Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 7., szombat 17:52

Van min edzeni meg dolgozni, most nem unatkozhat a csapat tavasszal. Hajrá.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 7., szombat 17:51

Szegény Gyeri meg a sok újatletrikós gyerek még értékel a stadionban. :lol:

László Csaba meg a Bíbícít nézte. :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anyaka 2015. február 7., szombat 17:52-kor.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 17:51

Csabi írta:én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.

Ezt mondogattuk a Milan-Valencia mérkőzések után is.
Sajnos vannak tények, amiken lehetetlen változtatni... állhatna az edzői stáb szvsz egyszerre Mou-Carlo-Klopp (tudom, h nonszensz) hármasból akkor sem lennénk szerintem sokkal előrébb.

Carlo nyakába egyes egyedül a rotálás teljes hiánya írható. Semmi más.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2015. február 7., szombat 17:51-kor.
ZIDANE

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 17:51

volt írta:Kíváncsi vagyok Carlo mit fog mondani
minden tőlünk telhetőt megtettünk
nincs krízis
a csapat jól dolgozik
a játékosok nem fáradtak, nincs szükség a rotálásra
Bale jól teljesített
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. február 7., szombat 17:50

Csabi írta:én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.
ha az eddigi szar játék nem volt elég akkor tényleg ez az utolsó remény...ha minden ugyan így megy tovább akkor Carlo nyugodtan csomagolhat, mert Perez kivágja minden gondolkodás nélkül...kezdődhet majd minden újra és újra...szóval bízzunk benne, hogy igazad lesz

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 7., szombat 17:50

Én mondtam, hogy lesz még aki előbb-utóbb visszasírja Mourinho-t... :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 7., szombat 17:48

én úgy érzem ez a kibaszott nagy pofon most pontosan jókor jön, és innen még lehet majd kezdeni valamit, meg felébredni. szar, de lehet jót fog tenni.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 17:47

nemrég a Bayern is 4et kapott, egy még rosszabb csapattól, ugyh calma, még mindig mi vagyunk a legjobbak!!!



:lol: :lol: :lol: :lol: :kivagyhe: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 7., szombat 17:44

Elkúrtuk. Nem kicsit, nagyon! Ilyen böszmeséget az elmúlt másfél-két évben nem követtünk el. Nincs mit elemezni egy ilyen mecssen, nem a vereség esik szarul, ki lehet kapni tőlük, mert bizony ez egy jó csapat, mégha patkányok is alkotják.

Viszont a mi hozzáállásunk egy városi derbihez kétségbe ejtő. Néhány flegma pofavágás, legyintgetés meg gondolom 1-2 sablon és minen megy tovább a maga medrében. Ancelotti is elkezdheti vakarni a fejét, mert ebben az évben még összesen 90 perc jó játékot nem nyújtottunk. Millió euoroknál meg gondolom azért elvárás valamiféle arc megtartása, nekünk ez nincs meg. Van 1 (4) pont előnyünk két jó formában lévő csapat ellen. Van kulcssérültünk 3, meg néhány kegyetlen szar formában lévő játékosunk, meg egy olyan keretünk amiből 3 emberben nem bízik az edző. (az egyik cirka 32 millióért)

Egyszóval minden rendben, sose legyen rosszabb. :vivo:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. február 7., szombat 17:32

Felesleges megvárni a végét...ez olyan szinten szar volt, hogy azt el sem lehet mondani.
NULLA fantázia. Semmi. A védelem ma az öltözőben maradt, de hogy lehet felróni egy Nachonak a mai teljesítményét? Ő egy csere játékos, soha nem lesz beton kezdő szint. Semmi önbizalma nem volt. A kp-n meg nincs igazán védekező ember, Kroos soha nem lesz tökéletes ebben. Khedira meg soha nem lesz még csak jó sem semmiben...dupla nulla az az ember, a pálya közelébe sem engedném többet.
Kroos, Isco...elég kreatív játékosok, a kp mégis halott volt. A játék amit játszani akarunk nem megy, ez a csapat nem tudja és ezt be kell látni. Az atleti ma nem ketrecharcot nyomott, szimplán lefociztak minket a pályáról, ezt meg nehéz lesz elviselni, kb gólhelyzet nélkül ilyen simán kikapni.
Túlzás lenne leírni, hogy semmi esély egy kupára sem. Viszont nem kicsit kellene változtatni a hozzáálláson és a taktikán is.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 7., szombat 13:18

Azt kell játszani, mint az első kupa meccsen, de nem szabad olyan hülyeséget csinálni hátul.
Ezt adom.Valamint többet kell vállalni távolról.No de majd Khedira :D
en mar csak abban bizok, h Illara egy utolso utani esellyel az elete meccset lehozza Kroos mellett.
Ezzel csak az a baj hogy szrintem Khedira kezd.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. február 7., szombat 1:52

CS0ki írta:
Mi lenne, ha buszoznánk egyet? És jönnének a kontráink , Bale lepasszolná ziccerben? Félek a csontzenétől, sérülés szag van a levegőben. Remélem, nem lesz halott szurkoló Madridban.
Az a baj, hogy az atletico ellen nehéz buszozni, mert ők a beívelésekben és pontrúgásokban a legjobbak. Ha magunkra húzzuk őket, több lesz a beívelés és a szöglet náluk. Kitámadni meg amúgy se fognak, amíg nincsenek rákényszerítve igazán, úgy meg a buszozás+kontra is kevésbé hatékony.
ebben egyetertek, mert azert azt is nezzuk, h ket fiatal kozephatved lesz nalunk, abbol az egyik eleg alacsony. nagy lenne ra az esely ha nagyon magunkra huznank oket.

en mar csak abban bizok, h Illara egy utolso utani esellyel az elete meccset lehozza Kroos mellett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 6., péntek 23:33

CS0ki írta:
Mi lenne, ha buszoznánk egyet? És jönnének a kontráink , Bale lepasszolná ziccerben? Félek a csontzenétől, sérülés szag van a levegőben. Remélem, nem lesz halott szurkoló Madridban.
Az a baj, hogy az atletico ellen nehéz buszozni, mert ők a beívelésekben és pontrúgásokban a legjobbak. Ha magunkra húzzuk őket, több lesz a beívelés és a szöglet náluk. Kitámadni meg amúgy se fognak, amíg nincsenek rákényszerítve igazán, úgy meg a buszozás+kontra is kevésbé hatékony.
Azt kell játszani, mint az első kupa meccsen, de nem szabad olyan hülyeséget csinálni hátul.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 6., péntek 23:14

Mi lenne, ha buszoznánk egyet? És jönnének a kontráink , Bale lepasszolná ziccerben? Félek a csontzenétől, sérülés szag van a levegőben. Remélem, nem lesz halott szurkoló Madridban.
Az a baj, hogy az atletico ellen nehéz buszozni, mert ők a beívelésekben és pontrúgásokban a legjobbak. Ha magunkra húzzuk őket, több lesz a beívelés és a szöglet náluk. Kitámadni meg amúgy se fognak, amíg nincsenek rákényszerítve igazán, úgy meg a buszozás+kontra is kevésbé hatékony.

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. február 6., péntek 19:25

Banán írta:
R.M.C.F írta:Meg kell változtatni a taktikánkat,mert túl sok olyan arc nem lesz aki kellene hozzá. Szükséges lesz egy másfajta felfogás.
én pont ebben látom a győzelem kulcsát, az utolsó 5-6 meccsen ugyanazzal próbálkoztunk és csak 1 éve a kupában tudtuk őket elkapni a gyors góloknak köszönhetően, más taktikával talán képesek lennénk meglepni őket
Mi lenne, ha buszoznánk egyet? És jönnének a kontráink , Bale lepasszolná ziccerben? Félek a csontzenétől, sérülés szag van a levegőben. Remélem, nem lesz halott szurkoló Madridban.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 5., csütörtök 20:58

R.M.C.F írta:Meg kell változtatni a taktikánkat,mert túl sok olyan arc nem lesz aki kellene hozzá. Szükséges lesz egy másfajta felfogás.
én pont ebben látom a győzelem kulcsát, az utolsó 5-6 meccsen ugyanazzal próbálkoztunk és csak 1 éve a kupában tudtuk őket elkapni a gyors góloknak köszönhetően, más taktikával talán képesek lennénk meglepni őket

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 5., csütörtök 20:55

petiamadridista írta:Én meg azt mondom, hogy szombaton úgy megszabjuk az Atleticot, hogy az élettől is elmegy a matracosok kedve.

Jó lenne,de több fő kulcsjátékosok,modric,pepe,ramos,marcelo nem lesznek,ez igy egy kivéreztetett csapat.

Meg kell változtatni a taktikánkat,mert túl sok olyan arc nem lesz aki kellene hozzá. Szükséges lesz egy másfajta felfogás.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 5., csütörtök 19:02

Érdekes meccs volt a tegnapi...szerintem nem játszottunk jól, mégis lezárhattuk volna a meccset a 60. percben, ha higgadtabbak vagyunk és akkor 3-0 ide...aztán az uccsó 10-15 percben szépen magunkra húztuk a Sevillát, aminek az lett a vége, hogy majdnem kiegyenlítettek...
A Sevilla nagyon aprított, Atletiset játszottak, a bíró meg nagyrészt partner volt ebben....valamint majdnem sikerült megint hátrányba kerülni már a meccs elején...nem tudom mi van velünk, de már minden csapat úgy kezd ellenünk, hogy nekünk rontanak már az elejétől fogva, mert szerintem látják, hogy a meccsek elején még dekoncentráltak vagyunk...

Na, mindegy a lényeg a 3 pont...az ilyen meccseken múlnak a bajnokságok...

Viszont a sok sérülésnek/eltiltásnak nem örülök...egy megtépázott csapattal utazni az egyik legnagyobb spanyol katlanba, nem egy életbiztosítás....én most meglehetősen pesszimista vagyok és emiatt vereséget is érzek (nagyon remélem, hogy nem lesz igazam)...mondjuk egy X az már talán korrekt lenne...

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 5., csütörtök 18:13

Én meg azt mondom, hogy szombaton úgy megszabjuk az Atleticot, hogy az élettől is elmegy a matracosok kedve.
Ki kell, hogy jöjjön végre a lépés nekünk is.
Még egyszer nem lehet olyan malacuk, mint a kupa párharcban, első perces gólok, meg a 100%-os helyzetkihasználásuk :vivo: . Végig domináltuk mind a két meccset, főleg a másodikon felbillent a pálya és ha csak a helyzeteink kis részét értékesítjük, már akkor gólokkal hoztuk volna a meccset.

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 5., csütörtök 18:07

Én meg azt mondom, hogy szombaton úgy megszabjuk az Atleticot, hogy az élettől is elmegy a matracosok kedve.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég