Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. április 19., vasárnap 13:20

a, , 11:49
Valaki velemeny a metro 2033-rol? Most xbox live-on 1900ft, szerintem ennyit megér, de azért kivancsi lennék, más mit mond. A last light is megvan, de azt még nem játszottam ki, most meg már inkább előtte kitolnám a 2033-at.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 7., kedd 23:58

LaMartin írta:Most elkezdtem a mafia 2-t xbox 360-on. Hatalmas jatek, nagyon adom. Régen, kb 7-8 éves koromban játszottam a Godfather-rel ps2-n, bár már nem nagyon emlékszem, dr hasonló jàték lehet. Tudtok mondani hasonló játékokat? Ha nagyon nincs más maffiózó játék, akkor valami ilyesmi játékokat írhatnátok:) köszönöm
Mafia 1 :D
Egyébként az összes GTA és a Sleeping dogs.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. április 7., kedd 22:16

Most elkezdtem a mafia 2-t xbox 360-on. Hatalmas jatek, nagyon adom. Régen, kb 7-8 éves koromban játszottam a Godfather-rel ps2-n, bár már nem nagyon emlékszem, dr hasonló jàték lehet. Tudtok mondani hasonló játékokat? Ha nagyon nincs más maffiózó játék, akkor valami ilyesmi játékokat írhatnátok:) köszönöm

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. április 6., hétfő 22:08

Mindegy, ahol garancia van rá. Hűtést is érdemes rendbe tenni, géptől függően. Itt az is van.

http://elitkonzol.hu/xbox-360-rgh-modositas/

Avatar
'Az
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2014. január 25., szombat 15:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 'Az » 2015. április 6., hétfő 21:31

Valaki tud megbízható konzolboltot Budapesten, ahova nyugodt szívvel felküldhetem az xboxomat RGH-ztatni?

"Winners focus on winning, losers focus on winners. - Conor McGregor

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 31., kedd 19:54

Xbox-on ingyenesen letölthető a Fast & Furious 7 játék, Forza Horizon 2 kiegészítője. Nem nagy cucc, de ingyé' megteszi :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 22., vasárnap 21:28

Be is sült rendesen, pedig jónak nézett ki
Várható volt . Pedig azt terveztem hogy ezzel veszek PS 4 bundlet , de így akkor várok .
Persze jön ki idén néhány fasza játék, de szerintem érdemes még várni, főleg ha az előző konzol exkluzív címek kimaradtak valakinek. Bőven ráér váltani nextgenre, ha azokat bepótolta.
De megjelennek olyan nagy címek is mint az Arkham Knight vagy a The Witchet 3 ami nem jelenik meg lastgenre .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: volt » 2015. február 22., vasárnap 20:53

P. Krisz írta:Xbox fronton a Tomb Raider vagy a Quantum Break / Sam Lake rohadt nagy zseni /.
Ha jól tudom a Tomb Raider jön PS4re is majd, de nagyon sajnálom ,h a Quantum Break Box exkluzív. :-(
P. Krisz írta:A héten jelent meg az Order
Be is sült rendesen, pedig jónak nézett ki. Használtan, olcsón beszerzős játék.

Egyébként én sem ajánlom márt a PS3/360-at. Inkább ruháznék most márt be az új generációra.(az általad említett Fifa is jobb az új generáción és nem csak grafikailag)

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. február 22., vasárnap 20:45

P. Krisz írta:Az túlzás hogy csak jövőre jönnek ki azok a játékok amiért érdemes konzolt venni .
A héten jelent meg az Order , márciusban a Bloodborne , év végen az Uncharted 4 és valószínűleg az FF XV is . Az olyan indie címek is mint a Witness vagy az Everybody's Gone to the Rapture .
Xbox fronton a Tomb Raider vagy a Quantum Break / Sam Lake rohadt nagy zseni /.
Szvsz az Uncharted 4 nem fog megjelenni idén, de majd meglátjuk :)
A Bloodbornet elfelejtettem, igazad van az nagyon jól néz ki, valamint az Everybody's GtR is érdekesnek ígérkezik.

Persze jön ki idén néhány fasza játék, de szerintem érdemes még várni, főleg ha az előző konzol exkluzív címek kimaradtak valakinek. Bőven ráér váltani nextgenre, ha azokat bepótolta. :)

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. február 22., vasárnap 15:21

dodi írta:Tudtok ps3-ra mondani olyan játékot, amit offline lehet multiban tolni? Régebbi is érdekel, akár co-op, akár 1v1 is jöhet, osztott képernyősben is.

És persze fasza kis játék legyen. :D
Call of Duty Black Ops 2 local multiplayerét küldjük szét éppen a srácokkal, eszméletlen élvezetes. Berakhattok botokat is, aztán hadd szóljon :D

-------------------------

Lenne egy karcmentes, alig használt, dobozában átvehető kinectem xbox360-ra. Ha érdekel valakit, írjon PÜ-t :)

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 22., vasárnap 15:19

Az túlzás hogy csak jövőre jönnek ki azok a játékok amiért érdemes konzolt venni .
A héten jelent meg az Order , márciusban a Bloodborne , év végen az Uncharted 4 és valószínűleg az FF XV is . Az olyan indie címek is mint a Witness vagy az Everybody's Gone to the Rapture .
Xbox fronton a Tomb Raider vagy a Quantum Break / Sam Lake rohadt nagy zseni /.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. február 22., vasárnap 14:56

A régi konzolokat már talán csak az exkluzívok miatt érdemes venni. :)
Azt viszont neked kell eldönteni, hogy melyik játékkínálata jön be inkább.

Xbox: Gears of War, Forza, Halo, Alan Wake, Fable
PS: God of War, Uncharted, Heavy Rain, The Last of Us, Infamous, Gran Turismo

Valamint a Red Dead Redemption is konzol exkluzív.
Én személy szerint a PS3-at ajánlom, használtan elég jó pénzért hozzá lehet jutni és hatalmas a játékkínálata.
Az új generációra alig jött még ki értelmes játék, majd 2016 körül jönnek azok a játékok, amik miatt érdemes lenne inkább azt venned.
Szerintem nyugodtan ruházz be egy használt Xboxra/PSre aztán 1,5 év múlva túladsz rajta minimális veszteséggel.

Ha pedig csak a Fifa miatt vennél konzolt akkor akár már most is beszerezhetsz egy nextgen gépet.

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 22., vasárnap 14:20

Én tuti nem vennék előző generációs konzolt már, lassan 10 éves technológia. FIFA-ból is csak a butított verzió jött ki rá idén is...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 22., vasárnap 14:09

Chancee9 írta:sziasztok! a véleményeteket szeretném kikérni: úgy döntöttem, hogy szeretnék egy konzolt venni, viszont abszolút nem vagyok képben. az rendben van, hogy most jött ki az új generáció, nem is feltétlenül szeretnék PS4-et vagy One-t. az előző generációs konzolok meddig lesznek még a piacon, meddig várhatók játékok hozzájuk, illetve meddig hozzák azt a "szebb" grafikát? nem játszom sok játékkal, FIFA csak az állandó és mellé még néha kipróbáltam egy-két játékot. használt gépek is szóba jöhetnek, ott mire kell figyelni? XBOX-nál illetve PS-nél melyik verziót érdemes megvenni? ha esetleg fifások is olvassák akkor van valamilyen módszer arra, hogy a PC-s profilomról mondjuk a FUT coinokat át tudjam vinni a konzolos verzióra? köszönöm :)
ha a régi konzolokban gondolkodsz mindegy melyiket veszed, mindkettőnek hatalmasan bőséges játéktára van, ami évekre elegendő.

meddig lesznek még? ameddig támogatják őket a játékgyártók. értelmi szerepe még (szerintem) kb 1 évig lesz nekik. az után már nem fognak új játékok érkezni, leszámítva a FIFA-kat meg néhány nagyon visszabutított AAA játékot. de igazából, ha úgy gondolkodsz, hogy új játékokat is szeretnél játszani, akkor már nem éri meg régi konzolt venni.

a szebb grafika alatt nem tudom mit értesz. a konzolok mindig is el voltak maradva a PC-vel szemben, a legújabb konzolok már most is a pc árnyékában vannak.

használt konzol esetén próbálj újabb kiadású régi konzolt venni (mindkettőnek rengeteg kiadása volt, nézz utána, fejből én se tudom), ahogy ment az idő a gyártók úgy jöttek rá finomságokra, amivel biztosabbá és időtállóbba tehetik a gépeket.

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. február 22., vasárnap 12:09

sziasztok! a véleményeteket szeretném kikérni: úgy döntöttem, hogy szeretnék egy konzolt venni, viszont abszolút nem vagyok képben. az rendben van, hogy most jött ki az új generáció, nem is feltétlenül szeretnék PS4-et vagy One-t. az előző generációs konzolok meddig lesznek még a piacon, meddig várhatók játékok hozzájuk, illetve meddig hozzák azt a "szebb" grafikát? nem játszom sok játékkal, FIFA csak az állandó és mellé még néha kipróbáltam egy-két játékot. használt gépek is szóba jöhetnek, ott mire kell figyelni? XBOX-nál illetve PS-nél melyik verziót érdemes megvenni? ha esetleg fifások is olvassák akkor van valamilyen módszer arra, hogy a PC-s profilomról mondjuk a FUT coinokat át tudjam vinni a konzolos verzióra? köszönöm :)

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. február 2., hétfő 10:50

ferni írta:LittleBigPlanet
ránézek este, köszi.
tick. tick. tick.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 1., vasárnap 15:17

dodi írta:Tudtok ps3-ra mondani olyan játékot, amit offline lehet multiban tolni? Régebbi is érdekel, akár co-op, akár 1v1 is jöhet, osztott képernyősben is.

És persze fasza kis játék legyen. :D
LittleBigPlanet összes része.
Azt pl rohadt élvezetes együtt játszani. :)

Avatar
dodi
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 22:39

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dodi » 2015. február 1., vasárnap 10:45

Tudtok ps3-ra mondani olyan játékot, amit offline lehet multiban tolni? Régebbi is érdekel, akár co-op, akár 1v1 is jöhet, osztott képernyősben is.

És persze fasza kis játék legyen. :D
tick. tick. tick.

danzel14
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:55
Kedvenc játékosaid: Kaká, Ronaldo, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: danzel14 » 2015. január 23., péntek 15:39

Szerintetek milyen accounton érdemes vásárolni Xbox Store-ba? Abból nem lesz gáz, hogy van 4 profilom, ebből egyiket átállítom mondjuk USA-ra?

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. január 12., hétfő 19:03

Egyébként Fifa megvan ps4-re neked ugye? Nem akarsz majd játszani egy meccset? De más is felvehet, ha lenne itt még valaki.

HUN_Cronos néven megtalálsz psn-en, ha van kedved.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég