Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 12., hétfő 20:20

Ronaldo rád rakta a voksát második helyen úgy, hogy illene már legalább belőni a ziccereket, ha nem teszed le te pejva teee
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 12., hétfő 20:18

Csak úgy ontja a szabi gólokat. Stat mit mutathat? Szombaton neki befelé pattant, Benzema lökete meg kifelé. Vajon 10-ből hányszor tudja ugyanoda rúgni,lásd Puskás,VZ

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. január 12., hétfő 12:42

Hát nálam Kroos lőné a jobb lábas pozícióból. Eszméletlen a rúgótechnikája és öröm lenne nézni a léc alá csavart labdáit. Sajnos ha Ronaldo nincs a pályán, akkor is Ramos áll a labda mögé, úgyhogy Toni barátunknak maradnak a szögletek. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 12., hétfő 12:31

Én megnézném Iscot is, de esélytelen. CR meg borzalmas ilyen téren mostanában. Sorfal, mellé, fölé, erőtlenül középre... Még veszélyes szabadra sem emlékszem tőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 12., hétfő 11:09

megint elmondom, ezt pofázom 2 hónapja :lol: imádom cr-t, de álljon félre a szabadrúgásoknál és lője a póniló
Bal lábas szögnél mindig ő lövi. Jobb lábast mondjuk már én is lövetném inkább Ramos-szal is akár. :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. január 12., hétfő 10:47

gareth.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. január 11., vasárnap 23:04

Balenek amikor ment, tipikusan olyan gólokat lőtt, olyan párharcokat nyert meg, amelyeket egy játékos akkor csinál, amikor formában van. Befelé pattan, egy védő lába pont úgy blokkolja a lövést, estében épphogycsak eltalálja, de még jól a labdát, stb. Ez jól látható volt az összevágott top pillanatain is. Kevés tudatos megmozdulása volt. Talán a hosszú passzai, de a necces szitukban többnyire mákja volt. Várható volt, ha majd nem ad a gép, rosszabb passzban van, akkor ezeket elbénázza. És ha a stílusidegenséget és az idén mutatkozó mentalitását is hozzászámoljuk, már elég idegesítő a jelenléte.
Mernék fogadni, hogy a környezete (ügynök, család, barátok) mind dúgják a fülét, hogy istenkirály vagy, Ronaldonal is jobb, fiatalabb, merjél többet vállalni, legyél te a sztár Madridban. El is hitte magáról, láthatjuk is az eredményét meccsről-meccsre. Az ára miatt pedig nem padozhat, mert a sajtó szétszedné a vezetőséget, ráadásul olcsóbban tudnánk csak eladni :mrgreen:
Merci Zizou!

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: volt » 2015. január 11., vasárnap 16:51

ziro4vr írta:
volt írta:Végem. :lol:
"volt"
Francba, nem olvastam vissza. :fpalm:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 11., vasárnap 16:48

volt írta:Végem. :lol:
"volt"
Nem illik.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: volt » 2015. január 11., vasárnap 16:47

Végem. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 11., vasárnap 15:16

Simi írta:https://www.youtube.com/watch?v=lZXeEqxsGfk

Lehet, hogy túldimenzionálom, de engem kicsit megnyugtat, hogy ezek szerint Carlo is tisztában van Bale nyomorékságával már: a 45 mp-ben látszik, hogy miután kihagyta a Valencia elleni ziccert, azonnal elküldték Jesét melegíteni. Szóval hiába a sablon nyilatkozat, hogy nincs gond Bale-lel, belülről talán más Carlo hozzáállása.
Nem mondhassa azt, hogy Bale jelen esetben két jobb lábas :D Meg mivel 91 misi tolni kell hát ha összejön neki. Most bevarrt egy szabadrúgást...ezeket egyébként sokkal jobban lövi mint CR. 1-2 meccs padozás jót tenne neki...ha meg nem akar itt játszani akkor mennyen az MU-ba...ez kb ilyen egyszerű, és biztos vagyok benne, hogy Carlo ezt már közölte is vele.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 11., vasárnap 15:15

Simi írta:https://www.youtube.com/watch?v=lZXeEqxsGfk

Lehet, hogy túldimenzionálom, de engem kicsit megnyugtat, hogy ezek szerint Carlo is tisztában van Bale nyomorékságával már: a 45 mp-ben látszik, hogy miután kihagyta a Valencia elleni ziccert, azonnal elküldték Jesét melegíteni. Szóval hiába a sablon nyilatkozat, hogy nincs gond Bale-lel, belülről talán más Carlo hozzáállása.
nem nyilatkozhatja azt, hogy a pöcse ki van vele, legszívesebben eladná... az öltözőben biztos, hogy megkapja a magáét a walesi
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. január 11., vasárnap 15:06

https://www.youtube.com/watch?v=lZXeEqxsGfk

Lehet, hogy túldimenzionálom, de engem kicsit megnyugtat, hogy ezek szerint Carlo is tisztában van Bale nyomorékságával már: a 45 mp-ben látszik, hogy miután kihagyta a Valencia elleni ziccert, azonnal elküldték Jesét melegíteni. Szóval hiába a sablon nyilatkozat, hogy nincs gond Bale-lel, belülről talán más Carlo hozzáállása.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 11., vasárnap 13:02

hát én sírok :lol:

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. január 11., vasárnap 12:57

Kerlon írta:Abból meg nem lehet sokáig megélni, hogy tavaly eldöntötte a spanyol kupát.
Meg a BL-t is.









:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. január 11., vasárnap 12:32

Toti írta:
mindenki azt várta tőle, hogy ebben az évben dobbant,
sztem ezt elég sokan várják, főleg az utóbbi hetekben. :mrgreen: :mrgreen:

amire te gondoltál az a robbant.
hupsz :lol: :lol: :lol:
kicsit összekevertem a szezont a fazonnal :mrgreen:

szóval, jó lenne ha dobbantana, de robbanást vártunk tőle idén
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 11., vasárnap 12:31

Bergo írta:
matador írta:Szerintem is jobb választás volt elvállalni, mondjuk akár el is találhatná 10 méterről a kaput.

Ettöl függetlenül a Manchester United kezdöcsapatában helye van ez nem is kérdés! :mrgreen:
Lövésböl lesz a gól! Ez nem sikerült:) Pech, de nem történt tragédia!
Szerintem ha 4 címböl amit nyertünk 3 döntöben gólt rúgsz és azzal a góllal nyersz vagy biztosítod be a gyözelmet, 1ben meg gólpasszt adsz akkor helyed van a kezdöben! Ezt Carlo is tudja ezért is játszatja! :)
X meccs óta döntő helyzetekben folyamatosan felsül, arról nem is beszélve, hogy az idei évben a teljesítménye értékelhetetlen. Semmi pluszt nem ad a csapatnak és rengeteg olyan hibája van, ami lassítja is a játékot. Abból meg nem lehet sokáig megélni, hogy tavaly eldöntötte a spanyol kupát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. január 11., vasárnap 12:15

Manu meg Chelsea összevesznek rajta nyáron, aztán a Chelsea felajánlja Hazard-t és egy az egyben elcseréljük őket. :shifty:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 11., vasárnap 12:13

mindenki azt várta tőle, hogy ebben az évben dobbant,
sztem ezt elég sokan várják, főleg az utóbbi hetekben. :mrgreen: :mrgreen:

amire te gondoltál az a robbant.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. január 11., vasárnap 12:09

Tavaly is ugyanezt hozta. Rúgta a gólokat, játékban meg nulla volt. Azért nem volt szapulva, mert első éve volt. Nekem sem tetszik Bale teljesítménye, de nincs akkora kontraszt a tavalyi Bale meg az idei között, mint itt páran beállítják. A nagy gond az, hogy tavaly nem kellett védekeznie, idén meg kellene neki a más felállás miatt. Az meg nem megy neki.
nagyon adom
igazából azért vagyunk annyira csalódottak a srácban, mert most adott volt minden az előszezonban, frissen, kipihenten vághatott neki, nem volt semmilyen rendezvénye
mindenki azt várta tőle, hogy ebben az évben dobbant, aztán tessék...

a tiszteletet meg nem úgy fogja kivívni a csapaton belül, hogy mindent elönzőzik, ezzel pont az ellenkezőjét fogja kiváltani
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég