Gareth Bale - 18

Archívum

Neked Real Madrid legendának számít?

A szavazás 2022. június 4., szombat 9:45-kor befejeződött.

Igen
41
36%
Nem
74
64%
 
Szavazatok száma: 115

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. február 4., szerda 23:21

tucsoki írta:
wxyz írta:Érthetetlen az ember, mintha egy másik játékos játszana a mostani szezonban Bale néven
Tudom is ki az: link
Régi szép idők! :-(

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 4., szerda 23:19

Megint eljátszotta azt amit a meccs előtt írtam.
Volt 2-3 gyönyörű mélység labdája Arbeloanak,Khedirának,Benzemának,kezdett összehozni egy jó meccset,majd jött a ziccer és kihagyta.
Onnan megint csak nem kell passzolni,az ötösön volt,csak be kell rúgni,de az Ő helyzetében ezt le kellett volna,mivel sok ilyen van már a számláján.
Szóval próbált kijönni a szarból,aztán visszarugdosta saját magát.
Amíg nem érti meg hogy kevesebbet vállaljon,egyszerűen játsszon,és próbálja a könnyebbet választani,addig ez lesz,mindig bizonyítania kell azt hogy igen,jó formában vagyok,így meg huzamosabb ideig nem lehet játszani,túl nagy a teher minden labdaérintésen..
Csak ha kicsit okosabb,akkor az utóbbi 2 fordulóba lőhetett volna 2-3 gólt,meg adhatott volna 2 gólpasszt.
Ebből lett 1 gólpassz..
A védekezésével semmi baj nem volt,visszajárt,melózott.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 4., szerda 23:18

Baletől meg kell szabadulni a nyáron,80 millió eurót kapunk érte összeteszem a két kezem, abból a pénzből meg a Reus+Pogba pakkot el kell hozni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 4., szerda 23:08

wxyz írta:Érthetetlen az ember, mintha egy másik játékos játszana a mostani szezonban Bale néven
Tudom is ki az: link

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. február 4., szerda 23:07

Érthetetlen az ember, mintha egy másik játékos játszana a mostani szezonban Bale néven

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 4., szerda 23:02

Annyit szidjuk, hogy mostmar biztosan eldonti az Atleti elleni meccset :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 4., szerda 23:00

A védekezése valóban korrekt volt, azzal nem volt gond. A többit meg hagyjuk...

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. február 4., szerda 22:58

Nagyon kiváncsi vagyok meddig tart a türelem vele szemben. BOTRÁNY az ember. Nulla. Se nem passzol, se nem védekezik, nincs jobb lába. Bár elvinné valaki...
-Én sem értem mi van ezzel az emberrel,de most már valóban elég hosszú ideje gyenge...
Lehet,ha padozni néhány meccsen,észhez térne...

Csakhogy most tele vagyunk sérüléssel,így tuti kezdő egy darabig még...
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: volt » 2015. február 4., szerda 22:55

k!ll3rcsöcs írta:Nagyon kiváncsi vagyok meddig tart a türelem vele szemben. BOTRÁNY az ember. Nulla. Se nem passzol, se nem védekezik, nincs jobb lába. Bár elvinné valaki...
Védekezéssel ma nem volt gond szerintem, de akkor is botrányos.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2015. február 4., szerda 22:53

Nagyon kiváncsi vagyok meddig tart a türelem vele szemben. BOTRÁNY az ember. Nulla. Se nem passzol, se nem védekezik, nincs jobb lába. Bár elvinné valaki...

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 4., szerda 21:59

Toti írta:én már azon is gondolkodom, h isten bünteti ezért a borzalmas hajért, meg hajráfért,méghozzá az ilyen szarul megoldott szitukkal. :lol:
Kopaszodik, azért van ilyen haja, hogy azt eltakarja.
Ezért is megy majd a MUba 100milláért, plusz Rooney orvosának a telefonszámáért... :D

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 4., szerda 21:56

én már azon is gondolkodom, h isten bünteti ezért a borzalmas hajért, meg hajráfért,méghozzá az ilyen szarul megoldott szitukkal. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 4., szerda 21:55

Valaki szóljon már neki, hogy passzolni is lehet azona rohadt zöld téglalapon.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 1., vasárnap 15:47

Én sem sírnék, hanem rohadtul örülnék. :roll: Bale-ben több van ennél nem is kérdés, de szerintem még csúcsformáéban sem érne nekünk annyit, mint amennyit pengetne érte az MU.
egyetértek. nyilván nem játszik csúcsformában, de ha abban is lenne se illene bele ebbe a realba. az, hogy üres kapura kihagyja, majd ziccert hibázik... nagyon nagy közellenség lesz itt madridban, tegnap is eléggé fújolták már.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 1., vasárnap 14:13

Hát akkor eléggé szarul olvastad ki a mondanivalóim lényegét.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 1., vasárnap 10:45

Sajnos az az érzésem, hogy ez a tag ennyi. Túl lett copkodva (ahogy azt mondani szokták), de nagyon. Bele tud rúgni egy nagyot a labdába (ami valljuk be, a nagy számok törvénye értelmében, ha elég sűrűn csinálja akkor néha be is megy (Tottenhamos évek) ) illetve a labda után tud rohanni elég gyorsan. Valaki azt mondta itt, hogy az ilyen játékosoké lesz a jövő (ami lehet még igaz is), de a ma még nagyon nem az övék. Nézzünk csak meg kis összevetést pl Iscoval (tudom, nem egy poszt, de érdekes): Bale sebessége kb kétszerese Iscoénak, így mindenki őt könyveli el gyors labdarúgónak, de mi is az igazság. Bale sebessége egy dimenziós, nem tud irányt váltani, fordulni, ritmust váltani, csak rohanni, míg a lassúcska Isco (ugye ezt is emlegették, hogy a tengerimalac lábai alkalmatlanok) tempója 3 (de lehet hogy 4 :D ) dimenziós, bármerre tud fordulni és indulni ugyanazzal a tempóval. Ez a gyakorlatban mit is jelent. A védők is gyorsulnak, így az egyenes versenyfutás már nem kifizetődő, mert előnyösebb helyzetben vannak, míg ha meg kell fordulnia a védőnek, akkor már óriási hátrányban lesz. Ezért látjuk azt, hogy míg Bale lefut egy védőt, addig egy másik keresztezi, vagy kiszorítja, míg Isco szlalomozik a védők között, és rövid távon sokkal nagyobb előnyre tesz szert a megvert védővel szemben.

ui.: ezért megtévesztő CR7, aki robusztus, erős, egy dimenzióban gyorsan fut a labdával (mint Bale), de a ritmusváltásai és a cselei miatt fordulékony (mint Isco) is egyben (legalábbis ha van kedve :lol: ).

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 1., vasárnap 10:14

sonic írta:Meg annyit ehhez, hogy a MU nyaron szinte biztosan ra fog menni egy minosegi kozepso vedore. Emellett akarnak egy brutal kozeppalyast is ha jol hallottam, es akkor meg emelle 100-150 Bale-re. Az szep munka lenne, siman 200 felett zarnanak. :-) Es akkor meg a szokasos toltelek igazolasokat nem is szamoltuk.
Elköltöttek tavaly is 150 millió font körül, állítólag most télre is kapott volna van Gaal 75 milliót, úgyhogy simán benne van, hogy majd a nyáron 200 millió font körül költekezhet. Abból meg ki kell nekik jöjjön simán Hummels, Vidal/Pogba és Bale is.
Bale 100 millió, Vidal/Pogba 60, Hummels 30 és még marad is valamennyi, plusz eladni is fognak gondolom.

Ez itt off, de durva azért, hogy állítólag ők is kifizetnék a 75 millió eurót Pogba-ért, mikor pár éve (2?) ingyen engedték el a Juve-hoz. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. február 1., vasárnap 8:43

Az azért már túlzás, hogy olyan meccsen, olyan csapat ellen is szánalmas teljesítményt nyúlt, amikor rajta kívül szinte mindenki villogni tudott. Mikor akar valamit felmutatni ?
A kapus mellett sem tudja elhúzni a labdát, mint tegnap a 100 százalékos ziccernél. Megindul toronyiránt, amikor közel ér, belebikáz egyet a labdába, de csak ha a bal lábán van. Vagy bejön, vagy nem. Az ilyen kapussal szembeni egy az egyeket szerintem a támadó szekcióból bármelyik játékosunk megoldja nagy eséllyel, bár ez alap, még Getefe szinten is.
Elhiszem, hogy megvannak az adottságai, ő is jó valamiben, de nem ő kell nekünk. A MUban biztosan ő lesz az isten, vagy bánom én, hogy hol, csak ne itt. Már túlzás a sok szerencsétlenkedése.
Nem tudom, mi az a plusz, ami indokolja, hogy minden meccset végig kell játszania. A Cordobával most ne jöjjünk, mert nyolcvan percig egy jó megmozdulása sem volt, és ez nem túlzás. Egy villanása ért pontokat, viszont döntött már el itt meccseket Jesé, Varane, Ramos, sőt, horribile dictu, még a korszakos zseni, érinthetetlen Khedira is, úgyhogy nem esek hasra tőle.
Amit tegnap előadott, azt még a formán kívüli Jesé is simán lehozta volna, de Carlo meg a rotáció két külön fogalom, a cseretaktikáról (meccstől, szituációtól függetlenül a 70. percben kezdjük el a változtatásokat) meg megvan a véleményem.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 1., vasárnap 7:30

sander írta:
sonic írta:En sem nagyon hiszem el egyebkent ezeket a 100 meg 150 milliorol szolo hireket a MU iranyabol. Nem tunik realisnak hogy valaki ennyiert vegyen tolunk jatekost... Mondjuk ennyiert nem kerdes hogy elengednem, meg ha feljavul tavaszra akkor is.

Amugy is, a MU milyen poszton jatszatna Bale-t? Azt hittem a csoda 3-5-2t jatszak, abban a rendszerben o hova kerulne? :mrgreen: Robben mit jatszott Hollandiaval? Csatart? :hmmm:
Szerintem meg elképzelhető hogy leigazolja ennyi pénzért. Amugy már akkor voltak pletykák a MU-ról amikor mi is le akartuk igazolni és állítolag már akkor többet ajánlottak érte /lehet hogy ezért is lett már akkor feltornázva ennyire az ára/, most a MU most kötött új szerződéseket. A napokban olvastam hogy éves szinten 75 millió eurót fog fizetni nekik az Adidas plusz a Chevrolet is bőven tejel nekik meg ugye vannak egyéb más bevételeik is. Annak tudatában pedig hogy mostanába milyen gyengék voltak és DM-ért is kemény pénzt fizettek szerintem totál elképzelhető hogy kifizetnek ennyit. Az árából meg simán jöhetne egy Pogba később meg akár Verratti is de akár mindkettő egyszerre. :D
Hat ha kifizetnek erte 150-et akkor bolondok. De hiszem ha latom. Remelem latom, az evszazad uzlete lenne.

Abbol a penzbol fedezve lenne a teljes nyari koltekezesunk, vagy meg maradna is. :) Nyilvan potolni kellene ebben az esetben Bale-t vagy Reus-al vagy valami hasonloval aki szelsot es csatart is tud jatszani. es kell egy kozeppalyas is. Ha mar felhoztad a ket nevet en verrattit preferalnam amugy, de ezzel meg varni kell nyarig hogy peldaul Lucas Silva kiaz/miaz/micsinal, meg hogy Illarraval mi tortenik. Mindenkepp kell egy minosegi ember, csak ezek fuggvenyeben lehet majd donteni a szemelyet illetoen... Es ugye akar 100 milliobol is siman ki kellene tudni hozni ezt a ket igazolast, de 150bol meg...

Meg annyit ehhez, hogy a MU nyaron szinte biztosan ra fog menni egy minosegi kozepso vedore. Emellett akarnak egy brutal kozeppalyast is ha jol hallottam, es akkor meg emelle 100-150 Bale-re. Az szep munka lenne, siman 200 felett zarnanak. :-) Es akkor meg a szokasos toltelek igazolasokat nem is szamoltuk.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Gareth Bale - 11

HozzászólásSzerző: sander » 2015. február 1., vasárnap 7:00

sonic írta:En sem nagyon hiszem el egyebkent ezeket a 100 meg 150 milliorol szolo hireket a MU iranyabol. Nem tunik realisnak hogy valaki ennyiert vegyen tolunk jatekost... Mondjuk ennyiert nem kerdes hogy elengednem, meg ha feljavul tavaszra akkor is.

Amugy is, a MU milyen poszton jatszatna Bale-t? Azt hittem a csoda 3-5-2t jatszak, abban a rendszerben o hova kerulne? :mrgreen: Robben mit jatszott Hollandiaval? Csatart? :hmmm:
Szerintem meg elképzelhető hogy leigazolja ennyi pénzért. Amugy már akkor voltak pletykák a MU-ról amikor mi is le akartuk igazolni és állítolag már akkor többet ajánlottak érte /lehet hogy ezért is lett már akkor feltornázva ennyire az ára/, most a MU most kötött új szerződéseket. A napokban olvastam hogy éves szinten 75 millió eurót fog fizetni nekik az Adidas plusz a Chevrolet is bőven tejel nekik meg ugye vannak egyéb más bevételeik is. Annak tudatában pedig hogy mostanába milyen gyengék voltak és DM-ért is kemény pénzt fizettek szerintem totál elképzelhető hogy kifizetnek ennyit. Az árából meg simán jöhetne egy Pogba később meg akár Verratti is de akár mindkettő egyszerre. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 70 regisztrált és 0 vendég