Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 10:27

Én utálom a sci-fiket, de a District tetszett, fasza kis film.
Szeretem a scifiket és nem tetszett :mrgreen:
Jó mozizást :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 13., csütörtök 10:26

Én utálom a sci-fiket, de a District tetszett, fasza kis film.
Love football, hate antifa.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. június 13., csütörtök 10:19

messideco írta:Mr.Brooks
Nekem tetszett, igaz nem tegnap láttam már, de emlékeim szerint egy egészen érdekes és jó film, mondjuk amúgyis bírom az ilyen fajta krimi-thrillereket, szóval kicsit előnyből is indult.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 13., csütörtök 6:07

Hétvégére pár fim: :coffee:

Stoker
http://www.imdb.com/title/tt1682180/?ref_=sr_1

Mr.Brooks
http://www.imdb.com/title/tt0780571/?ref_=sr_1

District 9
http://www.imdb.com/title/tt1136608/?ref_=fn_al_tt_1

Szerelemre hangolva
http://www.imdb.com/title/tt0118694/?ref_=sr_1

Vélemények?
"And my heart will leave you never."

Kitfisto.
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 22:04
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kitfisto. » 2013. június 13., csütörtök 2:01

Kijött a 300 második részének előzetese. Kicsit erőltetettnek tűnik. :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 13., csütörtök 1:31

nmate írta:Kubricknak van még ilyen hasonló filmje, mint a Full Metal vagy a Strangelove? Könnyebb vagy kevésbé elvont (tudom, ez nehéz, mert Kubrick elvont... ) Bár lehet adok majd a nyáron egy esélyt a Narancsnak, rég volt már, hogy próbáltam végignézni :mrgreen:
Szerintem a Narancs egyáltalán nem elvont. Max a ruhák, meg a sminkek. :mrgreen: De történetileg nem egy olyan, amitől agyfaszt kapsz szerintem. Nem mondom, hogy egyszerű filmdráma, de nem is hú de művészi. Nekem kellemes csalódás volt anno, egyáltalán nem ilyen filmre számítottam. A 2001 meg szimplán zseniális, minden egyes jelenete. Sugárzik belőle a profizmus. És pedig egy ősrégi filmről beszélünk, mégis elbújhat mögötte pár jó pár évvel később kijött sci-fi. Igaz, a végét nem egészen értettem, az eléggé mindfuck. :mrgreen:
Chancee9 írta:hát a könyv se szól többről megnyugtatlak :D egy kis szerelmi történet drámával
El is hiszem. Azért teljesen középszerű az a film, mert millió ilyen filmet csináltak már, semmi újat nem mutatott, max annyiban, hogy a 20-as éveket modernizálták benne, illetve, hogy egy egyszerű filmdráma tele van CGI-vel.
Remy írta:Tortúra

"Ó, Paul....." :vivo: :vivo: Kathy Bates valami zseniálisan idegesítő, szemetet testesített meg. Komolyan dühöt vált ki az emberből, ha meglátja. A film is jó lett, úgyhogy aki még nem látta az nézze. 7,5/10
Ja Stephen King? :D Én is nem rég láttam, asszem én 7-est adtam rá. A nő elég durván nyomja benne, az biztos. Főleg eredeti hanggal. :D Szinkronosan szerintem nem lehet olyan jó.
Faust írta:és sokkal jobban érzem ezt, mióta komolyabban tanulom a filmezést. Elképesztő.
Most már akkor nézd meg a 2001 újra. :D Szerintem hasonló érzéseid lesznek ezzel kapcsolatban. :)
nmate írta:Lehet kicsit uncsi lesz, ez benne van, de ha ez kell ahhoz, hogy a 2. része olyat üssön, hogy beszakad a moziszék, akkor legyen. :shifty:
Számomra a Begins a legjobb. Annak kapott el leginkább a hangulata. A második rész már kicsit sok nekem, hosszú is és túl sok minden történik benne. A harmadik részt meg hagyjuk. Nálam a sorrend pont a kronológia sorrend.
lordgabi írta:Hát sok sikert, 2010 - A kapcsolat éve nekem sokkal jobban tetszett, muszáj megemlítenem
Engem erre nagyon nem visz rá a lélek. :(



After Earth (2013)

Nem lenne ez rossz, ha mindent máshogy csinálnak. :D Szeretem az ilyen utópisztikus filmeket, na de ez? Egy nagy üresség. Semmit mondó az egész. Nem is nagyon tudok róla mit írni. Igazából nem unatkoztam a film közben, de annyira elcsépelt az egész. Néztem néztem, de semmi érdemleges nem történt benne. Szerencsére nem volt hosszú. Will Smith-nek meg nagyon nem állt jól ez a szerep.

Pontozásban mindig jóindulatú vagyok, legyen hatpertíz. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 13., csütörtök 0:31

Faust írta:2001-ben az a durva, hogy nekem sem tetszett egyáltalán, de nincs olyan hét, amikor ne jutna eszembe. Nyáron újrázni fogom valószínűleg.
Jövőhéten, mielőtt elkezdem nézni a listámat, amit összeírtam, szerintem újrázom a 2001-et és a Mechanikust is :hmmm: De a narancsot mindenképpen.

Spartacust meg nehogy már kihagyd Kubricktól. Nagyon jó film. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 12., szerda 23:49

2001-ben az a durva, hogy nekem sem tetszett egyáltalán, de nincs olyan hét, amikor ne jutna eszembe. Nyáron újrázni fogom valószínűleg.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 12., szerda 23:46

nmate írta:Most hogy ilyen vén f'sz lettem, kétezereggyel
Hát sok sikert, 2010 - A kapcsolat éve nekem sokkal jobban tetszett, muszáj megemlítenem, a 2001 az 4/10-en áll nálam az IMDb-n, kicsit betegen néztem meg pár éve, alaposan leépített akkor... :x
Amúgy én is tervezem pótolgatni az alkotásait. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 12., szerda 23:25

Szerintem Begins is van ugyan olyan jó, mint a többi. Én azt helyezem a listám elejére, mert kronológiailag az az első :mrgreen:
Lehet kicsit uncsi lesz, ez benne van, de ha ez kell ahhoz, hogy a 2. része olyat üssön, hogy beszakad a moziszék, akkor legyen. :shifty:
Faust írta:nemtom, mennyire csipázod a scifit, ott a 2001, a Tágra zárt szemek tényleg kicsit elvont, de baromi jó.
Most hogy ilyen vén f'sz lettem, kétezereggyel meg a naranccsal bepróbálkozok ismét, két éve nem feküdt. Hátha jobban bírom már ezeket.
Faust írta:Soha nem volt, és nem is lesz, mert Superman egy s.z.á.n.a.l.m.a.s. karakter.
Most nem lesz piros alsónacija, így sem csábít? :(
Amúgy Bill megmondja a tutit. :mrgreen: - ja némi spoiler lehet Kill BIll 2-höz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 12., szerda 23:19

nmate írta:Jó, Watchmen is 64% Rottenen, metások meg nyomorékok. Én ezeket leszarom, mert ott mások az értékrendek, mint nálam.
Szar is a Watchmen. :mrgreen: Nekem legalábbis óriási csalódás volt. De amúgy a metascore/imdb/rotten/stb tényleg csak kiindulási alapnak jó, semmi másnak. Van olyan film imdb-n, ami 8 felett van, nálam pedig 5-öt sem érdemel, és vica versa. :)

A Kubrickos kérdésedhez: a Strangelove és az FMJ a két legfogyaszthatóbb filmje, de amúgy utóbbiban megvan ugyanaz az "elvontság" (ami szerintem nem az), szóval nyugodtan kísérletezhetsz a többivel is...nemtom, mennyire csipázod a scifit, ott a 2001, a Tágra zárt szemek tényleg kicsit elvont, de baromi jó.

A Narancsot meg megnéztem múlt héten ismét, és azt kell hogy mondjam, hogy felkúszott a három tízpertizesem mellé. B-) Akkora hatással volt rám, hogy azt nem tudom szavakba önteni, és sokkal jobban érzem ezt, mióta komolyabban tanulom a filmezést. Elképesztő.

Remy írta:Kathy Bates valami zseniálisan idegesítő, szemetet testesített meg.
Én az első fél órában csak sasoltam, hogy miért vannak úgy oda ezért a szerepéért, aztán szépen lassan leesett. :lol: Jó kis film.
35 éve nem volt rendes Superman film. Ennek most tökéletesnek kell lennie.
Soha nem volt, és nem is lesz, mert Superman egy s.z.á.n.a.l.m.a.s. karakter. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 12., szerda 23:17

nmate írta:Jó, Watchmen is 64% Rottenen, metások meg nyomorékok. Én ezeket leszarom, mert ott mások az értékrendek, mint nálam.
Ja, persze, csak amikor egy filmet már több éve vársz, akkor kicsit megakad a szemed, a rossz dolgokon :D

35 éve nem volt rendes Superman film. Ennek most tökéletesnek kell lennie.

Amúgy Cart-nak igaza van. Batmannél is így volt. A 2. résznél mehet majd itt is a nagy durranás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 12., szerda 23:08

Jó, Watchmen is 64% Rottenen, metások meg nyomorékok. Én ezeket leszarom, mert ott mások az értékrendek, mint nálam.

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 12., szerda 23:06

Felvezető résztől nem érdemes sokat várni. Elég sok mindent bele kell zsúfolniuk a 2 vagy mennyi órába, nagyon kidolgozni a részleteket nem lesz idő. Inkább a következő rész lehet érdekes majd, attól függően, kit raknak be ellenségnek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 12., szerda 23:01

nmate írta: Amúgy most a soundtrack miatt baromira rápörögtem Acélembörre, 20-án ott kell legyek a moziban és remélem nem kell csalódjak. :D
Nem szoktam az előzetes kritikákra hagyatkozni, de most kissé mégis ledöbbentett, hogy néhány helyen elég durván lehúzzák a Supermant. Rottenen 65% :| Meta 58... (jó, mondjuk ők sok mindent lehúznak, de akkor is..)

Egyszerűen ezt nem cseszhették el. Minden adott,, hogy jó legyen, úgyhogy...

Na, majd jövőhéten kiderül. :hmmm:

Tortúra

"Ó, Paul....." :vivo: :vivo: Kathy Bates valami zseniálisan idegesítő, szemetet testesített meg. Komolyan dühöt vált ki az emberből, ha meglátja. A film is jó lett, úgyhogy aki még nem látta az nézze. 7,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 12., szerda 11:00

Realista24 írta: Komolyan nem értelek, ilyen duplazsé kategóriás szarokra van időd, de nagy klasszikusokat meg nem néztél még meg.
Mindenféle filmet látni akarok, hogy tudjak összehasonlítani. Egy adott kategóriából kell jót és rosszat is nézni. Amúgy ezt JCVD miatt néztem meg, aki az egyik kedvenc akcióhősöm.

Sok sok klasszikust láttam, de sokat még nem. Mindennek eljön az ideje. Nem lehet ledarálni mindent egyszerre.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. június 12., szerda 9:03

Sierra írta:
Chancee9 írta:de a Gatsby-t láttam és megéri megnézni moziban. szép a képi világ, jók a zenék nagyon, a színészek is jól alakítanak. az a film össze lett rakva rendesen :)
ja, ez mind így van, csak maga a film egy unalmas fos szerintem. :D
hát a könyv se szól többről megnyugtatlak :D egy kis szerelmi történet drámával

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 12., szerda 8:55

arate tigris - Nincs irgalom

Van Damme filmográfiájából még hiányzik néhány darab, mint például ez a film, mely egy mérföldkő volt a karrierje szempontjából. (igaz itt még nem főszereplő volt)
A film a megszokott 80-as évekbeli küzdősportos filmek történetét követi, melyben van egy adott ember, aki szeret harcolni, de egyáltalán nem olyan erős, majd sokat edz, és a legjobb lesz... bla-bla-bla. De ez még ezek között is gyenge.
bővebben itt. 3,5/10
Komolyan nem értelek, ilyen duplazsé kategóriás szarokra van időd, de nagy klasszikusokat meg nem néztél még meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 12., szerda 8:52

Kubricknak van még ilyen hasonló filmje, mint a Full Metal vagy a Strangelove? Könnyebb vagy kevésbé elvont (tudom, ez nehéz, mert Kubrick elvont... ) Bár lehet adok majd a nyáron egy esélyt a Narancsnak, rég volt már, hogy próbáltam végignézni :mrgreen:

Amúgy most a soundtrack miatt baromira rápörögtem Acélembörre, 20-án ott kell legyek a moziban és remélem nem kell csalódjak. :D

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 12., szerda 7:13

Faust írta: és a Spartacus, de azok abszolúte nem érdekelnek
:ozil: pedig hatalmas film. A történelmi filmek között előkelő helyen van, igaz nem a legrövidebb alkotás :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég