Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. február 9., hétfő 11:13

Mike írta:
Ami teljes mértékben az ő keze munkája, az talán az őszi 1-2 hónap amikor szárnyaltunk, de ezt is sikerült elrontania azzal h nem rotált, kifacsarta a játékosokat.

Nem látok olyan nagy motiváló készséget sem, cserélni nem tud, és amikor tökösnek kéne lenni akkor is sokszor csak alibizett. Amit nagyon szerettem pl Joséban, h mikor mennünk kellett az eredmény után, kérdés nélkül lekapta Arbeloát, 3 védővel és full támadó focival folytattuk, eredménnyel. Ilyet az olasznál nem tapasztaltam még, sztem nem is fogunk.
Mourinho aztán nagyon tökös :lol: 1 gólos vezetésnél utolsó 10 percbe már hozta is be Albiolt egy támadó helyett :lol: Tökösen mindig visszaállt nála a csapat védekezni, be is szoptuk a Bayern ellen. A BL döntős részre meg: Mintha Mourinho nem csinált volna hülyeségeket, pl, hogy egy BL elődöntőben Higuaint kezdette a Dortmund ellen... A Marcelos dolog meg jól sült el, mert lendített a játékon, ha kezd, lehet nem játszott volna ekkorát. Isco meg fele ennyire sem tudott védekezni, nem kezdhetett. Ne kezdjük már el baszogatni Ancelottit, fél alapkezdő rokkant jelenleg, az Atletico meg tényleg történelme legjobb meccsét játszotta. Persze hibázott Carlo a szűk kerettel, pont emiatt nem is nagyon tud rotálni, de azért ne essünk túlzásokba.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 11:05

mocsok írta:azért elég gyorsan felejtetek.
most már carlo egy pályakezdő, aki azért nyert zsinórban 22 meccset, mert josé itt volt még 2 éve..
Valami fórum betegség az hogy egyből át kell esni a ló túloldalára, meg kiragadni mondatokat és olyan köntösbe bújtatni ami cinikus, de ráadásul marhaság is?

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. február 9., hétfő 11:00

azért elég gyorsan felejtetek.
most már carlo egy pályakezdő, aki azért nyert zsinórban 22 meccset, mert josé itt volt még 2 éve..

ancelotti ott baszta el, hogy nem készült fel a sérülésekre.
amint modric kiesett, nem tudta pótolni. ugyanazt próbálja játszatni, csak már nem megy.

és igen... bale.. kurvanagy hátrány hogy ő a pályán van.
nem csak rajta múlik, meg az egész csapat gyenge. de alapból borul minden, amiért ilyen nagyarcú balfasz. :|

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 9., hétfő 10:48

Miért szerinted ki találta ki Di Maria helyét?Vagy csak szerencse volt hogy odatette?
Khedira helyett kit kellett volna kezdetni?Illaramendit aki totális csőd volt a Dortmund ellen?
Azért annyira balfasznak nem kellene nézni,csak nyert BL edzőként meg játékosként is bakker.
Mourinhot meg hagyjuk már a sorozatos balhéival basszus.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 9., hétfő 10:48

Amit nagyon szerettem pl Joséban, h mikor mennünk kellett az eredmény után, kérdés nélkül lekapta Arbeloát, 3 védővel és full támadó focival folytattuk, eredménnyel.
Én is szerettem ezt az aranyomban, mikor 1 kuglinál álltunk hátul 8-an és vártuk, hogy rohanhassunk előre eszetlenül. Persze néha megszopta a kékeres és olyankor pofázott a bírókról meg a sors kegyetlenségeiről. Hibás volt mindenki a játékos, edző, vizes ember, szertáros, riporter, UEFA csak Ő nem. Tartja is jó szokását a dinamonál is.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 9., hétfő 10:34

José utolós évét a balhék tették tönkre, de taktikailag egy kész csapatott vett át Carlo. Amiért jól sikerült a váltás az a nyugalom volt amit ő hozott, erre télleg ő volt a legjobb.
Az első évben nagyon szarul ment a szekér az elején, aztán egycsapásra megindultunk felfelé, de ez azért volt mert Xabi visszatért. A következő ugrás pedig az volt mikor DM került hátrébb a kp-ra, de az is kényszermegoldás volt, mert nemnagyon volt más. Talán Khedira séülése után ha jól emlékszem, addig ő volt az alap. Szóval nem Carlo zsenialitásán múlt a dolog. A BL-t is majdnem elbaszta hogy a nemrég felépült tuniszit kezdette. Meg ugye Marcelo se kezdett. Aztán mikor égett a ház muszáj volt már bedobni Iscot meg Marcit, persze, de más nem is nagyon volt.

Ami teljes mértékben az ő keze munkája, az talán az őszi 1-2 hónap amikor szárnyaltunk, de ezt is sikerült elrontania azzal h nem rotált, kifacsarta a játékosokat.

Nem látok olyan nagy motiváló készséget sem, cserélni nem tud, és amikor tökösnek kéne lenni akkor is sokszor csak alibizett. Amit nagyon szerettem pl Joséban, h mikor mennünk kellett az eredmény után, kérdés nélkül lekapta Arbeloát, 3 védővel és full támadó focival folytattuk, eredménnyel. Ilyet az olasznál nem tapasztaltam még, sztem nem is fogunk.

ja a másik meg az h nyáron megmondta h neki elég 18 ember akire számíthat. Meg is lett a következménye. Mintha most kezdte volna a pályát komolyan...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 9., hétfő 10:31

Szerintem ott bukik meg az a felvetés,hogy Ancelotti Mourinhoból élt,hogy a portugál mit hagyott itt maga után?
Elég csak a Casillas és Ramos elleni harcot említeni.Az egész csapat szét volt csúszva.
A játékosok megutálták Mourinhot.
Tavaly érdekes Ancelotti nem egy és nem két ellenfelet vert meg mert vagy húzott egy zseniálisat,vagy egy nagyon jó taktikát dolgoztak ki.
Ezeket nem felejti el az ember egyik évről a másikra.
Le merem fogadni hogy az Atletko ellen is kitaláltak már valamit,csak a játékosok nem tudják megvalósítani,mert a nagyképüség van meg az alázat helyett.
Tavaly egész Európát elverte a BBC.Idén Spanyolország középcsapatait nem tudják elrendezni.
Miért van?Mert nagy az arc,megy a puta madrezes C.Ronaldotol,Bale azt hiszi hogy majd ő megold mindent a nagyképű és flegma hozzáállásával.Mert elszállt ez nem is vitás.A tavalyi Bale egy egészen más ember volt.
Nagy lett az arc.

A másik dolog pedig még ez:

Tavalyi szezon után amikor a csere játékosok elbukták a bajnokságot hagyták őket szépen a klubbnál.Már tavaly tavasszal látszott hogy a cserék kb. 2 szintel lejjebb lévő játékosok.
A keretet egyensúlyba kellett volna hozni.Ehez még hozzájött Alonso elmenetele Madridból.Köszönjük Xabi! :salute:

Szerintem.

Arra azért még kiváncsi leszek,hogy ha egészséges lesz mindenki akkor hogy fognak muzsikálni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 9., hétfő 10:20

Nem úgy kell érteni hogy Ancelotti semmit nem tett hozzá, mert ez nem igaz, de hogy JM egy szarkupacot hagyott itt volna maga után...
Emellett az sem igaz, hogy Ancelotti arat itt le bármit is Mourinho "mesterművéből". Vagy, hogy van ez 1 évig nem a focival foglalkozunk, de mégis visszatalálunk a mourinhoi útra és lőn világosság? Ramos-Pepe visszaszokott a xanaxra? (lehet itt szépíteni de abban az időben a Real volt a liga Atleticoja)Teljesen más felfogásban játszik a két csapat. Haramdrészt a személyes meggyőződésem, hogy a Real Madrid sikerei jó részét és kudarcai legnagyobbjait is egy bizonyos Perez miatt szenvedi el! A faszi egy zseniális üzletember, de ennél többnek képzeli magát. Soha nem fogunk megbizonyosodni róla, de a Bale transzfer az a Neymar blama viszontválasza lett. Perez a brazilt akarta, nem jött így palástolni kellett a személyes kudarcát, jött a walesi meg a kolumbiai csillag innen meg történelem. Nem az mozgatta elsősorban, hogy a jó csapat még jobbá váljon, variálhatóbb legyen, hanem az hogy a médiafelületet uraljuk. Ez sikerült is, más nem igazán.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 9:44

Sierra írta:
R.M.C.F írta:biztos sokaknak majd nem tetszik,JM építette fel ezt a sikercsapatot,aminek a babérjait CA aratta le,most a csapat tüzelőanyaga elégett,és táplálni már ezt CA nem tudja
Mourinho úgy hagyta itt ezt a csapatot, hogy minden szét volt zilálva, az atlético az ott elvesztett kupadöntőn kapott vérszemet, azóta nem bírunk velük. Szóval Mourinho egy szarkupacot hagyott maga után minden szempontból, Ancelottinak azzal kellett kezdenie valamit.
Nem úgy kell érteni hogy Ancelotti semmit nem tett hozzá, mert ez nem igaz, de hogy JM egy szarkupacot hagyott itt volna maga után... Volt az utolsó év amikor már mindenről szólt a Real Madrid csak nem a futballról. JM személyisége nagyon erősen szerepet játszott ebben, hogy ki mennyire hibás az más tészta, de az előtte való 2 évben igazi csapatot láttam a pályán (és lehet nekem rossz a memóriám, de nem csak egyedül véltem így...). Szarkupac Mou érzkezése előtt volt, nem utána.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 9., hétfő 9:39

Pár gondolat:
Miért is nem fog működni soha a büdös életbe a BBC?
Mert a mai futballban az egyik legfontosabb terület a középpálya. A BBC-vel itt olyan emberhátrányba kerülünk, mint az AM ellen, amikor is négyen, öten voltak 3 kp-sal szemben. Természetszerű, hogy megfojtják, elveszik, bedarálják a kp-t, mert kevesen vagyunk ott. Ugye a 433 akkor működik flottul, ha a két szélső visszajár (vagy legalább az egyik) így növelve a létszámot a kp-n (ha mind a kettő visszazár, akkor kialakul a 451, ami már elég vastag kp). Ha a szélsők nem mennek vissza (CR, Bale), akkor a 3 kp-s lehet akár a Szentatya is, akkor sem lesz elég. Egyszerűen létszámban kevés lesz. Itt jött be a 442, Bale kiesésével (és ennek Modrichoz nincs köze). A 442-ben a kp-n alapból 4 ember van, + Benzema gyakori visszazárásával 5. Ez volt a kulcs, és ez is lenne, de Bale nem akar visszazárni és itt megeszi a fene az egészet. És itt azért megint Bale-re hegyezem ki, mert szerintem az alap védekezés most is a 442 lenne, ahol CR-nek nem kell visszalépni, viszont Bale-nek kötelező lenne, de nem teszi (ugye emlékszünk, hogy tavaly a fontosabb meccseken CR hogy futott, zárt vissza. Akkor az volt a feladata... )
Sérülések.
Ennyi kulcs játékos elvesztésével nem kell csodálkozni és mindenfélét belelátni a helyzetbe, ami nincs (Mou vára összedől, Carlo egy szerencsétlen, stb). Meg kell nézni a Dortmundot. Az edző ugyanaz a Klopp, akit sokan nagyra tartottak itt tavaly. A keret szinte ugyanaz, mint tavaly (Lewandowski ment el egyedül, de 2 tehetséges csatárral pótolták). Ami változott, hogy szinte a fél csapat sérült folyamatosan, mégpedig kulcsjátékosok. Meg lehet nézni, utolsók a bundásban. Ennyit jelentenek a sérültek, pedig ott nincs is annyira nagy különbség a padon ülő és a alapkezdő játékosok között.
Esetleges megoldás:
Amit én most kipróbálnék az mindenféleképpen a 442, valahogy így:

--------CR/Bale---Benz
Isco--Kroos--Illarra--Khedira/Jesé

Illetve kipróbálnám a Khedira Illarra belső kp-t, ugyanis Kroos tud (nem is akárhogyan) a szélen is játszani, amolyan Isco stílusban, középre húzódva, szerezve.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. február 9., hétfő 1:18

R.M.C.F írta:biztos sokaknak majd nem tetszik,JM építette fel ezt a sikercsapatot,aminek a babérjait CA aratta le,most a csapat tüzelőanyaga elégett,és táplálni már ezt CA nem tudja
Ezzel nagyon nem értek egyet.
Nézzük meg mi is volt.

Mourinho úgy hagyta itt ezt a csapatot, hogy minden szét volt zilálva, az atlético az ott elvesztett kupadöntőn kapott vérszemet, azóta nem bírunk velük. Szóval Mourinho egy szarkupacot hagyott maga után minden szempontból, Ancelottinak azzal kellett kezdenie valamit.

Aztán a felkészülés elég jól sikerült, nagy csapatok ellen is jól játszottunk, jöhetett élesben a dolog. Az elején egyáltalán nem volt meggyőző a csapat, atlético megint jött és nyert, aztán valahogy szépen lassan magára talált a csapat, ez szerintem Ancelotti érdeme volt. Neki köszönhejtük, hogy Di María olyan csodás évet produkált tavaly, ha nem vonja vissza a kp-ra, hát minden máshogy alakul ez tuti.

Aztán megnyertük a BL-t, és jött egy iszonyatosan gyatra előszezon és szezonkezdés. De ebből a gödörből is kijöttünk, és utána szárnyaltunk hónapokig. Sajnos lehet hülyeség, lehet ezzel szembeszállni, de Modric kiesése több volt annál, mint ahogy sokan gondoltuk azt. Illetve Bale visszatérése, mert nélküle is szárnyaltunk. Szóval akárhonnan nézzük azóta gyengülünk folyamatosan. Ugye november végén sérült meg Modric, utána még 1 hónapig hoztuk a meccseket, de akkor már látszott, hogy nagyon hiányzik a horvát. És azóta is folyamatosan ritkítja a csapatot a sok sérülés, kulcsjátékosok esnek ki hetekre-hónapokra, és erre még rátesz egy lapáttal a sok formahanyatlás (CR, Ramos, Varane, Kroos, Carvajal-talán ő a leglátványosabb ilyen szempontból), és ezek a tényezők okozták ezt a 4-0-át is szerintem. Krooshoz még annyit, hogy iszonyat nagy spíler, de Modric nélkül sajnos ő is csak félkarú óriás, ők ketten alkották ősszel a tökéletes kp duót, jobbat keresve sem találtunk akkoriban. És bizony nélküle ő sem tudja azt hozni, mint amit együtt, ketten nyomtak.

Szóval egyáltalán nem igaz, hogy Ancelotti még JM babérjait aratná, mert kétszer kellett a gödörből kihúzni a csapatot, mindkétszer sikerült. Reméljük harmadszor is fog.
Sajnos én is azt gondolom, hogy nehéz lesz innen visszajönni, főleg hogy ennyien sérültek, de Modric visszatérésével sok minden fog változni, az biztos. Csak addigra nehogy késő legyen.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 9., hétfő 0:20

Realista24 írta:Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha mindenki bevethető. Carlo sokszor mondott már sok mindent.
Hidd el, en is kivancsian varom mi lesz. :) Viszont attol fuggetlenul hogy vegul belenyul-e majd a BBC-be ha lesz mas opcio, ez a kijelentes karos a csapatra nezve. Rosszat tesz a BBC-nek, es rosszat tesz a tobbi tamadonak is.



@Matt
Szerintem is az egyensuly a legnagyobb problema, es a kp-n nagyon hianyolok egy Alonsot, vagy egy hozza hasonlo jatekost. Nagy kar hogy nem tudtuk Verratit elcsabitani miutan Xabi elment.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. február 9., hétfő 0:15

csabi* írta:
Realista24 írta: De jobbnak kell lennünk, nem pedig szinten tartani. Itt csak akkor tudunk érdemben variálni, ha visszatér Modric, aztán újra, ha van James.
csak bélán nem látni az akarást, hogy jobb akarna lenni, nem hajt, szarik az egészbe.viszont, ha jesé lenne annyit nyomatva aki bizonyítási vágytól fűtött és azért valamivel mégiscsak jobban illik a gépezetbe, mint a welszi, szerintem biztos hamarabb formába lendülne, mint a meccsenkénti 10-20 percekkel és többet tudna hozzátenni a csapat játékához, mint béla.


(peace :mrgreen: )
Sajnos ez az amit nem fogunk látni

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 9., hétfő 0:11

Nem rossz. Áttételesen még mindig Pérez apóról van szó.
Én személy szerint úgy emlékszem, hogy Mignoletet agyonsztárolták tavaly, Monaco meg nem komoly.
Floren pedig másodszor is abba az ominózus folyóba lépett. Nem jó, ha az ember tévedhetetlennek hiszi magát.

Ja jólvan, elbasztam :lol: :lol: :lol:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 9., hétfő 0:11

Realista24 írta: De jobbnak kell lennünk, nem pedig szinten tartani. Itt csak akkor tudunk érdemben variálni, ha visszatér Modric, aztán újra, ha van James.
csak bélán nem látni az akarást, hogy jobb akarna lenni, nem hajt, szarik az egészbe.viszont, ha jesé lenne annyit nyomatva aki bizonyítási vágytól fűtött és azért valamivel mégiscsak jobban illik a gépezetbe, mint a welszi, szerintem biztos hamarabb formába lendülne, mint a meccsenkénti 10-20 percekkel és többet tudna hozzátenni a csapat játékához, mint béla.


(peace :mrgreen: )
Kép

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. február 9., hétfő 0:08

Ez most egy olyan dolog, hogy nem tudunk mit csinálni. kulcsjátékosok estek ki. Bármelyik csapatból ha kiveszek 4-5 kulcsjátékost megáll az élet. Egyedül ott van a baj, hogy CR és Bale is többet legyintget jobbra-balra mint futna...több mezőnymunka meghozná a gyümölcsét, de ők erre képtelenek. CR-től már megszoktuk, csak akkor sprintel hátra ha nagyon muszáj...de Bale hol van hozzá képest? Komolyan pad kellene neki...mert így saját magával is elhiteti, hogy jó az amit csinál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 0:07

istimester írta:A kapus poszton a Milan kivételével nem volt üresedés. As simple, nem kell túlragozni. Oda kellett, máshova nem.
Rossz topic :Đ Amúgy a Pool és a Monaco is keresett kapust.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 9., hétfő 0:06

A kapus poszton a Milan kivételével nem volt üresedés. As simple, nem kell túlragozni. Oda kellett, máshova nem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 0:03

csabi* írta:
h3x0r írta: Jese az egyetlen ember, a gond az, hogy o se jobb.
de jelenleg nem is rosszabb
De jobbnak kell lennünk, nem pedig szinten tartani. Itt csak akkor tudunk érdemben variálni, ha visszatér Modric, aztán újra, ha van James.
A 22 meccses győzelmi széria nem Carlo taktikájának, nem a csapat erejének volt elsősorban köszönhető, hanem a relative könnyű ellenfeleknek (a Pool sehol sincs tavalyhoz képest, a Barca mostanra állt össze, más komoly ellenfél nem volt),
22 győzelmet, hogy magyarázni kell, asszem mára kinyomom a gépet.
Azzal van baj hogy Ancelotti kepes lenyilatkozni hogy ez mindig igy lesz, ha esik ha fuj. Szerintem egy magara valamit is ado edzo ne nzilatkozzon ilyet. Ezzel nagyon art a csapatnak.
Majd meglátjuk, hogy mi lesz, ha mindenki bevethető. Carlo sokszor mondott már sok mindent. :)
Motiváció: A csapat kicsit jól lakott, de a legnagyobb baj nem ez, hanem az, hogy nincs harc a kezdőbe kerülésért. A kispad egyrészt nagyságrendekkel gyengébb a kezdőtől,
Majd ha mindenki egészséges lesz, akkor lesz minőség a padon is. Ezzel nem lehet mit tenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 9., hétfő 0:00

Realista24 írta:Ki játsszon a BBC helyett?
Az jogos hogy jelenleg nincs mas opcionk, mert James is kiesett. Modric miatt Iscora is hatrebb van szukseg jelenleg. Jese meg brutal forman kivul. Amig ok nincsenek addig kezd a BBC, ezzel nincs is baj. Azzal van baj hogy Ancelotti kepes lenyilatkozni hogy ez mindig igy lesz, ha esik ha fuj. Szerintem egy magara valamit is ado edzo ne nzilatkozzon ilyet. Ezzel nagyon art a csapatnak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég