Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 10:32

nmate írta:Nekem amúgy mindegy, csak én ilyen félmegoldásnak látom amit Mancini művel. De én is örülnék ha versenyképesek lennének, mert a Juve & Roma duótól már rosszul vagyok. :lol:
Egyenlőre a félmegoldás is megoldás,a cél most még nem a BL szerintem.
Arra viszont elég egy kis foltozás,mert azért az Olasz bajnokságtól sem kell hasra esni.
Nyáron még tudnának erősödni,csak a javuló tendenciát el kell kapni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 10., szombat 10:30

Nekem amúgy mindegy, csak én ilyen félmegoldásnak látom amit Mancini művel. De én is örülnék ha versenyképesek lennének, mert a Juve & Roma duótól már rosszul vagyok. :lol:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 10., szombat 10:25

alexoxladjackoxi írta:nmate: Mancini 4 védős rendszert akar.
Kerlon: Podolski gyenge centerként, hidd el, én már csak tudom. Bal szélen és árnyékékként tudnák hasznát venni. Egyébként én M'Vilát nyomatnám Medel helyett. Annak idején mekkora tehetségnek indult, csak hát a hozzáállásával vannak gondok... :(
Pontosan,Lukas jó balszélen,vettek egy Shaqirit,a két széle meg lesz,tudnak koncepciót váltani,ami nekik muszáj,mert ez a mostani besült elég rendesen.
Kívánom hogy érjenek oda egy nemzetközire legalább,szerettem régen őket.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2015. január 10., szombat 10:13

nmate: Mancini 4 védős rendszert akar.
Kerlon: Podolski gyenge centerként, hidd el, én már csak tudom. Bal szélen és árnyékékként tudnák hasznát venni. Egyébként én M'Vilát nyomatnám Medel helyett. Annak idején mekkora tehetségnek indult, csak hát a hozzáállásával vannak gondok... :(

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 10., szombat 2:06

Elsőnek a ligában kell odaérni, meghatározó szerepet betölteni, mert amíg ez nincs meg, addig semmilyen nemzetközi szereplésről nem tudunk beszélni. Nem megváltó Mancini, de egy stabil háttérrel maga mögött ennyit el tud érni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 10., szombat 0:12

tucsoki írta:Nem vagyok teljesen tisztában azzal milyen háttérmunka folyik az Inter-nél, de az indonéz pénzeszsák Thorir beszállása a klubba csak jót jelent eddig számukra. Ha idén nem is, de jövőre 2-3 ügyes igazolással újra stabil TOP3-as csapat lehet belőlük, legalábbis én nem tartom sokra az ilyen Fiorentina/Udinese/Sampdoria vonalat. Hosszútávon nem lesznek képesek megélni.
Ha tenyleg vmit el akarnak erni az Internel es nem csak a ligaban akkor kell nekik egy komolyabb edzo Mancininel. Ha csak a ligara mennek akkor Mancini is eleg, mert egy Allegrinel nem rosszabb. Ezt el kell donteni, Mancini alkalmatlan a nemzetkozi porondon.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. január 8., csütörtök 17:15

Nem vagyok teljesen tisztában azzal milyen háttérmunka folyik az Inter-nél, de az indonéz pénzeszsák Thorir beszállása a klubba csak jót jelent eddig számukra. Ha idén nem is, de jövőre 2-3 ügyes igazolással újra stabil TOP3-as csapat lehet belőlük, legalábbis én nem tartom sokra az ilyen Fiorentina/Udinese/Sampdoria vonalat. Hosszútávon nem lesznek képesek megélni.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24559
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 8., csütörtök 17:10

Podolski egy tornajátékos, a klubcsapataiban semmi különöset nem hozott, illik azon emberek közé, akiknek kicsit ismertebb a nevük, de levezetni, vagy stresszet oldani mennek az olasz ligába. Shaqiri sem egy nagy szám, az olaszoknál ellesz, de ha akart volna valamit még a labdarúgástól, nem oda megy.
'shutterisland írta:pont ez a gond, mert játékosanyag alapján előrébb kellene lenniük, még annak ellenére is, hogy azért nyilván nem klasszisokkal vannak tele.
van egy juventus, emeljük ki, de azon kívül a róma, a napoli, a milan, az inter vagy a fiorentina kerete közt nincs túl nagy különbség, ennek a 6 csapatnak az első 8-ban kellene végezni.
Azért ez nem egy football manager, ahol csak a keretek meg a nevek nagysága számít. Plusz a Rómát vegyük már innen ki, messze komolyabb szakmai munka folyik ott Rudi Garcia kezei alatt, mint a többinél.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 16:43

Fontos erényei vesznének el ott, főleg egy olasz bajnokságban. De majd meglátjuk.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 8., csütörtök 16:13

Shaquiri a csatár mögött is jó, VB-n is azt tolta.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 16:08

miro írta:Nem lehet hogy bukóba van ez eddigi,és új koncepciót akar Mancini?Tegyük hozzá,hogy ez még nem az ő csapata,hanem egy átvett,szóval benne van hogy más elképzelései vannak.
De lehet. Viszont az meg még nem fog működni szerintem. Szezon közben átállni...nehéz, ráadásul Mancini nem egy Mourinho és én igazából semmiféle koncepciót nem tudok kiszűrni ezekből az igazolásokból.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 15:58

nmate írta:
Kerlon írta:hogy elöl csak egy kreatív játékosuk van és az Kovacic
Hát azért nem mondanám, hogy a kreativitás az erőssége. Jól vezeti a kontrákat, jók a megindulásai, gyors, erős. Ezen tulajdonságaival bontja a középpályát vagy épp a védelmet ha feljebb kap labdát, de a kreativitást nem ezekben a mutatókban mérik.

Szerintem ennél a csapatnál rossz a koncepció. Egész évben 5-3-2-t játszanak, erre igazolnak egy támadó szélsőt Shaqiri személyében. Kíváncsi leszek hogyan passzírozzák be.
+Podolski.
Nem lehet hogy bukóba van ez eddigi,és új koncepciót akar Mancini?Tegyük hozzá,hogy ez még nem az ő csapata,hanem egy átvett,szóval benne van hogy más elképzelései vannak.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 15:55

Kerlon írta:hogy elöl csak egy kreatív játékosuk van és az Kovacic
Hát azért nem mondanám, hogy a kreativitás az erőssége. Jól vezeti a kontrákat, jók a megindulásai, gyors, erős. Ezen tulajdonságaival bontja a középpályát vagy épp a védelmet ha feljebb kap labdát, de a kreativitást nem ezekben a mutatókban mérik.

Szerintem ennél a csapatnál rossz a koncepció. Egész évben 5-3-2-t játszanak, erre igazolnak egy támadó szélsőt Shaqiri személyében. Kíváncsi leszek hogyan passzírozzák be.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 8., csütörtök 15:51

nmate írta:
'shutterisland írta:palacio, podolski, icardi, shaqiri és osvaldo.
Ebből Shaqirit leszámítva mind egy halál közepes játékos, Podolski rutinjával lóg ki valamicskét. Ez a csapat totál lúzer, van egy Hernanes-Guarín-Kovacic trió amit valamire lehet használni (bár szerkezetileg ők hárman nem illenek össze), aztán csókolom. Az első hajtósabb kiscsapat kicsapja őket.
Én eddig abban láttam a fő problémájukat, hogy elöl csak egy kreatív játékosuk van és az Kovacic. Egy Hernanes-Medel-Guarín kp elé fel rakod ezt a két embert szabadon és Poldit csatárba(jól fejez be, jól mozog üresbe), akkor nem lehetnek olyan rosszak. Top 5-t simán el kellene érni egy ilyen kerettel szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 15:48

miro írta:Icardi szerintem nagyon tehetséges,belőle jó játékos lesz.
Ja, mondták hogy érdemes rá figyelni, de én nem látok benne semmit.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. január 8., csütörtök 15:45

pont ez a gond, mert játékosanyag alapján előrébb kellene lenniük, még annak ellenére is, hogy azért nyilván nem klasszisokkal vannak tele.
van egy juventus, emeljük ki, de azon kívül a róma, a napoli, a milan, az inter vagy a fiorentina kerete közt nincs túl nagy különbség, ennek a 6 csapatnak az első 8-ban kellene végezni.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 8., csütörtök 15:42

nmate írta:
'shutterisland írta:palacio, podolski, icardi, shaqiri és osvaldo.
Ebből Shaqirit leszámítva mind egy halál közepes játékos, Podolski rutinjával lóg ki valamicskét. Ez a csapat totál lúzer, van egy Hernanes-Guarín-Kovacic trió amit valamire lehet használni (bár szerkezetileg ők hárman nem illenek össze), aztán csókolom. Az első hajtósabb kiscsapat kicsapja őket.
Icardi szerintem nagyon tehetséges,belőle jó játékos lesz.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 8., csütörtök 15:40

'shutterisland írta:palacio, podolski, icardi, shaqiri és osvaldo.
Ebből Shaqirit leszámítva mind egy halál közepes játékos, Podolski rutinjával lóg ki valamicskét. Ez a csapat totál lúzer, van egy Hernanes-Guarín-Kovacic trió amit valamire lehet használni (bár szerkezetileg ők hárman nem illenek össze), aztán csókolom. Az első hajtósabb kiscsapat kicsapja őket.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8496
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. január 8., csütörtök 15:37

Kerlon írta:Shaquiri is megy az Interbe. Lassan olyan keretet kap Mancini, ami harcolhat az EL-ért. :mrgreen:
van egy medel-kuzmanovic-mvila-hernanes-guarín-kovacic-obi fogat középre, előre meg palacio, podolski, icardi, shaqiri és osvaldo...
azért tényleg illene.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 8., csütörtök 15:15

Xherdan Shaqiri to Inter: deal done. €2M for 6 months loan, then Inter will pay €12M to Bayern Munich in June.(via @FabrizioRomano)
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég