Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 16., péntek 23:27

Lehet en vagyok a hulye de szerintem nem sok a CR Benz Reus James Jese (Isco) elore. Ez idealis. Ha Bale megy, akkor jojjon Reus, ha Bale marad akkor tenyleg nem kell...

A realnak nem az a celja, hogy a jatekosait kielegitse jatekpercekkel, hanem hogy trofeakat nyerjen. Ehhez pedig az kell hogy a leheto legjobb opciokkal rendelkezzen minden posztra meg akkor is ha serulesek vagy eltiltasok nehezitik. Az kell hogy legyen konkurencia, hogy a jatekosok ne kenyelmesedhessenek el. Ha nem tud jobb lenni mint a sajat csapattarsa, akkor majd ul a padon, vagy ha nem tetszik nem kotelezo itt lenni, el lehet igazolni...


Gareth Bale semmi jelet nem mutatja annak hogy nagyon izgatna a fos formaja, amit most mutat az pedig nem eleg ahhoz hogy a Madrid megvalositsa a celjait. Teljesen ertheto hogyha a vezetoseg esetleg elkezdett alternativak utan nezelodni, es nyitva tartja az ajtot az erdeklodok elott. Ha nem valtozik pozitiv iranyba ev vegeig, es erkezik egy kedvezo ajanlat akkor el kell fogadni. Ebben az esetben viszont valaki KELL helyette, foleg ugy hogy Chicharito nyilvan nem marad (meg amugy sem zavar sok vizet most sem)...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 22:47

numberone1 írta:
Kerlon írta: Szerintem nem. Ott játszott eddig a legjobban, mivel sűrűn tudott befelé húzódni és pl. ennek az eredménye Ronaldo nagyszerű gólja is a Pool ellen. Ha a kapuval szemben tud érkezni akkor nagyon is hasznos volt.
Emlekszem az a gyenge Pool ellen az elso felidoben azt sem tudta milyen rendezvenyen van, nyomozta a labdat. Az ellenfel jatekosai egy sebessegi fokozattal gyorsabbak voltak. Amikor megtortek, akkor javult fel James jateka.
3-0 volt a félidő, biztos soká törtek meg... ráadásul a megtörésükhöz pont az ő tökéletes passza kellett. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 16., péntek 22:42

Kerlon írta: Szerintem nem. Ott játszott eddig a legjobban, mivel sűrűn tudott befelé húzódni és pl. ennek az eredménye Ronaldo nagyszerű gólja is a Pool ellen. Ha a kapuval szemben tud érkezni akkor nagyon is hasznos volt.
Emlekszem az a gyenge Pool ellen az elso felidoben azt sem tudta milyen rendezvenyen van, nyomozta a labdat. Az ellenfel jatekosai egy sebessegi fokozattal gyorsabbak voltak. Amikor megtortek, akkor javult fel James jateka.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 22:29

numberone1 írta:
Pad'em írta:Jamessel kapcsolatban azt felejtik el sokan, hogy teljesen idegen helyen játszik. Amikor a jobb szélen volt 442-ben, egyáltalán nem lógott ki, sőt: gólpassz az Anfielden, gólpassz a Barca ellen, akkor lőtte azt az irdatlan nagy gólt a Granada ellen, egyszóval a sokpasszos játékba illik, ebbe a 433-as szenvedésbe nem, kb Khedira hasznosabb lenne nála ott. Más kérdés, hogy felét se éri annak az összegnek amiért vettük, Iscoval árcédulát kéne cserélniük a realitás szerint.
Az Atletico elleni elso meccsen is 4-4-2-ben jatszott a csapat jobb oldalon volt James, megis nehezseget jelentet neki az elore jatek. Allandoan vissza fele fordult, mindig csak a vissza pasz. Szerinted jo volt? en ugyanilyen korulmenyes jatekra emlekszem, csak a akkor voltak emberek akik kiszabottul huztak a csapatot(Modric,Kroos,CR,Benzema,Isco) es igy Jamest is vele egyutt. Annyira kilog lefele, es nem ertem, h ez nem jon le sokaknak.Ez a 4-4-2 a leheto legrosszabb poszt neki jobboldalt, az egylabusaga es a lassusaga miatt.
Szerintem nem. Ott játszott eddig a legjobban, mivel sűrűn tudott befelé húzódni és pl. ennek az eredménye Ronaldo nagyszerű gólja is a Pool ellen. Ha a kapuval szemben tud érkezni akkor nagyon is hasznos volt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 16., péntek 22:26

Pad'em írta:Jamessel kapcsolatban azt felejtik el sokan, hogy teljesen idegen helyen játszik. Amikor a jobb szélen volt 442-ben, egyáltalán nem lógott ki, sőt: gólpassz az Anfielden, gólpassz a Barca ellen, akkor lőtte azt az irdatlan nagy gólt a Granada ellen, egyszóval a sokpasszos játékba illik, ebbe a 433-as szenvedésbe nem, kb Khedira hasznosabb lenne nála ott. Más kérdés, hogy felét se éri annak az összegnek amiért vettük, Iscoval árcédulát kéne cserélniük a realitás szerint.
Az Atletico elleni elso meccsen is 4-4-2-ben jatszott a csapat jobb oldalon volt James, megis nehezseget jelentet neki az elore jatek. Allandoan vissza fele fordult, mindig csak a vissza pasz. Szerinted jo volt? en ugyanilyen korulmenyes jatekra emlekszem, csak a akkor voltak emberek akik kiszabottul huztak a csapatot(Modric,Kroos,CR,Benzema,Isco) es igy Jamest is vele egyutt. Annyira kilog lefele, es nem ertem, h ez nem jon le sokaknak.Ez a 4-4-2 a leheto legrosszabb poszt neki jobboldalt, az egylabusaga es a lassusaga miatt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 16., péntek 22:06

Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt!
Hát látod nekem is beesik párszor.... :lol: :lol: ez van,nem is értem mi van ezzel a fazonnal,jól beégetett. :lol: :lol: , de hát mivel konkrét véleményeim vannak,így ezek a tévedések jobban kidomborulnak ha előfordul...... pedig tényleg ritka erős volt,és nem azért álltam ki mellette mert volt pár jó meccse,hanem mert összességében egy rohamléptekben fejlődő,univerzális fószer volt,akit alig lehetett megfékezni. Aki a jövő embere lehet szerintem, mondjuk zidane is tévedett ezek szerint,de tényleg 1012233X több van benne,ez egy szar amit itt mutat......top játékos volt,nagyon kitűnt és egy szutyok TH-ben volt csak.
Itt meg alig hajt,engem ez idegesít,neki menni kellene mint a mozambóknak,állandó veszély,állandó egy vs egy,folyamatos leterhelés a szélen a védelemnek....aztán meg sétálgat,kivonja magát a játékból,nem védekezik....megszállta pataki attila vagy mi?

Fogalmam sincs mit lehet vele csinálni,mindenekelőtt egy 240 literes szemetes zsákot húzni rá és jól szétgumipapucsozni 3-4 embernek.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. január 16., péntek 21:40

Messiás írta:
madridronie írta:Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ


Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt! Ne a Madridba való különösen nem ennyi pénzért.



"Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja."
Arról nem ő tehet, hogy Bale rossz irányba ment el mióta Madridba igazolt

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 21:35

Kell Reus nincs mese. Modric felépülésével is csak eggyel több támadó cserénk lesz(James, Isco vagy Bale) rajtuk kívül használhatatlan Chicharito meg formátlan Jesénk van. Bár engem a spanyol koránt sem győzött meg a sérülése előtt se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 16., péntek 21:32

Pad'em írta: Ami Reust illeti, elég nehéz elképzelni, hogy hova raknánk, hacsak nem kattan Perez és ad el a Bale, James, Benzema 3-asból 2-őt (Iscora gondolni se merek). Mindenki tudja (Carlo is, az tuti) h a legideálisabb az Isco-Kroos-Modric-James-Cé-Benzema felállás. Ha Bale-t el is adjuk, akkor se látok helyet a németnek, hiába lenne jobb mint James. Perezből persze kinézem, hogy elpasszolja Bale-t is meg a kolumbiait is, de erre azért kicsi a sansz. Benzemát valahogy nem tudom elképzelni, hogy eladnánk. Aztán lehet a jó öreg Flo valami ilyet tervez a katalán fejlemények hatására:
- Bale > MU 100m
- James > mondjuk City 50m
- Benzema > PSG 50m
- Reus > Real 25m
- Messi > Real 175m :lol:
meg még De Gea Bale árát csökkentve egy 30-40 millióval. És akkor egy ilyen, dobpergés:

De Gea
Carvajal – Ramos – Varane – Marcelo
Reus – Kroos – Modric – Isco
Messi – Ronaldo
ezt még leírni is fájt. :kivagyhe: De azért durva lenne, egyszer-kétszer megnézném :D
De komolyra fordítva a szót, Reus-nak nem látom értelmét, hacsak nem rakjuk le a VB-sztárt a padra, Bale-t meg fel egy manchesteri járatra. Én reménykedem
Azért egy RM csak elbírná, hogy nem vakok és bénák vannak a gálakezdőn kívül nevezve akármilyen meccsre. Talán az elnök is rájön erre egyszer, amikor idén megint elmaradnak az álmok. 2 titulus már elszállt...és mind a 2x már a kisebbik madridi fanyűvők röhögték ki a fiúkat, sorry

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2015. január 16., péntek 21:05

Jamessel kapcsolatban azt felejtik el sokan, hogy teljesen idegen helyen játszik. Amikor a jobb szélen volt 442-ben, egyáltalán nem lógott ki, sőt: gólpassz az Anfielden, gólpassz a Barca ellen, akkor lőtte azt az irdatlan nagy gólt a Granada ellen, egyszóval a sokpasszos játékba illik, ebbe a 433-as szenvedésbe nem, kb Khedira hasznosabb lenne nála ott. Más kérdés, hogy felét se éri annak az összegnek amiért vettük, Iscoval árcédulát kéne cserélniük a realitás szerint.

Ami Reust illeti, elég nehéz elképzelni, hogy hova raknánk, hacsak nem kattan Perez és ad el a Bale, James, Benzema 3-asból 2-őt (Iscora gondolni se merek). Mindenki tudja (Carlo is, az tuti) h a legideálisabb az Isco-Kroos-Modric-James-Cé-Benzema felállás. Ha Bale-t el is adjuk, akkor se látok helyet a németnek, hiába lenne jobb mint James. Perezből persze kinézem, hogy elpasszolja Bale-t is meg a kolumbiait is, de erre azért kicsi a sansz. Benzemát valahogy nem tudom elképzelni, hogy eladnánk. Aztán lehet a jó öreg Flo valami ilyet tervez a katalán fejlemények hatására:
- Bale > MU 100m
- James > mondjuk City 50m
- Benzema > PSG 50m
- Reus > Real 25m
- Messi > Real 175m :lol:
meg még De Gea Bale árát csökkentve egy 30-40 millióval. És akkor egy ilyen, dobpergés:

De Gea
Carvajal – Ramos – Varane – Marcelo
Reus – Kroos – Modric – Isco
Messi – Ronaldo
ezt még leírni is fájt. :kivagyhe: De azért durva lenne, egyszer-kétszer megnézném :D
De komolyra fordítva a szót, Reus-nak nem látom értelmét, hacsak nem rakjuk le a VB-sztárt a padra, Bale-t meg fel egy manchesteri járatra. Én reménykedem
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 16:33

Messiás írta:
madridronie írta:Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ


Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt! Ne a Madridba való különösen nem ennyi pénzért.



"Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja."
ő is érthetetlenül nézi, hogy mennyire szerencsétlen a walesi... és a tévedés emberi dolog
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 16., péntek 15:41

madridronie írta:Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ


Régóta figyelem a fórumot R.M.C.F. nek ez nagy tévedése volt! Ne a Madridba való különösen nem ennyi pénzért.



"Bale-t eléggé alulértékelik sokan, a "VADLÓ" nagyon sokat fejlődött az elmúlt években,kitört a vonalszélső szerepből,kb 5 poszton bevethető,gyors,technikás,erőszakos,jól passzol,sokat dolgozik,veszélyes a kapura fejjel,jobbal,ballal talán még a pötsével is,a pontrúgásai is remekek,ha kell irányít,vagy éppen elfut és bead,ha kell gólpasszt oszt,ha kell gyéztes gólt szerez.......egyszerűen NINCS gyenge pontja."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62623
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 14:11

Ja, én csak a Bale, Reus, C.Ronaldo, Benzema, James, Isco 6-ost egy keretben nem tartom elképzelhetetlennek.
Jaa, értelek. Ezzel nem is lenne gond(om). És ahogy írtad, egy év alatt a leggyengébb láncszemnek meg: https://www.youtube.com/watch?v=8MnZS1DSEhc
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. január 16., péntek 14:08

Én meg biztos vagyok benne, hogy nem.
Lesz egy Reus-Lucas Silva csomag a nyáron, aztán kész. Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ
Ja, én csak a Bale, Reus, C.Ronaldo, Benzema, James, Isco 6-ost egy keretben nem tartom elképzelhetetlennek. Pogba nyári érkezése egyelőre nekem sem tűnik reálisnak.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 16., péntek 13:51

Guti: "Para mí el Atlético siempre será el segundo equipo de la capital"
az atletio mindig is a második számú csapat marad a városban :lol: :lol: imádlak guti

de az a bajusz, +5 év
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62623
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 13:49

Valóban durván hangzik és már-már elképzelhetetlen, ennek ellenére valahogy nem lennék meglepve, ha Perez papa mégis megjátszaná, ha nem is hosszútávra, de a mondjuk a következő szezon erejéig (aztán 2016 nyarán megy, akinek mennie kell). Hernández, Khedira, Illarra szinte biztosan out, a többit meg majd meglátjuk.
Én meg biztos vagyok benne, hogy nem.
Lesz egy Reus-Lucas Silva csomag a nyáron, aztán kész. Augusztus 31-én meg beesik Pogba, Bale meg ki :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. január 16., péntek 13:43

Chicha is lép, de lehet Jesé megy kölcsönbe stb... Szerintem marad Bale is meg Benya is
Nem tudom miért, de én is így érzem. A német szerződtetése már nyáron terítéken volt a pletykák alapján, konkrétan még Chicha előtt; tudom, hogy nem egy poszt, de véleményem szerint őt szemelték ki már tavaly is a támadórészlegbe; csak a "nincs ló, jó a szamár is" alapon érkezett végül a mexikói. Ha csak az árát és a minőséget nézzük sem nagyon lőhet mellé Reus megszerzésével a Madrid, quasi ahogy mások is írták "ajándék", de azért várjuk ki a végét.
Kilenc olyan fő, akik a világ bármelyik csapatában valószínű fix kezdők lennének.
Valóban durván hangzik és már-már elképzelhetetlen, ennek ellenére valahogy nem lennék meglepve, ha Perez papa mégis megjátszaná, ha nem is hosszútávra, de a mondjuk a következő szezon erejéig (aztán 2016 nyarán megy, akinek mennie kell). Hernández, Khedira, Illarra szinte biztosan out, a többit meg majd meglátjuk.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. január 16., péntek 13:09

Mindenhol előfordul, hogy James nem a posztján játszik, meg Isco mekkora király lenne a posztján. Kérdem én, nekik szerintetek mi a posztjuk? Mert az én Madridomban az, amit Carlo alkalmazott, csak Biszembaszombéla miatt nem lehet, azaz a felállás 4312 (védekezésben 442), ahol az 1 az Isco és James egyszerre, vagyis felváltva, középrehúzódva szélről és cselekkel, passzokkal megbontva a védelmeket és kiszolgálva Benzemát és CR-t (akik szabadon mozoghatnak elől). Főleg kérdem azokat, akik még mindig a 433-ban képzelik el a Madrid jövőjét...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 12:57

Persze, ha belemegyünk ilyen-olyan elemzésekbe, akkor maradhat is akár. Viszont, ha azt nézzük, hogy ki és mennyit tud tenni a csapatért, akkor talán ő a leggyengébb láncszem. Távozására semmi esélyt nem látok. Bale és Reus csere kell, akkor leszünk faszántosak, James meg lehet a cseréjük. Benzema mellé kell hozni még egy technikás fiatalt és Khedirát leváltani valami értelmesebb arcra. Nagyjából ennyit kérnék a nyártól.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 16., péntek 12:47

Benzema amúgy totál csapat függő lett szerintem. Tökéletesen megcsinálja az indításokat, a bemozgásokat, képes helyzetbe kerülni... de ha nem megy a csapatnak, akkor mintha veszélytelen lenne. Mezőnybe így sem esik vissza, tesz-vesz, melózik...
A francia mindig is ilyen votl, sosem ő határozta meg a csapat játékát, illetve nem tudott kilógni felfelé, magával húzni a többieket. Ő az, aki kb ráerősít a csapat játékára, ha jól megy, akkor ő még jobbá teszi, ha szarul megy, akkor ő is húz még rajta egyet lefelé.

James-t minek eladni? Nekünk kb hoz annyit marketingbe, mint amennyit kaphatnánk érte. Mint amikor itt volt Kaká, és senki nem fizetett voln érte kicsit is értelmes összeget, nem volt értelme eladni, egyszerűen csak nem kellett játszatni. Jelenleg James is erre lenne ideális, pihentetéskor be lehetne dobni. Ilyen szempontból nem az számít, hogy mennyiért vettük, hanem hogy mennyiért tudnánk eladni. Meg azért azt mondom, hogy egy évnél többet érdemel, azért elég fiatal, és bár vannak egyértelmű korlátai, megfelelő pozícióban belőle is ki lehet hozni többet a mostaninál.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég