Megy a meccs!

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 18., szerda 20:58

sonic írta:Ez a Schalke felallas ez mi? :D Tobb vedekezo jatekos nem volt a keretbe? kicsit kevesnek erzem.. :lol:
Igaz hogy még csak 10 perc telt el,de igazad van...bőven elég lett volna kevesebb is...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. február 18., szerda 20:57

CSöppet összezavarodott. :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 18., szerda 20:57

A 9. percben, egy durvaságot teljesen nélkülöző taktikai faultra sárgát adni...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 18., szerda 20:56

Jól van spori jó fej vagy te is.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 18., szerda 20:54

Ez a Schalke felallas ez mi? :D Tobb vedekezo jatekos nem volt a keretbe? kicsit kevesnek erzem.. :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 18., szerda 20:51

Jó szurkolást! Kíváncsi leszek mire mentek az 5 védős totál defenzív Schalke ellen. :)
Majd megpróbálunk keményen védekezni mi is,aztán lesz ami lesz :lol:
Egy 0-0 ra mi is jók lehetünk mint ti tegnap :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 18., szerda 20:50

pepe meg az ívelgetések... :fpalm: :fpalm: :fpalm:

mia san mia
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 1:37
Kedvenc csapatod: Bayern München

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: mia san mia » 2015. február 18., szerda 20:46

Nem trollkodásból, de cuki ez a mez. :D
Jó szurkolást! Kíváncsi leszek mire mentek az 5 védős totál defenzív Schalke ellen. :)

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 18., szerda 20:45

http://tevenezo.blog.hu/2013/04/10/digi ... ine_stream

Kerlon ne kezd...ne akard... :lol:
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 18., szerda 20:44

ziro4vr írta:Fuhh Krooson ez a mez...
Tudjuk, hogy bejon neked, de azert nem kell reklamozni. :mrgreen:

MAS: egy magyar stream-et tudna valaki dobni?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 18., szerda 20:42

ziro4vr írta:Fuhh Krooson ez a mez...bizonyos helyeken nem mutatkozhatna érintetlenül... :lol:
az mindenkin ocsmányun áll, nem tudom, hogy Perez ezt miért engedte :cens:

mondjuk az meglep, hogy neked nem jön be :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 18., szerda 20:41

Fuhh Krooson ez a mez...bizonyos helyeken nem mutatkozhatna érintetlenül... :lol:
Nem illik.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 18., szerda 20:41

R.M.C.F írta:
rashidm írta:Én Benzema-t pihentettem volna mondjuk. Nem hiszem hogy annyira egészséges betegen (valaki említette hogy lázas) játszani, gondolom a teljesítményén meglátszik (erről gondolom RMFC tudna mesélni, hogy mennyire befolyásolja).
Lázzal biztos nem játszana,mert az rossz esetben még az életébe is kerülhet valakinek,de egy élsportoló szervezete más mint egy átlag emberé,hamar túl van egy lázon,főleg egy hőemelkedésen,olyan anyagcseréjük van hogy hamar kifuttatnak kisebb problémákat. A nyirokrendszer magasabb fokon üzemel,nagyobb a hatékonysága,hamar túl vannak egy egy betegségen.
Nekem az szokott szemet szúrni másokra is vonatkoztatva,hogy túl sok a gyomor probléma,és ezt már hosszú évek óta láthatjuk.
Na ezeket mondjuk nem tudtam, köszi. A gyomorproblémákhoz meg annyit, hogy kitudja hogy mivel etetik őket.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 18., szerda 20:37

rashidm írta:Én Benzema-t pihentettem volna mondjuk. Nem hiszem hogy annyira egészséges betegen (valaki említette hogy lázas) játszani, gondolom a teljesítményén meglátszik (erről gondolom RMFC tudna mesélni, hogy mennyire befolyásolja).
Lázzal biztos nem játszana,mert az rossz esetben még az életébe is kerülhet valakinek,de egy élsportoló szervezete más mint egy átlag emberé,hamar túl van egy lázon,főleg egy hőemelkedésen,olyan anyagcseréjük van hogy hamar kifuttatnak kisebb problémákat. A nyirokrendszer magasabb fokon üzemel,nagyobb a hatékonysága,hamar túl vannak egy egy betegségen.
Nekem az szokott szemet szúrni másokra is vonatkoztatva,hogy túl sok a gyomor probléma,és ezt már hosszú évek óta láthatjuk.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 18., szerda 20:37

R.M.C.F írta:Én Illarát nem értem,tavaly tökéletesen bebizonyosodott,hogy CA nem számol vele,ez 100% és bizonyított. Meglett a 10....ez megint azt mutatja,CA még marad egy vagy két évet biztosan,igy neki lépnie kellett volna és menni oda,ahol játszik...mert még nem öreg.
Na igen, csak hat kozben Casmirot elengedtuk, Khedira utan Xabi is szepen mutatta a fukkot, esely se volt Illarrat elengedni.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. február 18., szerda 20:31

Én Benzema-t pihentettem volna mondjuk. Nem hiszem hogy annyira egészséges betegen (valaki említette hogy lázas) játszani, gondolom a teljesítményén meglátszik (erről gondolom RMFC tudna mesélni, hogy mennyire befolyásolja).

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 18., szerda 20:28

torjack írta:
Géci írta:Tökös csávó ez a Carló. Valamit csak tudhat ez a gyerek, ha már kezdő. :hmmm:
Vagy Illarra valamit nagyon nem tud. :mrgreen:

Én Illarát nem értem,tavaly tökéletesen bebizonyosodott,hogy CA nem számol vele,ez 100% és bizonyított. Meglett a 10....ez megint azt mutatja,CA még marad egy vagy két évet biztosan,igy neki lépnie kellett volna és menni oda,ahol játszik...mert még nem öreg.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 18., szerda 20:20

Kerlon írta: Fociban az alibi meg a felelősségáthárítás nem ugyan az? Amúgy meg nem értek egyet. Ha magabiztosabb lenne és tényleg érezné a bizalmat, akkor garantálom, hogy bemerné vállalni a húzósabb dolgokat is. Így meg benne van a görcs, hogyha elrontom, akkor lebasznak, jövőhéten kikerülök a csapatból. Tavaly volt pár jól elkapott meccse, amin nem volt ilyen bűn gyenge, mint az ideieken, de neki mondjuk már lefőtt itt a kávé, szóval szerintem biztos távozó lesz a nyáron.
Rosszul fejeztem ki magam. A lényeg, hogy nekem az a halálom, hogy mikor fent van, a támadásépítés kb mehet a kukába. Megkapja, szép komótosan körbenéz, keresi Kroost hogy majd az passzolja fel, keresi Iscot hogy majd az vigye fel, és ha ezek nem jönnek be, akkor hátraadja, hogy ívelje fel valamelyik kh. Nekem ez nagyon kevés.

Persze Khedira se jobb, akiről mindig az a filmcím jut eszembe, "The man who wasn't there".

Lényeg a lényeg, örülök a brazil kezdetésének, kaphatunk egy szeletet a tudásából meg a nem tudásából, a németek ellen meg olyat nem nagyon tud lehozni, ami miatt kieshetnénk.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 18., szerda 20:12

ziro4vr írta:
Kerlon írta: Vagy, hogy mennyire bíznak benne. Mondjuk egy mélységi irányított btb-be játszatni remek húzás amúgy. És ezzel nem azt állítom, hogy meg vagyok vele elégedve vagy, hogy Ancelotti a hibás egyedül, de ennél sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle.
Szerintem sokkal többet nem. Magabiztosabb lehetett volna, de attól még csak az alibipasszok mennek meg a felelősség áthárítása.
Fociban az alibi meg a felelősségáthárítás nem ugyan az? Amúgy meg nem értek egyet. Ha magabiztosabb lenne és tényleg érezné a bizalmat, akkor garantálom, hogy bemerné vállalni a húzósabb dolgokat is. Így meg benne van a görcs, hogyha elrontom, akkor lebasznak, jövőhéten kikerülök a csapatból. Tavaly volt pár jól elkapott meccse, amin nem volt ilyen bűn gyenge, mint az ideieken, de neki mondjuk már lefőtt itt a kávé, szóval szerintem biztos távozó lesz a nyáron.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Megy a meccs!

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 18., szerda 20:10

Kerlon írta: Vagy, hogy mennyire bíznak benne. Mondjuk egy mélységi irányított btb-be játszatni remek húzás amúgy. És ezzel nem azt állítom, hogy meg vagyok vele elégedve vagy, hogy Ancelotti a hibás egyedül, de ennél sokkal többet is ki lehetett volna hozni belőle.
Szerintem sokkal többet nem. Magabiztosabb lehetett volna, de attól még csak az alibipasszok mennek meg a felelősség áthárítása.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 239 regisztrált és 0 vendég