Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 11., csütörtök 18:43

megtaláltam, eltiltás miatt.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 11., csütörtök 18:37

Ramos miért maradt ki megint a keretből?

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 11., csütörtök 13:14

Én bepróbálkoznék komolyan nála, 40 milláért simán hoznám.
Viszonylag komolyabbnak vehető hír volt, hogy 50 milliót ajánlottunk érte, de visszadobták, azóta szerelmet vallott a PSG-nek, szerződést hosszabbított. Őt nyugodtan el lehet felejteni szerintem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 11., csütörtök 13:03

hala_madrid írta:A tegnapi meccsen Verratti nekem újra bebizonyította, hogy nagyszerű választás lenne nekünk.
Nem egy 2 méter 90 kg- os néger, de rendkívül labdabiztos, harcos, szerelni is tud, kis passzokban és indításokban is nagyon jó. Én bepróbálkoznék komolyan nála, 40 milláért simán hoznám.
A másik Matuidi őt is jónak mondanám, de nem tudok jobb szót rá mint, hogy olyan Di Maria-s.
Ha Modric-Kroos rendben van,akkor fölösleges padra egy 40 millios (annyiért mondjuk oda se adnák),játékos.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2014. december 11., csütörtök 13:00

A tegnapi meccsen Verratti nekem újra bebizonyította, hogy nagyszerű választás lenne nekünk.
Nem egy 2 méter 90 kg- os néger, de rendkívül labdabiztos, harcos, szerelni is tud, kis passzokban és indításokban is nagyon jó. Én bepróbálkoznék komolyan nála, 40 milláért simán hoznám.
A másik Matuidi őt is jónak mondanám, de nem tudok jobb szót rá mint, hogy olyan Di Maria-s.
Modric - Kroos

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 11., csütörtök 0:22

Jim írta:nem jobb Kramer mint Illara,
akkor meg hova igazolnánk le, ha már itt van a spanyol...

:D 245 ik hozzászólásod,melyből talán nem is volt olyan ahol nem egy spanyolt akartál volna inkubálni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. december 11., csütörtök 0:21

Kerlon írta:Dembelé akkor volt igazán fasza, amikor Modric eljött onnét, azóta eléggé leépült. Pedig vadállat volt az ember. Komolyan mondom felvehette volna a versenyt Yaya-val(nem nyert volna, de ő meg tudta volna szorongatni). Jó a felépítése, jól lő, intelligens is, de leépült a Spursben. Cserének mondjuk itt is tökéletes lehetne.
Dembelé és touré között zongorázni lehetett a különbséget,meg kb a legtöbb kp-s szemben.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 20:46

Realista24 írta:Repkednek itt a hírek mindenféle kozeppalyasrol, de azt csodálom hogy Hector Herrera nevet meg nem dobtak be. Igaz hogy a feje olyan mint DM-e, de használja mind a ket labat, gyors es nagy munkabírasunak tűnik.
Ausstiegsklausel beim FC Porto: 40 Millionen Euro :smile: :| :lol: :lol: Amúgy nem lenne rossz opció ő se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2014. december 10., szerda 20:45

Realista24 írta:Repkednek itt a hírek mindenféle kozeppalyasrol, de azt csodálom hogy Hector Herrera nevet meg nem dobtak be. Igaz hogy a feje olyan mint DM-e, de használja mind a ket labat, gyors es nagy munkabírasunak tűnik.
Ha már felhoztad a gyereket:

Hector Herrera

:mrgreen:

VB óta figyelem a faszit, ott szvsz a mexikói válogatott motorja volt. Ahogy R24 is írta, nagy munkabírású, kétlábas, van benne kis finesz, jó a passzjátéka, védekezésben és támadásban egyaránt jó, kifejezetten gyorsnak én nem mondanám, körülbelül egy olyan átlagot hoz sebességben, mint Modric. Középső középpályásként és jobboldali középpályásként is bevethető, így nálunk a 433-ban és 442-ben is meglenne a helye. Ha mondjuk 20-25millió euró+Casemiróért hozható lenne, akkor én gondolkodás nélkül hoznám a gyereket.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 20:40

Repkednek itt a hírek mindenféle kozeppalyasrol, de azt csodálom hogy Hector Herrera nevet meg nem dobtak be. Igaz hogy a feje olyan mint DM-e, de használja mind a ket labat, gyors es nagy munkabírasunak tűnik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2014. december 10., szerda 17:45

Kerlon írta:Dembelé akkor volt igazán fasza, amikor Modric eljött onnét, azóta eléggé leépült. Pedig vadállat volt az ember. Komolyan mondom felvehette volna a versenyt Yaya-val(nem nyert volna, de ő meg tudta volna szorongatni). Jó a felépítése, jól lő, intelligens is, de leépült a Spursben. Cserének mondjuk itt is tökéletes lehetne.
Teljesen egyetérték. Igazából a fizikai felépítésében látom a legnagyobb erényét, mert ez a Lucas Silva-Kramer kettős elég nádszálnak tűnik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. december 10., szerda 17:12

nem jobb Kramer mint Illara,
akkor meg hova igazolnánk le, ha már itt van a spanyol...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 16:15

Dembelé akkor volt igazán fasza, amikor Modric eljött onnét, azóta eléggé leépült. Pedig vadállat volt az ember. Komolyan mondom felvehette volna a versenyt Yaya-val(nem nyert volna, de ő meg tudta volna szorongatni). Jó a felépítése, jól lő, intelligens is, de leépült a Spursben. Cserének mondjuk itt is tökéletes lehetne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 10., szerda 15:56

Nagyon adnám Dembelét :D Nekem az egyik titkos kedvencem, szerintem tökéletes lenne egy 12-13. embernek, de nem látok sok esélyt rá hogy jönne, és nagyon örülök h másnak is eszébe jutott (ha csak egyetlen gondolat erejéig is) :mrgreen:
Dembele? :D Hát ő még a spursben is csak átlag :) Ménem hozzuk már akkor vele együtt Kaboult is,ha ne aggy isten egyszerre dőlne ki mondjuk Ramos meg Varane,lenne kihez nyúlni :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. december 10., szerda 15:52

Remy írta:Kramer... ez valami Khedira 2.0? Mit tud ez az ember, hogy a VB óta kb mindig hallani lehet a nevét, és nem csak velünk kapcsolatban.
Szerintem Khedira elmondott neki néhány titkot azok közül amivel sakkban tartja Löwöt, Ancelottit (és sok más embert) :mrgreen:
(azért hála Istennek ma már keveset játszik a Realba, de ki tudj ami lenne ha a tavalyi idénybe nem sérül meg ősszel...)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 10., szerda 15:42

Kramer... ez valami Khedira 2.0? Mit tud ez az ember, hogy a VB óta kb mindig hallani lehet a nevét, és nem csak velünk kapcsolatban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. december 10., szerda 15:36

gaborz1 írta:A középpályára a Kramer-Lucas Silva kettős között nem tudnék dönteni, viszont ahogy olvastam a Tottenhamből Dembelé vihető. Ő a mozdíthatósága miatt szerintem nem lenne drága, bár a pontos posztját nem tudnám megmondani, de ez manapság egyre nehezebb, meg ugye a baráti viszony a 2 klub között. :mrgreen: Fizikailag a csávó igencsak jó, labdával is boldogul, adott esetben még kapura is veszélyes.
Nagyon adnám Dembelét :D Nekem az egyik titkos kedvencem, szerintem tökéletes lenne egy 12-13. embernek, de nem látok sok esélyt rá hogy jönne, és nagyon örülök h másnak is eszébe jutott (ha csak egyetlen gondolat erejéig is) :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 10., szerda 13:37

Realista24 írta:
Chris írta:Néztem Kramerről videókat és egész ígéretesnek tűnt. Krooshoz hasonlít valahogy, de benne van Khedira nehézkessége is, ha már németekhez hasonlítom :). De azt nem tudtam, hogy már 24 éves, így már más. Azt hittem 20 körül van. Akkor valóban más kellene. Nehezen tudom elképzelni, hogy kezdőbe verekedje magát, akkor már inkább Lucas Silva.
Nem a kezdőbe akarunk igazolni, persze remek lenne, ha olyan játékost találnánk, aki potenciális veszélyforrás lehet bárkire nézve.
Arbeloa az, legyen szó ellenfélről, csapattársról :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 10., szerda 13:19

Nem akarlak kiábrándítani, de Bale-t nyugodtan ideveheted.
Ne tedd, CS0ki :mrgreen:
Egyébként igen.
Nekem az lenne a kérdésem inkább, h Asensioval mit akarunk? Jövőre már nálunk lesz, vagy még kölcsönben?
Biztos, hogy kölcsön. Ha feljut a Mallorca akkor ott marad, ha nem, akkor keresnek neki másik csapatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 10., szerda 13:04

Nekem az lenne a kérdésem inkább, h Asensioval mit akarunk? Jövőre már nálunk lesz, vagy még kölcsönben?
Nem hinném, hogy nálunk, megy majd kölcsönbe. Mármint még nincs lepapírozva, de meglepődnék, ha a nagycsapatnál maradna.
Kroos alapkezdő, Modric is, Cé is.
Nem akarlak kiábrándítani, de Bale-t nyugodtan ideveheted.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég