FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. február 19., csütörtök 23:14

ma én is játszottam 4 meccset. Kettő 0-0-ás döntetlen és kétszer nyerésre álltam mikor 70+ és 80+ percben kidobta, hogy EA serverek leálltak, elnézést a kellemetlenségekért........ :vivo: :vivo: :vivo:
[FIFA WORLD]

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 19., csütörtök 22:19

Anyaka írta: Most így fest a csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/24216587/
Biabiany helyett Gervinho, De Rossi helyett Vidal.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 19., csütörtök 22:18

De én úgy vettem észre, hogy a taktikai módosítások ezt felülírják. Nekem a két szélső védőm állandóan ott van a támadásoknál. A két szélső középpályás meg mindig visszaér szerelni. De így is állítottam be.

Becksy mi a gond vele? Kifogtad a kemény magot? :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 19., csütörtök 22:11

Anyaka írta:Mert itt nem középpályás, nálam már arra van módosítva. Igazából bőven 100 felett áll összességében.
Ez a Workrate mire jó? Mennyit védekeznek, meg támadnak? Nem igazán éreztem, hogy bármit is számított volna eddig. Eleve külön be van állítva a taktikánál ez a poszt felfutásra.
Jó,én azt is nézem hogy a játékosomé is legyen 8as chem legalább,ezért mondtam :)
Workrate arra hogy mennyit mozog és hova. egy H/L szlső védő állandóan előre megy és nem mindig ér vissza,egy L/H meg fel se megy kb. ha egy TKP vagy csatár H/L pl akkor meg csak elöl álldogálnak,nem zárnak vissza. (mondjuk engem ez nem igazán zavar. :D ) egy L/L csatár mint Balo például lassan ér fel támadáshoz,ami gáz,mert nem ér oda sokszor kapu elé. Egy L/H csatár (mint Aduriz,vagy legalábbis tavaly az volt),meg középpáláyn kolbászol kb támadásnál is. Cavani ezért volt jobb kpnak tavaly mint csatárnak,mert H/H volt,és csatárkén állandón hátrament,ami zavaró volt,de kpn meg jó :D . (Remélem érthető :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 19., csütörtök 22:03

Marci77 írta:
Anyaka írta:Ma kicseréltem a régebbi játékosaimat az Upgrade változataikra, egész jól kijöttem belőle kb. 0-ra.

Most így fest a csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/24216587/

Szerintetek mit tudnék még rajta javítani? (milliós tételeken kívül :mrgreen: )
Evra-t kellene, de nem igazán van jobb, pedig ő sem túl acélos. Bár a CHEM-be beleférne más ligából is, de úgy sem találok elérhető áron senkit.
Biabiany 2es chem-je rossz, meg engem személy szerint kicsit zavarna a M/H JHV még ha statokra jó is,mert nem biztos hogy elégszer felér :) :kivagyhe:
Kész, én feladtam. Nagyon bedurvultak nálam a lefagyások, ma volt időm játszani, gondoltam akkor toljuk. 9 meccset kezdtem el, kettőt fejeztem be, mindkettő vereség, a maradék hétből 5-1-1 a stat. Így egyszerűen nem lehet játszani, teljesen idegbeteg lettem a végére. Undorító hogy ilyen játékot kiadnak évek óta, bár már a fifa01 is ilyen volt. Azt hiszem most egy ideig nem nyúlok a játékhoz, jöhet a PES.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 19., csütörtök 21:59

Mert itt nem középpályás, nálam már arra van módosítva. Igazából bőven 100 felett áll összességében.
Ez a Workrate mire jó? Mennyit védekeznek, meg támadnak? Nem igazán éreztem, hogy bármit is számított volna eddig. Eleve külön be van állítva a taktikánál ez a poszt felfutásra.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. február 19., csütörtök 21:02

Anyaka írta:Ma kicseréltem a régebbi játékosaimat az Upgrade változataikra, egész jól kijöttem belőle kb. 0-ra.

Most így fest a csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/24216587/

Szerintetek mit tudnék még rajta javítani? (milliós tételeken kívül :mrgreen: )
Evra-t kellene, de nem igazán van jobb, pedig ő sem túl acélos. Bár a CHEM-be beleférne más ligából is, de úgy sem találok elérhető áron senkit.
Biabiany 2es chem-je rossz, meg engem személy szerint kicsit zavarna a M/H JHV még ha statokra jó is,mert nem biztos hogy elégszer felér :) :kivagyhe:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 19., csütörtök 19:13

Ma kicseréltem a régebbi játékosaimat az Upgrade változataikra, egész jól kijöttem belőle kb. 0-ra.

Most így fest a csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/24216587/

Szerintetek mit tudnék még rajta javítani? (milliós tételeken kívül :mrgreen: )
Evra-t kellene, de nem igazán van jobb, pedig ő sem túl acélos. Bár a CHEM-be beleférne más ligából is, de úgy sem találok elérhető áron senkit.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 19., csütörtök 11:21

Kopacz írta:Srácok!

Ha FUT 15-ben alkalmazok egy chemistry cardot egy játokoson, akkor az felülírja az előző card által javított skilleket? Vagy használhatok többet is, amig minden tulajdonsága a lehető legjobb lesz?

Köszi.
Szerintem felülírja az előzőt.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. február 19., csütörtök 10:57

Srácok!

Ha FUT 15-ben alkalmazok egy chemistry cardot egy játokoson, akkor az felülírja az előző card által javított skilleket? Vagy használhatok többet is, amig minden tulajdonsága a lehető legjobb lesz?

Köszi.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 15., vasárnap 18:48

realistahuni írta:A World egy nagy szar nekem is. Laggol a menü, játszhatatlan az egész. Elvileg dolgoznak rajta. :roll:

Hát nem tudom, a menü az nekem is laggol, de úgy még sosem jártam, hogy kidobott volna úgy a meccsből, hogy én vesztettem. Már kb 5 hónapja rendesen működik. Az, hogy az ellenfélnél megszakad a kapcsolat olyan van, vagy hogy csal az ellenfél, de akkor kidob a játék és bár a pontot nem kapom meg, de győztes meccsnek írja.

Egy eset volt mostanában, hogy kilépet, de az is azért volt, mert felugrott egy windows értesítés, hogy restartolni kéne a gépet, mert frissített. Ledobott tálcára, visszaléptem, 1-0-ára vezettem, aztán azt vettem észre, hogy az ellenfél játékosait irányítom. Lőttem egy öngólt, de félidőben kidobott a játék és vesztettem 3-0-ra :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 15., vasárnap 18:13

A World egy nagy szar nekem is. Laggol a menü, játszhatatlan az egész. Elvileg dolgoznak rajta. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 15., vasárnap 18:10

Istenem de ki...zott undorító ez a játék... Feljutásért játszok fut online idényben, 4-1 ide, erre a 89. percben lefagy a játék, kép megáll. Restart, kapom az üzenetet hogy félbehagytam a meccset és kevesebb zsetont kapok, plusz elvesztettem a meccset. Ez ellen nem lehet valamit tenni? Ha lenne eszem már rég abbahagytam volna ezt a f.st, mert így nem lehet játszani hogy minden fontos meccsen vagy megszakad a kapcsolat, vagy lefagy a játék. Ha valaki tud valami megoldást, kérem írja meg. Esetleg ha tervez valaki egy támadást az EA központ ellen értesítsen, megyek.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2015. február 14., szombat 19:24

Srácok, az miért van, hogy elindítom a Fifa Worldot, és miután a menühöz léptem nem érzékel semmit? Se conti, se billentyűzet, se egér semmi az Esc-n kívül, pedig mikor először játszottam minden okés volt.. Valaki segítsen!

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 14., szombat 17:31

Fifa World..

Felhúztam magam, mert elfogyott az összes szerződésem és 700-800 alatt nem is kapni.. Mondom akkor nyitogatok 5000-ért, mert négy mindig van benne, amiből egy általában rare és kb ugyanott vagyok, mintha megvenném egyesével, de így legalább van esély, hogy nyitok valamit... Aztán 2 nyitásból jött egy sötét arany K. Touré (ez nem tudom most milyen kártya, de 35000 körül mozog az eladás) és egy sima Neymar (300.000-ért eltudnám adni, de majd jó lesz a spanyol csapatomba, ha nekiállok összerakni) .
Köszöntem szépen :D :D

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 14., szombat 9:40

TheBull6 írta:
kiserik írta:Valami nagyon ügyes megmondhatná, hogyan kell a csapat ratingét csökkenteni. Az előbb ez ellen a csapat ellen kellett játszanom: http://kepfeltoltes.hu/view/150213/81_r ... es.hu_.jpg

Ennek a kis csapatnak a ratinge 81-es volt, míg az enyém 82-es, így engem lassított a gép, őt meg segítette, mondván ő a gyengébb csapat. Hát kabbe :vivo: :cens: :-@
Tele kell bacni a kispadot bronzokkal
Köszönöm szépen :salute: Le is vittem 78-ra és még két értelmes cserém maradt is a támadó harmadba :D

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. február 13., péntek 23:13

jaja ha a kispad tele bronzokkal akkor rögtön lehúzza az átlagot

web app-ot használ valaki?
nem enged kereskedni most per pillanat

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2015. február 13., péntek 22:56

kiserik írta:Valami nagyon ügyes megmondhatná, hogyan kell a csapat ratingét csökkenteni. Az előbb ez ellen a csapat ellen kellett játszanom: http://kepfeltoltes.hu/view/150213/81_r ... es.hu_.jpg

Ennek a kis csapatnak a ratinge 81-es volt, míg az enyém 82-es, így engem lassított a gép, őt meg segítette, mondván ő a gyengébb csapat. Hát kabbe :vivo: :cens: :-@
Tele kell bacni a kispadot bronzokkal

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 13., péntek 21:36

Valami nagyon ügyes megmondhatná, hogyan kell a csapat ratingét csökkenteni. Az előbb ez ellen a csapat ellen kellett játszanom: http://kepfeltoltes.hu/view/150213/81_r ... es.hu_.jpg

Ennek a kis csapatnak a ratinge 81-es volt, míg az enyém 82-es, így engem lassított a gép, őt meg segítette, mondván ő a gyengébb csapat. Hát kabbe :vivo: :cens: :-@

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2015. február 13., péntek 15:18

Anyaka írta:Pogba tegnapi 56 ezres csúcsról, ma jó, ha 40 ezerbe kerül.
Írtam már régebben, hogy minden bizonnyal upgradelni fogják, ami miatt a jelenlegi változata olcsóbb lesz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég