Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 23., kedd 14:03

Banshee S01

Rettentő erős kezdés után, gyenge befejezés. Ettől függetlenül maradok, de az évad magasról esett a mélybe.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pozitívum: Proctor és segítője, az indián vonal és az amisok feltűnése. Főgonosz karakternek remekül lett összerakva, egyszerűen részben egyet lehet érteni az emberrel, vannak emberi vonásai míg másrészről a megtestesült kegyetlenség.

Negatívumok: A seriff semmit nem változott, megy előre aztán üt mindenkit. Ahhoz képest, hogy a börtönös lelkitréner kellőképp eszesnek próbálta beállítani, cselekedeteivel nem igazán támasztja alá ezt a felvetést. Nem hittem volna, hogy valaha is írok ilyet, de a szex is túlzásba van véve, egyszerűen részeként eltesznek rá hosszú perceket, egyfajta időkitöltésnek. Ami viszont legjobban bassza a csőröm az a hihetetlen emberi test a sorozatban. Halhatatlannak ábrázolt karakterek. Főleg az utolsó 2-3 rész volt mélyponton. A seriffet kétnaponta agyonverik, de azért túlél. Ana-Olek simogatják egymást fél órán át, szétszednek egy szobát mindenestül, mindegyik kap egy karót magába és utána fél nappal már a hölgy indul embert ölni. A végső ütközet meg különösen nevetséges. Seriffünk kezelve és szúrva (ő kiesett), Ana (szintén súlyos sérülések után), 3 mezei kis rendőr és egy nyugdíjas. Bemennek egy hírhedt bűnöző rejtekhelyére, ahol kb 30 egyenöltönyben, nehézfegyverekkel felszerelt elvileg kiképzett ember van. Láss csodát a rendőrök berezelve, eltalálva majd jön Alice a Kaptárból és fél pillanat alatt rendet tesz. Rabbit persze 2 golyót kapva eltűnik. FBI és arra kóricál, de 30 halott után mindenki végzi tovább dolgát, asszonyka otthon nézi ahogy családja házat vált. :lol:


6/10

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 22., hétfő 23:47

House of cards S01E03

Ez sem volt egy eseménydús rész - és gyanítom, egyik sem lesz az a továbbiakban sem - de Spacey epizódról epizódra egyre nagyobb patkány, hihetetlen. :lol: Rajongó nem leszek, de bőven nézhető sorozat.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 22., hétfő 23:39

Amber Heard a Top Gearben.

boldog szülit az istennőnek. :sziv: :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 22., hétfő 22:48

Miért? Az egyik legjobb karakter a sorozatban szerintem. Érzem, hogy kulcsmomentum fog a nevéhez fűződni. B-)
"And my heart will leave you never."

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 22., hétfő 22:38

[/quote]
messideco írta:Szerintem
Nehogy már annak a majomnak(theon) szurkolsz... :vivo:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 22., hétfő 21:58

Szerintem Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!mivel az ő családja uralkodott éveken keresztül, ezért szerintem is ő a fő esélyes. Amúgy remélem Theon Greyjoy lesz a vastrónon :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 21:54

Most kezdem. :mrgreen: Remélem tényleg jó, mert az előző kettő nulla volt. :roll:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 22., hétfő 21:46

ericco írta:GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyre jobban szurkolok ennek a Targaryen lánynak B-)
Amúgy nagyon jó rész volt. Tartsa ezt a szintet az évad.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!hát ahogy az első évadban felhúzták és megerőszakolták, meg is érdemli a kárpótlást :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 21:43

GoT
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Egyre jobban szurkolok ennek a Targaryen lánynak B-)
Amúgy nagyon jó rész volt. Tartsa ezt a szintet az évad.
Merci Zizou!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 22., hétfő 21:41

GoTs03e04Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a sárkányos ribanc - akinek lövésem nincs mi a neve :lol: - elég jól kavarja a szart :mrgreen: 8000 arc + 3 tűzköpő páfrány, nemtom mi a vége az egész törinek, de nálam perpill ő az esélyes a vébécímre :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 22., hétfő 20:49

Toti írta:
de amúgy maga a sorozat adja, nagyon minőségi, bár most ez a 3.évad elég lassúcska nekem. (mondjuk lehet nem kéne mellette néznem a spartacust :mrgreen: )
Nagy darálást senki se várjon, a könyvekben sem pörögnek az események, inkább a karakterábrázolások meg a rengeteg történetszál miatt zseniális. Viszont ezt filmen visszaadni nem túl könnyű... Ettől függetlenül az első két évad elég korrekt (bár a másodikban a legtöbb változtatást én feleslegesnek éreztem), nem sokszor sikerül könyveket ilyen jól megfilmesíteni. (Vagy sorozatosítani vagy mi. :D )
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 22., hétfő 15:43

Könyvben még durvább, csomó szereplőnek ugyanaz vagy hasonló a neve.
pont ezt akartam írni, h még ezekután ráolvasnék x száz oldalt, még a saját nevemet is elfelejteném. :mrgreen:

de amúgy maga a sorozat adja, nagyon minőségi, bár most ez a 3.évad elég lassúcska nekem. (mondjuk lehet nem kéne mellette néznem a spartacust :mrgreen: )
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 22., hétfő 15:38

volt írta:
Toti írta:game of thrones az beszarás. én már azt sem tudom, h ki kicsoda, ki kinek a kije, ki kivel hál, ki hova tartozik, ki kit akar megtámadni, ki kivel szövetkezik
Pont ez az. Túl sok benne a név :D De most elkezdem olvasni is, hátha :Đ
Könyvben még durvább, csomó szereplőnek ugyanaz vagy hasonló a neve. :D

Én még nem kezdtem el nézni az új évadot, megvárom, amíg kijön az összes rész. De már kíváncsi vagyok nagyon. :-)
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2013. április 22., hétfő 15:36

Realista24 írta:http://gameofthrones.hu/
Köszönöm :-)
Toti írta:game of thrones az beszarás. én már azt sem tudom, h ki kicsoda, ki kinek a kije, ki kivel hál, ki hova tartozik, ki kit akar megtámadni, ki kivel szövetkezik
Pont ez az. Túl sok benne a név :D De most elkezdem olvasni is, hátha :Đ

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 22., hétfő 15:30

game of thrones az beszarás. én már azt sem tudom, h ki kicsoda, ki kinek a kije, ki kivel hál, ki hova tartozik, ki kit akar megtámadni, ki kivel szövetkezik, most a 3.részt még nem láttam, de valószínűleg nem leszek e téren okosabb. :lol:

tyrion a legzsiványabb. nagyon bírom. :mrgreen:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!egyébként ahogy a 2.évadnak vége lett, h jöttek azok a havas zombiek, na azokkal mi van? mi lesz? hát azokat pedig nagyon jól megcsinálták.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 22., hétfő 15:13

Egy olyan oldalt keresek ahol az összes részt értékelik. Köszönöm.
http://gameofthrones.hu/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: volt » 2013. április 22., hétfő 15:11

Sziasztok,
Elkezdtem a Trónok Harcát nézni. Még csak a 4. résznél vagyok de már most nem értem igazából. :mrgreen:
Esetleg valaki tudna segíteni? Egy olyan oldalt keresek ahol az összes részt értékelik. Köszönöm.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 13:49

Pipita írta:Nekem nagy kedvencem a True Blood, nézzél csak meg még pár részt, aztán úgysem tudod abbahagyni. :D

a harmadik évadban kicsit túlzásba viszik a buzulást, de majd ne tántorítson el, megéri folytatni. :mrgreen:
Rendben, akkor este folytatom tovább! B-)

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. április 22., hétfő 13:41

Meg is néztem. A második résszel ellentétben ez mocskosul adta. Az előzetes alapján a negyedik sem lesz kutya.
Hát a 4. részt lese fogja adni az NBC (azt hiszem ez a fő csatorna, ahol megy a sorozat), szóval 1 hétre rá láthatjuk csak amikor az AXN vetíti (elvileg gyerekekkel lesz valami cuccos :lol: )
Beteg egy sorozat :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. április 22., hétfő 13:20

Nekem nagy kedvencem a True Blood, nézzél csak meg még pár részt, aztán úgysem tudod abbahagyni. :D

a harmadik évadban kicsit túlzásba viszik a buzulást, de majd ne tántorítson el, megéri folytatni. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég