Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 16., péntek 15:41

madridronie írta:Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ


Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt! Ne a Madridba való különösen nem ennyi pénzért.



"Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 14:11

Ja, én csak a Bale, Reus, C.Ronaldo, Benzema, James, Isco 6-ost egy keretben nem tartom elképzelhetetlennek.
Jaa, értelek. Ezzel nem is lenne gond(om). És ahogy írtad, egy év alatt a leggyengébb láncszemnek meg: https://www.youtube.com/watch?v=8MnZS1DSEhc
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. január 16., péntek 14:08

Én meg biztos vagyok benne, hogy nem.
Lesz egy Reus-Lucas Silva csomag a nyáron, aztán kész. Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ
Ja, én csak a Bale, Reus, C.Ronaldo, Benzema, James, Isco 6-ost egy keretben nem tartom elképzelhetetlennek. Pogba nyári érkezése egyelőre nekem sem tűnik reálisnak.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 16., péntek 13:51

Guti: "Para mí el Atlético siempre será el segundo equipo de la capital"
az atletio mindig is a második számú csapat marad a városban :lol: :lol: imádlak guti

de az a bajusz, +5 év
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 13:49

Valóban durván hangzik és már-már elképzelhetetlen, ennek ellenére valahogy nem lennék meglepve, ha Perez papa mégis megjátszaná, ha nem is hosszútávra, de a mondjuk a következő szezon erejéig (aztán 2016 nyarán megy, akinek mennie kell). Hernández, Khedira, Illarra szinte biztosan out, a többit meg majd meglátjuk.
Én meg biztos vagyok benne, hogy nem.
Lesz egy Reus-Lucas Silva csomag a nyáron, aztán kész. Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. január 16., péntek 13:43

Chicha is lép, de lehet Jesé megy kölcsönbe stb... Szerintem marad Bale is meg Benya is
Nem tudom miért, de én is így érzem. A német szerződtetése már nyáron terítéken volt a pletykák alapján, konkrétan még Chicha előtt; tudom, hogy nem egy poszt, de véleményem szerint őt szemelték ki már tavaly is a támadórészlegbe; csak a "nincs ló, jó a szamár is" alapon érkezett végül a mexikói. Ha csak az árát és a minőséget nézzük sem nagyon lőhet mellé Reus megszerzésével a Madrid, quasi ahogy mások is írták "ajándék", de azért várjuk ki a végét.
Kilenc olyan fő, akik a világ bármelyik csapatában valószínű fix kezdők lennének.
Valóban durván hangzik és már-már elképzelhetetlen, ennek ellenére valahogy nem lennék meglepve, ha Perez papa mégis megjátszaná, ha nem is hosszútávra, de a mondjuk a következő szezon erejéig (aztán 2016 nyarán megy, akinek mennie kell). Hernández, Khedira, Illarra szinte biztosan out, a többit meg majd meglátjuk.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 16., péntek 13:09

Mindenhol előfordul, hogy James nem a posztján játszik, meg Isco mekkora király lenne a posztján. Kérdem én, nekik szerintetek mi a posztjuk? Mert az én Madridomban az, amit Carlo alkalmazott, csak Biszembaszombéla miatt nem lehet, azaz a felállás 4312 (védekezésben 442), ahol az 1 az Isco és James egyszerre, vagyis felváltva, középrehúzódva szélről és cselekkel, passzokkal megbontva a védelmeket és kiszolgálva Benzemát és CR-t (akik szabadon mozoghatnak elől). Főleg kérdem azokat, akik még mindig a 433-ban képzelik el a Madrid jövőjét...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 12:57

Persze, ha belemegyünk ilyen-olyan elemzésekbe, akkor maradhat is akár. Viszont, ha azt nézzük, hogy ki és mennyit tud tenni a csapatért, akkor talán ő a leggyengébb láncszem. Távozására semmi esélyt nem látok. Bale és Reus csere kell, akkor leszünk faszántosak, James meg lehet a cseréjük. Benzema mellé kell hozni még egy technikás fiatalt és Khedirát leváltani valami értelmesebb arcra. Nagyjából ennyit kérnék a nyártól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 16., péntek 12:47

Benzema amúgy totál csapat függő lett szerintem. Tökéletesen megcsinálja az indításokat, a bemozgásokat, képes helyzetbe kerülni... de ha nem megy a csapatnak, akkor mintha veszélytelen lenne. Mezőnybe így sem esik vissza, tesz-vesz, melózik...
A francia mindig is ilyen votl, sosem ő határozta meg a csapat játékát, illetve nem tudott kilógni felfelé, magával húzni a többieket. Ő az, aki kb ráerősít a csapat játékára, ha jól megy, akkor ő még jobbá teszi, ha szarul megy, akkor ő is húz még rajta egyet lefelé.

James-t minek eladni? Nekünk kb hoz annyit marketingbe, mint amennyit kaphatnánk érte. Mint amikor itt volt Kaká, és senki nem fizetett voln érte kicsit is értelmes összeget, nem volt értelme eladni, egyszerűen csak nem kellett játszatni. Jelenleg James is erre lenne ideális, pihentetéskor be lehetne dobni. Ilyen szempontból nem az számít, hogy mennyiért vettük, hanem hogy mennyiért tudnánk eladni. Meg azért azt mondom, hogy egy évnél többet érdemel, azért elég fiatal, és bár vannak egyértelmű korlátai, megfelelő pozícióban belőle is ki lehet hozni többet a mostaninál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 10:45

Benzema amúgy totál csapat függő lett szerintem. Tökéletesen megcsinálja az indításokat, a bemozgásokat, képes helyzetbe kerülni... de ha nem megy a csapatnak, akkor mintha veszélytelen lenne. Mezőnybe így sem esik vissza, tesz-vesz, melózik...

Jamesre nyomtam. A nyáron sem voltam elragadtatva, hogy jön, de fél év alatt már kirajzolódott, hogy őt a mi rendszerünkben nem tudjuk megfelelően kihasználni. Amúgy tegnap szerintem ő sem volt hú, de szar, de amik az ősszel bejöttek neki, abból már keveset látunk tőle.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. január 16., péntek 10:44

Azért 442-ben, amikor a James,Modric,Kroos,Isco kp volt kb egy rossz szavunk nem lehetett James-re. Vagyis szerintem. Mondom ezt úgy, hogy nem szívlelem a srácot és tudtunk volna értelmesebb játékost is hozni helyette. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 16., péntek 10:36

Realista24 írta:
De mivel most ők is hirtelen nullák lettek, így ezt a csapat már nem bírja el.
Bale és a hirtelen?
Jogos, a hirtelen már szeptember óta, de lényeg, hogy nem képes a vállára venni a csapatot.

Amúgy Jamest még mindig megnézném a posztján, hátha tud valami értékelhetőt felmutatni. (sorozatban 3-4 meccsen a posztján)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 10:32

De mivel most ők is hirtelen nullák lettek, így ezt a csapat már nem bírja el.
Bale és a hirtelen?
Karimnál meg várható volt, mondjuk, ahogy az egész csapatnál is. Ha emögött tudatosság van, akkor le a kalapom Carloék előtt. Hamarosan kiderül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. január 16., péntek 10:31

Victor írta: mindenesetre nem tartom jó dolognak, hogy Modrictól (egy embertől) ennyire függünk, és kicsit kifogás-szagú nekem ez az egész.
Nem feltétlenül csak Modrictól függünk. Tény, nagyon fontos a csapatnak, de ha megnézzük, hogy CR kb minden meccsen duplázott korábban, most meg hullámvölgyben van... így már 2 embert is kiemelhetünk. CR nem szállítja a gólokat. Ezzel még nem is lenne olyan nagy baj, ha a többi milliárdos, jóllakott támadó összeszedné magát és Bale és Benzema is néhanapján berámolnának 1-2 gólt. De mivel most ők is hirtelen nullák lettek, így ezt a csapat már nem bírja el.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. január 16., péntek 10:25

Jamest nem bántanám... Itt Bale az akinek ez idegen. Pedig tegnap is jó volt, de ő inkább a PL-br való. Rettenetesen stílus idegen. Pedig jó játékos.
Igen, Bale-nek a spanyol foci, Jamesnek meg a labdarúgás idegen. Elképesztő, hogy mennyit adtunk ki ezért a kettő játékosért, de még mindig inkább Bale, aki hasznára tud lenni a csapatnak, mert James tulajdonképpen csak hátráltató tényező a legtöbbször. :roll: Ha pedig belegondolok, hogy Modric visszatérésével Isco könnyen kikerülhet a kezdőből (ezzel amekkora nyereség lenne a horvát, akkora érvágás a spanyol), James és Bale pedig továbbra is bénázhat... :vivo: mindenesetre nem tartom jó dolognak, hogy Modrictól (egy embertől) ennyire függünk, és kicsit kifogás-szagú nekem ez az egész.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 10:21

Géci írta:Jamest nem bántanám... Itt Bale az akinek ez idegen. Pedig tegnap is jó volt, de ő inkább a PL-br való. Rettenetesen stílus idegen. Pedig jó játékos.
Jamesnek olyan gyengeségei vannak, amiken már nem fog tudni felülemelkedni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 16., péntek 10:20

Géci írta:Jamest nem bántanám...
Őszintén,mit látsz benne?
Miért kéne neki itt játszania?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 16., péntek 10:19

Jamest nem bántanám... Itt Bale az akinek ez idegen. Pedig tegnap is jó volt, de ő inkább a PL-br való. Rettenetesen stílus idegen. Pedig jó játékos.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 10:14

pátkán írta:
Realista24 írta:Ja, és persze, hogy Bale-re nyomtam, de szerintem Karim lesz eladva.
ezt arra alapozva hogy a két gyémántértékű nem rég jött csak?
Egyrészt igen, másrészt amit CS0ki is írt, James kell a kosznak, legalábbis értelmes áron. Egy huszasért el tudnánk adni kb.
Nem értem, hogy miért szélsőt/támadót akarunk venni... Itt van James, CR, Bale, Benzema, Jesé + ehhez jönne Reus?
Ez a felsorolás szépen hangzik, de ebből alapjáraton 2-3 ember a Real kezdőjének közelébe nem való.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 16., péntek 10:11

Agyatlanságnak messze nem nevezném egy Reus-szintű ember megvételét 25 misiért. Nézzük már meg kiket vesznek ennyiért, vagy éppen dupla ennyiért. Ez nem agyatlanság, hanem ajándék.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 151 regisztrált és 0 vendég