Copa del Rey

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Idén megnyerjük ezt a kupát?

A szavazás 2023. január 18., szerda 14:03-kor befejeződött.

Igen
18
22%
Nem
63
78%
 
Szavazatok száma: 81

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 29., csütörtök 17:08

[quote="Géci"]Mostanság amúgy tényleg nincs formában az öreg RMCF. :hmmm:
Én is Bale párti voltam bőven, de mint amennyire bevált a brazil, és jelenleg gyenge a walsei, k...")
Na és mennyire vált be a brazil hisztérika? Mer most jobb a statja? és azelőtt? Ki a bl győztes, ki adott gólpasszt Münchenben,
Több türelem járna a játékosainknak. és bízzunk az öregben, ne temessük idő előtt el a csapatot

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 29., csütörtök 17:03

Én még nem ásnám el Bélust. Most tolt egy szar őszt, Neymar meg jó formát produkál. Erre most mindenki megbolondul a fórumon... :lol: :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 29., csütörtök 16:27

realistahuni írta:
Mikor mondod már ki egyszer hogy hülyeségeket beszéltem tévedtem.
Az eurobarcán kimondták a Bartra>Varane és a Song>Modric után?
Nem mintha ez most témába vágna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 29., csütörtök 16:27

Mikor mondod már ki egyszer hogy hülyeségeket beszéltem tévedtem.
Az eurobarcán kimondták a Bartra>Varane és a Song>Modric után?
Love football, hate antifa.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 29., csütörtök 16:23

„ha jön bale akkor szerintem nyugodtan kimondhatjuk,hogy nekünk lesz a legjobb támadórészlegünk a világon.....ezek egyszerűen hihetetlen erőt képviselnek.
Ezzel miért mondott hülyeséget? A legerősebb támadóhármasunk nekünk van.
Meg lehet nézni az utóbbi másfél évet.Szarják a gólokat.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 29., csütörtök 16:16

Messiás írta: Szerző: R.M.C.F Dátum: 2013. augusztus 3., szombat 10:54
„ha jön bale akkor szerintem nyugodtan kimondhatjuk,hogy nekünk lesz a legjobb támadórészlegünk a világon.....ezek egyszerűen hihetetlen erőt képviselnek.

ebben igaza lett, még formán kívül is a legtermékenyebb a mi támadó harmadunk. :mrgreen:

de most kimaradnék ebből,mindjárt kész a kaja addig nyomassátok :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 29., csütörtök 15:49

M.R.C.F. ! Mikor mondod már ki egyszer hogy hülyeségeket beszéltem tévedtem... még jó hogy vissza lehet nézni a két évvel ezelőtti írásaid és valahogy szöges ellentétben vannak a mostaniakkal......... most akkor hogy is van ez a "pedigénrégmegmondtam deakkormindenkikiröhögött" szöveg? Csak egy-két írásod a teljesség igénye nélkül.

"Szerző: R.M.C.F. Neymarról nem igaz hogy szerintem csak a haját állítgatja,mindig is megpróbáltam korrekten megítélni, és a konfő kupa alatt igen csak fel lett sztárolva amit nem valótlanként állítok,főleg a speakerek által, akik "vezetik" elég sok ember gondolkodását, még akkor is ha páran ezt kikérik maguknak. Amikor egy játékosnál, egy meccsen többször is szinte visít a kommentátor,zsenizi és ezeket teszi alap passzoknál,kommersz megmozdulásoknál, mert ilyen is bőven megfigyelhető volt,akkor bátorkodtam ezeket a "helyére" tenni,és azt állítani,túlsztárolják...és nyugi.....egyébként leírtam,nem 1x: a kölyök nagyon tehetséges,bármi lehet belőle,ha ......."

Szerző: R.M.C.F Dátum: 2013. augusztus 3., szombat 10:54
„ha jön bale akkor szerintem nyugodtan kimondhatjuk,hogy nekünk lesz a legjobb támadórészlegünk a világon.....ezek egyszerűen hihetetlen erőt képviselnek.

De lehet nem túlzás,hogy Cr nek is kapaszkodnia kell hogy tartsa majd bale-el a tempót... egy két éven belül szerintem bale beelőz!”




Szerző: R.M.C.F Dátum: 2013. december 5., csütörtök 22:54
„A foci most megint tovább fejlődik...a barca lassan a múlt lesz,és jön egy új korszak...de hogy ki,és mi azt még nem tudjuk.Én személy szerint az egyéni fizikális erő,az állandóságra és koncentráltságra épitenék.Ez látszik.a jövő a Ronaldo és bale féléké....ővék lesz a következő 10 év. Mert ők azok aki semmiben sem a világ legjobbjai de mindenben a legjobbak közé sorolandóak. Ők a jövő emberei.”

Szerző: R.M.C.F Dátum: 2013. június 15., szombat 17:31
„Bale univerzális,egy korszerű játékos,aki több posztos,erős,erőszakos,lendületes......ezen tulajdonságok ellenére,bármennyire is nem hiszik el,a labdával sincsen rosszban,az is mellette szól hogy sok meccset egymaga döntött el,sőt jópárat az utolsó pillanatokban......vagyis koncentrált,akaratos jellem,az is mellette szól,hogy széles területen játszik ellenben amit gondolnak róla hogy vonalszélső,nem igaz......bárhol képes jó játékra......a lövései ámulatosak,a beindulásai szintén......”


Szerző: R.M.C.F Dátum: 2013. június 26., szerda 22:18

Az ami érdekes,hogy ezt a focit hozta MINDEN meccsen,annyi kivétellel,hogy a többin betalált.....vagyis összegezve,nem egy nagy szám...de ez miatt majd megtámadnak itt sokan....lexarom,mert látok a szememtől.

Akinek az.....annak legyen....de ma direkt ezért néztem,mert láttam már többször és semmi olyant nem láttam benne,mint hajdú B,vagy a fórum zöme....vagyis a 21 század fényét......

bocs ha ezzel van olyan akit megbántok,mert csalódik a tévhitében.

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. január 29., csütörtök 15:15

Szerintem a 3. barca gólig simán az eddigi legjobb Atleticot láttuk. Persze nem védekezésben. Kellett ehhez ,hogy rá legyenek kényszerítve a támadásra. Utána minden dőlt a reményekkel együtt. Valamit valamiért, egyszerre nem tudnak jól védekezni és támadni is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 29., csütörtök 15:01

hunmadridista írta:Ahogy azt sejtettem, végül sima Barca továbbjutás lett...amúgy teljesen megérdemelten...nagy valószínűséggel innen már meg lesz nekik a kupa...
Amúgy az Atleti várhatóan nem így fogja nyomni majd ellenünk a bajnokságban...szervezett és agresszív védekezés lesz majd náluk, a szokásos durvaságokkal megfűszerezve...nem mellesleg, gondolom ellenünk akarnak bizonyítani, hogy a Barca meccs, csak egy kisiklás volt a számukra...
Hát nem tudom,ezek mindig így nyomják,kicsit sem láttam rajtuk hogy ne akarnának,meg volt az fűszerezve minden durva alattomos húzással,egy komplett elmegyógy intézet volt pályán tegnap amit atleticonak neveznek,a dobjunk célba a partjelzőre volt a csúcsok csúcsa...
Nem nekik kell felpörögni tehát,hanem nekünk,de nagyon.Annyi volt még,hogy tegnap a védelmük egy rakás szar volt,nyilván Godin hiánya miatt is,meg futni kellett nekik az eredmény után,ami nekik nem megy.
Ettől függetlenül győzelmet várok ellenük,mert ha mi is fel tudunk pörögni,annyival jobvak vagyunk,akár van Modric,akár nincs.Csak a győzelem elfogadható,semmi féle kifogás a fáradságról,a bezzeg ellenünk,stb pedig nem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 29., csütörtök 14:43

Nem akarom túlspilázni, de ez úgy baromság ahogy van, Dinho vs Zidane érdekes senki nem állította be zizou-t "antikrisztusnak" Dinho meg köztudottan szerette magát "karnevál hangulatban" érezni ugy átlag marha sok éjszaka, szerintem túlmisztifikálod az egészet.
Szerintem is...Ha pl néálunk Isco lépne olyat, hogy reálisan Neymarral a két legjobb játékos lennének a földön, van egy olyan érzésem, hogy nem a brazil lenne beállítva a pozitív oldalra...

CR nagyon sokat tett azért, hogy olyan legyen a megítélése amilyen.

A Kupában meg remélem a Villarreal kiejti a barcát! :mrgreen: Bár sok esély nincs rá...De az is elég, ha most hétvégén valahogy pontot szerez.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. január 29., csütörtök 14:42

Néztem a meccset, undorító mocskos szar csapat ez még mindig, egyszerűen hányinger, meg is érdemelték hogy kiessenek. Jobban undorodom tőlük, mint a Barcától, ami azért nagy szó. :mrgreen:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 29., csütörtök 14:41

hunmadridista írta:Ahogy azt sejtettem, végül sima Barca továbbjutás lett...amúgy teljesen megérdemelten...nagy valószínűséggel innen már meg lesz nekik a kupa...
Amúgy az Atleti várhatóan nem így fogja nyomni majd ellenünk a bajnokságban...szervezett és agresszív védekezés lesz majd náluk, a szokásos durvaságokkal megfűszerezve...nem mellesleg, gondolom ellenünk akarnak bizonyítani, hogy a Barca meccs, csak egy kisiklás volt a számukra...
Kisiklás, 3szor 1 huzamban, te is érzed, hogy ez nem klappol össze ugye?
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. január 29., csütörtök 14:39

hunmadridista írta:Ahogy azt sejtettem, végül sima Barca továbbjutás lett...amúgy teljesen megérdemelten...nagy valószínűséggel innen már meg lesz nekik a kupa...
Amúgy az Atleti várhatóan nem így fogja nyomni majd ellenünk a bajnokságban...szervezett és agresszív védekezés lesz majd náluk, a szokásos durvaságokkal megfűszerezve...nem mellesleg, gondolom ellenünk akarnak bizonyítani, hogy a Barca meccs, csak egy kisiklás volt a számukra...
Meg ők alapból egy Barca meccsre nem pörögnek fel annyira, mint ellenünk.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 29., csütörtök 14:38

ha a félidők első perceit túléljük akkor nem lesz gond :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 29., csütörtök 14:37

Ahogy azt sejtettem, végül sima Barca továbbjutás lett...amúgy teljesen megérdemelten...nagy valószínűséggel innen már meg lesz nekik a kupa...
Amúgy az Atleti várhatóan nem így fogja nyomni majd ellenünk a bajnokságban...szervezett és agresszív védekezés lesz majd náluk, a szokásos durvaságokkal megfűszerezve...nem mellesleg, gondolom ellenünk akarnak bizonyítani, hogy a Barca meccs, csak egy kisiklás volt a számukra...

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 29., csütörtök 14:35

Enrique írta:
dzsi91 írta:bele lett égetve a fejekbe,hogy ő egy zseni, ő a jövő, ő a futball
Az alapján amit eddig mutatott a csapataiban, azért nem olyan túlzóak ezek a jelzők, de visszakérdezek, mit kellene tenni egy 21-22 éves játékosnak ahhoz, hogy jogosan nevezzék zseninek, és a jövő emberének?
Szerintem 1 klasszikuson 4 kört meg kell tennie a pálya körül a feje tetején a labdával és utána kicselezve a védőket farpofával gólt lőni. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. január 29., csütörtök 14:33

dzsi91 írta:így értettem,hogy Neymar lesz a következő Messi.
Nem akarom túlspilázni, de ez úgy baromság ahogy van, Dinho vs Zidane érdekes senki nem állította be zizou-t "antikrisztusnak" Dinho meg köztudottan szerette magát "karnevál hangulatban" érezni ugy átlag marha sok éjszaka, szerintem túlmisztifikálod az egészet.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. január 29., csütörtök 14:33

dzsi91 írta:bele lett égetve a fejekbe,hogy ő egy zseni, ő a jövő, ő a futball
Az alapján amit eddig mutatott a csapataiban, azért nem olyan túlzóak ezek a jelzők, de visszakérdezek, mit kellene tenni egy 21-22 éves játékosnak ahhoz, hogy jogosan nevezzék zseninek, és a jövő emberének?
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. január 29., csütörtök 14:00

morientes írta:
Neymar meg a következő Messi lesz ez már most látszik, tőle elég lesz egy fele olyan jó teljesítmény is mint bárki mástól,mert rá lett aggattva ez az übertechnikás-übertehetség maszlag... Látom én is,hogy jó játékos,Messi is az, csak az a baj,hogy Messi is ha szarik egyet a szögletzászlónál,már cikkek vannak róla,hogy mekkora isten, ugyanez lesz Neymar is.
Ne már dzsi...ettől te színvonalasabb vagy.Senki sem ezt mondta.Senki sem mondta,hogy Neymar lesz az új Messi.Csak azt,hogy jobb mint Bale.Hogy lehet,jobban jártunk volna vele.
Nem képességekben értettem,hanem a megítélés és marketing szempontjából lesz ugyanolyan mint Messi. Aláírom, Neymar nagy tehetség,jó játékos, csak megint ugyanazt a hype-ot érzem mint Messinél. Adott egy tehetséges játékos,bele lett égetve a fejekbe,hogy ő egy zseni, ő a jövő, ő a futball... Innentől nincs más hátra,mint lehozni egy akár átlagos,vagy kicsit is kiemelkedőbb teljesítményt hozzá nyerni egy trófeát és már kapja is az aranylabdát.Tehát neki mint most Messinek is, nem kell majd nagyon kiugró teljesítményt nyújtania ahhoz,hogy aranylabda top 1-2 legyen, míg másnak majd kell. Megint a Barcás lesz a pozitív pólus,mert rá van aggatva ,hogy ő maga a futball,amivel nincs is baj,mert tényleg van érzéke ehhez a játékhoz... de tudjátok ki lesz a negatív pólus? a mi aktuális szupersztárunk(legyen az bárki CR után) és akkor megint kezdődhet a CR vs Messi story csak új szereplőkkel...

Így értettem,hogy Neymar lesz a következő Messi.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Copa del Rey

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 29., csütörtök 13:24

eddig. messi sem az első pár szezonban kezdte el azt, hogy néha lazsál. meg ott van a többi bulizós-kiégett brazil példája, ők sem 1 szezon után kezdtek 0 teljesítményt nyújtani.
Azért írtam oda hogy még.
Láttam amúgy róla egy dok.filmet.Akkpr kb 18-19 lehetett.Nagyon profi hozzáállást mitatott,az edzői,mentorai nyilatkoztak róla,hogy már most vérprofi,(többek közt Zico,Romario vagy éppen Ronaldo )
Azt mondta akkor,nem akar úgy járni,mint Adriano vagy Rivaldo,hosszú,eredményes pályát akar befutni,valami nagy klubban.(Akkor még braziliában játszott).
Nyilván mondani sok mindent lehet,de nekem nagyon érettnek,profinak tűnt már akkor,és veszélyes ezt most még kijelenteni,de szerintem,nem fog kiégni.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 47 regisztrált és 0 vendég