FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 5., hétfő 16:58

Nekem is van egy kérdésem. Hogyan van az, hogy most pl volt egy meccsem, 2-1-re kaptam ki 0-1 után. Szóval simán letudta tudta skiptelni a gólörömömet, nemhogy az ismétlést. Én nem nyomtam semmi gombot. És már máskor is tapasztaltam ezt, bár ritka jelenség.

Ezek után feltolta az egész csapatát, sorra jöttek a helyzeteim, de olyan alap passzok nem mentek emberhez, hogy hárman mentünk kapusra és elé passzolja méterekkel, a játékos sarkáról visszapattan, aztán kaptam egy gólt. Utána maradt a feltolt játékánál, megint simán mentem, de ugyanaz a szitu, alap passzok nem a legközelebbinek adja, csak egy sima kényszerítőzés kéne, de nem veszi át a labdát a játékos... Más is tapasztal ilyet? Ami más meccsen 10-ből 10szer bejön az itt egyszer se?? Hát mi ez? Aztán a 90. percben egy felrúgott labdával lefordult és kettő a kapus ellen meglőtte a győztes gólt, holott köze nem volt az egész meccshez.

Nem az az érdekes, hogy kikapok, mert tényleg előfordul, hogy rossz megoldásokat választok, erősebb az ellenfél, de amikor alap passzok egymás után nem sikerülnek feltolt védelem ellen, ahol csak egy pici szöktetés vagy kényszerítőzés kéne és ott a csiki csuki... pff.. Tiszta olyan, mintha az utolsó passzaimnál valaki belenyúlna a kontrollerbe
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2015. január 5., hétfő 16:59-kor.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 5., hétfő 16:48

wolf15 írta:
RealRaúl77 írta:Imádom az ilyen embereket, akik úgy élik ki magukat, hogy összevásárolják a legjobbakat, ki tudja hogyan a legalsó ligában.
Én pl. amikor elkezdetem játszani, akkor mobilnettel nyomtam, ezért UT-ben csak az offline kupákat meg bajnokságokat játszottam, úgy szereztem pénzt. Aztán egy szerencsés nyitással jött egy Tevez, eladtam, belőle kb megvettem az egész mostani keretemet.
Majd december közepe felé végre lett rendes netem, 10. liga, elég jó csapattal. Mit gondol az ellenfél? Tuti anyuci vette a zsetonokat. :)

Tehát sose tudhatod, hogy mi a szitu. Persze biztos rengeteg olyan is van, amit te mondasz, sőt...
Hát ha offline módba szedett össze annyi zsetont, vagy bárhogy játékkal,hogy az az érték összegyűljön, amit az a csapat képviselt, akkor tud játszani. Nem pedig annyi a játéka, hogy Sterlingnek fel, az meg majd kicselez mindenkit. Hát nem jött össze neki.Aztán kap egy ötöst egy kezdőtől. Mert konkrétan az első online meccsem volt.
És nem simán egy elég jó csapat, hanem konkrétan világsztárok :)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. január 5., hétfő 16:29

én is mindig cserélgetem a játékosaim, pont ugyanezért :D 14-ben a kapusomat mondjuk 4-5 meccsenként váltani kellett, itt meg kb 10 meccs után

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. január 5., hétfő 15:48

zalkrisz írta:Meg gondolom nézi, mennyire fitt, mert mindig 3. 4. egymás utáni meccsen sérült meg, ha nem pihentettem.
Én 90 alatti fittséggel nem is kezdetek játékost, ha nem muszáj. :D Rotálok állandóan, mert néha akkora futóversenyek alakulnak ki, hogy a végére a maxosok is meghalnak. Fura módon viszont a kapusom soha nem fárad el, mindig maxon van kb, a 14-ben azért néha-néha kellett ott is cserélni, idén erre még nem volt példa nálam. Nem mintha baj lenne, csak mondom. :)

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 5., hétfő 15:39

sebydani írta:
sucre írta: már működik :D
más: miért van az, hogy az egyik játékosom (Menez) kb minden 2. meccsen lesérül? Ezt befolyásolja valami, vagy csak a gép random dobálja?
van 5.5 k-m. Milyen játékosokat érdemes venni? Kik a legkelőbbek, akikkel lehetne kicsit bizniszelni (olcsó vétel, drága túladás)? Vagy inkább gyűjtsek blue packokra?
na szuper :D nekem is volt egy időszak amikor meccsenként megsérült ugyanaz a játékos, szerintem csak random dolog :hmmm: de lehet vannak alapból sérülékeny játékosok a játékban. 5,5-ért lehet sok jó játékost venni, attól függ milyen csapatod van, kik vannak meg, milyen taktikával játszol :) most én is úgy látom, hogy minden drágább játékos ára lemegy, szóval esetleg egy-két drágább játékost érdemes lehet most beszerezni, később nehogy visszamenjen az áruk, de emiatt belefektetni is kérdéses, hogy megéri-e, szerintem csak figyelni kell a piacot és azt a kevés olcsó ajánlatot ami akad,esetleg most nagyon lecsökkent áru játékosokat bepolcolni, később pedig visszanézni lehet felmegy az ára :hmmm: :)
Nem random. Vagyis nem teljesen. Egyszerű programozás kérdése, nálam mindig Modric sérül meg senki más, kivéve ha már 0-hoz közelít a fittség, mert akkor a többi is. Gondolom nála be van állítva, hogy 100 meccsenként 20x meg kell sérülnie, de azért egymás után 2x ne, aztán ott már lehet valami véletlenszerűség, de, hogy nem teljesen random az tuti. Meg gondolom nézi, mennyire fitt, mert mindig 3. 4. egymás utáni meccsen sérült meg, ha nem pihentettem.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 5., hétfő 15:34

sucre írta: már működik :D
más: miért van az, hogy az egyik játékosom (Menez) kb minden 2. meccsen lesérül? Ezt befolyásolja valami, vagy csak a gép random dobálja?
van 5.5 k-m. Milyen játékosokat érdemes venni? Kik a legkelőbbek, akikkel lehetne kicsit bizniszelni (olcsó vétel, drága túladás)? Vagy inkább gyűjtsek blue packokra?
na szuper :D nekem is volt egy időszak amikor meccsenként megsérült ugyanaz a játékos, szerintem csak random dolog :hmmm: de lehet vannak alapból sérülékeny játékosok a játékban. 5,5-ért lehet sok jó játékost venni, attól függ milyen csapatod van, kik vannak meg, milyen taktikával játszol :) most én is úgy látom, hogy minden drágább játékos ára lemegy, szóval esetleg egy-két drágább játékost érdemes lehet most beszerezni, később nehogy visszamenjen az áruk, de emiatt belefektetni is kérdéses, hogy megéri-e, szerintem csak figyelni kell a piacot és azt a kevés olcsó ajánlatot ami akad,esetleg most nagyon lecsökkent áru játékosokat bepolcolni, később pedig visszanézni lehet felmegy az ára :hmmm: :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 5., hétfő 15:28

A legjobban azt utálom, mikor csórikám rúg egy gólt a 30. percben és utána elkezdi, hogy ha a kapusánál kézben van a labda akkor míg a gép ki nem löveti vele ő úgy hagyja... :vivo: Pfejj, de szeretetek az ilyen embereknek gólt lőni :mrgreen:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 5., hétfő 15:26

wolf15 írta: Nekem eddig a legjobb az volt, amikor vezettem 1-0-ra, aztán talált valami kamu gólt, hülye gólöröm, megnézte az összes visszajátszást. Mondom oké, nem para. Középkezdek, kick off bug (gy.k.: 0:50-től a lényeg ), majd Calma, calma gólöröm, és persze én is megnéztem az összes visszajátszást. :D
Utána még kapott 1-2-t talán, aztán ennyi.
Utána már én is szemét vagyok, persze, hogy én is visszanézetem vele. Sőt, ha látom, hogy szemétkedik (pl csak passzolgat, nem támad), akkor vezetés után hátul passzolgatok. Ez nagy geciség, de aki normálisan játszik velem, annál lenyomkodom a visszajátszást, meg nem ilyen seggrázós gólörömöket tolok neki... max dobok egy szaltót. :D
Mondjuk ilyenkor le kell nyugodni, mert volt, hogy a nagy na most visszakapod feeling közepette nem maradt hátul emberem, aztán 3-an hozták a kapusomra :D

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. január 5., hétfő 15:14

RealRaúl77 írta:Imádom az ilyen embereket, akik úgy élik ki magukat, hogy összevásárolják a legjobbakat, ki tudja hogyan a legalsó ligában.
Én pl. amikor elkezdetem játszani, akkor mobilnettel nyomtam, ezért UT-ben csak az offline kupákat meg bajnokságokat játszottam, úgy szereztem pénzt. Aztán egy szerencsés nyitással jött egy Tevez, eladtam, belőle kb megvettem az egész mostani keretemet.
Majd december közepe felé végre lett rendes netem, 10. liga, elég jó csapattal. Mit gondol az ellenfél? Tuti anyuci vette a zsetonokat. :)

Tehát sose tudhatod, hogy mi a szitu. Persze biztos rengeteg olyan is van, amit te mondasz, sőt...
zalkrisz írta: Engem az zavar, hogy amikor gólt lő, akkor nagyképűsködik meg visszanézeti velem a gólt 25x, aztán mikor kap rá kettőt kilép a játékból. De ez van,
Nekem eddig a legjobb az volt, amikor vezettem 1-0-ra, aztán talált valami kamu gólt, hülye gólöröm, megnézte az összes visszajátszást. Mondom oké, nem para. Középkezdek, kick off bug (gy.k.: 0:50-től a lényeg ), majd Calma, calma gólöröm, és persze én is megnéztem az összes visszajátszást. :D
Utána még kapott 1-2-t talán, aztán ennyi.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 5., hétfő 15:09

Köszi szépen, majd átnyálazom magam a kedvenceken :D

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. január 5., hétfő 15:07

itt a tavalyi TOTS,IF és TOTY kártyák. http://www.futhead.com/14/players/
van különbség bőven. nem véletlenül ennyire drágák.
pl itt van CR TOTY és CR alap kártya.
halálomig madridista leszek

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. január 5., hétfő 15:03

Tényleg, ezek a blue cardok mibe jobbak, mint a simák? Fifa world-n ilyen sötét, feketés kártyák voltak... azt gondolom hogy ritkábbak, meg talán 1-2 ponttal jobbak is rajta a statok, de azonkívül? Horribilis összegekért mentek... Szóval van valami nagy plussz, vagy csak a villogni lehet velük? :D

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. január 5., hétfő 15:00

már most is lent vannak nagyon az árak, ennél lejjebb nem hiszem hogy mennek majd. de ki tudja.
halálomig madridista leszek

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. január 5., hétfő 14:57

sebydani
már működik :D
más: miért van az, hogy az egyik játékosom (Menez) kb minden 2. meccsen lesérül? Ezt befolyásolja valami, vagy csak a gép random dobálja?
van 5.5 k-m. Milyen játékosokat érdemes venni? Kik a legkelőbbek, akikkel lehetne kicsit bizniszelni (olcsó vétel, drága túladás)? Vagy inkább gyűjtsek blue packokra?
Olvastam itt, hogy január középen jönnek a blue kárd-ok. Akkor lejjebb fog menni a sima arany játékosok ára?

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. január 5., hétfő 14:36

RealRaúl77 írta:padon kell ülni, vagy jó a tartalék is?
Tartalék is jó. Egyébként én szeretem ha kilépnek, oké nem kapok annyi zsetont, de a pont megvan és még a játékosaim sem fáradtak el annyira :)

Megyek is tolom egyet, azt hiszem 4-5 napja estem ki az első ligából, azóta nem játszottam, mert felhúztam magam. :D :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. január 5., hétfő 14:36

Jó a tartalék is,csak az aktív keretben legyen.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 5., hétfő 14:35

padon kell ülni, vagy jó a tartalék is?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. január 5., hétfő 14:15

a keretben kell lennie az adott játékosnak, akkor megy vissza a fitness.
halálomig madridista leszek

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 5., hétfő 14:06

Ez a fitnesz dolog hogy van? Van, amikor egy pihentetéssel 15-20 egységgel is nő, van amikor viszont egyáltalán nem. Mi kell hozzá? Nem sikerült még rájönnöm.

Tudom vannak fitnesz lapok, de ha tudom, nem használom.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. január 5., hétfő 13:45

zalkrisz írta:Egyébként nekem az az érdekes, ha egy nap sokat játszok és megtalálom a megfelelő taktikát, akkor volt olyan, hogy simán végigmentem vele úgy, hogy az első ligát is megnyertem veretlenül. Aztán lefeküdtem, másnap nekiálltam játszani, rögtön kiestem két ligát, majd egy másik taktikával kapaszkodtam vissza. Aztán másnap reggel ismét azzal is kiestem... Nem tudom ennyit számít e, hogy kiesik az ember a ritmusból, de valószínű igen.
Én a 14-ben az első osztályt majdnem megnyertem, utána meg rögtön visszazuhantam szépen sorba a 4. ligába, esélyem se volt még bent maradni se sehol :lol: Utána viszont visszakapaszkodva megnyertem az elsőt is. A 15-ből még hiányzik az első liga megnyerése, de már nagyon rajta vagyok :)
Kipróbáltam most egy-két kereskedési módszert, 20-30 ezerbe került amikbe befektettem, nem tartom kockázatosnak így ránézésre, aztán lehet rajtam marad minden, meglátjuk :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég