Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. június 12., szerda 9:10

1:30-tól

mascherano alakít :) . Az egyik szállítóember lespricceli, erre belerúg a másikba. Persze már az is abszurd, hogy ennyiért rugdosni kell valakit, aki éppen segít neki.

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. június 11., kedd 1:43

ateeemadrid írta: ...
Nekem sem lenne bajom DM-el, ha lenne agya... mondtam már többször is, de így... nem kell.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 10., hétfő 20:11

ateemadrid írta....
Nem,teljesen igatlzat adok Di Mariaval kapcsolatba,ha lenne agya akkor nagyon jó futballista lehetne.De mivel ezt már nem lehet pótolni,így asszem hogy nem lesz belőle egy új Claudio Caniggia... :D

Tello meg...nos én látom benne azt a tehetőséget,ami a spanyol válogatott meghatározó szélsőjévé teheti majdan....azt nemtom hogy a 21- eseknél hogy játszik nem nézem,mert nem tudom.De egyvalami érdekes...Bale-től el vannak ájulva,pedig Tello hasonló módban játszik,csak kispasszos játékban is aktív ha kell,igaz olyan bombái ritkán vannak mint a walesinek,de láttam már rászurni távolról is...
Na szal Bale überplaya 90millioert,Tello meg csak szar...ezt nem értem...
Minfegy nem érdekes,nem vagyok Tello fan,meg nyilván a walesi azért bőven jobb még,de ha valamiért érdemes leülni barca meccset nézni,az ő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 10., hétfő 19:44

morientes írta:
nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindkettejüket láttad játszani, már no offense. szerintem csekkold mind2 játékost még párszor, ég és föld a különbség, nem túlzok.
Köszönöm ezt a mélyreható,ámde kissé kioktató reagálást,de tudod én már vén marha vagyok,nem járkálok már a :cens: vák után hétvégén,csak ritkán,inkább focit nézek,úgyhogy láttam már Iscot meg Tellot is eleget,de ahogy Galacticos is írta,nem érthetünk egyet mindenbe,máshogy lárjuk.Én tiszteletben tartom a másik véleményét.

Ami meg Tellot illeti,az hogy elszalad a szélen,beadja,azt is rosszul,az enyhén barokkos túlzás.Még ha Di Mariarol beszélnénk... :hmmm:
mondtam, nem bántásnak szántam, csak tényleg meglepődtem azon, hogy valaki ilyen sokra tartja Tellot, vagy ilyen kevésre Iscot, igazából mindegy is.

túlzásnak nyilván túlzás, de azért elég gyakran láthatjuk ezt tőle, és elég kis százalékban szokott neki ez bejönni. szerintem páran azért tartjátok többre Tellot, mert hányingeretek van már az unalmas tiki-takától, és láthattok valami váratlant, de ettől ő nem lesz jobb játékos.
Di Maria meg nem olyan nyomorék, mint amennyire beállítják sokan, ha lenne egy kis esze is a játékhoz, világklasszis szélső lehetne, persze ezzel a véleménnyel eléggé egyedül vagyok.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 10., hétfő 19:33

nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindkettejüket láttad játszani, már no offense. szerintem csekkold mind2 játékost még párszor, ég és föld a különbség, nem túlzok.
Köszönöm ezt a mélyreható,ámde kissé kioktató reagálást,de tudod én már vén marha vagyok,nem járkálok már a :cens: vák után hétvégén,csak ritkán,inkább focit nézek,úgyhogy láttam már Iscot meg Tellot is eleget,de ahogy Galacticos is írta,nem érthetünk egyet mindenbe,máshogy lárjuk.Én tiszteletben tartom a másik véleményét.

Ami meg Tellot illeti,az hogy elszalad a szélen,beadja,azt is rosszul,az enyhén barokkos túlzás.Még ha Di Mariarol beszélnénk... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 10., hétfő 19:09

Összehasonlítva a 35milliós Iscoval-bár nem egy stílus,talán még a poszt se egészen-de nálam a katalán jobb.
nem vagyok róla meggyőződve, hogy mindkettejüket láttad játszani, már no offense. szerintem csekkold mind2 játékost még párszor, ég és föld a különbség, nem túlzok.
nekem Tello stílusa abba tilitoli feelingbe üde színfolt
ezt értem, jogos is, de hiába képvisel más stílust, ha abban a stílusban is gyenge... egyébként úgy játszik, mint egy tipikus angol szélső, meghúzza a szélen, azt beadja, általában pontatlanul.
persze még fejlődhet, de egyelőre nem hiszem, hogy meghatározó játékos lesz a spanyoloknál.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 10., hétfő 19:08

morientes írta:Én többször leírtam,hogy nekem Tello stílusa abba tilitoli feelingbe üde színfolt.Tetszik a dinamikája,meg ahogy felválalja az 1-1et....
de láttad már a tornán?
tegnap konkrétan 3x, de kétszer biztosan a saját lábában esett el az ellenfél tizenhatosán belül. az első meccsen még a labdaátvétel is gondot okozott neki sokszor. én is láttam már tellot a barcában, de ahogy ezen a két meccsen tolta az inkább bakiparádé, mint üdeszínfolt.

a második mondatod meg a te véleményed. egyáltalán nem értek egyet vele, de úgysem fogom tudni megváltoztatni a véleményedet és te se az enyémet úgyhogy felesleges körök lennének. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 10., hétfő 19:04

morata csatár, tello meg szélső. de tény hogy tello katasztrofálisan játszik, én is játszatnám moratat csak nem tello helyett, tello helyett muniain kéne.
Én többször leírtam,hogy nekem Tello stílusa abba tilitoli feelingbe üde színfolt.Tetszik a dinamikája,meg ahogy felválalja az 1-1et....
Összehasonlítva a 35milliós Iscoval-bár nem egy stílus,talán még a poszt se egészen-de nálam a katalán jobb.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 10., hétfő 16:10

Tellóhoz még annyit, hogy a Barçában is jellemző (volt) rá (ebben a szezonban is), hogy kiszámíthatatlanul hullámzó a teljesítménye. Nem egyszer volt olyan, hogy két pocsék meccs után lehozott egy olyat, amikor gyakorlatilag megnyerte nekünk a meccset, és vice versa.
Szóval lehet (sőt, biztos), hogy az első két mérkőzésen nem játszott túl jól, de őt ismerve el tudom képzelni, hogy a harmadik találkozón fog gólt rúgni vagy éppen gólpasszt adni. :)

De tény az is, hogy Muniaín több lehetőséget érdemelne.
Realista24 írta:Lehetséges, hogy jövőre kiderül mit tud, ugyanis Montoyával pótolná Carvajalt a Leverkusen.
Montoyát elengedjük, Alves szerződését pedig meghosszabbítjuk 2021-ig, és jó lesz. :lol:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 10., hétfő 15:47

mondjuk muniain sem egy nagy durranás, kicsit bojan szerűen stagnál vagy két éve.
ha tényleg olyan fos tello a tornán, ahogy mondjátok (mivel én csak részleteket tudtam eddig elcsípni a tornából) akkor nyilván mehetne helyette, de az, hogy papíron tello kezdő, elnézve a névsort meg mindent, szerintem érthető.
morata meg ugye inkább középen az igazi.

hát ez a barca bizonyítványa, mert alves kb egy vicc 2 éve.
tény, hogy nem kellene betonkezdőnek lennie, de azt hiszem, minden csapatban vannak olyan emberek, akik a teljesítménytől függetlenül vagy alapkezdők, vagy legalább is nagyok sokat játszanak.
a realban is lehetne sorolni a neveket.

ugyanis Montoyával pótolná Carvajalt a Leverkusen.
kishíján akkora hiba lenne, mint thiago elengedése.
nem feltétlen azért, mert futurecafú, hanem azért, mert alig van értelmes jobbhátvéd a piacon.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 10., hétfő 15:36

istimester írta:Barcás kémek felé lenne egy kérdésem. Montoya akkora pro tehetség, hogy nagyjából nulla felnőtt tapasztalattal kezdő azelőtt a Carvajal előtt, aki végigtolta a szezont a Bayerrel? A kérdés bármiféle cinizmust nélkülöz.
A kérdés Tellóra is érvényes.
egyébként montoya jól játszik a tornán.
hala_madrid írta:Két meccsen semmit nem tett hozzá, Morata beállt és két meccset döntött el.
nem egy poszt.
morata csatár, tello meg szélső. de tény hogy tello katasztrofálisan játszik, én is játszatnám moratat csak nem tello helyett, tello helyett muniain kéne.
hala_madrid írta:se Moreno kárára.
mármint rodrigora gondolsz?

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. június 10., hétfő 13:58

míg alves mögött az atyaúristen is padozna, nem hogy montoya, vagy éppen carvajal.
volt itt pár napja egy statisztika, hogy mennyi beadásából lett helyzet. na ott is kijött ez, hogy csak felmegy és beleszab egyet a labdába, a látszat kedvéért. nagyon leépült az ember, de az arca továbbra sem csökkent. pedig a sevillaban és még 4 éve elég jól játszott.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 10., hétfő 12:05

Szerintem meg ésszerű lenne bedobni őket, mivel már továbbmentek a spanyolok. Persze spanyol honban sok dolog nem ésszerű...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 10., hétfő 12:02

míg alves mögött az atyaúristen is padozna, nem hogy montoya, vagy éppen carvajal.
hát ez a barca bizonyítványa, mert alves kb egy vicc 2 éve. tőle rosszabbul beadó embert esküszöm h még nem láttam. inkább veszélyezteti a szögletzászlót, mint a kapust. addig volt ő nagy király, ameddig ezt az agresszív letámadást toltátok, és nem kellett védekeznie.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62874
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 10., hétfő 11:59

viszont az, hogy carvajal kezdő a bayer-ben, és montoya pados a barcában, az a képességeikre nem garancia.
montoya is vélhetően kezdene a leverkusenben (hiszen kb konkurencia sincs a posztra) míg alves mögött az atyaúristen is padozna, nem hogy montoya, vagy éppen carvajal.
Lehetséges, hogy jövőre kiderül mit tud, ugyanis Montoyával pótolná Carvajalt a Leverkusen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. június 10., hétfő 8:47

'shutterisland írta:a tello téma meg olyan, hogy a világ egyik legjobb csapatában kiegészítőember, bl-ben is játszott már pályafutása során pár meccset azért, a gólokat és gólpasszokat is (persze a játékperchez képest) odateszi, így érthető, hogy egy utánpótlás csapatban számítanak rá.
szerintem papíron helye van a kezdőben, ha átnézzük ezt a keretet, viszont ha tényleg olyan pocsékul megy neki, akkor mást kellene megpróbálni.
Két meccsen semmit nem tett hozzá, Morata beállt és két meccset döntött el. De lefogadom, hogy így sem lesz kezdő se Tello se Moreno kárára.
Modric - Kroos

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 10., hétfő 7:53

poénból senkit nem válogatnak be az év csapatában a bundesligában sem...szóval én csak pislogtam tegnap is a meccs előtt, mikor láttam a kezdőt.

amúgy néztem a meccset és Montoya jól játszott.
nem látom sok esélyét, hogy Carvajal kezdjen helyette :cens:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 10., hétfő 1:17

nyilván a választ én sem tudom (már ha nem az az, hogy ő is biztos barcás) és erről őt kellene nyilván megkérdezni.

viszont az, hogy carvajal kezdő a bayer-ben, és montoya pados a barcában, az a képességeikre nem garancia.
montoya is vélhetően kezdene a leverkusenben (hiszen kb konkurencia sincs a posztra) míg alves mögött az atyaúristen is padozna, nem hogy montoya, vagy éppen carvajal.

sajnos carvajalt kevés (kb 5) meccsen láttam, számomra nem tűnt akkora kalibernek, hogy az év csapatába kerüljön, viszont bízom azokban, akik ezt megszavazták, tehát mivel nagy szezonja volt, én is őt raknám kezdőnek.
de maximum vitatható döntésnek találom, nem pedig orbitális szakmai hibának.

a tello téma meg olyan, hogy a világ egyik legjobb csapatában kiegészítőember, bl-ben is játszott már pályafutása során pár meccset azért, a gólokat és gólpasszokat is (persze a játékperchez képest) odateszi, így érthető, hogy egy utánpótlás csapatban számítanak rá.
szerintem papíron helye van a kezdőben, ha átnézzük ezt a keretet, viszont ha tényleg olyan pocsékul megy neki, akkor mást kellene megpróbálni.

vélhetően az edző elképzeléseibe jobban illenek, vagy őket jobbnak látja, viszont a nagy csapathoz hasonlóan (ugye 4-6-0 cesc-el) bármi is történjék, amíg az eredmény őket igazolja, addig a szokásos "győzelmet nem kell megmagyarázni" klisével ki is lehet pipálni az ilyen szakmai kérdéseket.

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. június 10., hétfő 0:50

istimester írta:Barcás kémek felé lenne egy kérdésem. Montoya akkora pro tehetség, hogy nagyjából nulla felnőtt tapasztalattal kezdő azelőtt a Carvajal előtt, aki végigtolta a szezont a Bayerrel? A kérdés bármiféle cinizmust nélkülöz.
A kérdés Tellóra is érvényes.
Nemtudom, de szerintem ezt innen senki nem tudja megválaszolni. Olyan szakemberek döntenek erről a válogatottba, akik ezerszer jobabn értenek hozzá mint mi.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3306
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. június 9., vasárnap 23:45

Barcás kémek felé lenne egy kérdésem. Montoya akkora pro tehetség, hogy nagyjából nulla felnőtt tapasztalattal kezdő azelőtt a Carvajal előtt, aki végigtolta a szezont a Bayerrel? A kérdés bármiféle cinizmust nélkülöz.
A kérdés Tellóra is érvényes.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég