Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. június 13., csütörtök 20:29

realfan91 írta:Vki meg tudja mondani, hogy Mourinho hogyan távozott? Merthogy volt még a szerződéséből. A Real kifizette a lelépését? Vagy a Chelsea? Vagy közös megegyezés és nem volt semmi féle pénz? Ami kb elképzelhetetlen számomra.
Közös megegyezéssel szerződést bontottak az érintett felek, tehát ingyen távozhatott...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10055
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 13., csütörtök 20:27

közös megegyezéssel szerződésbontás-

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. június 13., csütörtök 20:27

Vki meg tudja mondani, hogy Mourinho hogyan távozott? Merthogy volt még a szerződéséből. A Real kifizette a lelépését? Vagy a Chelsea? Vagy közös megegyezés és nem volt semmi féle pénz? Ami kb elképzelhetetlen számomra.

Avatar
gabormadrid
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 20:05
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gabormadrid » 2013. június 13., csütörtök 20:08

És mi volt Perez papa beszédében amit ma adott a marcanak?
Nem tud erről senki semmit?
Vagy az nem is ma van/volt hanem holnap?

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 13., csütörtök 19:34

Messi kaphat hat évet,a hűvösön is megfogja kapni az aranybogyót. De azért Laporta a főmaffia megvédte.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 13., csütörtök 19:23

“Minden hír, ami a szerződésem megújításával kapcsolatban megjelent, hamis” – írta ki Facebook oldalára Cristiano Ronaldo.
Ami egyébként akár igaz is lehet, lévén Perez is ezt mondta pár nappal ezelőtt. Az elnök szerint is csak a srác nyaralása után kerül sor a tárgyalásokra! Másrészt a spanyolok elsősorban a ma megjelenő egyik cikkre értelmezik ezt a szöveget, mi szerint Cristiano nettó 20 millió eurós fizuhoz köti a szerződésének meghosszabbítását! Nyugi van gyerekek! :Đ
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 13., csütörtök 19:20

Galacticos írta: nézd meg az aláírásom.
Modric jobb azon a poszton mint Isco. Abban igazad van, h kp-t kellene megerositeni abbol a 90 millabol.... Csak nem Iscot tennem oda kozepre azzal nem a kpt erositjuk. Ugyanott leszunk mint eddig.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
TheodoriK
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 17:59
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheodoriK » 2013. június 13., csütörtök 19:16

csütörtök, 13:15
A katalán Sport szerint a Real Madrid is beszállt a Hulkért folytatott versenybe. A Zenit 40 millió euróra becsüli a játékos értékét, és nem gördítenek akadályt a távozása elé, mivel a vezetőség nincs megelégedve a teljesítményével.
Hoppá.. :) Csak be lett dobva az ő neve is. Ezzel sokan nem fognak egyet érteni. De én örülnék neki.

Bale...Bale... Bale... Még csak június de hajam kihullik ettől a témától :)
HALA MADRID!
(1999-2013)

Kép
__C. Ronaldo____Benzema___Ricardo Kaka__

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. június 13., csütörtök 18:56

szerintem sem nagy szám coutinho, de ha te zidanehoz meg ronaldohoz hasonlókat akarsz hozni akkor végképp nem értem hogy miért hoznád balet. ő az a stílus nálad mint amit zidanék képviseltek? nekem egy technikás, jó egyérintőből, jó kisterületen, fineszes játékos kell, aki MINDKÉT lábát tudja használni, ha kell gólt is tud lőni és elmeri lőni 16ról a labdát meg olyan aki áttudja azt venni 10ből tízszer. ez ma nekem isco. ő ilyen, ő kell. 35millió? lehet sok de miért is? a bl-ben bizonyított, a ligában bizonyított, a korosztályos válogatott egyik legjobbja, 21évesen mit kellett volna még elérnie?
én ezerszer inkább őt hoznám 35ért, mint balet 90ért.
a stílusa miatt az ár/érték miatt. meg azért mert már játszott ebben a ligában.
Eben igazad van, vagyis az iscos részbe és ha kettő együtt belefér örülnék neki is, de ettől függetlenül, főleg ha Di Maria elmegy, elnegdhetetlen egy szélső ahol nálam Bale az első számú jelölt.
Ezért majd lehet sokan meg fognak kövezni de nálam Bale, Ronaldo és Messi után talán a legkomplettebb játékos. Ha 90 millió akkor 90 millió. Per pill nem gondolom hogy ennyi a reális értéke de valahogy úgy gondolom brutál játékos lesz belőle. Még egyszer mondom ez csak az én személyes véleményem, én úgy látom sokkal nagyobb potenciál van benne mint egy Reusban, Roonyban vagy hasonlókban.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 13., csütörtök 18:42

Elszomorító hogy egyesek Coutinhot tartják érdemesnek arra hogy felvegye ezt a gyönyörű habfehér mezt.
Hogy is írta Gala?Fineszes,kétlábas,kispasszban jó,gólveszélyes...akkor trarááá... :hi:
Azt se értem,Isco mivel jobb,olyan árnyékba van néha egy egy meccsen hogy csak keresem hogy hol van....ráadásul a brazil a jobboldalon játszik.Meg kellene nézni egyszer.Vagy kérdezzétek hehet,nmatet vagy mickeyt...én soha az életbe nem véleményezek olyan játékost,akit nem láttam csak hébe-korba...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 18:42

full kötetlen posztok elöl. céer amúgy is a jobbszélen lett aranylabdás nem a balon.
viszont a bal oldalon hozza az 1 gólos átlagot nem a jobbon :mrgreen: meg egyébként a végén már az MU-ban is a bal oldalon játszott legtöbbször
értem én, hogy kötetlen posztok, de akkor sem megyünk vele sokra, ha van három olyan emberünk, aki a bal oldalról szeret befelé játszani, vagy alapból középen érzi jól magát, nagyon egysíkúak lennének a támadások
eleve már ha egy játékos a jobb oldalon tud vagy szeret játszani, teljesen más dimenziót jelent támadáskor, másfelé cselez, másképp válik le az emberéről, stb.

nem azért nem kellene nekünk isco, mert nem elég jó, hanem mert egyszerűen nincs helye
egy ember helyett tudnám őt elképzelni, az pedig özil
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ___Samy___ 2013. június 13., csütörtök 18:43-kor.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 13., csütörtök 18:36

___Samy___ írta:oda arra a posztra lucas lenne a legjobb és a legideálisabb, de hát ő hozhatatlan kategória, és még valószínűleg az is lesz egy darabig
nézd meg az aláírásom. :D
___Samy___ írta:és a jobb oldalon tudjon a legjobban teljesíteni, isco meg nem ilyen legjobb tudomásom szerint
full kötetlen posztok elöl. céer amúgy is a jobbszélen lett aranylabdás nem a balon. :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 18:32

nekem egy technikás, jó egyérintőből, jó kisterületen, fineszes játékos kell, aki MINDKÉT lábát tudja használni, ha kell gólt is tud lőni és elmeri lőni 16ról a labdát meg olyan aki áttudja azt venni 10ből tízszer. ez ma nekem isco.
és a jobb oldalon tudjon a legjobban teljesíteni, isco meg nem ilyen legjobb tudomásom szerint :mrgreen:
oda arra a posztra lucas lenne a legjobb és a legideálisabb, de hát ő hozhatatlan kategória, és még valószínűleg az is lesz egy darabig
a télen nekünk kellett volna hozni 40-ért :vivo: , és még viszonylag olcsón meg is úsztuk volna, ráadásul lenne egy nagyszerű ember a jobb oldalon
Götzenek volt kivásárlási ára, míg Reusnak nincs.
neki sincs kivásárlási ára? :hmmm: én olyan 35 millióra emlékeztem, de akkor lehet keverem vkivel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 13., csütörtök 18:31

morientes írta:Ha Götze volt 37 millió,akkor Reus sem lenne 40-től több
Götzenek volt kivásárlási ára, míg Reusnak nincs. Reus nem is akar jönni. Ha annyira a névre menne, akkor tavaly a Münchent választotta volna
morientes írta:Mataért sem kérnének többet.
Már hogyne kérnének többet. Alapember, a hátán vitte idén a csapatot. Őt csak áron felül lehetne hozni
morientes írta:ez a szemét Levy meg tiszta hülyét csinál Perezékből,előbb Modric,most meg Bale...
Nem is csoda, szó szerint a vérében van az üzletelés :lol:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 13., csütörtök 18:27

___Samy___ írta:a walesivel kapcsolatban azon kívül, hogy drága, és nem az ő stílusára van szükségünk (legalábbis szerintem) nekem még az a bajom, hogy egy olyan emberért akar a tottenham 90 milliót, akinek tulajdonképpen ez az első vmire való szezonja
persze tavaly vagy tavaly előtt is villantott néha, de az is édeskevés még
egyszerűen irreális ez a 90 millió minden tekintetben, nagyon csalódott leszek, ha ennyit pengetünk érte
hálelúúúújáá,hálelujáá.
Monkey írta:Aki német, de mind1 is
nekem török. :mrgreen:
Monkey írta:Elszomorító hogy egyesek Coutinhot tartják érdemesnek arra hogy felvegye ezt a gyönyörű habfehér mezt.
szerintem sem nagy szám coutinho, de ha te zidanehoz meg ronaldohoz hasonlókat akarsz hozni akkor végképp nem értem hogy miért hoznád balet. ő az a stílus nálad mint amit zidanék képviseltek? nekem egy technikás, jó egyérintőből, jó kisterületen, fineszes játékos kell, aki MINDKÉT lábát tudja használni, ha kell gólt is tud lőni és elmeri lőni 16ról a labdát meg olyan aki áttudja azt venni 10ből tízszer. ez ma nekem isco. ő ilyen, ő kell. 35millió? lehet sok de miért is? a bl-ben bizonyított, a ligában bizonyított, a korosztályos válogatott egyik legjobbja, 21évesen mit kellett volna még elérnie?
én ezerszer inkább őt hoznám 35ért, mint balet 90ért.
a stílusa miatt az ár/érték miatt. meg azért mert már játszott ebben a ligában.
A futball szerintem nem erről szól, ebből nem szabad kiindulni. Amúgy nem is ilyen szintű költekezésről beszélek most és ezt a 90 milliót is kezeljük úgy hogy ezt kéri a Spurs nyilván ebből lehet kevesebb ha Perez tárgyal.
szerinted elsősorban miről szól ma a futball? szerintem a pénzről. ha meg a szurkolónak nincs munkája előbb a gyereket akarja majd megetetni nem kimenni a bernabeuba, meg nem fog megvenni 100euroért egy ronaldo mezt csak úgy mert tetszik neki az idei széria.
meg a mi kasszánk se feneketlen. na mindegy, majd kiderül mi lesz én csak azt tudom hogy azt a 90milliót sokkal okosabban eltudnám költeni, minthogy vegyünk belőle egy balet. de ezt már egyszer levezettem.

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. június 13., csütörtök 18:26

http://futbol.as.com/futbol/2013/06/13/ ... 07915.html



Veratti ügynöke elismerta a Real Madrid érdeklődését! :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 13., csütörtök 18:23

Erti írta:
morientes írta:Mata meg Reus kerülne együtt nagyjából annyiba(se) Mint Bale.
Mert szerinted mennyibe kerülnének? Mata ugyanúgy 50 felett lenne hozható, mint Bale. Reusot TALÁN 40ért odaadnák
Mata amúgy is minek? Ő középen tud legjobban játszani, ide pedig egy olyan játékos kellene aki kicsit kijjebb játszik

Van egy olyan érzésem, hogy Baleval nem az ára a bajod, hanem, hogy brit
Nem,csípem Beckst,Maccat,G.Best,Giggst(na ő ráadásul walesi is :D )Keagent,Barnest,Tony Adamset,Paul Ince-t...és még hosszan sorolhatnám....

Ha Götze volt 37 millió,akkor Reus sem lenne 40-től több.Mataért sem kérnének többet.
Nem utálom Balet,csak nem érzem hogy illene a spanyol ligába,és rettenetesen drága.

Reust nem adják,Gundogant nem adják,de az van hogy Balet se,nem véletlen tették rá a 90milliós táblát.Persze hogy nem adják mer mi csak úgy szőrmentén érdeklődtünk hogy akkor jönnének e,ja nem?Akkor nem...úriemberek vagyunk...ez a szemét Levy meg tiszta hülyét csinál Perezékből,előbb Modric,most meg Bale...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8307
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 13., csütörtök 18:21

___Samy___ írta:egyszerűen irreális ez a 90 millió minden tekintetben, nagyon csalódott leszek, ha ennyit pengetünk érte
Szerintem is nevetséges lenne, azért Cé már aranylabdával a zsebében olcsóbb volt...

És ebből a 90 millióból szerintem inkább a középpálya közepét kellene erősíteni, mert az édeskevés, pláne hogy Xabit műtötték. Eddig van egy Modric-Khedira-Casemiro triónk... :coffee:

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 13., csütörtök 18:20

___Samy___ írta:egyszerűen irreális ez a 90 millió minden tekintetben, nagyon csalódott leszek, ha ennyit pengetünk érte
Ezzel szerintem is így van! 90et nem érdemes adni érte. Ráadásul, ha igazak a PSGs hírek akkor olcsóbban biztosan nem lehet hozni

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 13., csütörtök 18:18

a walesivel kapcsolatban azon kívül, hogy drága, és nem az ő stílusára van szükségünk (legalábbis szerintem) nekem még az a bajom, hogy egy olyan emberért akar a tottenham 90 milliót, akinek tulajdonképpen ez az első vmire való szezonja
persze tavaly vagy tavaly előtt is villantott néha, de az is édeskevés még
egyszerűen irreális ez a 90 millió minden tekintetben, nagyon csalódott leszek, ha ennyit pengetünk érte
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég