FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 13., péntek 14:52

BLaZE írta:Egy dolog a 96os pace ha nem lehet befejezni vele a támadást. Sok meccsem rajta ment el. Pogba menjen cdmbe ;)
Nem is igazán befejezni való, de ettől függetlenül simán belövi a ziccereket. Nekem 80-90 meccs óta lehet meg, van 40 gólpassza, 30 gólja. Eléggé kiemelkedik a többi játékostól gólpasszok tekintetében.
Gólban meg persze Doumbia emelkedik ki 63 gól... :mrgreen:

Egyébként az utóbbi két napban nagyon csökkennek az árak. Van valami oka?
Pogba tegnapi 56 ezres csúcsról, ma jó, ha 40 ezerbe kerül. Doumbia meg 27-ről 16, és még csak megy.
Viszont a régi Cuadrado felfele megy. Lehet érdemes venni egyet.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 13., péntek 13:02

nyugi ecsém, alig pár órája tetted ki a kérdést :mrgreen: amúgy nem tudom, nekem is szokta, lehet, hogy ez van. miért olyan fontos, hogy mindig csak azt csinálja? ha meg ezen múlik a játékod akkor meg a fene megeszi :mrgreen:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. február 13., péntek 8:42

Egy dolog a 96os pace ha nem lehet befejezni vele a támadást. Sok meccsem rajta ment el. Pogba menjen cdmbe ;)
halálomig madridista leszek

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 12., csütörtök 23:33

Az a "baj" hogy nekem CAM-nak Pogba van.... :D :mrgreen: na mindegy, agyalok meg rajta, azert Biabiany 96os pace-t nagyon nehez lenyomni :D

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. február 12., csütörtök 23:24

szemeztem vele én is, de nekem kevés a szélre a 85 pace :D CAM volt nálam annak perfekt.
halálomig madridista leszek

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 12., csütörtök 23:12

Inform Cabella-ja volt már valakinek? Ha igen, mik a vélemények róla? Erősen gondolkozok, hogy beruházzak egybe RM posztra, Biabiany-val jókis rotálás lehetne (full francia csapatom van) :mrgreen:

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. február 11., szerda 20:21

2019/2020-as szezonban járok a dortmunddal.eddig 1x nyertük meg a bl-t,a bajnokságot 1 év kivételével minden évben.elég fasza csapatom lett,jött pár játékos ingyen is,plusz eredetileg az mu-val kezdtem karriert,1,5 szezon után mentem át a dortmundhoz.onnan leigazoltam 2 játékost elég borsos áron,tehetségkutató hozta az mu-hoz őket,20 évesek mindketten,épitem be őket a csapatba,és küldözgetem a tehetségkutatót is,elég jó játékosokat tud hozni,néha belenyúlok a "tutiba".

kezdőm:courtois-de sciglio,varane,cairms/laporte,alaba-malanda(....),kovacic/burdenski-neymar,firmino/draxler,cr-lacazette
pad:negredo,walker,gündi,laporte/cairms,kovacic/burdenski,griezmann,deu,zouma

cairms angol,20 éves 81-es stabil kezdő lesz pár éven belül,addig rotálom.burdenski német :lol: szintén 20 éves,82-es bal lábas,mozgékony,jól cselez.tehetségkutató svédországból hozott egy kh-t,most 17 éves,kölcsönben van a freiburgnál,77-es és fejlődik tovább.van még tkp-m is 19 éves,78-as,plusz kettő,szintén 17 éves kapus,egyik 80-as hannovernél van kölcsönben,másik 76-os ő az augsburgnál.fontos h első osztályba és lehetőleg a bundásba tudjam a fiatalokat kölcsönadni,szem előtt vannak.

jhv és bhv kellene,illetve jobbszélre valaki cr helyett,már 35 éves,sztem jövőre lesz az utolsó szezonja.ingyen jött neymarral együtt.sem griezmann sem draxler nem vált be ott.csatár sem ártana,többi poszton megvagyok.
ja és poén..a vén negredo 17 meccsen 20 gólnál tart :lol: :lol: jobb a gólátlaga mint lacazette-nek :lol:

aki elvitte olyan 2025-ig..mik a tapasztalatok? a játék generál új játékosokat vagy oldja meg mindenki ahogy tudja?bár annyira nem aggódom,eléggé biztositva van a csapat,szépen fejlődnek a fiatalok,plusz 2,öt csillagos tehetségkutatóm van,küldöm őket folyamatosan.

vélemények? :D

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. február 10., kedd 11:49

Fifa World csapatom

(játékos szintek és chemistry kicsit más FIFA 15 és World között)
+ van még egy Eduardom a kispadon.
Chem: 97; Rating: 80; R. Martínez az edzőm :)
[FIFA WORLD]

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 9., hétfő 20:03

Várj vele

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 9., hétfő 19:53

De jó, hogy konzolon nincs ilyen, legalábbis közvetlen. Bár kihat arra is ez az egész. Eladja a pc-n a szemeteit, pénzért teszi az értük kapott összeget, abból meg vesz a másikra neten coins-t. Így tiszta marad, és ban-t se kap...
Ma folytattam az online bajnokságot, div7-ben... Kék Lahm, kék Di Maria, meg Neuer, és a többi jóság. Csak felrugdosta a labdát, esélyem se volt lefutni őket, játszani meg kb. nem tudott, mert rávezetem a labdát, el se tudja venni, pedig ilyen játékosokkal már művészet, az ilyet benyelni... Vagy ennyi felesleges pénzük lenne, esetleg mindet nyitották, és szerencsések? :mrgreen:

Egyébként gondoltam frissíteni a keretem.
Szerintetek az olasz Doumbia - alap Doumbia csere, és egy Cuadrado - Gervinho csere, (de lehet középre is beraknám Rossi/Nagatomo helyett) előrelépés lenne? Előbbinél a CHEM kb. 5-ön van, és mellette Tevez-ét is lehúzza 6-ra, cserével valószínű mindenki 10-es lenne a csapatban.
3-4-3, 4-4-2, 4-3-3, 4-1-2-1-2 váltogatva.

Illetve ps-en most 29 a legalja kb. Doumbianak, még várjak vele?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 9., hétfő 19:36

kiserik írta:Na ez miezmár??? :ozil: :ozil: :ozil: :vivo:

https://www.youtube.com/watch?v=t2mMbt7BI0w
Úgyis bannolják majd őket. Legalábbis nagyrészét,szerintem.



Tudtam hogy FifaWorld-öt írt,de azthittem abban is van 14,15.. :mrgreen: Meg nem gondoltam hogy abban maradtak a régi kártyák.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 9., hétfő 19:17

grofs írta:Köszi, és a korábban megszerzett PS3 Accounthoz tartozó lapokat át lehet hozni, vagy nulláról kell kezdeni?
Hát ilyet nem hallottam, szerintem tuti újra kell kezdeni.

kiserik..

ezek meg elmennek a jó édes.......
fifa worldbe ugyanezt csinálják... de legalább te is nyersz ilyenkor, csak épp te nem kapod meg a pontokat.. nagy szemétség, lenyom ezer-kétezer meccset így, összeszedi a pénzt, aztán megveszik a legjobb játékosokat...

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 9., hétfő 17:33

Na ez miezmár??? :ozil: :ozil: :ozil: :vivo:

https://www.youtube.com/watch?v=t2mMbt7BI0w

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: grofs » 2015. február 9., hétfő 16:28

Sunsky írta:
grofs írta:Sziasztok,
kicsit le vagyok maradva. FIFA World az ingyen letölthető FIFA PC-re. Kvázi aki FUT-t tolta konzolon és tetszett neki az menjen ide játszani, mert ez ingyen van? Arról lehet tudni meddig lesz ingyenes illetve mi lesz ha jönne az új FIFA majd októberben akkor törlik az adatbázist vagy viszel mindent át?
Mindig ingyenes lesz. Nem törlik az adatbázist, semmit, még egyelőre a régi kártyák is megvannak. Tehát Realos Di Maria, Atletico-s Costa, stb, stb... Persze frissítések vannak mikor valaki átigazol, csak benn vannak a régi kártyák.

És oké, hogy ingyen van, de azért a grafika kissé le van butítva. Nem durván, szóval élvezetes maradt a játék.
Októberben most annyi volt, hogy frissített adatbázis, új gameplay, grafikai motor, de folytathattál mindent tovább.

Jah igen, a laggolás az ellenfél függő, ha neked jó géped van, neki szar, akkor neked is úgy megy majd, mint neki. De felsőbb osztályokban nagyon ritka, hogy akadjon, az alacsonyakban viszont tele van.
Köszi, és a korábban megszerzett PS3 Accounthoz tartozó lapokat át lehet hozni, vagy nulláról kell kezdeni?

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 9., hétfő 15:49

grofs írta:Sziasztok,
kicsit le vagyok maradva. FIFA World az ingyen letölthető FIFA PC-re. Kvázi aki FUT-t tolta konzolon és tetszett neki az menjen ide játszani, mert ez ingyen van? Arról lehet tudni meddig lesz ingyenes illetve mi lesz ha jönne az új FIFA majd októberben akkor törlik az adatbázist vagy viszel mindent át?
Mindig ingyenes lesz. Nem törlik az adatbázist, semmit, még egyelőre a régi kártyák is megvannak. Tehát Realos Di Maria, Atletico-s Costa, stb, stb... Persze frissítések vannak mikor valaki átigazol, csak benn vannak a régi kártyák.

És oké, hogy ingyen van, de azért a grafika kissé le van butítva. Nem durván, szóval élvezetes maradt a játék.
Októberben most annyi volt, hogy frissített adatbázis, új gameplay, grafikai motor, de folytathattál mindent tovább.

Jah igen, a laggolás az ellenfél függő, ha neked jó géped van, neki szar, akkor neked is úgy megy majd, mint neki. De felsőbb osztályokban nagyon ritka, hogy akadjon, az alacsonyakban viszont tele van.

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: grofs » 2015. február 9., hétfő 15:38

Sziasztok,
kicsit le vagyok maradva. FIFA World az ingyen letölthető FIFA PC-re. Kvázi aki FUT-t tolta konzolon és tetszett neki az menjen ide játszani, mert ez ingyen van? Arról lehet tudni meddig lesz ingyenes illetve mi lesz ha jönne az új FIFA majd októberben akkor törlik az adatbázist vagy viszel mindent át?

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. február 9., hétfő 15:13

Aki játszik a worlddel: nektek nem laggol egyáltalán? Nekem szinte játszhatatlan, pedig a '14-et simán bírja a gépem. :roll:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 9., hétfő 14:48

amúgy írta is, hogy fifa world :Đ
Kép

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2015. február 9., hétfő 14:46

Marci77 írta:Zold? De most ez nem 15? :D Vagy nem ertem. Zold a 14ben volt.
Fifa World talán? Ott vannak. Rágúgliztam. :)
szerk.: Jobban utánanéztem, a legfrissebb poszt erről a nyári VB idejéről van. :D Szóval nem tudom.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 9., hétfő 14:14

Zold? De most ez nem 15? :D Vagy nem ertem. Zold a 14ben volt.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég