Zeneklub

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 22:13

jó hát ezekkel nem "nyerni" jöttem ide, ezzel tisztában is voltam :-) sajnos elég szűkös körből választhattam a saját szűrőim miatt, tényleg nem akartam ilyen neves albumokat berakni, az úgy nem kihívás :-)
sejtettem ,hogy ez nem fog annyira bejönni az embereknek, ezt inkább a reppes embereknek szántam, a másik kicsit lazább ilyen szempontból, aztán majd meglátjuk abból mi lesz :-)

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 22., hétfő 22:03

Javítsuk az átlagot :D

Dreamerz - Végtelen élet
Volt pár szám, ami egész vagány volt, érdekes mondanivalóval, de kevés volt ez. Összességében nem mondom hogy rossz, de a pár szám emelte fel az album minőségét, amúgy ez asszem általános trend.

Clapton Slowhandje volt tízes, talán csak az marad ezzel a pontszámmal, a viszonyítás kedvéért.

6.5/10

Talán még ma jövök a másodikkal is. Addig is jöjjön a Dreamers legjobb száma :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=2sxK8nvQvjQ
"And my heart will leave you never."

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 22., hétfő 21:55

Na én meg is hallgattam az egyiket. Már nem emlékszem melyik volt :mrgreen:
Vicceltem :mrgreen: , asszem ez:

Dreamerz - Végtelenélet

Hát kb ennyire maradt meg, mint az a felső sor jellemzi :/ Bár az album cím az tetszik, arra felfigyeltem.
Hol is kezdjem. Nem az én világom. Nagyon nem. Sose tudtam igazán értékelni a rapet. De ebbe nem megyek bele. Sose tartottam túlzottan nagyra. De inkább ebbe sem. Zene nekem máshol kezdődik, de jobban járok, ha ebbe sem. Nem tud lekötni, nem tud megfogni egy rap szám. Nem szeretem. Ennyi. 2-3 szám van azt hiszem, talán, nagyon max, amire azt tudom mondani, hogy na ez igen, ez teljesítmény, ez tetszik. Ja, nem az albumról beszéltem, hanem úgy a rap számokról. Ami néha pozitívum tud lenni, és az albumunknál is megfigyelhető elég sokszor, a szöveg. Jó dolgokról énekelnek többnyire, persze vannak elbaszott szarok, semmi értelemmel. Itt ebben az albumban nem volt ilyen. Tényleg a szövege, amiről szól, amit jelenteni akar, az jó, általában jókat írnak. Csak számomra olyan érdektelen, elfogadhatatlan körítéssel, tálalásban, amit nem tudok értékelni sajnos. Többször felfigyeltem, hogy na ez király, ez tetszik, amit mond (más kérdés az ahogy..). De nem maradt meg hosszútávon egy sem. Nem is nagyon emlékszem már rá, pedig 3-4 órája hallgattam meg. Nagyon lassan telt el a 67 perc.

Semmi személyes, meg nem mondom én azt, hogy szar ez. Nem nekem való, ennyi. Szóval ez most kb legyen:

3.5/10 jó szívűen.

Másikat is meg akartam még hallgatni, de kell a saját zeném most a nap többi részében. Majd a napokban jövök.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. április 22., hétfő 20:53

Ugye szopattok, hogy ebből ki akartok hagyni ? :lol:

Hol kell jelentkezni ? Mik a feltételek ?

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 22., hétfő 20:11

Na én is letöltöttem a két albumot, ma és holnap este szerintem meg tudom hallgatni őket, kíváncsi vagyok. B-)
És már az én két ajánlásom is megvan, igaz, az még odébb lesz. :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 22., hétfő 19:45

Danke schön :smile:

Hallgatom az első albumot, nem rossz :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 22., hétfő 17:19

na akkor áthozom ide is

nos hát számomra fontos szempont volt, hogy olyan albumokat és zenéket hozzak nektek, amit nem ismernek annyian, túl snassz lett volna bedobni egy Akkezdet albumot vagy bármelyik híresebb előadót. Próbálom a rap olyan oldalát is megmutatni, amit annyian nem ismernek. Tényleg azért hoztam ezeket, hogy megismerjetek, olyan előadókat, akivel amúgy kétlem, hogy találkoznátok.

Rengeteget gondolkoztam, hogy milyen különlegességgel tudok előrukkolni nektek...
első gondolatom az volt, hogy beajánlom azt az albumot, amit először hallgattam meg a rap műfajban és azóta is imádom ezt az egészet
De átfutottam a "lemezeimet" és rögtön, amikor megláttam, tudtam ,hogy ez lesz az... egy nem túl megszokott négyesről van szó, de én nagyon szeretem a stílusukat.

Ez az album a Dharmatic - Kísérlet című LP-je lett.

Ezt a kvartettet Ianaa, Smile of Hell, Filo, FMaN alkotja (aki ismeri az IFS-t azoknak ismerősek lehetnek, amúgy nem igazán.)
Szóval ez nem egy megszokott rap album lesz. Ianaa hangját személy szerint imádom, nagyon feldobja az egészet és Filo raprészei valami szenzációsak és ezt még kiegészíti Smile of Hell, illetve FMan
Erről az albumról a Balázsolás, a Szépia című számok a kedvenceim, de az egész albumra elmondható, hogy nagyon erős színvonalat képvisel, ha valakinek ez a stílus bejön.


Amit igazából először eldöntöttem, hogy lesz, az a Dreamerz - Végtelenélet című albuma.
Tkyd és San alkotja ezt a párost és én szeretném, ha ezt így jó páran megismernék, mert Tkyd-et nem kell bemutatni senkinek, aki mozog valamilyen szinten ebben a műfajban, San meg San, aki ismeri az örülhet neki, aki meg nem, az meg megfogja ismerni szerintem rendkívül jó párost alkotnak és ez egy elég minőségi album tőlük és 1-2 igen csak neves közreműködő is fellelhető az albumon jó hallgatást, remélem elnyeri páratok tetszését.


Mint írtam próbáltam nem túl ismert zenéket idehozni, (bár azért lehet a Dreamerzet már ismertétek páran) viszont annál minőségibbet, remélem sikerült eme tervem. Kellemes zenehallgatást kívánok mindenkinek

Tehát röviden és tömören:
Dharmatic - Kísérlet
&
Dreamerz - Végtelenélet

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 22., hétfő 17:12

Faust írta:Kísérleti jelleggel elindítjuk. :-)
Köszönjük! :salute:
Már fent van ferni ajánlása

Már le is töltöttem és a telóra is felkerült. B-)

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Zeneklub

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. április 22., hétfő 17:10

Áhh, perfecto, köszönjük. :-)

Akkor először ide is belinkelem az oldalt:
http://madridomzeneklub.blogspot.hu/

Már fent van ferni ajánlása, hallgassátok. B-)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Zeneklub

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 22., hétfő 17:08

Kísérleti jelleggel elindítjuk. :-)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég