Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 16:32

Mickey írta:Most őszintén!Hogy nem lehet megunni Mou fikázását?
Ugyanúgy, mint ahogy ti nem unjátok a védelmét :-)
Nem fikázzuk amúgy, mert biztos jó meg vicces ember, csak már nem a Real Madrid padjára való. 3 éve ő keleltt, de legkésőbb tavaly nyáron szemléletet kellett volna váltania, igazodni a klubhoz (ha úgy tetszik fejlődnie), amit nem tett meg, és ez miatt szoptunk párszor, mint csapat. Mi szrukolók pedig azért, mert nézhetjük az ótvar játékot, amit nyomat. :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 16:31

Vagy annyit, hogy karrierje szempontjából a legfotnsoabb éveiben van, szóval érdemes lenne megfontolni valamelyik angol klub (Arsenal, City is csábította) meghívását az első csapatba. Jövő nyáron lejár a szerződése. Ha lép, Mou ismét elbaszott valamit Madridban. (Már most sem értem, hogy mi az, ami miatt még páran védik. Egyelőre ez a kupa és bajnokság nem megismételhetetlen teljesítmény. Főleg ilyen drága kerettel.)
Én csak megpróbáltam kibogozni hogy mi lehet a mellőzés oka.Ès azt mondom,ha teheti menjen,de csak OPCIÓVAL,aztán ha bizonyított valami top bajnokság ELSŐ csapatában,akkor senki,még Mourinho sem veheti többé félválról.
Ami meg Mourinhot illetti,én egyáltalán nem védem,mikor szó volt róla hogy idejön,akkor is meg voltam a hírtől borulva,mert én nem azt a fajta focit képzelem el madridba,amit ő prezentál,úgyhogy nem védem.Csak arra próbálok rávilágítani hogy nem érdemes széllel szemben hugyozni mer drága a mosópor. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 22., hétfő 16:23

Most őszintén!
Hogy nem lehet megunni Mou fikázását?
Ilyen szinten,nagyon durván kenitek.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 22., hétfő 16:21

numberone1 írta:
Pérez: "Mindenki nyugodjon meg, meg fogjuk újítani Cristiano szerződését"
Azt nem mondom,h innen fog visszavonulni lehet a sportingban v amerikaban, de gondoltam, h maradni fog. :agree:
Én is. De nagyon remélem, hogy Pérez nem azért mosolygott a Mourinhos résznél, mert tudja, hogy marad. :|
CS0ki írta:?? Nem az én véleményem volt, hanem az interjúja kapcsán mondta ezt valaki...
Jogos, bocs. Azt hiszem Morata mondta. Akkor viszont Vele nem értek egyet. :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 22., hétfő 16:16

Pérez: "Mindenki nyugodjon meg, meg fogjuk újítani Cristiano szerződését"
Azt nem mondom,h innen fog visszavonulni lehet a sportingban v amerikaban, de gondoltam, h maradni fog. :agree:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 16:09

morientes írta:Erre csak azt tudom mondani,sajnos néha ilyen az élet,szórja a pofonokat olykor.Gondolom Jesé is tanult ebből legalább annyit,hogy jobb ha az ember nem mond semmit.
Vagy annyit, hogy karrierje szempontjából a legfotnsoabb éveiben van, szóval érdemes lenne megfontolni valamelyik angol klub (Arsenal, City is csábította) meghívását az első csapatba. Jövő nyáron lejár a szerződése. Ha lép, Mou ismét elbaszott valamit Madridban. (Már most sem értem, hogy mi az, ami miatt még páran védik. Egyelőre ez a kupa és bajnokság nem megismételhetetlen teljesítmény. Főleg ilyen drága kerettel.)
Merci Zizou!

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 22., hétfő 16:04

morientes írta:
Erre csak azt tudom mondani,sajnos néha ilyen az élet,szórja a pofonokat olykor.Gondolom Jesé is tanult ebből legalább annyit,hogy jobb ha az ember nem mond semmit.Szépen várja ki hogy Mou lépjen,akkor aztán megkapja a lehetőséget.Mert magam is nagyon kíváncsi vagyok hogy akkor mire lenne képes éles meccsen,a nagycsapatba.Mert erről nagyon képünk nincs.
Egyszónak is száz a vége,nem érdemes a főnököt véleményezni még szőrmentén sem,mert ez lehet a vége... :roll:
Na akkor megsem annyira ertek egyet. :mrgreen:
A riport elott sem jatszatta. Nem tudom, h mi az oka de Joserol nem az a kep jon le, h felnotkent viselkedik. Egy gyerek lehet meggondolatlan, legelabb most jojjon elo az hires apai enje amit mar sok jatekos dicsert. Ugy latszik nem szimpatizal Jesevel vmiert, a nyilatkozat talan csak hab volt a tortan(amit nem tartok olyan hude nagy odaszolasnak).

Legalabb kuldte volna el a k :cens: ba, akkor ugyanott tartana mint most, es lehet jobban erezne magat. :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 15:55

Persze, kívülről könnyű mondani, hogy pofa be és csináld a dolgod, de azért próbáljuk már meg kicsit az ő helyébe képzelni magunkat: meggebedsz, hogy jó legyél, kvázi a hátadon cipeled a csapatodat, erre fel azt látod, hogy kis túlzással mindenki más lehetőséget kap, csak pont te nem. Hát szerintem mindenkinek kinyílna a bicska a zsebében, ehhez képest az a két mondat, amit elejtett a témáról, még elég lightos. Mou egójának nem tetszett, hogy beszólt egy kisgyerek, az ő egója meg gondolom azt nem bírja elviselni, hogy legjobbként pont neki nem adnak lehetőséget. 
Erre csak azt tudom mondani,sajnos néha ilyen az élet,szórja a pofonokat olykor.Gondolom Jesé is tanult ebből legalább annyit,hogy jobb ha az ember nem mond semmit.Szépen várja ki hogy Mou lépjen,akkor aztán megkapja a lehetőséget.Mert magam is nagyon kíváncsi vagyok hogy akkor mire lenne képes éles meccsen,a nagycsapatba.Mert erről nagyon képünk nincs.
Egyszónak is száz a vége,nem érdemes a főnököt véleményezni még szőrmentén sem,mert ez lehet a vége... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 22., hétfő 15:43

yvettebourne írta:.......
morientes írta:..........
Adom szorol szora amit leirtatok. Josenak kellene felnotkent viselkednia, es nem a sertodottet jatszani.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
yvettebourne
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:03
Kedvenc játékosaid: Guti
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: yvettebourne » 2013. április 22., hétfő 15:35

Persze, kívülről könnyű mondani, hogy pofa be és csináld a dolgod, de azért próbáljuk már meg kicsit az ő helyébe képzelni magunkat: meggebedsz, hogy jó legyél, kvázi a hátadon cipeled a csapatodat, erre fel azt látod, hogy kis túlzással mindenki más lehetőséget kap, csak pont te nem. Hát szerintem mindenkinek kinyílna a bicska a zsebében, ehhez képest az a két mondat, amit elejtett a témáról, még elég lightos. Mou egójának nem tetszett, hogy beszólt egy kisgyerek, az ő egója meg gondolom azt nem bírja elviselni, hogy legjobbként pont neki nem adnak lehetőséget.

Lehet akármilyen fasza edző Moruinho, de ezek a sértődött hisztik, amiket sokszor megenged magának (ott volt ugye a Pedro León ügy, ezek a beszólogatások Torilnak...) szerintem nagyon gázosak. Normálisan is lehetne az ilyesmit kezelni.
"A person doesn't just wake up and stop loving somebody! Love is forever."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 15:24

Ha Jesé megelégeli a helyzetét (tegyük hozzá, hogy teljesen jogosan, mivel más Castillás játékosok azért kapnak lehetőséget, egyértelműen pofára nincs felhívva a nagyok közé), akkor Mourinhonak sikerül elherdálni az egyik legnagyobb spanyol tehetséget. Ezt is majd kirakhatja a vitrinjébe a sok egyébb baromsága mellé.
De most vonatkoztassunk el attól hogy jó edző e Mourinho vagy nem.Vagy hogy hülye döntéseket hoz vagy nem.A lényeg az:Mou egoja nem birta ki hogy egy húsz éves gyerek véleményezze,mégha Jesé ezt (szerintem)akaratlanul is tette.Ezt,Mou személyes sértésnek vehette,hogy mégha árnyaltan is,de megkérdőjelezték a szakmai hozzáértését,meg vezetőedzői mindenhatóságát.
És az lett a vége hogy önnön makacssága miatt,Jesét elfelejtette.Pedig nyáron amerikába minden meccsen pályán volt ha jól emlékszem.Ezért van igaza Csokinak is,hogy Jesé Mounál elvágta magát.Mégha akaratlanul is.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 22., hétfő 15:04

de CS0kival most nem értek egyet abban, hogy csinálja a dolgát, és majd megkapja a lehetőséget. Eddig is csinálta, előtte is, mégsem kapta meg. És a Castilla meccsei alapján nem csak Ő, de Morata is elég fontos láncszem, úgyhogy azzal sem értek egyet, hogy csak ezért nem hozta még fel.
?? Nem az én véleményem volt, hanem az interjúja kapcsán mondta ezt valaki (talán Carvajal vagy Joselu vagy nem tudom már ki). Én pont azt mondtam, hogy szerintem ezzel el is ásta magát a portugálnál. Ha valaki várja, hogy Mouronhi lépjen, az biztos, hogy Jesé.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 22., hétfő 14:24

CS0ki írta:
Nem rémlik, hogy Jesé bármikor is odaszólt volna Mourinhonak, pláne nem keményen.
Pedig de, magyarázott valamit, hogy nem tudja mit kell még tennie ahhoz, hogy végre lehetőséget kapjon. És utána még másik nyilatkoztak ennek kapcsán, hogy jobb ilyeneket nem mondani, dolgozni kell keményen, és majd megjön az eredménye, stb.
Mickey írta:TokyJesé mondjuk úgy,hogy "nehezményezte" amiért nem hívja be Mou az első keretbe.Ennek meg médián keresztül adott hangot,vagyis oda válaszolta,asszem kérdésre. :hmmm:
Mickey, jól emlékszel, azért válaszolt, mert kérdezték. Visszaolvastam odaát a nyilatkozatot (2013.02.20.), csak pár bekezdés a "dolgozzon keményen részhez":
Mit gondol, miért nem került még fel?
Nem értem. Folyamatosan keményen dolgozom, de nem tudom. A csapatomra és magamra gondolok, ez az elsődleges feladatom. Továbbra is mindent bele fogok adni, remélem a klub is látja, hogy keményen dolgozom, biztos vagyok benne, hogy ők is tudják, és figyelnek majd.
De továbbra sem adja fel az álmait a Real Madridba kerülést illetően?
Nem, egyáltalán nem, de egyre kevésbé reménykedem, ha a lehetőséget továbbra sem kapom meg.


Ráadásul a kérdések harmada Mourinhot firtatta, ennek ellenére csak ennyit mondott (most direkt csak a rosszat emeltem ki):
...az első csapatba kerülés. Nem tudom mi folyik ott, de Mourinho gyakrabban használja az első csapat játékosait, amivel nincs is semmi gond, de szerintem az ifisták is elég jól teljesítenek.
Szerintem ő egy olyan edző, aki szereti a saját játékosaival körbevenni magát, olyanokkal, akik már bizonyítottak. A tartalékcsapat edzője Toril.
Ez utóbbi volt a válasz arra, hogy jó edző-e Mourinho az akadémia szempontjából.

Úgyhogy igaz, valóban volt némi epés megjegyzés is benne, de CS0kival most nem értek egyet abban, hogy csinálja a dolgát, és majd megkapja a lehetőséget. Eddig is csinálta, előtte is, mégsem kapta meg. És a Castilla meccsei alapján nem csak Ő, de Morata is elég fontos láncszem, úgyhogy azzal sem értek egyet, hogy csak ezért nem hozta még fel.

Ui.: Nem tudom, hogy onnan szabad-e átemelni így szövegrészt, de enélkül nehezen tudtam volna érvelni. Ha nem szabad, akkor az egyik moderátor legyen szíves törölje a posztot.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 14:20

Ha Jesé megelégeli a helyzetét (tegyük hozzá, hogy teljesen jogosan, mivel más Castillás játékosok azért kapnak lehetőséget, egyértelműen pofára nincs felhívva a nagyok közé), akkor Mourinhonak sikerül elherdálni az egyik legnagyobb spanyol tehetséget. Ezt is majd kirakhatja a vitrinjébe a sok egyébb baromsága mellé.
Arról nem is beszélve, hogy egész idéyben talán 3 meccs volt, ami után azt mondtam, hogy ez igen bazmeg, ez a Real Madrid. A többi meccs utáncsak bosszankodok, hogy lehet ezt a két órát hasznosabban is tölthettem volna. Rohadt kevés ez számomra.
tök mindegy, nyáron menjen mourinho és vigye a kis kedvenceit is.
Ősz elejétől én is ezen a véleményen vagyok, pedig előtte tudtam bízni Mourinhoban. A bizalmamat nem érdemelte ki, mivel nem tudott túllépni a saját árnyékán, az amúgy is nehezen tolerálható dolgai pedig csak szaporodtak. A játék képe bicskanyitogató madridista szemmel, az egyélű taktika meg simán csak amatőr húzás.
Merci Zizou!

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 22., hétfő 14:10

tök mindegy, nyáron menjen mourinho és vigye a kis kedvenceit is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 14:07

Pedig de, magyarázott valamit, hogy nem tudja mit kell még tennie ahhoz, hogy végre lehetőséget kapjon. És utána még másik nyilatkoztak ennek kapcsán, hogy jobb ilyeneket nem mondani, dolgozni kell keményen, és majd megjön az eredménye, stb. Már akkor mondtuk páran félig viccesen, hogy ha Mourinho marad most nyáron is, akkor Jesének meszeltek...
Hasonlókat írtam pár napja magam is.Szal lehet hogy Jesé nem akart "odaszúrni"de a portugál meg magára vette.Hisz ismerjük El Unico egojat...nehezen nyel le bármit is,legyen az vélt vagy valós... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 22., hétfő 14:02

Nem rémlik, hogy Jesé bármikor is odaszólt volna Mourinhonak, pláne nem keményen.
Pedig de, magyarázott valamit, hogy nem tudja mit kell még tennie ahhoz, hogy végre lehetőséget kapjon. És utána még másik nyilatkoztak ennek kapcsán, hogy jobb ilyeneket nem mondani, dolgozni kell keményen, és majd megjön az eredménye, stb. Már akkor mondtuk páran félig viccesen, hogy ha Mourinho marad most nyáron is, akkor Jesének meszeltek...
Málagába mehetne, vagy vissza az Espanyolba Callejón barátunk.
Inkább oda menjen, ahol fizetni is tudnak érte. Jó lenne 8 milla körül kapni érte, korábban mintha ilyen összeg merült volna fel Callejon kapcsán.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 22., hétfő 14:00

Toky
Jesé mondjuk úgy,hogy "nehezményezte" amiért nem hívja be Mou az első keretbe.
Ennek meg médián keresztül adott hangot,vagyis oda válaszolta,asszem kérdésre. :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 22., hétfő 13:59

Victor írta:neymart én egyáltalán nem sajnálom, menjen csak oda, ahová való.
Di Maria teljesítménye annak fügyvényében mégnagyobb vicc, hogy valamivel egy év után már fizetésemelés után görbült a szája, amit tavaly nyáron meg is kapott.
ezt meg sosem értettem. ha valaki fizu emelést akar, akkor hajtson, mutassa meg, hogy megérdemli és ne hisztizzen már.
Di María a fizetésemelés előtt hajtott is. :roll:
Amúgy ha valóban bele volt írva a szerződésébe, hogy megkapja, akkor meg jogos volt a részéről a "hiszti".

Neymart annyira én sem bánom, amíg itt van Ronaldo. De Lucas Mourának igazán tudnék örülni. :mrgreen:
Persze másnak is, de most támadóról volt szó. Vajon ráírjak Pérezre, hogy nyáron szülinapom van? :hmmm:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 22., hétfő 13:54

neymart én egyáltalán nem sajnálom, menjen csak oda, ahová való.
Di Maria teljesítménye annak fügyvényében mégnagyobb vicc, hogy valamivel egy év után már fizetésemelés után görbült a szája, amit tavaly nyáron meg is kapott.
ezt meg sosem értettem. ha valaki fizu emelést akar, akkor hajtson, mutassa meg, hogy megérdemli és ne hisztizzen már.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég