Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 17:29

Hol látod a kapcsolatot? Jesé egy fiatal játékos, akinek játéklehetőség kell, Callejon meg idősebb és bírja a padozást,
Ott, hogy ez így már sok lesz --> Bale, Isco, Jesé, Callejón --> gyakorlatilag 1 posztra 4 ember; úgy, hogy ezek közül az első 3-nak állandó játéklehetőségre van/lenne szüksége (vicc az egészben, hogy Zizou elvileg mind3-hoz ragaszkodik :lol: :lol: :lol: ), mellesleg a jó Callejón sajnos a szintet sem üti meg Morata barátjával egyetemben! :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 14., péntek 17:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 17:23

madridronie írta:+ Egy jól működő világban Callejónnak sincs itt semmi keresnivalója, akkor meg pláne nincs ha még Jesé is itt marad! !
Hol látod a kapcsolatot? Jesé egy fiatal játékos, akinek játéklehetőség kell, Callejon meg idősebb és bírja a padozást, mert tudja, ő ennél többre nem viheti. Most Callejon amikor csatár volt (Ajax ellen pl.) szerintem egyáltalán nem volt szar, annyit simán csinált, mint Higu + gyorsabb is nála már.
Nem értem, miért zavar titeket, ha a padon egy Realért hajtani tudó sajátnevelés ül és a buli meccseken meg játszik? Más nem fog ott elpadozgatni, elárulom. Csak annyi lenne, hogy csatárként kéne játszani.

Jesének meg ha van esze elmegy kölcsönbe, hogy tudjon fejlődni.
---------
Özilt meg ennyire talán mégse kéne lenézni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 17:16

Az utóbbira nem lehet alapozni, tehát egy ember jön még oda, remélhetőleg a kezdőbe. Isco és Özil osztozik a tkp pozíción (Kaká elmegy), Bale meg megy DM helyére. Meg van oldva :D
+ Egy jól működő világban Callejónnak sincs itt semmi keresnivalója, akkor meg pláne nincs ha még Jesé is itt marad! :shifty::mrgreen: Az elnök beiktatása óta 2 hét, míg a quasi szezonzáró Kupa meccsünk óta 1 hónap telt el; kizártnak tartom, hogy ennyi idő alatt a vezetőség nem derítette ki a kívánságlistáján (ami vélhetően szintén nem 1 hónapos) szereplő célpontjaink elérhetőségét/vagy épp nem elérhetőségét, helyzetét --> itt első sorban Balere és a Tottenham bizniszkészségére gondolok, amivel kapcsolatban egyetértek Perez papával; ha 2 fél hajlandó leülni egymással tárgyalni akkor ott bizony lehet üzletelni, csak az ár lesz kérdéses! Arról nem is beszélve, hogy egy ideje nagyon elhalkultak a Bale-lel és a szerződéshosszabbításával kapcsolatos angol pletykák is; lényeg a lényeg --> akár jön, akár nem, a walesi határozza meg az idei átigazolási szezonunkat, stratégiánkat; ergo véleményem szerint Isco érkezése is elsősorban tőle függ!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 17:10

Sierra írta:
El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Géci írta:Galacticos ne érts félre, de magad ellen is beszélsz néha. Értem, hogy jó Isco, mert az tény, de te magad mondtad, hogy azért ő mert Bale drága... Most ezzel a habitossal most nem lenne itt CR mert drága és lehet jött volna Ribery aki nem rossz, de olcsóbb lett volna. Remélem érzed mire akarok kilyukadni... Amúgy ami középpályánk semmivel nem lenne rosszabb, ha nem Khedirát kéne ott nézni hanem 1 kreatív és egyben ütközni képest valakit...
tudod mi a különbség az akkori céer és a mostani bale között?
hogy céernek akkor a zsebében volt egy aranylabda, marketing értéke az egekben, tinilányok milliói csorgatták a nyálukat a képeire és már nyert akkor egy bl-t, volt egy 40gól feletti szezonja szélső létére. balenek fele akkora marketing értéke nincs, és nem tett le annyit az asztalra mint az akkori cr. nem hogy bl-t meg aranylabdát nem nyert de a blben is eddig csak egy szezonban volt alkalma játszani. abban egyetértek rmcf-fel hogy amelyik játékosért 50-60mlliónál többet fizetünk ott már a marketing érték is kulcsszerepet játszik.
Akkor a csapat felénél mit csinálsz? Hajadat téped?
igen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 14., péntek 17:09

Sierra írta:
El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:
Akkor a csapat felénél mit csinálsz? Hajadat téped? Özilt szerintem a legtöbb csapat szívesen látná, Barcás haverom nem nagyon szokta elismerni a Realt meg a játékosait, de Özil azok közé tartozik, akit elismer és sok Barcás van így ezzel. Ha Ancelottinál is alapember lesz akkor azért ne szomorkodjatok. Egyébként abban biztos vagyok, hogyha más csapatban játszana és csak a skill videokat látnátok róla, akkor ő lenne a nagy sláger nyáron, hogy kell ő ide, mert mekkora labdákat ad.. A lényeg, hogy marad és szerintem alapember lesz jövőre is.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 14., péntek 16:45

El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 16:43

El Unico írta: CR----------Suarez-----------Bale
------Isco----Modric---Özil

Viszont nem tudom,hogy itt ki lenne a VKP... :lol: :lol:
senki :lol:

viszont amit támadásban művelnének azt el tudnám nézegetni :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 14., péntek 16:41

Galacticos,írd mán' oda az avatarod alá,hogy kedvenc játékosok: Isco... :mrgreen: :mrgreen: :lol: No offense :lol:

Én is kedvelem Iscot,de ha érkezne,akkor nem tudom hogy hova,még mindig. Jobb oldalra én is Bale/Reus féle klasszikus szélsőkben gondolkoznék. Isco-t Özil helyén tudnám elképzelni,afféle támadó középpályásként.

Vagy...

CR----------Suarez-----------Bale
------Isco----Modric---Özil

Viszont nem tudom,hogy itt ki lenne a VKP... :lol: :lol:
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 16:36

Galacticos ne érts félre, de magad ellen is beszélsz néha. Értem, hogy jó Isco, mert az tény, de te magad mondtad, hogy azért ő mert Bale drága... Most ezzel a habitossal most nem lenne itt CR mert drága és lehet jött volna Ribery aki nem rossz, de olcsóbb lett volna. Remélem érzed mire akarok kilyukadni... Amúgy ami középpályánk semmivel nem lenne rosszabb, ha nem Khedirát kéne ott nézni hanem 1 kreatív és egyben ütközni képest valakit...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:32

nekem is az utolsó hsz-em jön a témában mert már kurvára unom.

egyrészt ez a bale-suarez-cr ez nem tudom milyen álom, de ez szinte biztos hogy nem fog megvalósulni. két dudás is sok egy csárdában nem hogy három. cr-től nem áll távol az önzőzés mármint abban a formában hogyha olyanja van még félpályáról is rálövi, bale is rálövi, suarez meg...
de az is benne van hogy szépen játszanának együtt de az is hogy kioltanák egymást.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 14., péntek 16:27

de most komolyan ti robotfocit akartok? olyat ahol erőből lenyomjuk, és rommá futjuk? ez valahogy nekem nem fér össze azzal hogy ti zidaneokat meg ronaldokat írtok kedvencnek.
realistahuni. te költenél 90milliót balere? mert mondjuk 80alatt tuti hogy nem fogjuk elhozni. és itt nekem is még mindig ez a bajom hogy ÁR/ÉRTÉK arányban iscoval szerintem jobban járnánk, plusz azt a 80-90milliót sokkal okosabban is elkölthetnénk akár 3-4játékosra is.
de lehet álmodozni hogy perez két szép szeméért levy majd odaadja olcsóbban balet.

Jelenleg az van, hogy 11 éve nem nyertünk BL-t és az elitcsapatok közül ez van a legrégebb. Én csak úgy gondolom, hogy 4-3-3-al elől CR-Suarez-Bale hármassal egyszerűen ütősebbek és esélyesebbek lennénk, mint a 4-3-2-1 CR-Özil-Isco hármassal, főleg ha Khedirambo is kezdő lenne. Esély úgyis utóbbira van nagyobb szóval dörzsölhetitek a tenyereket.

Na jó mára elég volt az Isco vs Bale vita, végeztem. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:26

Géci írta:Végül is amit te robotfocinak nevezel az ebben az évben rommá verte az egész Európát és bezsebelt 3 kupát...
mert a bayernnek az egyetlen fegyvere az volt a felállt védelmek ellen hogy lőjön mindenki aki tud?

ja igen valaki írta hogy felállt védelem ellen pont átlőni kell. kényszerítőzni nem lehet?marceloék hányszor bontották már meg a balszélt benzemával vagy céerrel mikor ment a bugi?! az nem jobb mint mikor bale meg ronaldo lövöldöz és 10-20ból egy bemegy? szerintem erre nem lehet alapozni hogy majd átlőjük őket.

egyébként örülök hogy a bayernt hoztad fel példának. az a javi martinez-schweinsteiger úgy veri oda mindenben a mi jelenlegi két középső középpályásunkat ahogy kell. mindenben jobbak. pont ezért is kéne isco. a mi pénztárcánk se feneketlen, nyilván ha 90milliót költünk balere ne mmarad annyi pénz középpályásra mintha iscot vennénk 55millióval olcsóbban.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 14., péntek 16:21

Egyébként egyet nem értek még,valaki elmagyarázhatná: honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? Soha nem volt téma,Madridban imádják,CR-ék után ő az,akitől a vezetőség soha nem válna meg... imádják őt. Hosszú idő után végre jó helyen van a tízes mez. Még mindig fiatal,hihetetlen mikre képes a labdával,minden meccsen ad legalább 3-4 olyan labdát,amiből gólnak kellene születnie... Nem csoda,hogy Özil CR-nek adta a legtöbb gólpasszt,mivel ő legalább berugdossa a labdáit. Ellentétben Benzemával és Higuaínnal,sőt, Di Mariának is adott nem egy olyan labdát,hogy csak néztem...

CR,Özil,Benzema,Casillas,Ramos,Varane,Marcelo,sőt szerintem Modric távozására is 0% esély van.

Azok,akikre van esély,hogy távoznak: Higuaín (100% Juventus/Arsenal),Di Maria (80% City), Coentrao (Bale érkezése esetén 60%)

Logikus amúgy,Suarez érkezik Higuaín helyére,Bale fog jönni Di Maria helyére... Nem hiszem,hogy Coentraot eladnánk amúgy... Ha Bale érkezik,akkor van rá nagy esély,mivel Marcelo sérülése esetén Bale ugrana be CR mögé bal védőbe.

Coentrao eladása akkor is indokolttá válna,ha Bale hozzánk igazolna,mivel tetemes összegért érkezne,és valamiből fedezni kell ezt a rengeteg kiadást.

Azt gondolom,hogy még egy középpályás érkezése biztosra vehető. Essien távozásával szabadult fel egy hely.
Ha 4-2-3-1-ben fogunk játszani,akkor a két középső posztra Modric,Xabi Alonso,Khedira,Casemiro pályázik,véleményem szerint ez kevés,főleg akkor ha Xabi Alonso nem fogja bírni,vagy ha lesz ott egy sérültünk. Vidal lenne hatalmas fogás... sírva könyörgöm érte mindennap. :( 5 középpályással két posztra neki lehetne vágni a szezonnak,bátran.
A két szélére Callejón és Jesé lenne a B variáció,elől Suarez/Benzema/Morata. :sziv:
Pedig hidd el, hogy így van. Megmondták egyértelműen, hogy nem adják el, és nincsenek is rászorulva a pénzre. NEM, NO, NEIN, NYET, NIET, NON, NÃO... Hátha egyszer megértitek :D
Hát jó... de valaki akkor is kell középre. És lehetőleg nem Faubert,meg hasonló C megoldás kell oda...

Özil-t lehet nyomatni ezerrel TKP poszton,néha napján Kaká is megkapná az adagját,és kész.
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 16:20

Galacticos írta:de most komolyan ti robotfocit akartok? olyat ahol erőből lenyomjuk, és rommá futjuk? ez valahogy nekem nem fér össze azzal hogy ti zidaneokat meg ronaldokat írtok kedvencnek.
Végül is amit te robotfocinak nevezel az ebben az évben rommá verte az egész Európát és bezsebelt 3 kupát... Lehet nézni majd a tilitolit Bale el is hidd el. Lehet nem csinál olyan cselt mint Isco, de attól ő is benne van a bugiban. Lehet itt tilitolizni és nyerni bajnokságot nyerni, meg lehet szépen játszani ebben azt értem, hogy azért a bayern is tolta a passzokat pedig azért náluk Müller volt az egyik irányító és nem 1 Modric vagy Özil. :roll:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 16:17

Galacticos írta:
peti_madrid írta:Az a baj Patrik, hogy még egy olyan futballista sose lesz, mint amilyen Zidane volt. Azzal kell beérni, ami jelenleg van.
és hozzá neked bale hasonlít a legjobban?

az a baj hogy állandóan sír a fél fórum ha valami régiek játszanak, hogy jaj ha most fele ilyen jó játékosaink lehetnének blabla. aztán meg ugyanezek robotfocit meg kontrázgatást akarnak látni. ez nekem nem fér össze, és nem értem ezt a gondolkodást.
Nekem senki sem hasonlít Zizoura. Nem azt mondom, hogy vasvillával üldözném el innen Iscot, ha leigazolnánk, mert nem. Csak valahogy úgy érzem, hogy Bale egy kicsit több, viszont agyonárazták.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:15

peti_madrid írta:Az a baj Patrik, hogy még egy olyan futballista sose lesz, mint amilyen Zidane volt. Azzal kell beérni, ami jelenleg van.
és hozzá neked bale hasonlít a legjobban?

az a baj hogy állandóan sír a fél fórum ha valami régiek játszanak, hogy jaj ha most fele ilyen jó játékosaink lehetnének blabla. aztán meg ugyanezek robotfocit meg kontrázgatást akarnak látni. ez nekem nem fér össze, és nem értem ezt a gondolkodást.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 16:13

Az a baj Patrik, hogy még egy olyan futballista sose lesz, mint amilyen Zidane volt. Azzal kell beérni, ami jelenleg van.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:11

realistahuni írta: akkor Isconál is meg lehet említeni, hogy azért egy átlagnál jobb szélsővédő nagy százalékban ki tudja kapcsolni, mert nincs meg a lendület.
lendületből kevés?
a gyerek olyan robbanékony hogy sírok rajta. hogy lenne már lendületből kevés?! az hogy nem olyan gyors mint cr vagy bale az nem azt jelenti hogy egy átlagos hátvéd utol fogja érni, mert megnyugtatlak nem fogja.
egyébként meg szerintem jobb hogy inkább ésszel játszik, mint erőből.
peti_madrid írta:Szerintem meg pont, hogy lehetne. Nézd meg hányszor jött jól, hogy van 2 ember a mostani csapatban, aki távolról mer lőni. Zselé nem egyszer húzta ki a szarból a csapatot 1-2 átlövéssel és gondolom senki se felejtette el Modric dugóját a Manchester ellen. Felállt védelem ellen nem lehet nagyon mit kezdeni, szét kell lőni őket, csak ehhez nem nagyon van töke a játékosainknak.
ja sokszor kihúzott minket a szarból. de céernek van meccsenként 5-6 távoli lövése, balenek is. ez nem fér bele, főleg ha mondjuk szarba vagyunk mint a united ellen és bekkelnek, és ha nem megy be egy kirúgással elhúznak 1percet is akár.
realistahuni írta:Attól még mindig igaz. Ha megnézed Balet, rájössz, hogy miért jók ezek a tulajdonságok.
ha meg megnézed messit meglátod hogy az alacsony súlyponttal és azzal hogy robbanékony vagy ugyanúgy lehet eredményt elérni mint azzal hogy erőből lenyomod a másikat.

de most komolyan ti robotfocit akartok? olyat ahol erőből lenyomjuk, és rommá futjuk? ez valahogy nekem nem fér össze azzal hogy ti zidaneokat meg ronaldokat írtok kedvencnek.
realistahuni. te költenél 90milliót balere? mert mondjuk 80alatt tuti hogy nem fogjuk elhozni. és itt nekem is még mindig ez a bajom hogy ÁR/ÉRTÉK arányban iscoval szerintem jobban járnánk, plusz azt a 80-90milliót sokkal okosabban is elkölthetnénk akár 3-4játékosra is.
de lehet álmodozni hogy perez két szép szeméért levy majd odaadja olcsóbban balet. :roll:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2013. június 14., péntek 16:07

El Unico írta:Én nem hiszem el,hogy nem tudjuk megkenni a Juventust,nem hiszem el,hogy nem kell nekik a pénz. Nem hiszem el,hogy nemet mondanának egy Higuaín+20 millióra...
Pedig hidd el, hogy így van. Megmondták egyértelműen, hogy nem adják el, és nincsenek is rászorulva a pénzre. NEM, NO, NEIN, NYET, NIET, NON, NÃO... Hátha egyszer megértitek :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 16:05

numberone1 írta:
Mike írta:Özil: Egyértelmü h nem szándékozik túladni rajt a vezetőség
Modric: Xabi és Khedira mellett csak ő bevethető kp-n (nameg a zsákbamacska Casemiro). Ha nem jön legalább 2 kezdő szintű játékos akkor nem adjuk el. Ancelotti nem fogja szarban hagyni a kp-t.

számomra a napnál is világosabb h DM az a 40 milliós ember. Főleg h Bale-t hajtjuk már lassan 2 éve, és Jesé is marad.
Ez meg mindig tul sok ember, ha meg Iscot is hozza veszed akkor DM kivul meg vki tavozni fog.
kivéve ha Carlo kp-n számol Modric-al, és nem Özil posztján. Mint ahogy énis tenném. És marad a 4-2-3-1. A két kp-s posztra jelenleg van Khedira, Xabi, Modric, Casemiro. Az utóbbira nem lehet alapozni, tehát egy ember jön még oda, remélhetőleg a kezdőbe. Isco és Özil osztozik a tkp pozíción (Kaká elmegy), Bale meg megy DM helyére. Meg van oldva :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 236 regisztrált és 0 vendég