Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:45

___Samy___ írta:milyen portugál? karanka spanyol
Én úgy tudtam, hogy Mendes csak a Portugálok ügyét intézi :kivagyhe: .
A lényegen nem változtat :mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 14:41

Vigye! Egy portugállal kevesebb...!
milyen portugál? karanka spanyol
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:36

Realista24 írta:Mendes közben kezébe vette Karanka sorsát, aki nem szeretne visszamenni az utánpótlásba dolgozni. Jorge a Monacóhoz próbálja betolni.
Vigye! Egy portugállal kevesebb...! Bár azért én értékeltem volna, ha Ancelottival dolgozott volna meg Zizuval, de nem bőgöm el magam, ha megy. Ettől a Mendestől kiver a víz. Kár, hogy CR sorsát is ő kezeli :angry:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 13., csütörtök 14:33

Ha mi akarunk vásárolni,akkor dupla annyit kell kiperkálni azért akit kinéztünk,mert mi vagyunk a Real Madrid. Ha eladni akarunk,akkor meg fele annyiért tudjuk csak eladni a játékosokat,mint amennyit valójában érnek,mert mi vagyunk a Real Madrid..tőlünk miért nem akarnak senkit 60-80 millió euróért megvenni?(tudom én,mert játékostemető a klub).Szóval engem eléggé bosszant ez a dolog.Ja,és még valami...Nekünk a lehető legjobb játékosok kellenek,mert mi vagyunk a Real Madrid..de nehogy már ezért 45-50 milliónál kezdődjön egy Vidal,vagy 80-90 millát kelljen adni Bale játékjogáért,amikor CR volt 92,aki azóta a klub legendája lett.
Nem azért, mert mi vagyunk a Real Madrid. Hanem mert mi fizetünk annyit. Ahogy fizet a Monaco, a PSG, a Chelsea vagy a City is. Akik pől most vettek majd 40 millióért egy 28 éves vkp-t...A Zenit tavaly mennyit is fizetett Hulk-ért?
Az meg hogy mennyiért adunk el... Örülj neki! Ez azt jelenti, hogy tőlünk nem lehet elvinni azokat a játékosokat, akik kellenek még nekünk. CR-ért itt a 100 milliós ajánlat, tavaly Higuért adtak volna állítólag 40et. Más nagycsapat sem ad el olyan játékost drágán, aki kell neki. Mert azt nem adják el. A Bayern mikor kaszált utoljára nagyot valakin? Cserébe nem is vittek el tőlük fontos játékost...

Amennyivel többe kerül nekünk egy játékos, az vissza is jön jó eséllyel azon, hogy a Real Madrid a legeladhatóbb név. Valamit valamiért...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 14:29

Mendes közben kezébe vette Karanka sorsát, aki nem szeretne visszamenni az utánpótlásba dolgozni. Jorge a Monacóhoz próbálja betolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 13., csütörtök 14:25

hogy pl a Dortmund elhajtott minket a csába konkrétan az első bepróbálásnál,
amúgy ennek van valami hivatalos formája? vagy csak a firkászok találták ki az egészet?

mert Bale-ről már nyilatkoztak százan. suárezről szintén. de gündogannál is volt ilyen? pl az a wratzke vagy kicsoda? vagy gündogan maga nyilatkozott valamit?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 13., csütörtök 14:21

Én már csak azért is vagyok bizakodó Bale-el kapcsolatban, mert elég halványok az elutasító nyilatkozatok. Most arra gondolok, hogy pl a Dortmund elhajtott minket a csába konkrétan az első bepróbálásnál, de a Spurs hajlandó tárgyalni. A másik, hogy Perez azért lehet úgy van vele, hogy azért CR óta úgymond nem robbantott az öreg és lehet ki van éhezve 1 kis felhajtásra :D ...

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 13., csütörtök 13:59

Pont megelőztél. Én sem vagyok a szóbeli megállapodások híve, ugye Neymarról is ezért csúsztunk le,
Nincs azokkal semmi probléma, amíg kölcsönösen gentlemanek kötik! :roll: :shifty: Mellesleg nem tudhatjuk, hogy a Dortmunddal miképp állapodtunk meg, azt meg főleg nem, hogy mindez csak szóban, vagy netalán valamilyen formában, de írásban is megtörtént!
nekünk mindegy hogy van-e valakinek kivásárlási ára mert azokra sem megyünk rá. (agüero,falcao,thiago)nem baj. fontos a jó kapcsolat a riválisokkal.
Megértem a csalódottságod, szurkolói szemmel abszolút jogos, hisz minden épeszű ember a legjobb játékosokat szeretné a csapatában látni/tudni; DE Perez papának ELNÖKKÉNT a saját érdeke mellett ezer más dologgal is számolnia kell + és az igazolásokon túl sok egyéb dologért is felelősséggel tartozik, illetve kénytelen szem előtt tartani amikor is ezt a klubot irányítja/vezeti! :coffee: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 13., csütörtök 13:42

Gündogannak ha jól tudom nincs kivásárlási ára, Götzének volt.
Balere milyen ígéretet kaptunk?
Egyrészt. Másrészt Lewandowskinak egy év van hátra a szerződéséből, ergo ott is quasi valamilyen formában kényszerhelyzetben vannak a dortmundiak ennek ellenére foggal-körömmel harcolnak, hogy a lengyel csatár nehogy a bajoroknál kössön ki (pedig Lewandowski is menne), de la.is az utolsó pillanatig húzni fogják a transzfert! Szóval abszolút nem értek egyet azokkal, akik ebből a két esetből egyből azt gondolják, hogy a Dortmundot majd csak úgy le lehet rabolni idén (azzal meg pláne nem, hogy mi emiatt balf@szok lennénk --> arról már nem is beszélve, hogy egyelőre Gündogan se veri az asztalt azzal, hogy ő már pedig távozni szeretne onnan, bőven ráér még)! Pep és a Bayern rendesen kib@szta a biztosítékot a Klopp-Watzke kettősnél, ilyen ziccert többet nem hagynak senkinek, a bajoroknak meg pláne!

A Tottenham-mal meg tudtommal csak egy együttműködési szerződést kötöttünk (sportszerek, létesítményhasználat stb.) és semmi mást! Mellesleg ahogy elnézem pár embernél probléma van az opció szó/fogalom jelentésével is --> hagy ne írjam most le (ha valakit érdekel pü.-ben megkapja), azt azért elmondom, hogy ha létezik is ilyen Bale kapcsán, az baromira nem azt jelenti, hogy az angolok majd sz@ré, húgyé hozzánk dobják a britek legnagyobb csillagát (csupán egy elsőbbséget, preferenciális jogot foglal magában, amennyiben a londoniak is túladnának a játékoson és ennyi)! :-*
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 13., csütörtök 13:41

El Unico írta:Ha nem jön össze Bale,akkor hozzuk már el Reust. :D Nem hiszem el,hogy Madridban nem látják,milyen jó kis játékos. Ráadásul szerintem 40-50 millió körül már elhozható lenne,nem úgy mint Bale,aki a hírek szerint akár 80 millió euróba is kerülhet... :kivagyhe: Hozzácsapjuk még Gündogant is,és mindjárt pofásan néz ki a csapat,főleg ha hivatalos lesz Suárez.

CR-----------Suarez-----------Reus
----------------Özil
---------Modric---Gündogan
Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
Ezen a KP-n úgy jönne át egy komolyabb csapat, mint forró kés a vajon. Nagyjából az lenne, mint idén, amit szerintem senki nem szeretne, mert rossz volt nézni a nemlétezô középpályánkat, vagy legalábbis azt, amit annak csúfoltak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gerr90 2013. június 13., csütörtök 13:42-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 13., csütörtök 13:38

Ha nem jön össze Bale,akkor hozzuk már el Reust. :D Nem hiszem el,hogy Madridban nem látják,milyen jó kis játékos. Ráadásul szerintem 40-50 millió körül már elhozható lenne,nem úgy mint Bale,aki a hírek szerint akár 80 millió euróba is kerülhet... :kivagyhe: Hozzácsapjuk még Gündogant is,és mindjárt pofásan néz ki a csapat,főleg ha hivatalos lesz Suárez.

CR-----------Suarez-----------Reus
----------------Özil
---------Modric---Gündogan
Marcelo-Ramos-Varane-Carvajal
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 13:37

nekünk mindegy hogy van-e valakinek kivásárlási ára mert azokra sem megyünk rá. (agüero,falcao,thiago)nem baj. fontos a jó kapcsolat a riválisokkal. idáig számtalanszor előnyünkre vált hogy ilyen jóban vagyunk mindenkivel.
Ugyanazok a körök már megint. Pedig tudod nagyon jól, hogy hiába van kivásárlási ára, ha nem akar odamenni a játékos, mint pl. Varane (ha igaz volt egyáltalán)
Falcao és Agüero is elmondta számtalanszor, hogy Spanyolországon kívül tudja elképzelni következő csapatát, Thiago meg később hozza meg a döntését, de ott sem mi vagyunk az egyetlen érdeklődő.
Írtam már, hogy ez nem az FM.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 13., csütörtök 13:35

Hosszú távon megéri jóban maradni a Dortmunddal, annál a csapatnál nem szarral gurigáznak utánpótlás név alatt. Gündogannak ez volt az első kimagaslóbb éve,
nekünk mindegy hogy van-e valakinek kivásárlási ára mert azokra sem megyünk rá. (agüero,falcao,thiago)nem baj. fontos a jó kapcsolat a riválisokkal. idáig számtalanszor előnyünkre vált hogy ilyen jóban vagyunk mindenkivel.


dortmundohz visszatérve. mi odaadtuk nekik Sahint másfél évre( szerintem még a fizuját is mi álljuk :lol: :lol: ) mindössze 5,5 millióért visszavásárolhatják de ők még csak tárgyalni sem méltatnak gündoganról. pedig nem akkora játékos hoyg megfizethetetlen lenne az ára és pótolhatatlan a dortmundnak. pont sahin posztján játszik és az ő helyettese volt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
DT8
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2013. május 27., hétfő 12:02
Kedvenc játékosaid: Sami Khedira
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DT8 » 2013. június 13., csütörtök 13:34

Realista24 írta:
amikor modricot hoztuk akkor volt egy olyan hír hogy kötöttünk egy együttműködési szerződést a tottenhammel amit sokan úgy fogtak fel hogy ez balera vonatkozik a következő szezonra.
Igen, ezt tudom. Szerintem sokan ezt keverhetik ide, de lehet tud másról.
ja írtak ilyet, hogy az együttműködésinek része egy elővételi jog Balere...az elővételi jog azt jelenti, hogy ha a spurs el akarja adni akkor mi élvezünk elsőbbséget, de ha nem akarják eladni akkor hiába...persze ha egyáltalán igaz az egész story...

Avatar
EnzoZidane89
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. május 28., kedd 18:46
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo,C.Ronaldo,X.Alonso
Kedvenc csapatod: Hala Madrid!
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: EnzoZidane89 » 2013. június 13., csütörtök 13:31

Az ilyen átigazolási mizériákban,csak is egy ami nagyon felbosszant...Ha mi akarunk vásárolni,akkor dupla annyit kell kiperkálni azért akit kinéztünk,mert mi vagyunk a Real Madrid. Ha eladni akarunk,akkor meg fele annyiért tudjuk csak eladni a játékosokat,mint amennyit valójában érnek,mert mi vagyunk a Real Madrid..tőlünk miért nem akarnak senkit 60-80 millió euróért megvenni?(tudom én,mert játékostemető a klub).Szóval engem eléggé bosszant ez a dolog.Ja,és még valami...Nekünk a lehető legjobb játékosok kellenek,mert mi vagyunk a Real Madrid..de nehogy már ezért 45-50 milliónál kezdődjön egy Vidal,vagy 80-90 millát kelljen adni Bale játékjogáért,amikor CR volt 92,aki azóta a klub legendája lett.

Támogatom a jó játékosok vásárlását,sőt megszoktam,hogy Pérez képes brutális összegeket kifizetni,de azért ennyire...értem én,hogy az "olajklubbok" felverték a piaci árakat,de ennyire azért nem hiszem...Az hogy egy Dortmund 35M alatt nem adja oda Gündogan cipőfűzőjét,nem a City,meg a Cselszi tehet róla...
Iker-Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo-Casemiro-Modric-Isco-Bale-Ronaldo-Benzema

Hala Madrid & Go Ferrari
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 13:28

amikor modricot hoztuk akkor volt egy olyan hír hogy kötöttünk egy együttműködési szerződést a tottenhammel amit sokan úgy fogtak fel hogy ez balera vonatkozik a következő szezonra.
Igen, ezt tudom. Szerintem sokan ezt keverhetik ide, de lehet tud másról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Tayo
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:51
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Varane, R9.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tayo » 2013. június 13., csütörtök 13:27

Balere milyen ígéretet kaptunk?
semmilyet.

amikor modricot hoztuk akkor volt egy olyan hír hogy kötöttünk egy együttműködési szerződést a tottenhammel amit sokan úgy fogtak fel hogy ez balera vonatkozik a következő szezonra.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 13., csütörtök 13:26

Realista24 írta:Gündogannak ha jól tudom nincs kivásárlási ára, Götzének volt.
Pont megelőztél. Én sem vagyok a szóbeli megállapodások híve, ugye Neymarról is ezért csúsztunk le, de azzal sem érünk el semmit, ha most magunkra haragítjuk a Dortmund vezetőségét. A Bayern kihasználta, hohy Götzének volt kivásárlási ára, nekik már nem kellett aggódni a jó kapcsoalt miatt. Hosszú távon megéri jóban maradni a Dortmunddal, annál a csapatnál nem szarral gurigáznak utánpótlás név alatt. Gündogannak ez volt az első kimagaslóbb éve, azért még én is kíváncsi lennék, hogy a következő hogy sikerül, mielőtt kiadnánk érte 30 milliót. Erősíteni kell a KP-t, ez tény. De ha nincs esély a tutira (Vidal, stb.), akkor idén talán jobban megérné noneame olcsóbb fiatalokkal (Casemiro, Kondogbia) próbálkozni, mint felhypolt, bár kétségtelenül tehetséges, ugyanakkor rohadt drága (Gündogan) játékosokkal rizikózni.

Balere meg ha kaptunk is opciót, az csak annyit jelent, hogy ha ugyanannyit ajánlunk, akkor a mi ajánlatunkat fogadják el. Bár ha ez az opció is csak szóban létezik... :roll: :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. június 13., csütörtök 13:28-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 13., csütörtök 13:09

annyira balfaszok vagyunk hihetetlen mikor valósult meg ténylegesen egy szóbeli egyesség után egy évvel hogy előnyünk volt egy játékos leigazolásánál... tavaly Balere is ilyet kaptunk Modric vételénél. azt látjuk mivan... konkrétan ha jön Bale akkor közel rekordösszegért és csak azért nem a PSG-be ( ha egyáltalán ajánlatot tesznek érte) mert Bale a Realt preferálja. és nem azért mert előnyünk lenne.
Gündogannal mi lesz? bayern akkor igazol amikor akar... nekünk meg megmondják hogy légyszi várjunk?? és mi meg kivárunk... aztán jövőre Gündogan is meggondolja magát aztán eligazol a BM-be.
Gündogannak ha jól tudom nincs kivásárlási ára, Götzének volt.
Balere milyen ígéretet kaptunk?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 13., csütörtök 13:05

BBeno írta:
tehát úgy néz ki Gündogan marad még egy évet, és jövőre elsőbbséget élvezünk. Nemrossz ez így, bár jobban örülnék neki idén.
annyira balfaszok vagyunk hihetetlen :lol: :lol: mikor valósult meg ténylegesen egy szóbeli egyesség után egy évvel hogy előnyünk volt egy játékos leigazolásánál... tavaly Balere is ilyet kaptunk Modric vételénél. azt látjuk mivan... konkrétan ha jön Bale akkor közel rekordösszegért és csak azért nem a PSG-be ( ha egyáltalán ajánlatot tesznek érte) mert Bale a Realt preferálja. és nem azért mert előnyünk lenne.
Gündogannal mi lesz? bayern akkor igazol amikor akar... nekünk meg megmondják hogy légyszi várjunk?? és mi meg kivárunk... aztán jövőre Gündogan is meggondolja magát aztán eligazol a BM-be.
azért a dortmundiakat nem nézem olyan zsidónak mint Levy-t. A bayernt meg nemhiszem h tovább akarják erősíteni. Tehát miért ne élveznénk elsőbbséget? És maximálisan meg lehet érteni őket h most nem adják el. Götze és Lewa is távozik, ha ő is menne, teljesen szétesnek.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég