Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-kor befejeződött.

Győzelem, továbbjutás.
35
29%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
26
22%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
14
12%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
43
36%
 
Szavazatok száma: 120

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 22., hétfő 22:26

Idén a Barcában nem érzem a pluszt. Nem érzem, hogy makkolnak. Eddig minden BL győzelemnél egy kis makkal mentek a döntőig, amikor meg nem jött ez a kis plusz, akkor kiestek.

De ez közhely igazából, minden BL győztesre igaz.

off Eszterke adom az avádat B-)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 22., hétfő 22:22

az nem kérdés, hogy kapunk gólt, 100%.
amúgy sem jó a védelmünk, de most még lesz 3 hiányzó is.
itt az a lényeg, hogy gólt KELL rúgni, és lehetőleg legalább egy x-re hozni.
aztán a nou camp-ban a saját kezünkből indul a mérkőzés.

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 22:21

Én is nagyon erősnek tartom ezt az idei Bayernt, ahogyan a tavalyit is annak tartottam és ahogy olvasom sokan mások is erősnek ítélik meg, persze mivel azok...rettentően erős szezonjuk van EDDIG!
De valamiért úgy érzem, hogy már holnap eldől majd, hogy katalánék jutnak a döntőbe :|
Lehet,hogy nehezen de a Barca olyan eredményt fog elérni, ami nekik hazai pályára a lehető legjobb lesz...
Sztem az a bizonyos Messi faktor fog dönteni, mint ahogy az elmúlt években oly sokszor :sly:
Fog gólt vagy gólokat kapni a Barca de lőni is fognak ebben biztosak lehetünk ..onnan hogy gólt szereznek nem lesz miről beszélni a döntő egyik résztvevőjét illetően.

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 22., hétfő 22:13

'shutterisland írta:én inkább a játék képére vagyok elsősorban kíváncsi.
nehéz elképzelni, hogy visszaáll a bayern, és kontrákra alapoz, szerintem megpróbálják majd uralni a meccset és persze a labdát is birtokolni.
A Bayernek idén nem volt szüksége arra, hogy visszaálljon, kivédték mindenki szemét anélkül is :lol: Legstabilabban és legjobban védekező csapat körülbelül Európában (azon kívül nem nagyon tudok nyilatkozni), és nem az van, hogy csak a védőkre hagyatkoznak, a bajoroknál tíz ember megy vissza, ha az kell, Kroosnak sem derogált adott esetben visszamenni, vagy akármelyik másiknak, na ez az, ami nem mindegy. Ráadásul elképesztő gyorsan reagálnak

Nálatok meg nem nagyon van a védelem a helyzet magaslatán mostanában. (Vihetitek Arbeloát, elférne :mrgreen: ), Piqué is olyan lassú mostanában, hogy Gomez, Ribéry meg Müller megerőltetés nélkül veri, Alba meg ahogy nekem lejött, inkább a támadást segíti, amúgy nem vagyok tőle hanyatt esve. Persze nyilván nem két ember a Barca, de azért rendesen össze kell szedni magukat, ha ellenfelek akarnak lenni a Münchennek. Félelmetes jó csapat.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 21:54

R.M.C.F írta:Előbb a Dortmund.......ők is nagyon nehezek,gyorsak,fejben erősek és egyénileg is vannak spílereik akik komolyak.
Persze.Nagy meccsek lesznek,de "muszáj" döntőznünk! :lilasalas:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 21:51

Előbb a Dortmund.......ők is nagyon nehezek,gyorsak,fejben erősek és egyénileg is vannak spílereik akik komolyak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 22., hétfő 21:36

én inkább a játék képére vagyok elsősorban kíváncsi.
nehéz elképzelni, hogy visszaáll a bayern, és kontrákra alapoz, szerintem megpróbálják majd uralni a meccset és persze a labdát is birtokolni.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 21:18

Én jobban örülnék egy Bayern elleni döntőnek.Egy Real Madrid-Bayern München az egyetlen olyan párosítás ebben az évben amely egy Real játékosnak nagyobb motivációt jelent egy klasszikusnál.Tavaly ők ütöttek ki a döntő kapujánál,most itt lenne a lehetőség a fináléban visszavágni. :vivo:

Az olyan meccseken ahol hatalmas tét volt rendre hoztuk,jó taktikával,helyenként szép játékkal. Én nem félteném csapatunkat a németek ellen se. :lilasalas:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 22., hétfő 21:05

Nagyon kíváncsi vagyok a holnapra. Kicsit belegondolva és mérlegelve a helyzetet úgy gondolom, hogy több gólos Bayern siker fog születni. Idén a Barcának Rajtunk kívül nem volt komoly ellenfele még. A Milán nem top csapat, mégis megszorította. A PSG nem top csapat(még), egyenlőre ők egy gazdag tulajokkal rendelkező kirakatcsapat, mégis meg tudta szorítani. A csoportküzdelmek során sem volt top csapat az ellenfelei között, még sem zárt maximum ponttal és volt, hogy szenvedtek. Egyedül velünk találkoztak idén, mint nagyágyúval és láthattuk, hogy mire mentek velünk....lebőgés. Nekünk halálcsoport jutott a BL-en, és egy MU. A Bayernek meg jött a Juve(az a Juve, akit sokan kikiáltottak a világ legjobb kp-jával rendelkező csapatnak), akit olyan könnyedén vertek el, mintha egy Vasas lett volna az ellenfél. Lehet, hogy a bajnokságban fut a szekér a Barcának és lehet, hogy a rekordjainkat is megdöntik, de az nem erődemonstráció. Minden jel arra mutat, hogy a Németek holnap a földbe döngölik a Katalánokat, és akármilyen fura is ezt leírni a több éves dominanciájuk miatt, de a Barca nem favorit, sőt. Az más kérdés, hogy lehet, hogy mi jobban járnánk, ha a Barca jutna a döntőbe. Eddig azt is akartam, hogy ők menjenek tovább, de a meccs közeledtével, egyszerűen nem tudok nekik szurkolni, és szívből kívánom nekik, hogy kapjanak egy XXL-es zakót és Messike hordja. Elegem van belőlük! Hajrá Bayern. :coffee:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 21:01

Nem fognak megverni minket,azért nem mert,ebben a szezonban szinte végig rosszak voltunk,formán kívül,tudás alatt.....mégpedig a hozzáállás és a hittelenség miatt(bajnokságban már nagyon korán elment a barca)......DE......a tét meccseket hozzuk tavasszal...a döntő meccsekre összeszedik magukat és ha nem is a tudásuk legjavát adják,de semmiképpen sem esélytelenek......sőt.....esélyesek.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 22., hétfő 20:53

pheco írta: A döntőben 1 kontrával is lehet akár nyerni, de ezt halkan mondom, Mourinho meg ne hallja, mert még a végén erre fog játszani :Đ
Egy döntőben egyáltalán nem zavarna, ha undorító játékkal nyernénk, mert mégis csak egy döntő, de amikor egy sima spanyol középcsapat ellen tolja a hülyeségét, na az zavaró.

Egy döntőt be kell húzni, ott nincs mese. Nem kell szép játék, nem kell joga bonito. Csak a győzelem.

De előbb jussunk el odáig B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 22., hétfő 20:48

Erősebbnek tűnik a Bayern jelenleg, mint a Real. De ez majd holnap derül ki igazán. Hamburgoknak meg Hannovereknek lőnek 9-et meg 6-ot ez szép és jó, de lehet holnap koppannak egy nagyot és a Barca lefocizza őket, bár nem hiszem. A döntőben meg bármi lehet és ugye nálunk van egy Ronaldo, aki szarja a gólokat. A döntőben 1 kontrával is lehet akár nyerni, de ezt halkan mondom, Mourinho meg ne hallja, mert még a végén erre fog játszani :Đ

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 22., hétfő 20:45

Lealázhatnak, ha szar napot fogunk ki. De a döntőben olyan nincs, hogy szar nap és Mourinho eddig a döntőire mindig rohadt stabil taktikát rakott össze.

Ha döntőbe bejutunk (márpedig bejutunk a bdsrstnt) akkor ott nyerünk. Összejön idén. Lehet, hogy az alkohol miatt, de most van önbizalmam valamiért :mrgreen:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. április 22., hétfő 20:42

A döntőben akkor minket is lealáznak simán.

Szerencsére a madrid játékosok nem ezzel a mentelitással mennek ki a pályára.....bár volt idő( a barca ellen főleg,vagy BL 8közé jutás hogy ez volt a fejekben)...

Mire fel aláznának meg minket simán? Nincs olyan csapat a világon jelenleg,aki ezt a madridot még ha nincs is csúcs formában simán alázná.....nincsen,max bizonyos emberek álmaiban.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 22., hétfő 17:48

kezdek izgulni :mrgreen:

es ahogy egyre kozelebb kerul a kezdo sipszo, egyre biztosabb vagyok benne, hogy tovabbjutunk.
12

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 17:10

vincze ottó: "a KATALÁN"
Ezen elsőnek meglepődtem,aztán azon lepődtem meg,hogy ezen még meglepődök.. :mrgreen: :lol: :shifty:

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 22., hétfő 17:08

Casso írta:
El Unico írta:Remélem a Bayern bedarálja a Barcát,totális focival agyonverik a katalánokat,hogy a visszavágó már csak formalitás legyen... :D
Én nem örülnék neki. A döntőben akkor minket is lealáznak simán. Nem értem, hogy hova drukkoltok a bajoroknak. A Barca ellen sokkal nagyobb esélyünk van.
én inkább játszanék egy erősebb bayern ellen, és talán kikapnék, minthogy a minimális esélye meglegyen annak, hogy a barca megver minket a döntőben. tény, hogy az utóbbi idők meccsei alapján nekünk kedvezne, de azért egy bl döntő...hát nem tudom :kivagyhe:

más: nem tudom miért hagyták abba az ilyen videokat: 1., 2.
nekem nagyon tetszettek, és a dortmund ellen is összerakhattak volna valami hasonlót.

más2: láttátok a sport1 bajnokok ligája "crew" bemutatását legújabban? :mrgreen: asszem valami ilyesmi: méhes gábor: "a hang", vincze ottó: "a KATALÁN" :lol: , faragó richárd:"a precíz", puhl sanyi: "a szigorú" :mrgreen: . a lényeg tehát, hogy egy barca fényező mindig legyen a studióban :smile:

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 22., hétfő 16:59

El Unico írta:Remélem a Bayern bedarálja a Barcát,totális focival agyonverik a katalánokat,hogy a visszavágó már csak formalitás legyen... :D
Én nem örülnék neki. A döntőben akkor minket is lealáznak simán. Nem értem, hogy hova drukkoltok a bajoroknak. A Barca ellen sokkal nagyobb esélyünk van.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 22., hétfő 16:54

Remélem a Bayern bedarálja a Barcát,totális focival agyonverik a katalánokat,hogy a visszavágó már csak formalitás legyen... :D
:goat:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 22., hétfő 15:16

realbeckham írta:szóval ha ez a Bayern, nem vág min. 3-at, 4-et otthon ennek a Barcának,
Ezt egy kicsit túlzásnak érzem,de eszméletlen örülnék,ha mondjuk a Bayern 4-0-val küldené haza a katalánokat,de erre vajmi kevés esélyt látok.de princeless lenne :shifty:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég