Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 9:28

boyhood semmi, fullátlag, csak az különleges benne, hogy évekig vették fel. de ilyen is volt már.
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 7., szombat 9:14

Bennem egyértelműen a Gone Girl hagyta a legmélyebb nyomot, meg az Interstellar csak az más tekintetben. Aztán a Nightcrawlerben JG faccopó karaktere és a húzásai is szorosan követi ezt a kettőt. Viszont a Whiplash és a Birdman is képesek lehetnek erre másnál...és itt jut eszembe, hogy a Boyhoodot még nem néztem meg, az lesz a következő.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 9:02

messideco írta:A hétvégére benyomom a Nightcrawler-Whiplas-Birdman triót :coffee: Lám mi sül ki belőle :)
én csak azért nem tenném a helyedben, mert összefolyik majd, nem tudod értékelni majd egyiket másikat.
a nigthcrawler sztem egy undorító film a maga nemében, de direkt lett ilyen a főszereplő, mindegyik film más stílus, felfogás, én nem keverném a helyedben.
nálam az elmúlt évben 2 film hagyott nyomot: az interstellar és a whiplash, a többi felejtős szó szerint.
Kép
Kép
Kép

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. február 7., szombat 8:39

A hétvégére benyomom a Nightcrawler-Whiplas-Birdman triót :coffee: Lám mi sül ki belőle :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 7., szombat 8:33

Én is az éjjel néztem, krva jó. Ez már nekem való film, Gyllenhaaltól a hideg kirázott, nagyon komolyat játszott. Bradley Cooper helyett lazán ott lenne a helye, de hát az amerikai zászló miatt úgy látszik automatice jelölést ér :smile:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 7., szombat 2:15

Nightcrawler egy jó nyolcas. Van némi hiányérzetem, de nagyon jó film, Gyllenhaal zseniális. A zene meg fos. :mrgreen:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. február 6., péntek 22:21

Birdman parádés film, nálam 9/10 minimum a hosszú vágások meg zsenialisak voltak.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 6., péntek 22:07

Szóval... azért a végére csak belejöttem. Birdman is egy jó 7.5 nálam, mint a Whiplash. Lassabban indul be, ellenben jóval eredetibb, ez mindenképpen értékelendő. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Meg a vége is fasza volt, ez a nyitottság illett oda. Szerintem amúgy csak be volt tépve a csaj.
Jöhet a Nightcrawler, aztán le is tudtam a lényeget 2014-ből. Asszem.
soadroli írta:a legjobb film! a legnagyobb 10/10!
Lett volna rá 10k-m, hogy idekommentelsz. :lol:

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. február 6., péntek 22:00

tubatibi írta:Gladiátor kezdődik a TV2-ön, hátha valaki nosztalgiázni akar. :)
a legjobb film! a legnagyobb 10/10! :salute:
Kép

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. február 6., péntek 21:21

Gladiátor kezdődik a TV2-ön, hátha valaki nosztalgiázni akar. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 6., péntek 20:26

Mondjuk én nem Keatonnak adnék, hanem Nortonnak. Sokkal erősebb a játéka. Na mindegy, majd befejezem aztán meglássuk az összkép alapján.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 6., péntek 20:19

Nem csodálkozom, és szerintem Oscar-t sem fog kapni, tipikus sok jelölésből semmi, mint a True Grit, vagy a tavalyi American Hustle. Félórára nem szokták odaadni. A maradék másfélben meg átlagos volt a film. Egy díj persze becsúszhat, de több, már extrém lenne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 6., péntek 19:48

Én a Birdmannel sem bírok egyelőre, zseniális a színészi felhozatal, de ezen kívül mást vélek felfedezni ami a képernyő előtt tartana.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 6., péntek 18:05

The Giver - fogalmam sincs, hogy minek nézek meg ilyen filmeket, gyerek film, nagyon szar. :D

Holtodiglan: elég brutális, de nem tetszik a végkimenetel. 7/10
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. február 6., péntek 6:21

Magyar film éjszakája volt Debrecenben, pár sorban értékelném a látottakat:

Szabadesés

Pálfi folytatta a Taxidermiát, undorító értelmetlen fos, értékelhetetlen basszus. Hihetetlen ez az ember. Csinál egy Taxidermiát, ami borzasztó, aztán előáll egy Final Cuttal, ami istentelenül zseniálisan király, aztán meg megint előhozakodik egy ilyen nézhetetlen okádékkal. Hihetetlen ember. :lol:

2 / 10

VAN valami furcsa és megmagyarázhatatlan

Keserédes humor, nagyon sok helyen magamra ismertem. Ritka jó film volt, biztos megnézem még, mihelyst elérhetővé válik.
Esetleg ha valaki látta már, és tudna válaszolni: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Az mit jelentett a filmben, hogy végig lábujj hegyen jár, vagyis felemelt sarkakkal, majd a legvégén leteszi a sarkát és úgy lépdel nagyokat előre? Nem tudom értelmezni.

9 / 10

Fehér Isten

Pár jelenet nagyon Sharknado feeling volt, jópárszor felröhögtem, de összességében tetszett. Jó volt hogy két szálon futott a történet, Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a kutyás részek marhára zseniálisak voltak és a vágások is királyul lettek megoldva. :mrgreen: Mikor Hagen kutya vezérletére megindul a kutyahadsereg, aztán vágás és a karmester int és zenélni kezd a zenekar....zseniálisak voltak az ehhez hasonló húzásaik. :lol: Viszont az "emberes" részt eléggé összecsapottnak éreztem. Szóval egyik pillanatban utálja a lány az apját, a következőben meg csak úgy hirtelen semmi ok nélkül elkezdik megszeretni egymást... ja, hihető, így működnek az emberi kapcsolatok. :lol: A kutyák emberibb kapcsolatokat ápoltak egymással, mint az emberek, ami most így belegondolva lehet direkt lett így csinálva.

8 / 10

Délibáb

Keleti vadnyugat, hortobágyi western, focista négerrel, rabszolgahajcsár románokkal.. mi kell még? Nem szeretem a westernt úgyhogy ezt sem tudtam teljesen élvezni, de az ötlet nagyon tetszett.

6,5 / 10

Utóélet

Jól indult, de a végével nem nagyon vagyok kibékülve. Úgy indult mintha mondani, tanítana akarna valamit, de ebből érzésem szerint sok mindent nem sikerült kihozni. Több volt benne, de azért egynek ez is elment.

5,5 / 10

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 5., csütörtök 21:58

whiplash

10/10.

év filmje nálam az interstellarral és a birdmannel együtt.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 5., csütörtök 11:27

Boky írta:nem vagyok nagy filmnéző. évente megnézek kb. 5-10 filmet, meg 6*10^23 sorozatrészt. talán azért mert, a sorozatok az utóbbi 10-15 évben magasan a filmek fölé nőttek (vagy a filmek csökkentek minőségileg?), vagy mert elunom magam egy 2 órás történeten. ha moziban nézem akkor elalszok, ha itthon akkor van, hogy 1 hét alatt 10 részletben szenvedem le.
En nem is azt mondanam hogy annyival tobb a jo sorozat, inkabb azt, hogy kevesebb sorozatot joval tobb ideig tudsz elvezni.

Tegyuk fel 2014-ben minden vasarnap este 1.5-2 orat arra szantal, hogy megnezz egy uj filmet.
Az osszesen 50 darab 2014-es film. Ha ugyanennyi ido alatt sorozatokat akarsz nezni, akkor sokkal konnyebben talalsz 10-11 kabeles sorozatot.

Na de ez csak heti 1 film. Ennel azert sokan tobbet neznek.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 5., csütörtök 10:24

Na jól van ez a videó nem büntet , hanem bűntett bakker . :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8310
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 5., csütörtök 10:08

Ha komolyan gondolnák, akkor nem lenne 7 része.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 5., csütörtök 10:05

danianevem írta:B-kategóriás akciófilm (Wanted, Taxi 2, Rock, Statham-összes) leghülyébb jeleneteit sikerült 3 percbe sűríteni.
Ez már ZS, kétlem hogy ők is komolyan gondolnák :lol: Mondjuk ha ZS kategóriásnak készült, elég jó azért. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég