FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 23:15

A staff lapokkal, illetve a training lapokkal érdemes foglalkozni? Hogy működnek ezek?

Másik, hogy kereskedéshez van valami trükk/tipp/iránymutató, ami alapján hatékonyan lehet csinálni? Mert fél óráig böngésztem az eladásokat, de elég körülményesnek tűnik, hogy ülni, és várni, hátha olcsón leesik valami, ami amúgy többszöröséért kellhet el. Meg egyelőre nem is igazán látom át, hogy mi mennyit ér. Mert hiába van ott pl a Mascherano 800, és gondolom úgy, hogy ő biztos többet érhet, de azért csak elbizonytalanít, hogy akkor miért csak 800 a jelenlegi licit? Szóval értitek. És inkább nem veszem meg, mert hátha csak buknék rajta..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 4., vasárnap 22:00

RealRaúl77 írta:Kölcsönvenni hogy lehet? Az elején bedobta magától, de az már lejárt.
A katalógusból tudsz, ott ajánl fel játékosokat, és ahogy egyre magasabb szintet érsz el úgy lehet egyre jobbakat. Kezdve Luca Tonitól, Sterlingig,Vidalon át Bale,Lewa jönnek szépen sorba, igaz nem sok meccsre, de kitudod őket próbálni. Pl. nekem James Rodriguez abszolút nem volt akkora megváltás Isco-hoz képest,sőt.. Ahhoz képest, hogy 25 +- pár ezer körül mozog az ára nem venném meg simán, Isco fillérekért jobban fekszik nekem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 21:59

Ja.. az nem sok. Azokat láttam.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 4., vasárnap 21:57

RealRaúl77 írta:Kölcsönvenni hogy lehet? Az elején bedobta magától, de az már lejárt.
Katalógusból lehet.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 21:56

Kölcsönvenni hogy lehet? Az elején bedobta magától, de az már lejárt.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 4., vasárnap 21:42

Ha a katalógusból kiváltod a zsetonlöketeket az is segít, plusz ha egy online szezont lenyomsz és feljutsz vagy akár megnyered, azok után is lehet jó pénzeket felszedni.
Most próbáltam ki Bale-t a minap, mint kölcsönjátékos, hát mondanom se kell parádé, remélem egyszer megtudom majd venni vagy esetleg becsöppen egy packbe :roll: De az is tuti, hogy a kis Feghoulim amíg nem lesz Bale a jobbszélre senkire se cserélem le :agree: Mindenkinek nagyon tudom ajánlani akinek spanyol csapata van ( vagy Algériai :mrgreen: ) , azért amit nyújt ingyen van :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 21:35

Most nyertem egy offline bajnokságot, most 4000 körül. De általában 300 alatti pénzem volt, mert építettem fel a csapatot, és ha volt pénzem, azt mind elköltöttem. De most már összejött két csapat, szóval ha követem a taktikát, akkor nem lesz egyelőre nagyobb pénzköltés. Persze így szintet se lépek egy darabig. De egyelőre nem látom, hogy simán meccsekkel, és bajnokság/kupa pénzjutalmakkal, hogy tudnék szintet lépni.

Spanyol csapatot építettem fel, egyelőre mindkettő az, hogy gyorsabban tudjam felmérni, hogy egy játékos mennyire illik hozzám. Aztán, ha meglesz a kedvenc 11 spanyol játékos, akkor lehet csinálok egy más nemzetiségű csapatot is.
4-1-2-1-2 a felállás, a két középpályás nem szélső, hanem középső. A széleket nem nagyon tudom/szoktam használni, amennyire meg kell, azt a szélső hátvédek bejátsszák.

Egyik csapat:
Asenjo(79) - Balenziaga(77), Gonzalez(79), Varane(81), Carvajal(79) - Bergara(77) - Jesé(76), Reyes(77) - Viera(75) - Sergio García(76), Villa(80)

Másik csapat:
Asenjo - Monreal(76), Dominguez(76), Albiol(80), Valera(76) - Canas(77) - Parejo(80), Trashorras(77) - Bueno(76) - Del Moral(75), Soriano(76)

De még alakul, sok játékosról már tudom, hogy többször is megveszem, de néhányat még nem tudtam kiismerni. Varane, Carvajal, Jesé, Reyes, Viera, García, Villa, Canas, Parejo, Bueno, Del Moral nagyon bejön, élmény őket irányítani.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 4., vasárnap 21:32

RealRaúl77 írta:Amúgy meg 28 meccsenként 400 körül elmenne. Nem sok, de egyelőre ezt a keveset is meg akarom spórolni.
Én 28 meccses szerződést sose veszek 300-tól drágábban, ha beállítod hogy max 300 legyen az ára és arany legyen előre tekersz gyorsan pár oldalt tuti lesz egy-egy ritka arany ami ugye 28 meccs és ott nagy valószínűséggel nem veszik meg előled. Próbáld majd ki :)
Egyébként meg csak jól kell időzíteni meg egy kis szerencse is kell, 2 napja összesen 1000(!!!!)-ért 6 db Khedirát vettem, magam se tudom, hogy nem találta meg őket senki de jó kis pénzt szedtem ahhoz képest össze belőle. :mrgreen: A futbin.com-ot tudom ajánlani, követhetőek merre hogyan mozognak az árak minden egyes játékosnál. :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. január 4., vasárnap 21:16

RealRaúl77 írta:Na azt csinálom, itt olvastam pár oldallal ezelőtt a tippet, hogy sima arany játékost veszek 300-ért, a rare játékost meg max 600 ért, és ha lejár a szerződés, akkor gyorseladás, és 300/600-at kapok egyből. Így gyakorlatilag ingyen van a játékos. Így nem fogy a pénz. Amúgy meg 28 meccsenként 400 körül elmenne. Nem sok, de egyelőre ezt a keveset is meg akarom spórolni.

Egyedül Varane és Carvajal, akinek szerződést veszek, mert őket drágábban vettem, de ha találok 600ért vihetőt, akkor őket is lecserélem.

A felállás megvan már egyébként, a játékosokból is egyre több van, amit elég jól tudok kezelni, annak ellenére, hogy tök átlag játékos. Őket megjegyzem, és igyekszek rájuk lecsapni.
Az ár beállítósat is rendszeresen csinálom.

Gamepadot majd mindenképp fogok venni, de nem igazán értek hozzá. Nem igazán vagyok otthon ebben. Igazából azt sem tudom, hogy mi az, ami a fifához kell, nem akarom, hogy ne legyen rajta elég gomb :lol:
én tanácsoltam ezt, az elején jól jön ez amit mondtam, én a 14ben csináltam ezt.

Amúgy mennyi zsetonod van és milyen most a csapatod?
és vegyél egy eredeti XBox kontrollert, az a legjobb PChez, az tuti működik.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 21:09

Na azt csinálom, itt olvastam pár oldallal ezelőtt a tippet, hogy sima arany játékost veszek 300-ért, a rare játékost meg max 600 ért, és ha lejár a szerződés, akkor gyorseladás, és 300/600-at kapok egyből. Így gyakorlatilag ingyen van a játékos. Így nem fogy a pénz. Amúgy meg 28 meccsenként 400 körül elmenne. Nem sok, de egyelőre ezt a keveset is meg akarom spórolni.

Egyedül Varane és Carvajal, akinek szerződést veszek, mert őket drágábban vettem, de ha találok 600ért vihetőt, akkor őket is lecserélem.

A felállás megvan már egyébként, a játékosokból is egyre több van, amit elég jól tudok kezelni, annak ellenére, hogy tök átlag játékos. Őket megjegyzem, és igyekszek rájuk lecsapni.
Az ár beállítósat is rendszeresen csinálom.

Gamepadot majd mindenképp fogok venni, de nem igazán értek hozzá. Nem igazán vagyok otthon ebben. Igazából azt sem tudom, hogy mi az, ami a fifához kell, nem akarom, hogy ne legyen rajta elég gomb :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 4., vasárnap 20:54

RealRaúl77 írta: Meg ez engem kurvára zavar, hogy 7 meccs után lejár egy szerződés. Mást sem csinálok, mint a piacot nézem, hogy a gyorseladási ár alatt vegyem a játékosokat.
Most ezzel nem azt akarod mondani, hogy mikor lejár egy szerződés akkor új játékost veszel? :D
Fillérekért lehet szerződést venni, aztán tedd rá a játékosokra..

Más, ez a billentyűzetes téma még alacsonyabb divisionben még működik is, de pár osztállyal feljebb nem hiszem, hogy fog. Szerintem bekéne szerezni egy gamepad-ot. Billentyűzettel szerintem a védekezést feljebb már nem fogod tudni megoldani, simán átfogják ívelgetni a játékosaidat és akkor már a gyors csatárokkal lefutnak majd.

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. január 4., vasárnap 20:41

több zsetont kereskedéssel tudsz szerezni, szóval olcsón veszel - drágán eladsz. szépen fokozatosan építsd a csapatod, találj meg egy neked hasznos felállást és keress olyan játékost akit te ki tudsz használni. tudom ajánlani például ezt az oldalt. én amúgy eleinte mikor még csak gyengébb játékosaim voltak azt csináltam, hogy nem online hanem offline kupákat/bajnokságokat játszottam, mert ott azért kapsz zsetont és esetleg csomagot is egyszerre. ha meg veszel valamilyen játékost vagy szerződést akkor állítsd be, hogy max mennyiért akarod megvenni. így elég könnyen ki lehet fogni az adott játékosból a legolcsóbbat. Például nekem PL-es csapatom van, és meg akarom venni Falcaot. rákeresek, látom, hogy 30 és 40 ezer között mozog az ára, akkor beállítom, hogy 25 és 30 ezer közötti találatokat dobjon ki és így könnyen meglesz a legolcsóbb

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 4., vasárnap 20:41

RealRaúl77 írta:
Meg ez engem kurvára zavar, hogy 7 meccs után lejár egy szerződés. Mást sem csinálok, mint a piacot nézem, hogy a gyorseladási ár alatt vegyem a játékosokat.
De van pl. 13 vagy 28 meccses szerződés is, amit az örökkévalóságig tudsz rakni a játékosra, nem értem ezt most :roll: Abszolút nem drága.
cart írta:Hónap közepén jönnek az év játékosai csomagok, utána a legtöbb sima játékos ára nagyon le fog menni.
Már most azokra a packekre gyűjtök :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sebydani 2015. január 4., vasárnap 20:42-kor.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. január 4., vasárnap 20:38

Hónap közepén jönnek az év játékosai csomagok, utána a legtöbb sima játékos ára nagyon le fog menni.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 20:30

Chancee9 írta:sose térül meg egy pack ára :lol: nekem legalábbis sose volt benne olyan játékos aki hasznos lett volna.
UT-ben amúgy nem feltétlenül kell beszarni az ellenfél csapatától, mert nagyon sokszor előfordul, hogy abszolút nem tudja használni azokat a játékosait, rossz a felállása, nem ésszel játszik, stb...
Veszem észre :mrgreen:
Az volt a játéka, hogy sterlingnek fel, az meg fusson :lol: Mindig próbált megkerülni, de azt is szarul, Varane-nal leszedtem a pályáról, nem tudta elvinni mellette, Pedig billentyűzettel vagyok.
Én meg 75-78as játékosaimmal simán kipasszolgattam a 80-85ös védelmét.

Akkor mire érdemes gyűjteni? Mert ha egy szinttel feljebb akarok lépni a játékosok terén, akkor nagyon sokat kell költenem, és a pénz meg kurva lassan gyűlik..
Meg ez engem kurvára zavar, hogy 7 meccs után lejár egy szerződés. Mást sem csinálok, mint a piacot nézem, hogy a gyorseladási ár alatt vegyem a játékosokat.

A coin az melyik? a költőpénznek a neve az?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 4., vasárnap 19:55

Chancee9 írta:sose térül meg egy pack ára :lol: nekem legalábbis sose volt benne olyan játékos aki hasznos lett volna.
Ez így van. Elköltöttem már egy vagyont packokra, goldra, promora, karácsonyira, de még a 10-edét sem hozta vissza soha. Vegyél coint, az a biztos :D

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. január 4., vasárnap 19:41

sose térül meg egy pack ára :lol: nekem legalábbis sose volt benne olyan játékos aki hasznos lett volna.
UT-ben amúgy nem feltétlenül kell beszarni az ellenfél csapatától, mert nagyon sokszor előfordul, hogy abszolút nem tudja használni azokat a játékosait, rossz a felállása, nem ésszel játszik, stb...

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 4., vasárnap 19:29

Na, ez jó volt :lol:
Első online ultimate team meccsemen látom az ellenfél csapatát, rögtön lefostam a gatyám. Csupa rare gold játékos, de ilyenek, hogy Sterling, Balo, Cecs, Cazorla, Jesus Navas, Pirlo, Varane stbstb. De még a cserepad is a legjobb játékosok közül volt feltöltve.
Mondom, első meccsem, sose játszottam még online, a kis átlagos csapatommal jó lesz, szétpicsáz.
Aztán nyertem 5-0-ra :lol: És a legszebb az egészben, hogy Barcás címer volt neki beállítva. :mrgreen:

Egyébként érdemes gyűjteni az arany premium packra? Vagy nem térül meg az ára?

Egyébként van bármi jelentése a kártyák színének? Azon kívül, hogy nyilván az arany jobb, az ezüstnél, meg a bronznál. De pl Van néhány ezüst játékosom, akinek nagyobb az overall-ja egy arany rare-nél. Vagy sima arany játékos néha jobb a rare-nél. Vagy inkább a hírnév, a hype és a hasonlók számítanak ilyennél?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 3., szombat 12:29

Chancee9 írta:a lesnél viszont az egyértelmű, hogyha lesen van egy játékos és az ellenféltől szerzi vissza akkor az les. a való életben is így van, nem egyszer fújta már le a spori.
Ez valamennyire érthető, ha ott, akkor, abban a szituban rögtön megszerzi. De a játékban akkor is lefújja, ha már teljesen máshol jár a játék, akár majdnem a saját térfélig visszafutva is megszerezve, lefújja.
De ha van tényleg egy ilyen szabály, akkor nem szóltam, de ilyenről nem tudok.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. január 3., szombat 11:26

a naptáros dolog az nálam az előző fifában volt PC-n karrier módban, szerencsére nem sokat játszottam vele, idén még nem is próbáltam. a lesnél viszont az egyértelmű, hogyha lesen van egy játékos és az ellenféltől szerzi vissza akkor az les. a való életben is így van, nem egyszer fújta már le a spori. viszont az nálam is egy hibapont, hogy nem tudsz átváltani nem lesen lévőre és úgy folytatni tovább a támadást


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég