Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 10:08

csabi87 írta:Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Az asszony mehet... :lol:

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 20., kedd 10:05

Az mennyire igaz,hogy Modricot állítólag az asszony fűzi,hogy go Anglia mert Madridban nem érzei jól magát? :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. január 20., kedd 9:45

Mr. Norvégia mennyire biztos már?
Igen nagy magabiztossággal cikkeznek róla a médiában hogy hol meg miként eddz majd a csapatban, de tudtommal meg még nem igazoltuk le.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 20., kedd 9:27

Hát, ha jön nyáron egy Reus, Pogba, De Gea pakk akkor elgondolkodok azokon a régi kijelentéseken, hogy ez nem az FM... :mrgreen: :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 9:19

És az a vicc, hogy ezt másképp nem is lehet értelmezni. Hát őt sem az eszéért szeretjük. :lol:
Hát, ha nem tudod másképpen értelmezni, akkor lehet nem csak az ő eszével vannak gondok. Nem az a lényeg, amit mond, hanem az üzenete.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. január 20., kedd 9:17

“I’m worth zero euros. You’re worth nothing if you don’t work hard on the pitch in every game.


ezzel azt akarja mondani, hogy ő nem dolgozik keményen minden meccsen ezért nem ér semmit? akkor tényleg ne jöjjön ha még be is vallja, hogy lazsál :mrgreen:
És az a vicc, hogy ezt másképp nem is lehet értelmezni. Hát őt sem az eszéért szeretjük. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62854
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 20., kedd 9:00

A nagyképű Pogba:
“I’m worth zero euros. You’re worth nothing if you don’t work hard on the pitch in every game.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2015. január 20., kedd 8:47

casemiro is jon vissza nyaron kolcsonbol, ha jol tudom. koveti valaki a portoban? hogyan megy neki?
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 20., kedd 6:35

El Unico írta:Néztem róla videókat,és lenyűgözött a srác. Szemtelenül fiatal de úgy bánik a labdával,ami már már Zidane-t idézi,két lábas,és olyan fürgén mozog a labdával,mint Kaká fénykorában.... Engem meggyőzött a srác,ha valaki tehetséges és képzett,azt meg lehet állapítani a mozgásából... meglátjuk,hogy fejben mennyire erős,de nem rossz ajánlólevél,hogy minket választott... B-) B-) B-)
Videó alapján szinte lehetetlen megítélni. Ilyen kaliberű "csodagyerek" szerintem még kb.1000 van a világon. A Barcában is minden évben feltűnik egy új Messi aztán eltelik két-három év és azt sem tudjuk hol játszanak ezek a géniuszok....
Tehetséges a srác ez nem kérdés de hogy elájuljunk tőle azért kevés egy ötperces videóválogatás. :(

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. január 20., kedd 3:28

Origon értesültem,hogy Ödegaard valószínűleg a miénk,aztán gyorsan felnéztem ide is,és már itt is kint volt (talán még előbb is,mint az origon :shifty: ).

A lényeg az,hogy számomra felfoghatatlan,amit egy két ember ír róla,abszolút nem értenek a futballhoz de osztják az észt... "azért nagy játékos mert háromszor vissza tudja húzni a labdát,hát ilyet bármelyik magyar pályán látok bármelyik magyar tehetségtől..." vagy a "erre verik magukat? Ennyit tud? Összesen adott két jó labdát,meg rúgott egy nyamvadt gólt,a többi támadást mind elrontotta,eladta a labdákat és mindössze annyit tud,hogy húzogatja két ember között a labdát..." :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :taps:

és az lenne a meseszép,ha ezeket edzők írták volna. Ki tudja? :hmmm:

Néztem róla videókat,és lenyűgözött a srác. Szemtelenül fiatal de úgy bánik a labdával,ami már már Zidane-t idézi,két lábas,és olyan fürgén mozog a labdával,mint Kaká fénykorában.... Engem meggyőzött a srác,ha valaki tehetséges és képzett,azt meg lehet állapítani a mozgásából... meglátjuk,hogy fejben mennyire erős,de nem rossz ajánlólevél,hogy minket választott... B-) B-) B-)
:goat:

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 20., kedd 1:44

Én azért nem szeretném azt, ha egy nagyobb sérüléshullám miatt elúszna az egész szezon. Régebben volt olyan, hogy kb fél évig 2-5 ember mindig sérült volt (ezt most úgy értem, hogy mire felépült az egyik, lesérült a másik). Most ha megint lesz ilyen, akkor hello idény? Nem értem néha Carlo papát. Meg hogy 14 vagy hány ember játssza végig a szezont (most attól tekintsünk el, hogy Atma meg a Barca-nak is volt ilyen idénye és mégis sikerült nekik bajnoki arany, bl). Mi valahogy az ilyen helyzetekből mindig rosszul jöttünk ki.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 20., kedd 0:57

Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?
Illara nem tudom hol fog ülni, de szinte biztos, hogy nem a mi padunkon...Amúgy annyira nem is érdekel. Nem akkora játékos, hogy nagyon pattogjon, nincs akkora értéke, hogy vétek legyen a padon hagyni sokat.
Jesé nálam még elég necces.

Igazából 8 darab top játékos maradna 6 helyre. Azért arra nem mondhatjuk, hogy sok. Főleg, hogy igazából egy maradni, akinek fixen kezdenie kell (CR). Ha nincs soha semmilyen sérülés, közel 75%-a jut a játékidőnek egy emberre. És akkor tényleg nincs 8 embernél semmilyen sérülés. Én nem vagyok híve a komoly, hosszú padnak, meg hogy világsztárok üljenek a padon is, de ez nálam még belefér. Nem hinném, hogy Kroos nagyon sírna, ha minden negyedik meccsen leülne a padra, még akár az is lehet, hogy örülne is neki...
Az a baj, hogy most hiába vagyunk kevesebben, Ancelotti még így se meri betenni Illaráékat. Akkor inkább tegyünk olyanokból 1-2-öt a padra, akit esetleg be is tesz. 8 védő, a 8 fenti ember, 2(3) kapus, és Jesé, Illara meg még 1-2 kiegészítő ember, aki 1 év után majd valószínűleg tovább is áll. Láthatóan felesleges Ancelottinak nagy keretet adni, mert úgyse használja ki.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. január 20., kedd 0:39

MesQueUnClub írta:
tibi18 írta:Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?

Nekem jó, de nekik annyira ez nem gyere be sztem.. főleg Iscora és Jamesre gondolok..

De tudjátok mit?! Teszteljük! :-)
Külsősként ugyan de meg kell jegyeznem, ha te kitennéd Isco-t az iszonyú nagy balgaság lenne, 2-3 év és ő szabja meg az egész játékotok :)
Nah igen. Ha választanom kellene Reus és Isco között, akkor inkább Isco játsszon. Reus szerintem sose lesz a régi, olyan lett a lába, mint a porcelán. Itt meg a Sanitas... Én inkább Modric helyettesét kezdeném el keresni (ha jól emlékszem, lassan 30 éves lesz jövőre), aki 2-3 év múlva szép fokozatosan átvehetné a helyét. Ő a jelen és jövő (talán) középpályás mintája.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 20., kedd 0:22

tibi18 írta:Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?

Nekem jó, de nekik annyira ez nem gyere be sztem.. főleg Iscora és Jamesre gondolok..

De tudjátok mit?! Teszteljük! :-)
Külsősként ugyan de meg kell jegyeznem, ha te kitennéd Isco-t az iszonyú nagy balgaság lenne, 2-3 év és ő szabja meg az egész játékotok :)
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 20., kedd 0:19

dzsi91 írta:Én szerintem hamarosan eljön az az időszak a futballban amikor nem csak a kezdő 11 lesz brutál,hanem a pad is, mivel van annyi meccs,hogy mindenki bőven szóhoz jusson és szerintem ebben mi leszünk az úttörők.
Par arab sejk altal tamogatott csapat megengedhetne maganak, a tobbi nem. Nem hinnem, h a brutal kis padot mas kitudna gazdalkodni....foleg nem ilyen magas fizetesek mellett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 19., hétfő 23:28

Bale-Reus csere vagy Bale-Pogba. Mindegy mi lesz, de Isconak maradjon helye. Bár mostanában beleszaladtam pár Modric Chelsea-MU hírbe is(az egyik a Borsban :lol: ). :/ :hmmm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11236
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 19., hétfő 23:25

Én szerintem hamarosan eljön az az időszak a futballban amikor nem csak a kezdő 11 lesz brutál,hanem a pad is, mivel van annyi meccs,hogy mindenki bőven szóhoz jusson és szerintem ebben mi leszünk az úttörők.

Szóval jöjjön mindenki és ami marad harag :mrgreen:


De erre a nyárra egy Pogba DeGea pakkot kérek és boldog leszek :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. január 19., hétfő 23:18

Ha ilyen emberekben gondolkodunk, Reus, Pogba, De Gea.. takarítani is kell..

Modric - Kroos - Pogba (leírni is durva..) Reus - Karim - Ronaldo támadó hármas mellet ül Isco, Jamas, Illarra, Jesé a padon?

Nekem jó, de nekik annyira ez nem gyere be sztem.. főleg Iscora és Jamesre gondolok..

De tudjátok mit?! Teszteljük! :-)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 19., hétfő 21:50

ziro4vr írta:
Kerlon írta:Ha jön Reus, akkor csatár sem kell. Ő úgy is árnyék éket tolt a Galdbachban.
Én még akkor is hoznék valakit 'occsóba, de legalább a Castillába szereznék valami ígéretes gyereket akit néha be lehet dobni.
Lesz ott egy holland csatar.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 19., hétfő 21:48

Kerlon írta:Ha jön Reus, akkor csatár sem kell. Ő úgy is árnyék éket tolt a Galdbachban.
Én még akkor is hoznék valakit 'occsóba, de legalább a Castillába szereznék valami ígéretes gyereket akit néha be lehet dobni.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 148 regisztrált és 0 vendég