Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 10., kedd 14:23

Pláne úgy hogy a Kapitány és Vas után neki van a legnagyobb szerepe a történetben . RD JR. már leszerződött a filmre , viszont a forgatóköny el fog térni mert Kapitány ott lesz az Infinity Warban is . :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. február 10., kedd 13:39

Az AmKap 3 egyik forgatókönyvírójától kb. 1 hónapja kérdezték, hogy olvasta-e a Pókemberes pletykákat? Válasz: Ez probléma, nekem. Sony-Marvel megegyezés esetén melyik oldalon állna Parker? Válasz: Ez további probléma, nekem.
Tuti,hogy van olyan forgatókönyv, amiben Pókember is szerepel.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. február 10., kedd 13:17

Morales filmesítési jogai is a Sony-nál vannak? Mert amikor anno a Sony megszerezte a jogokat, a feka Spidey még nem is létezett szerintem. Az amúgy tuti, hogy Parkerrel viszik tovább a dolgokat. A Polgárháborúban tippre csak cameózni fog, hacsak nem akarják újraírni a forgatókönyvet. Bár lehet van a Marvelnek arra is egy verziója, ha használhatják a hálószövőt. Majd kiderül.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 10., kedd 12:58

Nem hinném, hogy eltérnének a Peter Parker sémától. Ami nem is baj, csak legyen már egy értelmes Peter, mert eddig egyik tag sem illett a képbe, pláne nem Tobey. Egy laza srácot kell castingolni, aki színészként is nagy dumás.

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. február 10., kedd 12:34

Azután hogy bejelentették hogy az Amerika Kapitàny 3 a Civil War-t fogja feldolgozni nem nagy meglepetés .
Ha teljesen rebootgolni akarják a szériát akkor most lehetne meglépni azt hogy nem Peter Parker lesz a Spider hanem az egyik altenatív változata pl . Miles Morales a feka Spiderman .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 10., kedd 12:15

nmate írta:Andrew Garfield sem öltözik többet pókjelmezbe, MCU viszi tovább a franchiset, újracastingolnak és 2017-ben jön az új film. De még előtte valószínű látni fogjuk Spidermant egy másik Marvel filmben.
Nem is baj, mert az elso 2 resz mufajon belul se volt nagy szam.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. február 10., kedd 12:11

Szóval Pókiból jön a reboot rebootja? :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 10., kedd 11:36

Hát magát a nemzetet én sem különösebben :lol:

Amúgy már ott eldől az egész, hogy Eastwood maga is republikánus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 10., kedd 11:32

nmate írta:Ha csak jónak lenne, de még sajnáltatták is USA-t :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor nézik 9/11-et a tévében, a csaj meg nekiáll sírni és ez csak egy példa. (persze tudom, rossz lehet olyannak akinek volt ott valakije...)
Lehet velem van a gond, hogy nem sajnáltam őket :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 10., kedd 11:28

Ha csak jónak lenne, de még sajnáltatták is USA-t :lol: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amikor nézik 9/11-et a tévében, a csaj meg nekiáll sírni és ez csak egy példa. (persze tudom, rossz lehet olyannak akinek volt ott valakije...)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 10., kedd 11:16

Nem tudom. Én nem látom úgy, hogy az USA jónak lett volna beállítva a történetben. Talán többször is elhangzik, hogy Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!teszik, amit tenniük kell, mert ez a dolguk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. február 10., kedd 11:12

Realista24 írta:
Hát nem tudom. Úgy mondanám, hogy inkább az nem tetszett, hogy az egyik oldal hős, a másik meg mészáros stb. Ebbe nem megyek most bele részletesebben, sokan tudják szerintem mire gondolok. Rossz filmnek én se mondanám, de én valahogy jobbat vártam.
A mészáros nem ő volt.
jó, írhattam volna úgyis, hogy a gonosz meg a jó. a lényeg ugyanaz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 10., kedd 11:04

Hát nem tudom. Úgy mondanám, hogy inkább az nem tetszett, hogy az egyik oldal hős, a másik meg mészáros stb. Ebbe nem megyek most bele részletesebben, sokan tudják szerintem mire gondolok. Rossz filmnek én se mondanám, de én valahogy jobbat vártam.
A mészáros nem ő volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. február 10., kedd 11:03

nmate írta:
raul0791 írta:Megnéztem az American Snipert. Hát kicsit csalódott voltam.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor valószínű azért csalódtál, mert nem tudtad mi a film témája, meg nem tudtad hogy truestory. Ez a hazafiaskodás húzza csak fel USA-ban. Amúgy nem mondanám, hogy rossz film, mert nem az. De nem is jó.
Hát nem tudom. Úgy mondanám, hogy inkább az nem tetszett, hogy az egyik oldal hős, a másik meg mészáros stb. Ebbe nem megyek most bele részletesebben, sokan tudják szerintem mire gondolok. Rossz filmnek én se mondanám, de én valahogy jobbat vártam.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 10., kedd 10:33

raul0791 írta:Megnéztem az American Snipert. Hát kicsit csalódott voltam.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkor valószínű azért csalódtál, mert nem tudtad mi a film témája, meg nem tudtad hogy truestory. Ez a hazafiaskodás húzza csak fel USA-ban. Amúgy nem mondanám, hogy rossz film, mert nem az. De nem is jó.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. február 10., kedd 8:16

nmate írta:Andrew Garfield sem öltözik többet pókjelmezbe, MCU viszi tovább a franchiset, újracastingolnak és 2017-ben jön az új film. De még előtte valószínű látni fogjuk Spidermant egy másik Marvel filmben.
Akkor meg is van a következő milliárdos film. Feigének már csak a Fantasztikus családot kellene hazahoznia. Meg Galactust. Meg Ezüst Utazót. Meg Wolverine-t.

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: sanko. » 2015. február 10., kedd 7:59

Megnéztem az American Snipert. Hát kicsit csalódott voltam.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nem gondoltam, hogy ennyire propaganda film lesz. ugye kyle legenda, a másik oldalon lévő mesterlövész meg a mészáros. (ez lehet nem az ő neve volt, hanem más arab ürgének a neve volt, de a lényeg ugyanaz. Eastwoodtól én nem ezt vártam volna. A vége viszont megdöbbentő volt, én nem tudtam, hogy így alakult. Sőt a végééig én azt se tudtam, hogy ez így valóban létezett, a film után olvastam utána.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 10., kedd 7:41

Andrew Garfield sem öltözik többet pókjelmezbe, MCU viszi tovább a franchiset, újracastingolnak és 2017-ben jön az új film. De még előtte valószínű látni fogjuk Spidermant egy másik Marvel filmben.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 10., kedd 0:15

Hát, ha még inkább elindult a lejtőn, akkor nem is merek megnézni egyet az újabb filmjei közül. :lol:
Statham :D

https://www.youtube.com/watch?v=fRWyjv5 ... l=84411374

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. február 9., hétfő 16:40

hamesz írta:Joker: Statham egyre lejjebb csúszik. Eddig lehetett rá azt mondani, hogy sima B kategóriás leverek mindenkit filmeket szállít, amik nézhetőek, de lassan már az sem mondható el. Az utóbbi filmjeivel szerintem sajnos elindult a lejtőn. A joker sem kivétel. Csak azért nem nyomtam ki, mert hatalmas Statham rajongó vagyok. Remélem az új halálos iramban filmmel visszatalál a helyes útra. 5/10

Valamint megnéztem még egy új Steven Seagal filmet régen nagyon szerettem és láttam van új filmje gondoltam megnézem. Annyira jó volt, hogy már a címére sem emlékszem. :lol:
Hát, ha még inkább elindult a lejtőn, akkor nem is merek megnézni egyet az újabb filmjei közül. :lol:

Off: mathers, miért változtattál nevet?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég