suns idén), de könnyen elképzelhető, hogy visszatér ma Thomas, a Miami egy nap pihenővel 1-8-cal áll a szezonban, Pace szempontjából pedig a liga 29. látogat a liga 4. otthonában, szerintem a phoenixi backcourt szétfutja Wade-éket.

Végül egy érdekes:
Cleveland 3 vagy több ponttal megnyeri az első negyedet @ 1.95
Múltkor próbálkoztam egy hasonlóval, nem jött össze, de nem tántorított el az a kisebb bukás.
Toronto jön Clevelandbe, mindkét csapatnak b2b, de a Toronto hosszabbítást játszott, így arra számítok, hogy kicsit álmosan fognak kezdeni.
Otthon LeBronék rendre nagyon jól kezdik a meccseket, az elmúlt öt hazai találkozó első negyedes különbségei: 13, 10, 13, 8, 7 és ez mind az ő javukra természetesen. Tegnap simázták a Brooklynt, így úgy ahogy pihenhettek, szerintem most az elején odacsapnak.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. december 9., kedd 15:39

Mára ajánlom a saját szelómon kívül még a mindkettő gólt szerez és Real nyer 2.5-ért, illetve Ronaldo 2 vagy több gól, bár ez neccesebb, lévén, lehet, hogy a pihenésre koncentrálna.
A Ludogorets szimpatikus és büszke csapat, eddig csak egy meccsükön nem szereztek gólt, mi meg fel leszünk forgatva, némileg motiváció nélkül. Karácsonyi ajándéknak tűnik.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 9., kedd 12:57

ateeemadrid írta:mára BL-re ki mit rak? nehéz választás, sok jónak tűnő meccs van.
Atma 0.0 ázsiai hendivel @ 2,675
Basel +0,5 ázsiai hendi @ 2,1

1-1 unittal megy mindegyik.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Szerencsejátékok

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2014. december 9., kedd 12:53

A hétvége bukta volt, igaz egy ezres ment el, de 1 meccsen múlt 30 ezer :-@ ( Inter :-@ :-@ )

Hátha a BL :luck: :

Real (0-1)
BVB
Juve-Atl. 3.5 gól alatt

2550 -- > 5000 Ft

Pool
Real (0-2)
BVB (0-1)
Bayern (0-1)
Chelsea
Barca 1.5 gól felett

700 --> 9200 Ft
Modric - Kroos


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég