Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 17., hétfő 10:59

pheco írta:Mondjuk én Balenek örülni fogok, ha jön, de 60 fölötti árnál nem lesz felhőtlen a boldogság pláne ha ez a középpálya rovására megy.
azért pérezék sem olyan hülyék, hogy egy casemiro/modric/khedira kp-vak nekimenjünk a szezonnak. :lol:

xabi ugye most esett át egy műtéten és még kevesebbet fog bírni, ráadásul ki tudja milyen formában tér vissza. fogunk hozni a kp-ra is embert, nyugalom emberek. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62633
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 17., hétfő 10:55

relaxáljatok már kicsit.
Minek azt? :)
Az FM-ben minden olyan könnyen megy...Pérez meg nem is értem miért nem szórja az eurómilliókat, csak azért, hogy megnyugodjunk. :hmmm:
és közben le fogunk csúszni Iscoról is,
Lecsúszunk? Ez elég hülye kifejezés annak tükrében, hogy hivatalosan is elismerte, hogy van ajánlata tőlünk, maximum nem minket választ. Ezt nem nevezném lecsúszásnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 10:53

cart írta:
Mike írta:ennyi pénzért hozhatnánk 3 minőségi középpályást
Név szerint kikre gondoltál?
kondogbia nem képvisel jelenleg akkora minőséget, viszont szerintem van benne potenciál, és még bőven fejlődhet mert piszok fiatal. ő hozható lenne kb 15millióért.
thiagot nem kell bemutatni, oké perez azt mondta nem indít offenzívát de ő is nagyon olcsó lenne. 18millió. most tartunk 33milliónál.
és még hoznánk iscot 35ért. ez 68 millió euro.
és hoznánk három nagyon fiatal, ígérete középpályást. mivel a nagymenőkről lemaradtunk, ezért be kell érni velük. vagy kondogbia helyett hozhatnánk illaramendit is.
Mike írta:nagyon az az érzés fogott el h leszünk olyan bolondok és kifizetünk 90 milliót Bale-ért :|
ennyi pénzért hozhatnánk 3 minőségi középpályást
és közben le fogunk csúszni Iscoról is, csak hogy tovább bővüljön a Hazard, Götze, Lucas, Neymar névsor...
ezt nagyon adom. szerintem is ez lesz.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 17., hétfő 10:52

Nem emlékszem, hogy mikor nyalt utoljára egy játékos ennyit nekünk, mint Suarez.

Aztán hozunk egy Cavanit, problem? :mrgreen:

:kivagyhe:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4428
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 17., hétfő 10:51

nyugodjatok már meg, omg :lol:

június 17-e van, bőven ráérünk még igazolni, amég nem kezdődik a felkészülési szezon kit érdekel, hogy kit vettünk meg eddig hivatalosan?

edzőnk meg már van, mégpedig Ancelotti, attól, hogy még hivatalosan nem a mi edzőnk, úgyis idefog jönni, úgyhogy a háttérben már mennek az egyeztetések, biztos lehetsz.

különben Isco sorsa is eldől nemsokára, legalábbis a nyilatkozatából ez jött le, lehet lesz 3 játékosunk is akiket megvettünk, és még júni közepe van... relaxáljatok már kicsit.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. június 17., hétfő 10:50

Hát ha még Iscot sem tudják megszerezni akkor,itt nagyon nagy a baj. :cens:
Sokan mondják,hogy állandó játéklehetőség miatt Angliába fog menni.Én nem így gondolom.Ha Özil olyan szar lesz mint amilyen volt,akkor simán ott egy hely pl. vagy Di Maria helye akiről azt sem tudjuk hogy marad vagy megy.Szóval lenne neki hely a mi csapatunkban is.
Edző meg még mindig nincs most olvastam hogy megint húzódik állítólag az egész.Akkor gondolom a játékos ügyletek is húzódnak.
Szánalmas ami jelenleg a klubnál folyik... :'(
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2013. június 17., hétfő 10:46

Még edzőnk is, folyton csak a huzavona....fel :cens: :cens: :cens: ez a :cens: :cens: :cens: nyár már előre. :ike:


Eddig jött kettő játékos, aki már eleve a miénk volt. :angry:


Perez papa, haladhatnál. :-@ :-@

Legalább egy edzőnk lenne már. :(


A Barcelona meg már leigazolta Neymart, a Bayern Götzét, a Monaco Falcaot.....kik a lúzerek ezen a nyáron?na kik?Persze, hogy mi....mert mi azon ügyeskedünk, hogy meghosszabbítsuk Khedira szerződését.

Óriási lúzerek leszünk ezen a nyáron is.... :salute:


De vegyük meg még Cavani,Medel duót, és zárjuk le a nyarat, edzőnek meg jólett volna Schuster.... :coffee:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 17., hétfő 10:42

Mike írta:nagyon az az érzés fogott el h leszünk olyan bolondok és kifizetünk 90 milliót Bale-ért :|
ennyi pénzért hozhatnánk 3 minőségi középpályást
és közben le fogunk csúszni Iscoról is, csak hogy tovább bővüljön a Hazard, Götze, Lucas, Neymar névsor...
Ne is mondd. 90-ből jöhetne simán Gündogan-Reus és még maradna is pénz mondjuk Kondogbiára, bár én őt nem feltétlen hoznám. Mondjuk én Balenek örülni fogok, ha jön, de 60 fölötti árnál nem lesz felhőtlen a boldogság pláne ha ez a középpálya rovására megy.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 17., hétfő 10:41

Mike írta:ennyi pénzért hozhatnánk 3 minőségi középpályást
Név szerint kikre gondoltál?

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 17., hétfő 10:38

nagyon az az érzés fogott el h leszünk olyan bolondok és kifizetünk 90 milliót Bale-ért :|
ennyi pénzért hozhatnánk 3 minőségi középpályást
és közben le fogunk csúszni Iscoról is, csak hogy tovább bővüljön a Hazard, Götze, Lucas, Neymar névsor...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 10:13

isco szerintem a citybe fog menni. ott előreláthatólag játszhatna a balszélen is, ugye ha pelle ott is 4231et nyomat majd akkor eddig van a tkp-nál nekik egy friss navasuk aki vérbeli jobbos, silva aki inkább középső de tud játsani a három poszt bármelyikén és nasri akinek szerintem még két jó meccse nem volt egymás után a cityben. plusz ugye pellegrini is ott van akit bálványoz.
ellenben az apja ugye minket preferálna, hát remélem az apja tudja úgy befolyásolni mint neymart az övé. :)
van egy olyan érzésem hogy ez az isco ügylet fog a leghamarabb lezárulni és kiderülni hogy ide vagy oda.
egyébként felhozzátok balenek érvként hogy folyamatosan fejlődik ami jogos. de két évvel idősebb mint isco, isco pedig idén robbant be ha tudja ezen a szinten még pörgetni akkor szerintem két év múlva simán tarthat ott ahol most bale. és ezt csak azért most hozom fel, mert azt hittem hogy bale 22 és megnéztem és most lesz 24. szóval tévedtem egy évet, és még szülinapja se volt idén.
na mindegy, nem az a két-három év miatt, csak ha úgy fejlődik akkor SZERINTEM...
ezt muszáj volt ideírnom a végére mielőtt öten a torkomnak ugranának.


suarez cavani genyózásho:
egyértelmű. bírom cavanit, mert sokkal jobb mint higuain de nem ér 60milliót. suarez olcsóbb lenne de szerintem őt sem adnák el 40-45millió alatt, de akkor is sokkal olcsóbb mert sok az a kb 15milla, az egy kondogbia ára körülbelül.
úgyhogy egyértelműen suarezt hoznám, a kettő közül, de a nyár elején nálam ő fel se merült, előrébb volt a listámon a top1 a jelenlegi szerintem legjobb csatár falcao, meg agüero is előtte volt nálam a sorban. több csatárban nem is gondoltam mert azok után hogy voltak szalvétás hírek falcaoról is azt hittem ő jönni fog, jól benéztem. viszont így az elérhető csatárok között ő a legjobb választás, még ha patkány is és én ezért a poolban gyűlölöm. de ha idejön és teljesít, majd megenyhülök úgy is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 17., hétfő 10:08

madridronie írta:
Ha ervnek azt hozzuk fel a Suarez vs Cavani kozott, h az elobbi jobban illik a Realba... akkor az Isco vs Bale kozott is
Itt én szigorúan a képességekről beszéltem első sorban! Ahogy Suárez Cavaninál úgy véleményem szerint Bale is jóval jobb Isconál, az áruk már egy más tészta, de ebbe felesleges is ismét belemenni! :mrgreen:
Szerintem ha szigoruan nezzuk akkor stilusban van kulonbseg. Mindketto maga stilusaban kiemelkedik az atlagbol egyik szenyo a masik inkabb olyan arnyek ek.
Bale elorebb tart Isconal, de annyival idosebb is. Ezt a hatranyt egy Realban(ha jol szerepel a csapat és allando kezdo lenne Isco) 1-2 ev alatt ledolgozna és felerhetne Bale magassagokba is. Persze ez csak egy szubjektiv velemeny.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 17., hétfő 9:55

BBeno írta:csaképpen cavani és suarez ugyanaz a poszt. iscoról és bale-ről ez nem mondható el.
Ha csak egyszeruen nezzuk akkor a ket uru csatar a spanyol és a britt tkp. Ha viszont jobban belemegyunk posztokra akkor van kulonbseg csatar és csatar kozott. Isco is ha jonne akkor DM-t fogja kiszoritani v az o helyet veszi majd at.
Ha igazak a hirek, Ancelotti nagyon birja Modricot es akar meg egy kp-t. Akkor csak jobb oldalon lesz hely Balenek is és Isconak is. Lehet,h nem egy poszt, de attol meg vagy ez vagy az. Nyugottan kijelentheto, h a spanyol jobban bele Ilene a Realba, ha mar a Suarez vs Cavaninal ezt fel hozzuk. Szerintem. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 17., hétfő 9:50

Ha ervnek azt hozzuk fel a Suarez vs Cavani kozott, h az elobbi jobban illik a Realba... akkor az Isco vs Bale kozott is
Itt én szigorúan a képességekről beszéltem első sorban! Ahogy Suárez Cavaninál úgy véleményem szerint Bale is jóval jobb Isconál, az áruk már egy más tészta, de ebbe felesleges is ismét belemenni! :mrgreen:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 17., hétfő 9:28

Ja, Beno beletrafált. Bale igazából olyan posztra jönne, ahol van egy Di Mariánk. Ha DM elpasszoltatna 35-40-ért és jönne Bale mondjuk max. 60 körül, az egész humánus lenne.

Ha Isco jönne, az érdekes lenne, Özillel egyszerre nem lenne helyük a pályán. Lehetne őket versenyeztetni, csak szerintem ebből az jönne ki, hogy egyik sem lenne igazán formában, lenne két "fél" játékosunk. Szóval itt a bibi Isconál, én amúgy nagyon szívesen látnám, mert piszok mód tetszik a játéka - bár nem világklasszis kategória.

Szóval az eszem azt mondaná Bale, de a szívem Iscora szavaz :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 17., hétfő 9:20

csaképpen cavani és suarez ugyanaz a poszt. iscoról és bale-ről ez nem mondható el.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 17., hétfő 9:19

Ha ervnek azt hozzuk fel a Suarez vs Cavani kozott, h az elobbi jobban illik a Realba... akkor az Isco vs Bale kozott is ugyanugy fellehet hozni ezt Isco javara...szerintem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 17., hétfő 9:11

Szerintem az egész Isco-Bale ügy júli elején fog robbani egy nagyot. Ancelottinak csak Bale vagy Isco kellhet, az ő szava lesz a döntő. Ja, és ő tuti kérni fog egy vérbeli befejezőcsatárt is, Suarez terítéken is lenne... tippem, hogy jön Bale és Suarez, igazából ha előbbit nem hozzuk csillagászati összegekért és mellé még combosítunk a középpályán, valamilyen szinten talán elégedett lesz... meglássuk mit tud ez a Bale gyerek itt spanyolhonban :mrgreen: Suareznek annyira örülnék, hogy talán nem is foglalkoznék vele :shifty:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 17., hétfő 8:56

“Minden játékos arra törekszik, hogy a legjobb legyen. Ha pedig megkérdezel egy nyolc éves gyereket kérdezel, akkor mind azt fogja válaszolni, hogy egy napon a Real Madridban vagy a Barcelonában szeretne játszani. Először is a klubbal kell egyeztetnem, de ha egy napon el szeretnék igazolni, akkor a Liverpoolnak meg kell hallgatnia az ajánlatokat, ahogy más játékosok esetén is” – nyilatkozta Suarez az El Pais.
Nem kérdés, hogy a Cavani-Suárez kettősből melyiket lenne érdemesebb űzni-hajtani a nyáron, utóbbi játéka sokkal inkább passzolna a Real Madridba! :roll:
“Két ajánlat van az asztalomon. Remélem, hogy hamarosan dönteni tudok, mert jelenleg még szerződésem van a Málagával. Ahogy korábban is mondtam, a City és a Real Madrid is nagyszerű klub. Szeretném, ha a döntésem után a klub és én is a lehető legjobban járjunk” – nyilatkozta Isco.
Na erre kíváncsi leszek! :hmmm: :shifty:

Lassan beindulhatna már az élet a Bernabéu környékén is! :Đ Na tessék ... -->
Az AS szerint tovább húzódhat Ancelotti kinevezése, mivel a PSG továbbra sem találta meg a helyettesét, egyetlen egy esély van a mihamarabb bemutatására ha kifizetjük a 7,5 millió eurót érte.
A héten illene most már pontot tenni erre az ügyre is, mert kezd ciki lenni a dolog (bár a nemzetközi kupák miatt eddig szerintem semmiről nem maradtunk le, sőt)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 17., hétfő 8:50

Isco ha azt tartja szem előtt, hogy állandó lehetőség kell neki a játékhoz akkor a City be fog igazolni, ott nagyobb az esélye az állandó kezdőre mint nálunk, ráadásul ott van Pellegrini is aki ismeri.

Az AS szerint tovább húzódhat Ancelotti kinevezése, mivel a PSG továbbra sem találta meg a helyettesét, egyetlen egy esély van a mihamarabb bemutatására ha kifizetjük a 7,5 millió eurót érte.

Szintén az AS szerint Coentrao könnyen visszakerülhet a Benfica-ba, egyetlen egy probléma a játékos magas fizetése lehet, valamint 20 millió euróért már vihetik is.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég