Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 22., hétfő 17:42

Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Egy eszement barom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 22., hétfő 17:37

miro írta:Nekem lenne egy kérdésem!
Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Ha Bale 100 millió, akkor Cé 600...nem vagyunk eladási kényszerben. Tavaly még eladtam volna, de olyan szintet lépett a faszi, amiről csak Csabi álmodozott :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 22., hétfő 17:29

Ebből a mostani NÉMET generációból érdemes kihalászni a játékosokat, Reus-ot nagyon támogatom, sokat nyerhetünk az érkezésével és még egy fokot tudna lépni a játékunk. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. december 22., hétfő 17:21

miro írta:Nekem lenne egy kérdésem!
Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Nincs az a pénz. (Csak ha nekem adják :mrgreen: )
Nem lehetne pótolni,szerintem csapatszinten se annyira. Brutál csapat lenne,de lehet hogy klasszisok padoznának,csapatösszhang se lenne olyan jó,gólokban meg ennél nem lehetne jobb a csapat.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 22., hétfő 17:06

És mivan ha ez a poscék forma fő oka? Mármint a távozási szándék,vagy az ,hogy nem szándékozik távozni de a klub hajlik az eladására ennyi pénzért...


Én semmikép sem piszkálnám meg az első részt,hova lőjünk már ennél több gólt?Majd ha CR nem lesz úgyis hozunk 100 milláért egy aktuális gólzsákot.Oké lehet,hogy Reussal még pengébb lenne a játék, vagy nem és Bale-t is eladtuk és CR megöregszik stb... :D

Én maximálisan elégedett vagyok ezzel a játékkal amit látunk,szerintem tökéletes most az egyensúly a csapatban, a tecknikás rövid passzos játék,a kontra foci,a brusztolós harcias küzdés és minden megvan most ebben a csapatban.Pont azért mert ilyen jól van összehangolva könnyen kilehet billenteni az egészet,ha egy kis szépségért,egy két fineszesebb megoldásért oda adjuk az egyik legnagyobb erősségünk(kontra) alappillérét.

De ha Bale így marad és tavasszal is ilyen ocsmány formát hoz ami miatt trófeákat fogunk bukni(mert bizony ha ő nem lesz top formában szerintem szó sem lehet bl címvédésről) akkor el kell adni 100 milláért és megpróbálni a németet, olcsó, nagyobbat lehet vele nyerni mint bukni...szval ha Bale távozna amit kétlek, akkor jöjjön a német, egyébként felesleges.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 22., hétfő 16:59

Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Én még a kivásárlási árat is kevésnek találom érte (1 milliárd euró)... ő teljesen más szintet képvisel,nem csak,hogy kezelni tudja a hírnevet,hanem használja is,ezzel pénzt termelve mindenkinek,aki részt vesz az életében. Ez az üzleti része. A sportszakmait meg mondanom sem kell ugye... a világ legjobb,legértékesebb,és legismertebb futballistája.
:goat:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 22., hétfő 16:47

Aztán nehogy meglepjenek minket azzal, hogy Bale fedőnéven tárgyalnak de Cristiano utódját keresik ekkora rössel a színfalak mögött. :mrgreen: Azért az büntetne. :lol:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Savant » 2014. december 22., hétfő 16:40

Az a napnál is világosabb -így, hogy ennyi ideje velünk van és tud egy fullos előszezont a háta mögött-, hogy nem illik bele a képbe. A jobb szélső poszton semmiképp. Balszél pedig... not for sale.
Néha-néha megcsillan valami, mert amúgy nem egy ügyetlen, buta gyerek... de spanyolban, a Madridban játszva SOHA nem lesz annyi helye, mint Angliában. Azért is játszik jobban a BL-ben, mert más stílus mint a bajnokság.
Persze 100 alatt nem adnék túl rajta én sem, de azt hiszem egy jó Reus-szal SOKKAL jobbak lennénk még ennél a szintnél is! Kombinatív, kibas*ott ügyes, technikás, gyors gyerek. Emellett lát a pályán, odaér a kapu elé, ki tudja szolgálni a társakat. Tökéletes lenne ide!
Én ezt az opciót szeretném... de sajnos nem én választok, azt pedig nagyon erősen kétlem, hogy a united kipenget a walesiért 100 misit. Áááá...
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. december 22., hétfő 16:27

Biztosan maradni fog a BBC a következő szezonban, nem egy-két évre terveztek, terveznek a walesivel, a csapat sikeres, számokban nincs lemaradva Gareth, én nem engedném el.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 22., hétfő 16:21

Bale eladása számomra ott válik kérdésessé, hogy bár játékban nem azt hozza amit én is vártam tőle, sőt..viszont megvan benne a semmiből gólt rúgás, illetve fontos meccseken az eredményesség képessége, ami azért nem túl gyakori most a piacon, és nyilván nem ilyen mario gomezekről beszélek. Hogy ez milliókban kifejezve mennyit ér azt nem tudom, de ha már előretekintünk egy esetleges post-CR érába, akkor ez elég sokat érő tulajdonság.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 22., hétfő 16:20

BBC lesz itt még 3 évig minimum szerintem, valami nagyon radikális esemény kell, hogy ezen időn belül megbontsák a triót. Amíg még Bale lövi a gólokat meg odakotorja a gólpasszokat, nem lesz rá panasz, mert* tavaly két döntőben is betalált.

*szerk: meg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2014. december 22., hétfő 16:23-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 22., hétfő 16:19

miro írta:Nekem lenne egy kérdésem!
Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Az, aki gyengíteni akar a csapaton. Oké, sok pénz, de pótolni nem tudjuk, akkor meg minek? A pénz a fontosabb, vagy hogy sikeresek legyünk?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 22., hétfő 16:17

Ha Reus annyira kell, hogy beálldoznák érte Balet, akkor miért nem őt hozták tavaly nyáron?

Ugyanolyan kamu hír lesz, mint amikor Rondaldo távozását pletykálták a Unitedbe vagy amikor Lewandowskit csomó újság eladta oda

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 16:16

Nekem lenne egy kérdésem!
Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 22., hétfő 16:16

Reust el kell hozni én azt mondom, nagyon jó áron egy kumma jó pléjer akiben már megcsillant egyszer az a game changer klasszis, ami ide kell, csak aztán lesérült. Ha meg nem válik be annyira, simán túladunk rajta 1,5x áron.
Nem illik.

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2014. december 22., hétfő 16:12

Jo lenne , ha egy qva jo kozepsokozeppalyasrol jonnenek a hirek.
Anderlechtből kellene elhozni Tielemanst. Nem ilyen Lucas meg hasonlókkal szórakozni. Nekem ez a Lucas egy brazil Biglia... Semmivel nem tud többet. Tielemans egy Anderlecht egyik legjobb játékosa tudott lenni a BL-ben már most!
Sterling fizetése irreális, de amúgy remek potenciállal bír. Nem lehet rá azt mondani, hogy nem tehetséges eléggé. Persze ahhoz, hogy kiteljesedjen ez, le kéne szállnia a földre meg elmenni abból a lúzer csapatból.
Reus egyértelmű. Ha igaz mennyiért akkor tökéletes lenne. Ez egyik legnagyobb üzletünk lehetne. Ha nagyon akarunk nagyobb padot hozzuk vissza még Cheryshev-et és vele ez is meg van. Bár őt eladnám jó pénzért. 20 millió körül van benne amilyen teljesítményt lehoz.

Ami fura nekem Arbeloaról semmi hír... Nekem egyre jobban kilóg a csapatból és semmi hír hogy menne innen. Nem értem miért.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. december 22., hétfő 16:07

a dortmund jövőre úgyse tudja megtartani, kegyetlen szar szezonjukat a bl győzelem mentené meg csak. ha bale tényleg leakar lécelni és az mu kifizeti a rekordot érte, akkor mindenképp el kell hozni marco barátunkat.
reusnak nem olyan porcelán, mint robben volt vagy kaká, biztos vagyok benne, hogy egy kevésbé brusztolós bajnokságban simán lejátszik probléma nélkül 45 meccset egy szezonban.
jesé nem lenne elég, mivel cristiano is már belépett a harmadik x-be, hiába a brutális fizikum, bármikor kijöhet egy ízületi probléma és akkor meg vagyunk lőve.

amúgy sajnálnám valamilyen szinten bale távozását, mert nem túl látványos a játéka, sokat ügyetlenkedik is, de a gólokkal nem adós, a gólpasszokat szórja és a bl-ben pedig remekel, de egy 100 milliós ajánlatot jelenleg csak cristiano miatt lenne értelmes visszadobni. :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. december 22., hétfő 16:04

Sterling fizetése irreális, de amúgy remek potenciállal bír. Nem lehet rá azt mondani, hogy nem tehetséges eléggé. Persze ahhoz, hogy kiteljesedjen ez, le kéne szállnia a földre meg elmenni abból a lúzer csapatból.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 22., hétfő 16:04

Marci látom 3 hét.
Csodás.
A harmadik játékosunk aki izomsérülést szenved.
NEM BAJ NEM KELL CSERÉLNI CARLO!!!!!! :kivagyhe: :kivagyhe:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fanático » 2014. december 22., hétfő 15:33

cart írta:Itt vannak tételesen felsorolva Reus sérülései.
Köszönöm, meg neked is Kerlon. Elnézve ezt a listát, tényleg csak ebben az évben voltak neki úgymond komolyabb sérülései. Ekkora anyagi haszonnal és egy feltételezhető minőségbeli javulással felesleges ilyen Hazardokról álmodozni, szerintem hiba lenne nem a németet behúzni amennyiben tényleg nagy pénzt fizetnek az angolok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég