Zene

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. április 22., hétfő 15:56

Animal Cannibals - Minden Változik

NKS - Anyab*szó

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 15:55

nos hát számomra fontos szempont volt, hogy olyan albumokat és zenéket hozzak nektek, amit nem ismernek annyian, túl snassz lett volna bedobni egy Akkezdet albumot vagy bármelyik híresebb előadót. Próbálom a rap olyan oldalát is megmutatni, amit annyian nem ismernek. Tényleg azért hoztam ezeket, hogy megismerjetek, olyan előadókat, akivel amúgy kétlem, hogy találkoznátok.

Rengeteget gondolkoztam, hogy milyen különlegességgel tudok előrukkolni nektek...
első gondolatom az volt, hogy beajánlom azt az albumot, amit először hallgattam meg a rap műfajban és azóta is imádom ezt az egészet :-)
De átfutottam a "lemezeimet" és rögtön, amikor megláttam, tudtam ,hogy ez lesz az... egy nem túl megszokott négyesről van szó, de én nagyon szeretem a stílusukat.

Ez az album a Dharmatic - Kísérlet című LP-je lett.

Ezt a kvartettet Ianaa, Smile of Hell, Filo, FMaN alkotja (aki ismeri az IFS-t azoknak ismerősek lehetnek, amúgy nem igazán.)
Szóval ez nem egy megszokott rap album lesz. Ianaa hangját személy szerint imádom, nagyon feldobja az egészet és Filo raprészei valami szenzációsak és ezt még kiegészíti Smile of Hell, illetve FMan :-)
Erről az albumról a Balázsolás, a Szépia című számok a kedvenceim, de az egész albumra elmondható, hogy nagyon erős színvonalat képvisel, ha valakinek ez a stílus bejön.


Amit igazából először eldöntöttem, hogy lesz, az a Dreamerz - Végtelenélet című albuma.
Tkyd és San alkotja ezt a párost és én szeretném, ha ezt így jó páran megismernék, mert Tkyd-et nem kell bemutatni senkinek, aki mozog valamilyen szinten ebben a műfajban, San meg San, aki ismeri az örülhet neki, aki meg nem, az meg megfogja ismerni :-) szerintem rendkívül jó párost alkotnak és ez egy elég minőségi album tőlük és 1-2 igen csak neves közreműködő is fellelhető az albumon :-) jó hallgatást, remélem elnyeri páratok tetszését.


Mint írtam próbáltam nem túl ismert zenéket idehozni, (bár azért lehet a Dreamerzet már ismertétek páran) viszont annál minőségibbet, remélem sikerült eme tervem. Kellemes zenehallgatást kívánok mindenkinek :-)

Tehát röviden és tömören:
Dharmatic - Kísérlet
&
Dreamerz - Végtelenélet

GT37nek elküldtem az album elérhetőségeit, addig is ha kell valakinek írjon rám.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: füst » 2013. április 22., hétfő 15:20

Nem tudom volt-e már, de nekem nagyon bejön
Volt bizony, és mennyire hogy bejön. :D Május 21. és kint lesz a nagylemez, idén még nem vártam ennyire semmit. :-)

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 22., hétfő 15:09

Get Lucky - Daft Punk Feat. Pharrell Williams

Nem tudom volt-e már, de nekem nagyon bejön. :-)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 14:56

messideco írta:ferni, körülbelül hány órakor tudod beírni az ajánlásod? Nem mintha türelmetlen lennék :mrgreen:
most értem haza, még feltöltöm a cuccost, írok pár sort és kint is lesz, szóval olyan este 8 :mrgreen:
na jó nem, sztem 1 órán belül meg lesz :-)

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zene

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 22., hétfő 13:52

ferni, körülbelül hány órakor tudod beírni az ajánlásod? Nem mintha türelmetlen lennék :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 22., hétfő 13:43

Joey Bada$$ - Unorthodox

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zene

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 22., hétfő 11:40

GT37 írta:- Az első ajánlást fernitől holnap délután-(kora)este várjuk, amennyiben lehetséges. Ha valaki még szeretne jelentkezni, addig még megteheti.
Ha lehet még, akkor tennék egy próbát. Úgy döntöttem beszállok. Nem árt, ha új zenéket hallok, aztán remélem minél több lesz, ami el is nyeri a tetszésem. És remélem senkit nem fogok az őrületbe kergetni az ajánlásommal majd. :mrgreen: És remélem kihúzom addig.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 22., hétfő 10:29

Mirage The People - Pryda vs. Empire Of The Sun (Seb Sapet Bootleg)

hátha meghozza a munkakedvet. :roll:
deinkábbnem.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 22., hétfő 10:18

Kuli-Sikeres
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 22., hétfő 8:35

ferni írta:bocs a dupláért, de azt hiszem ,hogy meg van a két album, az lenne a kérdésem, hogy az egyik album nem igen érhető el sehol sem, ezt hogy tudnám megosztani a többiekkel? feltöltsem valahova és majd pü-be el lesz nekik küldve, vagy ide is belinkelhetem? (gondolom azért ezt nem... :-) ).
szóval mi legyen? :-)
1. Töltsd fel valahova, a linket küldd el nekem pü-ben, és kiteszem majd a blogra vagy továbbküldöm a tagoknak.
2. Csinálj egy lejátszási listát az adott albumhoz youtube-on, amelyen az album összes száma rajta van. :-)

Kíváncsian várom az ajánlást.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. április 22., hétfő 7:43

Toti írta:beerseewalk - gerinctelen :-)
kis aranyos zene.
mióta bedobtad ide, kb 10x hallgattam meg :ike:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 1:36

bocs a dupláért, de azt hiszem ,hogy meg van a két album, az lenne a kérdésem, hogy az egyik album nem igen érhető el sehol sem, ezt hogy tudnám megosztani a többiekkel? feltöltsem valahova és majd pü-be el lesz nekik küldve, vagy ide is belinkelhetem? (gondolom azért ezt nem... :-) ).
szóval mi legyen? :-)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 0:34

basszus, én csak 1 albumot tudok még tutira :mrgreen:
azért valahogy meg fogom oldani reményeim szerint :D

és készüljetek fel, hogy tuti rap lesz mindkettő, mert mást nem igen hallgatok :lol:

lehet előhúzok egy Fankát vagy... :shifty: eszembe jutott valami más... :shifty:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Zene

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 22., hétfő 0:30

Igazából a ph-t f-nek kell ejteni a nevemben, szóval akkor nem lehetek én az első ajánló? :mrgreen:

Volt szó itt Fankáról és sokaknak csak a régebbi zenéi tetszenek, én is így vagyok vele, itt van pár kedvenc tőle.
FankaDeli - Fekete leves
FankaDeli - Álmodtam Szerintem ez a legjobb száma.
Deniz feat. FankaDeli - Tudom, hogy tudod Ez talán kevésbé ismert szám, viszont nagyon szeretem a mai napig.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zene

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 21., vasárnap 20:13

Kedves Mindenki!

Létrejött a Zeneklub lebonyolítási rendszerének végleges verziója, amelyet az alábbiakban közölnék veletek.

- Egy tag két albumot ajánl. Ez annyit jelent, hogy az illető egy hsz-ben (ebbe a topikba) leírja a két album nevét előadóval együtt. Rövid szöveges ajánlás is jöhet. Emellett jó lenne, ha az ajánló egy letöltési linket vagy egy youtube-os lejátszási lista linkjét is hozzátenné az ajánláshoz.
- Az albumok meghallgatására egy hét áll rendelkezésetekre. A két album meghallgatása után egy (ide beírt hsz-ben) rövid, szöveges értékelést, valamint a lemezek 10-es skálán való osztályozását kérjük, fél pontok adása lehetséges.
(Természetesen ha mindenki meghallgatja az egy hét lejárta előtt az albumokat, akkor nem várjuk meg a határidő leteltét a soron következő ajánlással.)
- Az ajánlók sorrendjének meghatározása az ABC szerint történik, vagyis:
1. ferni
2. fiore
3. gkovi
4. GT37
5. Kercsó
6. Marci77
7. messideco
8. Munki
9. Nzedge
10. pheco
11. soadroli
12. Tarsi88
13. tubatibi

- Az első ajánlást fernitől holnap délután-(kora)este várjuk, amennyiben lehetséges. Ha valaki még szeretne jelentkezni, addig még megteheti.
- A zeneklubnak saját oldala lesz (egy blog), amelynek előkészítése folyamatban van, remélhetőleg az első ajánlásig el fog készülni.
- Erre az oldalra fognak felkerülni az ajánlások időrendi sorrendben, hogy ne kelljen itt visszakeresgélni.
- Egy Excel-táblázatot is vezetni fogok, melybe a különböző albumokra adott osztályzatok lesznek elrendezve, ezt igyekszem majd minél sűrűbben frissíteni és közkinccsé tenni.

Egyelőre szerintem ennyi, ha valakinek kérdése, óhaja, sóhaja van, az írja be ide vagy küldjön pü-t.

És akkor fernitől várjuk az ajánlást holnap délutántól. :-)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Zene

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 21., vasárnap 20:10

és tényleg úgy néz ki, mint will i am :lol:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. április 21., vasárnap 20:06

Beerseewalk - Pénzes (Live Session)

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Zene

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. április 21., vasárnap 18:18

Alice Cooper - I'm Eighteen

freaks and geeks. :mrgreen:
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Zene

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 21., vasárnap 15:32

pheco írta:Nem tudom mi a jó ebben a zenében... ha már ilyen téma akkor Tirpa gádzsik trilógia sokkal jobb, főleg a Gádzsik 2, vagy mondjuk BeerSeeWalk-P.csa... azoknál legalább az alapok is jók.
szerintem jok ezek a csajozos notak is, szepen sorban.

amugy meg azaz 1 mondat a lenyeg amit beirtam meg ami utana jon a szovegben :mrgreen:
12


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég