Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 14., péntek 18:13

90 milla? Ki szerint? A sajtó írta? Az elnök? Ugyan már........
Pedig ha idén hozzuk, nem lesz kevesebb...

Egyébként megnéztem az idei góljait. 90%-uk 16oson kívüli bomba, pontrúgás vagy kontra, ami a sebességére épít. Nyilván ebben a háromban a legkiemelkedőbb a faszi. Viszont ha jön, akkor itt lesz CR és ő, a világ két leggyorsabb játékosa talán az elit között. Az edző hülye, ha nem az erősségeikre fog építeni, innentől kezdve valószínűbb, hogy marad az a játék, ami most is van. Eredményesnek persze eredményes lehet... :hmmm:

Na, pellegrini is hivatalos...jó lenne, ha már nálunk is eldőlne a dolog. :cens:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 18:06

Na lassan látom megértitek hova akarok kilyukadni.

Neki fejlődés kell, konstans játéklehetőség, nyomatni kell agyba-főbe. Azt meg itt nem tudja megkapni, ezt mondom én is. Ezért kell elpasszolni, hogy lássuk, lesz-e egyáltalán belőle valami. Értem? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 14., péntek 18:02

Évi 15 meccs megtenné neki szerintetek?
szted első nagykeretes évében úgy fogja gondolni, h betonkezdő lesz? :shifty:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 17:53

R.M.C.F írta:Meg ilyen hogy felállt védelem ellen kevés? a felállt védelmeddel együtt beveri a pipába közben meg letolja a gatyáját neked és pucsjt ha jobb napja van.
Sirok geci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy ebben azt birom mikor ezt felhozzák, hogy baromira nem kell messze menni mert ott a Barca. Milyen csapatok ellen szoptak a BL-ben meg rivális ellen!? Ja, hogy olyanok ellen akik tudtak védekezni... Ééééérdekes :roll:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 17:50

Toti írta: hanem bale + kp erősítés + jesé + carvajal.
De én ezt nem értem, miből gondolnátok, hogy a 20 éves Jesé maradna az első csapatnál, ha egy CR és Bale mellett kellene játéklehetőségért küzdenie? Mert ha tényleg ekkora állat Bale, hogy 30ról pókhálózik még csukott szemmel, lekötött lábakkal és lyukas labdával is, akkor a fiatal Jesé hogy jusson játéklehetőséghez? Évi 15 meccs megtenné neki szerintetek?

Középpálya legyen megerősítve, engem már más nem érdekel. Csak az a baj erről megint nincsenek hírek. Csak Casemiro, Kondogbia akik sanszosak eddig, de ha ezekkel akarja kiszúrni a szememet Perez, akkor én szúrom ki övét.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 14., péntek 17:47

90 milla? Ki szerint? A sajtó írta? Az elnök? Ugyan már.........
ja, erről van szó. ha hnap bedobja vmelyik szennylap, h 120milla akkor mi lesz itt? agyérgörcs? maradjatok már. a faszi egy állat. én tárt karokkal várom a csapatba. szarok rá, ha csatár nem jön ezért, hanem bale + kp erősítés + jesé + carvajal.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 14., péntek 17:41

Ha megnézed Balet, rájössz, hogy miért jók ezek a tulajdonságok. Lehet látni, amikor elindul szélről és befele húz, egyszerűen kevés rá egy ember, mert nem tudják elnyomni, és szerelni sem igazán, aztán már csak reménykedik az ellenfél, hogy nem sül el jól a lába.
Tarthatatlan.....a pl -ben sem tudnak mit kezdeni vele a nagynevű védők.......majd pont a hullarabló mascerano és az 9reg puyol fogja majd meg? Csomót köt a lábukra......hagyjuk már.........annyira nem az a szint bale mint azok akikkel összeérik hogy na.
Az meg hogy bale meg a robot foci? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Meg ilyen hogy felállt védelem ellen kevés? :lol: :lol: :lol: a felállt védelmeddel együtt beveri a pipába közben meg letolja a gatyáját neked és pucsjt ha jobb napja van.

90 milla? Ki szerint? A sajtó írta? Az elnök? Ugyan már.........tisztában vannak vele mekkora érték,és hadakoznak,én is ezt tenném a helyükben....mivel tudja hogy el fogja veszíteni........majd ha megvettük 90ért akkor duruzsuljatok........mert az sok, az mindenkiért sok.

Soroljátok a neveket............bale meg trágya......
Maradjatok már. vicc.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 17:33

Bale és Isco nem fognak egyszerre jönni, ebben biztos lehetsz. Jesé meg padozni nem marad, ha van esze. Ha nincs, akkor meg így járt.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 14., péntek 17:30

pheco írta:Akkor a csapat felénél mit csinálsz? Hajadat téped?
Hát körülbelül. :D Nem rég kiírtam az aláírásomba azt a 6 vagy 7 nevet, akiknek a játékát szívesen nézem a jövőben is a csapatnál. A többi számomra kevés.
pheco írta:Özilt szerintem a legtöbb csapat szívesen látná
Az a jó, lássa is, felőlem el is vihetik. :)
pheco írta:Egyébként abban biztos vagyok, hogyha más csapatban játszana és csak a skill videokat látnátok róla, akkor ő lenne a nagy sláger nyáron, hogy kell ő ide, mert mekkora labdákat ad.
Az lehet. Pont ezért nem nézek sose senkiről youtube videókat, mert kb semmi értelme. Mindenkiről össze lehet vágni olyan videókat, ahol azt látja az ember, hogy világklasszis az adott játékos. Sőt ezért nem is nyilatkozok soha egyik játékosról sem, akiket még nem láttam játszani, de esetleg szóba hozták a csapattal, mert youtube alapján értelmetlen állást foglalni. Jön, játszik, aztán bizonyítja hogy mekkora spíler vagy nem. :)

Én tiszteletben tartom a legtöbb ember véleményét Özilről, sok mindenkinek a kedvence, szereti a játékát, a passzait. Számomra gyenge a Real Madrid kezdőcsapatába, másnak meg elég. Ez van.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 14., péntek 17:30

Nem értem, miért zavar titeket, ha a padon egy Realért hajtani tudó sajátnevelés ül és a buli meccseken meg játszik? Más nem fog ott elpadozgatni, elárulom. Csak annyi lenne, hogy csatárként kéne játszani.
az a baj vele, hogy ha csereként beáll nem igazán tud pluszt adni a csapatnak, meg lendületet, ő nem az a fajta játékos
csatárként szerintem sem volt rossz, már tavaly is felhoztam, mint lehetőséget, mert tényleg nagyon jól érzi a beindulásokat, és aránylag még befejezni is tud (persze nem olyan meccsen ahol nagy tét van, mert egyszerűen megremeg a lába)

ebben az esetben azt mondom, hogy callejon és morata közül az egyiket le kellene passzolni, aki itt marad abból harmadik számú csatár legyen, és akkor jesé jöhet is fel
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 17:29

Hol látod a kapcsolatot? Jesé egy fiatal játékos, akinek játéklehetőség kell, Callejon meg idősebb és bírja a padozást,
Ott, hogy ez így már sok lesz --> Bale, Isco, Jesé, Callejón --> gyakorlatilag 1 posztra 4 ember; úgy, hogy ezek közül az első 3-nak állandó játéklehetőségre van/lenne szüksége (vicc az egészben, hogy Zizou elvileg mind3-hoz ragaszkodik :lol: :lol: :lol: ), mellesleg a jó Callejón sajnos a szintet sem üti meg Morata barátjával egyetemben! :coffee:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 14., péntek 17:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 14., péntek 17:23

madridronie írta:+ Egy jól működő világban Callejónnak sincs itt semmi keresnivalója, akkor meg pláne nincs ha még Jesé is itt marad! !
Hol látod a kapcsolatot? Jesé egy fiatal játékos, akinek játéklehetőség kell, Callejon meg idősebb és bírja a padozást, mert tudja, ő ennél többre nem viheti. Most Callejon amikor csatár volt (Ajax ellen pl.) szerintem egyáltalán nem volt szar, annyit simán csinált, mint Higu + gyorsabb is nála már.
Nem értem, miért zavar titeket, ha a padon egy Realért hajtani tudó sajátnevelés ül és a buli meccseken meg játszik? Más nem fog ott elpadozgatni, elárulom. Csak annyi lenne, hogy csatárként kéne játszani.

Jesének meg ha van esze elmegy kölcsönbe, hogy tudjon fejlődni.
---------
Özilt meg ennyire talán mégse kéne lenézni.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 14., péntek 17:16

Az utóbbira nem lehet alapozni, tehát egy ember jön még oda, remélhetőleg a kezdőbe. Isco és Özil osztozik a tkp pozíción (Kaká elmegy), Bale meg megy DM helyére. Meg van oldva :D
+ Egy jól működő világban Callejónnak sincs itt semmi keresnivalója, akkor meg pláne nincs ha még Jesé is itt marad! :shifty::mrgreen: Az elnök beiktatása óta 2 hét, míg a quasi szezonzáró Kupa meccsünk óta 1 hónap telt el; kizártnak tartom, hogy ennyi idő alatt a vezetőség nem derítette ki a kívánságlistáján (ami vélhetően szintén nem 1 hónapos) szereplő célpontjaink elérhetőségét/vagy épp nem elérhetőségét, helyzetét --> itt első sorban Balere és a Tottenham bizniszkészségére gondolok, amivel kapcsolatban egyetértek Perez papával; ha 2 fél hajlandó leülni egymással tárgyalni akkor ott bizony lehet üzletelni, csak az ár lesz kérdéses! Arról nem is beszélve, hogy egy ideje nagyon elhalkultak a Bale-lel és a szerződéshosszabbításával kapcsolatos angol pletykák is; lényeg a lényeg --> akár jön, akár nem, a walesi határozza meg az idei átigazolási szezonunkat, stratégiánkat; ergo véleményem szerint Isco érkezése is elsősorban tőle függ!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 17:10

Sierra írta:
El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Géci írta:Galacticos ne érts félre, de magad ellen is beszélsz néha. Értem, hogy jó Isco, mert az tény, de te magad mondtad, hogy azért ő mert Bale drága... Most ezzel a habitossal most nem lenne itt CR mert drága és lehet jött volna Ribery aki nem rossz, de olcsóbb lett volna. Remélem érzed mire akarok kilyukadni... Amúgy ami középpályánk semmivel nem lenne rosszabb, ha nem Khedirát kéne ott nézni hanem 1 kreatív és egyben ütközni képest valakit...
tudod mi a különbség az akkori céer és a mostani bale között?
hogy céernek akkor a zsebében volt egy aranylabda, marketing értéke az egekben, tinilányok milliói csorgatták a nyálukat a képeire és már nyert akkor egy bl-t, volt egy 40gól feletti szezonja szélső létére. balenek fele akkora marketing értéke nincs, és nem tett le annyit az asztalra mint az akkori cr. nem hogy bl-t meg aranylabdát nem nyert de a blben is eddig csak egy szezonban volt alkalma játszani. abban egyetértek rmcf-fel hogy amelyik játékosért 50-60mlliónál többet fizetünk ott már a marketing érték is kulcsszerepet játszik.
Akkor a csapat felénél mit csinálsz? Hajadat téped?
igen.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 14., péntek 17:09

Sierra írta:
El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:
Akkor a csapat felénél mit csinálsz? Hajadat téped? Özilt szerintem a legtöbb csapat szívesen látná, Barcás haverom nem nagyon szokta elismerni a Realt meg a játékosait, de Özil azok közé tartozik, akit elismer és sok Barcás van így ezzel. Ha Ancelottinál is alapember lesz akkor azért ne szomorkodjatok. Egyébként abban biztos vagyok, hogyha más csapatban játszana és csak a skill videokat látnátok róla, akkor ő lenne a nagy sláger nyáron, hogy kell ő ide, mert mekkora labdákat ad.. A lényeg, hogy marad és szerintem alapember lesz jövőre is.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 14., péntek 16:45

El Unico írta:honnan jött az,hogy esetleg Özil távozik? hihetetlen mikre képes a labdával
Az egyszer biztos. :lol: Legtöbbször fogom is a fejem miatta. :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 14., péntek 16:43

El Unico írta: CR----------Suarez-----------Bale
------Isco----Modric---Özil

Viszont nem tudom,hogy itt ki lenne a VKP... :lol: :lol:
senki :lol:

viszont amit támadásban művelnének azt el tudnám nézegetni :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 14., péntek 16:41

Galacticos,írd mán' oda az avatarod alá,hogy kedvenc játékosok: Isco... :mrgreen: :mrgreen: :lol: No offense :lol:

Én is kedvelem Iscot,de ha érkezne,akkor nem tudom hogy hova,még mindig. Jobb oldalra én is Bale/Reus féle klasszikus szélsőkben gondolkoznék. Isco-t Özil helyén tudnám elképzelni,afféle támadó középpályásként.

Vagy...

CR----------Suarez-----------Bale
------Isco----Modric---Özil

Viszont nem tudom,hogy itt ki lenne a VKP... :lol: :lol:
:goat:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. június 14., péntek 16:36

Galacticos ne érts félre, de magad ellen is beszélsz néha. Értem, hogy jó Isco, mert az tény, de te magad mondtad, hogy azért ő mert Bale drága... Most ezzel a habitossal most nem lenne itt CR mert drága és lehet jött volna Ribery aki nem rossz, de olcsóbb lett volna. Remélem érzed mire akarok kilyukadni... Amúgy ami középpályánk semmivel nem lenne rosszabb, ha nem Khedirát kéne ott nézni hanem 1 kreatív és egyben ütközni képest valakit...

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 14., péntek 16:32

nekem is az utolsó hsz-em jön a témában mert már kurvára unom.

egyrészt ez a bale-suarez-cr ez nem tudom milyen álom, de ez szinte biztos hogy nem fog megvalósulni. két dudás is sok egy csárdában nem hogy három. cr-től nem áll távol az önzőzés mármint abban a formában hogyha olyanja van még félpályáról is rálövi, bale is rálövi, suarez meg...
de az is benne van hogy szépen játszanának együtt de az is hogy kioltanák egymást.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég