Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 15., csütörtök 19:55

palesz77 írta:Pogba amúgy a Juveban jobban tolja, mint a válogatottban? Csak mert a VB-n szerintem ő volt az egyik legnagyobb csalódás - nekem legalábbis -, vártam, hogy majd villant, aztán kb minden második megmozdulása volt csak jó, mellé fejben meg baromi kevések tűnt. Persze még fejlődhet meg minden, de az alapján a kemény 4-5 meccs alapján én biztos nem mernék beleölni nagy pénzeket, szóval aki folyamatosan követi az leírhatná, hogy miben másabb a Juvéban. Azon kívül, hogy rúg pár szép gólt.. :D

Véleményem szerint nála a poszt a fő probléma,mivel az adottságai,a stílusa,a hozzáállása nem "erre" a posztra ideális.Itt fegyelem kell és folyamatosan fenntartott koncentráció.....pogba pedig nem ilyen,az ő megoldásai,meglátásai,cselei világelit szint,viszont a posztján ezeket nem lehet büntetlenül kivitelezni,ő viszont szereti megtenni,és ott egy labdavesztés nagy kockázat....pogba meg bevállalja a bringát mélységben is........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 19:05

palesz77 írta:
ziro4vr írta:Szerintem nem volt rossz a vbn. Voltak hibás döntései, túlvállalásai, érthetetlen labdái, de megvolt benne az extra, aktív volt, csak hektikus. Jövőre fog váltani szerintem.
Mondjuk ez relatív gondolom, de szerintem Sissoko és Matuidi sokkal hasznosabbak voltak - Valbuenaról nem is beszélve, de ő más poszt volt -, mint Pogba. Ennek ellenére Pogba csinált néhány olyat, amit a másik kettő nem - volt pl egy olyan külsős passza Benzemanak, hogy csak lestem -, de ez nekem kicsit Di Maria effektus volt. A sok szar mellé van néha olyan villanása, amit felállva tapsol az ember, viszont ha ezt kéne néznem hétről-hétre, akkor a fejemet verném a falba.
Fiatalság-merészség. Az a baj, hogy még nagyon benne van az, hogy mindenáron ő akar lenne a Jani. :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 15., csütörtök 19:04

ziro4vr írta:Szerintem nem volt rossz a vbn. Voltak hibás döntései, túlvállalásai, érthetetlen labdái, de megvolt benne az extra, aktív volt, csak hektikus. Jövőre fog váltani szerintem.
Mondjuk ez relatív gondolom, de szerintem Sissoko és Matuidi sokkal hasznosabbak voltak - Valbuenaról nem is beszélve, de ő más poszt volt -, mint Pogba. Ennek ellenére Pogba csinált néhány olyat, amit a másik kettő nem - volt pl egy olyan külsős passza Benzemanak, hogy csak lestem -, de ez nekem kicsit Di Maria effektus volt. A sok szar mellé van néha olyan villanása, amit felállva tapsol az ember, viszont ha ezt kéne néznem hétről-hétre, akkor a fejemet verném a falba.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 18:50

palesz77 írta:Pogba amúgy a Juveban jobban tolja, mint a válogatottban? Csak mert a VB-n szerintem ő volt az egyik legnagyobb csalódás - nekem legalábbis -, vártam, hogy majd villant, aztán kb minden második megmozdulása volt csak jó, mellé fejben meg baromi kevések tűnt. Persze még fejlődhet meg minden, de az alapján a kemény 4-5 meccs alapján én biztos nem mernék beleölni nagy pénzeket, szóval aki folyamatosan követi az leírhatná, hogy miben másabb a Juvéban. Azon kívül, hogy rúg pár szép gólt.. :D
Szerintem nem volt rossz a vbn. Voltak hibás döntései, túlvállalásai, érthetetlen labdái, de megvolt benne az extra, aktív volt, csak hektikus. Jövőre fog váltani szerintem.
Nem illik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 15., csütörtök 18:50

azigen, van ám hangulat
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. január 15., csütörtök 18:50

palesz77 írta: De amúgy érdekes, miért csak a Spanyol csapatokat vizsgálják? :hmmm: :roll:
Azt nem tudni, hogy csak spanyolokat vizsgálnak-e, csak annyit írnak, hogy több spanyol klub ellen van folyamatban a vizsgálat.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 15., csütörtök 18:36

Rasta írta: Elvileg szerdán derült ki, 70 fiatal játékos lehet érintett benne nálunk, és más spanyol klubok is érintettek ebben, akiket vizsgál a FIFA. Ilyen klub pl az Atleti is, ahol akár 100 játékos is érintett lehet az ügyben.
Mondjuk ha minket 10 játékossal 1 évre elmeszeltek, akkor az Atletico minimum 5 évig nem igazolhat.. :lol: De amúgy érdekes, miért csak a Spanyol csapatokat vizsgálják? :hmmm: :roll:
Attiii írta:Marco Reus megegyezett a Real Madriddal, öt évre igazol a spanyol klubhoz - írja az El Confidencial.
Ők mennyire megbízható lap? Nekem úgy rémlik, hogy elég sok hülyeséget hoznak le, de lehet másra gondolok.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. január 15., csütörtök 18:31

Norbii írta:"Ugyanazon vétségért, ugyanolyan hirtelen indít vizsgálatot a madridiakkal szemben a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség, mint amiért a Barcelonát elmeszelték 2016-ig, írja a sport.es."

erről valaki valamit?
Itt a cikk, amire hivatkoznak. Elvileg szerdán derült ki, 70 fiatal játékos lehet érintett benne nálunk, és más spanyol klubok is érintettek ebben, akiket vizsgál a FIFA. Ilyen klub pl az Atleti is, ahol akár 100 játékos is érintett lehet az ügyben.

Attiii
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2015. január 7., szerda 21:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Attiii » 2015. január 15., csütörtök 18:28

Marco Reus megegyezett a Real Madriddal, öt évre igazol a spanyol klubhoz - írja az El Confidencial.
A Borussia Dortmund 25 éves német válogatott játékosa állítólag ugyanannyit fog keresni a Realban, mint honfitársa, Toni Kroos és a francia Karim Benzema, a jelenlegi bérénél pedig kétszer többet tehet majd zsebre, azaz évi 7 millió euró lesz a fizetése.

A lap azt is tudni véli, hogy a Real Madrid 25 millió eurót fizet érte a Dortmundnak, Reus pedig már elkezdte a felkészülést a spanyolországi életre, hiszen hetek óta spanyol órákat vesz.

Hmm :ozil: :coffee:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. január 15., csütörtök 18:02

"Ugyanazon vétségért, ugyanolyan hirtelen indít vizsgálatot a madridiakkal szemben a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség, mint amiért a Barcelonát elmeszelték 2016-ig, írja a sport.es."

erről valaki valamit?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 17:45

Na ez az... Nekem is eddig csak ezekkel tűnt ki. Mondjuk a Juve-t igazából csak a BL-ben néztem meg párszor. Az olasz focival nem kínzom magam...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. január 15., csütörtök 17:37

Pogba amúgy a Juveban jobban tolja, mint a válogatottban? Csak mert a VB-n szerintem ő volt az egyik legnagyobb csalódás - nekem legalábbis -, vártam, hogy majd villant, aztán kb minden második megmozdulása volt csak jó, mellé fejben meg baromi kevések tűnt. Persze még fejlődhet meg minden, de az alapján a kemény 4-5 meccs alapján én biztos nem mernék beleölni nagy pénzeket, szóval aki folyamatosan követi az leírhatná, hogy miben másabb a Juvéban. Azon kívül, hogy rúg pár szép gólt.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 17:02

morientes írta:
Kerlon írta:ennyiből Zidane-t is írhattad volna :D
Da hát ő még csak nem is feketeafro :D
No meg,minden fiatal francia kp-st Vierahoz hasonlítanak,legyen az előrrébb játszó,vagy hátrébb...Zidanet meg valahogy sosem tartottam klasszik kp-nak,inkáb minden idők legjobb labdás irányítójának :D
jó hát persze, feka 190es francia kp, akkor Patrick Vieira... :) amúgy Zizout a mostani rendszerünkbe Isco helyén tudnám elképzelni
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 15., csütörtök 16:55

Kerlon írta:ennyiből Zidane-t is írhattad volna :D
Da hát ő még csak nem is feketeafro :D
No meg,minden fiatal francia kp-st Vierahoz hasonlítanak,legyen az előrrébb játszó,vagy hátrébb...Zidanet meg valahogy sosem tartottam klasszik kp-nak,inkáb minden idők legjobb labdás irányítójának :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 16:39

ennyiből Zidane-t is írhattad volna :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 15., csütörtök 16:36

Kerlon írta:hagyjuk már ezt a Vieira hasonlítást, max fizikai adottságuk miatt hasonlítanak
Arra gondoltam hogy lehet olyan sikeres kp.Esetleg.Most posztól,stílustól,meg a f.om tudja mitől függetlenül...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 14., szerda 22:03

hagyjuk már ezt a Vieira hasonlítást, max fizikai adottságuk miatt hasonlítanak
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 14., szerda 20:01

Matt009 írta:
Kerlon írta:Azért vigyáznék Pogbaval, mert egy nagyon ratyi olasz ligában hoz le néha kiemelkedőt. BL-ben kéne alkotnia.
Technikailag, fizikailag top szinten van, nem hinném, hogy ne állná meg a helyét nagyobb klubban, jobb csapattársakkal. Jövőre még nem neki kellene kulcsembernek lennie, neki csak egy jó elemnek kell lennie.
Mentálisan,fejben mennyire lenne rendben,elszaladna e vele a ló,egy jó szezon után,azt nem tudni.Mert lehet idővel egy új Patrick Viera,de végezheti úgy akár még mindig,mint M'vila...de majd kiderül.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 14., szerda 19:50

Matt009 írta:
Kerlon írta:Azért vigyáznék Pogbaval, mert egy nagyon ratyi olasz ligában hoz le néha kiemelkedőt. BL-ben kéne alkotnia.
Technikailag, fizikailag top szinten van, nem hinném, hogy ne állná meg a helyét nagyobb klubban, jobb csapattársakkal. Jövőre még nem neki kellene kulcsembernek lennie, neki csak egy jó elemnek kell lennie.
Pörgősebb, nyíltabb fociban, egy új országban... Majd meglátjuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 14., szerda 19:47

Kerlon írta:Azért vigyáznék Pogbaval, mert egy nagyon ratyi olasz ligában hoz le néha kiemelkedőt. BL-ben kéne alkotnia.
Technikailag, fizikailag top szinten van, nem hinném, hogy ne állná meg a helyét nagyobb klubban, jobb csapattársakkal. Jövőre még nem neki kellene kulcsembernek lennie, neki csak egy jó elemnek kell lennie.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég