FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 1., vasárnap 21:40

BLaZE írta:elvileg RM lesz. Ibarbo
alatta komment :lol: :lol: :lol:
Nem akarok hülyeséget mondani de sztem nem lesz RM. Nem változtatnak a poszton,max ha IF lesz belőle.
Mindegy, Doumbia-Ibarbo :mrgreen: :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 21:25

LaMartin írta:Most Ibarbo is atment a romaba? Es o lesz rm? Vagy doumbia?
Ibarbo.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. február 1., vasárnap 21:21

Most Ibarbo is atment a romaba? Es o lesz rm? Vagy doumbia?

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. február 1., vasárnap 21:18

elvileg RM lesz. Ibarbo
alatta komment :lol: :lol: :lol:
halálomig madridista leszek

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 21:07

Még a végén vehetem vissza Pogbát. Most adtam el 30k haszonnal :D

Egy római Doumbiával egész pofásan néz ki ez a csapat, bár Walkert sajnálnám nagyon a jobbosról: http://www.futhead.com/15/squads/20365118/

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. február 1., vasárnap 20:58

Cuadrado-----------------Gervinho
Ibarbo-Doumbia
:D kicsit sem OP tamadonegyes :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 1., vasárnap 20:58

Klubodban lehet 2, csak a keretedben nem.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 1., vasárnap 20:51

kiserik írta:egyszerre meglehet ugyanaz a játékos 2 különböző csapatból?
Igen
Anyaka írta:Akkor jól sejtem, hogy a mostani ára le fog menni?
Értékesebb lesz, mivel nem lehet többet nyitni belőle.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 20:43

ferni írta: Doumbia most igazolt a Romába, majd az ő kártyáját vedd meg, ha kijött :D
plusz Holebast, nincs olyan jó mint Armero, de Holebas is nagyon rendben van.
Előre látom a Gervinho, Doumbia, Cuadrado hármasokat :D
Egy kérdés: egyszerre meglehet ugyanaz a játékos 2 különböző csapatból?

ui.:Anyaka: Pogba ára lehet, hogy lejjebb fog menni. Valószínűleg kap téli upgradet, így az eredeti elvileg olcsóbb lehet majd. Doumbia meg amúgy sem egy drága játékos, szerintem nem lesz nagy árváltozás a mostani kártya árában. Majd az új lesz borsos.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 1., vasárnap 20:40

ferni írta: Doumbia most igazolt a Romába, majd az ő kártyáját vedd meg, ha kijött :D
Akkor jól sejtem, hogy a mostani ára le fog menni? Mivel kettő van, akkor az egyiket lehet el kellene adnom?

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 1., vasárnap 19:59

kiserik írta:
Anyaka írta:Seria A nálam most így áll:

http://www.futhead.com/15/squads/15931918/

Most gyűjtögetek, de lehet veszek bele egy Pogba-t. Van rá 35 ezrem, nem lesz valamikor árcsökkenés? :lol:
Meg Evra-n kellene valahogy javítanom. Rotálásnál mindig Nagatomo-t teszem oda, az sokkal komolyabb védőmunkát nyom le, és a támadásokban is jobb. De mégse védő, így nem lenne az igazi hosszútávon. Ötlet oda valakinek?
Ugye vannak a silverek jó drágán (Armero, Zuniga, Holebas), szokták Criscito-t hsználni még, bár ő Gervinhoval nem jönne ki túl jól, és amit még ajánlani tudok az Asamoah. Ő is szélső, mint Nagatomo, de elég erős, hogy jól teljesítsen védőként (és ha megvan a tisztelet az edző felé, akkor pont kijön a 100 chem, ha jól számoltam).
Doumbia most igazolt a Romába, majd az ő kártyáját vedd meg, ha kijött :D
plusz Holebast, nincs olyan jó mint Armero, de Holebas is nagyon rendben van.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 19:53

Anyaka írta:Seria A nálam most így áll:

http://www.futhead.com/15/squads/15931918/

Most gyűjtögetek, de lehet veszek bele egy Pogba-t. Van rá 35 ezrem, nem lesz valamikor árcsökkenés? :lol:
Meg Evra-n kellene valahogy javítanom. Rotálásnál mindig Nagatomo-t teszem oda, az sokkal komolyabb védőmunkát nyom le, és a támadásokban is jobb. De mégse védő, így nem lenne az igazi hosszútávon. Ötlet oda valakinek?
Ugye vannak a silverek jó drágán (Armero, Zuniga, Holebas), szokták Criscito-t hsználni még, bár ő Gervinhoval nem jönne ki túl jól, és amit még ajánlani tudok az Asamoah. Ő is szélső, mint Nagatomo, de elég erős, hogy jól teljesítsen védőként (és ha megvan a tisztelet az edző felé, akkor pont kijön a 100 chem, ha jól számoltam).

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 1., vasárnap 15:23

Seria A nálam most így áll:

http://www.futhead.com/15/squads/15931918/

Most gyűjtögetek, de lehet veszek bele egy Pogba-t. Van rá 35 ezrem, nem lesz valamikor árcsökkenés? :lol:
Meg Evra-n kellene valahogy javítanom. Rotálásnál mindig Nagatomo-t teszem oda, az sokkal komolyabb védőmunkát nyom le, és a támadásokban is jobb. De mégse védő, így nem lenne az igazi hosszútávon. Ötlet oda valakinek?

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. február 1., vasárnap 14:56

Marci77 írta:SeriaAs csapat lehetne jo ehhez a felallashoz,csak ott szerintem dragabbak lennenek a legjobb kpk. (De majd megnezem)
Én teljes mértékben meg vagyok elégedve a középpályásaimmal. :)
Persze ha neked Pogba meg Vidal kell, akkor azért mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Viszont nekem sikerült ezekkel a srácokkal is valahogy elvergődnöm Div 1-be. :roll:
Mondjuk az megint más kérdés, hogy ott mire megyek majd, még nem ugrottam neki. :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 1., vasárnap 11:16

Koszonom az otleteket,jelenleg 5k-m van erositeni igy Ramireseket nem tudok venni es egyeb dragakat :D Diabyt meg Dembelet kiprobalom,meg a CSKAs duot is.
Anyaka,Lacazette megvan,csak Cavanit most probaltam ki,azert o volt a kezdomben.
Schurrle eddig nekem nem jon be,nemigazan tudok vele mit kezdeni.
PLes kpn remenykedtem hogy jo lesz,mert nekem a francia kp a masik csapatban bejott ugy,es gondoltam jo lehet igy,de elso korben Ramseyt cserelem.
SeriaAs csapat lehetne jo ehhez a felallashoz,csak ott szerintem dragabbak lennenek a legjobb kpk. (De majd megnezem)

Boateng amugy nekem 14ben a kedvenc vedom volt,de iden meg nem volt nemet csapatom,meg draga is :(
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 1., vasárnap 11:11

Marci77 írta: http://www.futhead.com/15/squads/20226502/
Itt olcsóbban nem tudom hol/kivel erősíthetnék még.
Én Cavanit visszahoznám a középpályára Cabaye helyett, csatárnak pedig mehetne Lacazette.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 10:19

Anyaka írta: Egyébként gyors játékosnak a két szélen elől van a legkevesebb értelme, ahogy észrevettem, mert nincs területük felgyorsulni. Egy széthúzott kp. szélén sokkal nagyobb tempót érnek el, és több területre tudnak bemozogni, akár a kapus is indíthatja őket sokszor.
(bocsi a dupláért)
ui.: ez mennyire nem biztos, hogy így van. 4321-ben van lehetőséged, hogy szélsőből csatárt csinálj (Ronaldo, Neymar, Reus, Bale (az egyik legjobbként emlegetik) ) illetve, hogy 3 csatárral egyszerre tudj támadni. Nincs annál szebb látvány, mikor középen kilép a védők közül a villámgyors szélsőd, és nincs ki utolérje :D

Egyébként minden stílus és habitus kérdése.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 9:46

Marci77 írta:Jelenlegi két csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/16410688/
Itt Bale,Ramsey és Sterling kölcsönjátékos,jobboson még gondolkodom hogy ki legyen a végleges,előre van Falcaom (tradelhetetlen),Ramsey helyett meg olcsóbban talán csak Fernandinho lehet majd,meg a védelem közepe,baloldala.

http://www.futhead.com/15/squads/20226502/
Itt olcsóbban nem tudom hol/kivel erősíthetnék még.

És ennek a két csapatnak jó előnye,hogy hibridet is csinálhatok a kettőből :)

Van ötletetek még erősítésre?
Itt egy jó leírás a 4321-hez: http://forum.ea.com/uk/posts/list/2950909.page

Én most ezzel a felállással játszom: http://www.futhead.com/15/squads/20252232/ . Az alap játékosok Boateng (valami brutál a faszi), Walker, Doumbia. Köréjük épült a csapat. A két kerékkötő Schürrle (nem tudok vele játszani) meg Özil (őt lehet kiváltom Gündogánnal). Ha ég a ház, akkor jön Sterling Schürrle helyett. Na ő is kegyetlen :)
Most azon elmélkedem, hogy beruházom egy Reus-ra, de sajna még nem találtam meg az optimális beépítését.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 1., vasárnap 8:28

Marci77 írta:Jelenlegi két csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/16410688/
Itt Bale,Ramsey és Sterling kölcsönjátékos,jobboson még gondolkodom hogy ki legyen a végleges,előre van Falcaom (tradelhetetlen),Ramsey helyett meg olcsóbban talán csak Fernandinho lehet majd,meg a védelem közepe,baloldala.

Van ötletetek még erősítésre?
Csatár Doumbia, JT Tosic
csak próbáld ki őket, nálam nagyon jók, Tosic is ballábas, mint Bale és elég jól is lő és elég gyors is, 4skills, jó workratek, nagyon egyben van.
Doumbiát meg sztem senkinek nem kell bemutatni :D
meg ezt a Cesc, Ramsey duót cseréld le, túl lassúak.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 1., vasárnap 2:32

Lacazette megvan? Engem állandóan vele sz..tnak. De hagyján, hogy online-ban, még a gép is. :lol:
Úgyhogy rossz nem lehet.

Az angolba meg még lehet pénzt ölni bőven, bár szerintem ez se rossz, csak a középpálya tűnik furcsának, az nem baj, hogy lassú, de igazán nem is erősek, könnyen átjátszhatónak tűnik. Mondjuk egy Sturridge, Willian, Ramires (ő abszolút mindenes) nekem így szimpatikusabb lenne, bár ha eladhatatlan a Falcao, akkor előbbi felesleges, max a legvégén, ha sok a pénzed.
Esetleg formációt váltasz, és négy kp-val. Egyik RW/LW-det meg átvariálod RM/LM-re, középre meg mehet egy CDM, és talán CEM is nőni fog.

Egyébként gyors játékosnak a két szélen elől van a legkevesebb értelme, ahogy észrevettem, mert nincs területük felgyorsulni. Egy széthúzott kp. szélén sokkal nagyobb tempót érnek el, és több területre tudnak bemozogni, akár a kapus is indíthatja őket sokszor.
Amúgy, ha jól látom passzolgatni szeretsz, ha ezek az állandó játékosaid, akkor az abszolút legjobb igazolás neked egy jól passzoló, viszonylag gyors, és erős vkp lennne ide új felállással, hogy járatni lehessen a labdát.

Legalábbis szerintem így előnyösebb online ellenfelek ellen, ahogy a rövid pályafutásom alatt eddig kitapasztaltam (91-5-25 mérlegem azóta mozog pozitív irányba, amióta hasonlóan építkezem fel). Meg kell próbálni aztán elválik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég