Sorozatok, TV műsorok

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 22., vasárnap 0:51

h3x0r írta:
reeed_ati írta:Vikings 03/01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha én csinálom a sorozatot, akkor itt picit trónok harcásra vettem volna a figurát. Nálam egy szép kis kelepcébe sétáltak volna, a folyóparton csalinak bemutatni a kisebb sereget, természetesen ott lett volna a sokkal nagyobb csapat, várva a megfelelő alkalomra, majd aztán lehetett volna aprítani a vikingeket szépen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig en is azt gondoltam, hogy elol vannak paran, hatul meg a nagy sereg. Sot, vartam is, hogy mar partraszallas utan az erdobol elojojjon egy nagyobb sereg. De pont ez a csavar, hogy nem igy tortent. :mrgreen: Amugy meg nem kell minden sorozat tronok harca stilusu legye/n, ahol barki barmikor meghalhat. Ennek is megvan a maga szepsege, ahogy szepen lassan reszenkent felepitik a tortenetet, a vegen(?) pedig jon a csattano.
Amugy meg ismerve a sorozatot, lesznek itt meg boven bonyodalmak. :Đ
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!szerintem ezzel 2, vagyis inkább 3 dolgot akarta érzékeltetni:

1) ragnar taktikai tudását, ahogy kielemzi az ellenfelet
2) az ellenfél naivitását/butaságát, hogy ilyen szarul álltak fel, és azt hitték, h majd a vikingek a #fairplay szellemében egyszerre mennek a kettő seregnek neki.
3) a tényt, hogy a vikingek ebbe magasról beleszartak.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 22., vasárnap 0:44

reeed_ati írta:Vikings 03/01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha én csinálom a sorozatot, akkor itt picit trónok harcásra vettem volna a figurát. Nálam egy szép kis kelepcébe sétáltak volna, a folyóparton csalinak bemutatni a kisebb sereget, természetesen ott lett volna a sokkal nagyobb csapat, várva a megfelelő alkalomra, majd aztán lehetett volna aprítani a vikingeket szépen.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pedig en is azt gondoltam, hogy elol vannak paran, hatul meg a nagy sereg. Sot, vartam is, hogy mar partraszallas utan az erdobol elojojjon egy nagyobb sereg. De pont ez a csavar, hogy nem igy tortent. :mrgreen: Amugy meg nem kell minden sorozat tronok harca stilusu legye/n, ahol barki barmikor meghalhat. Ennek is megvan a maga szepsege, ahogy szepen lassan reszenkent felepitik a tortenetet, a vegen(?) pedig jon a csattano.
Amugy meg ismerve a sorozatot, lesznek itt meg boven bonyodalmak. :Đ

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 22., vasárnap 0:40

Boky írta:még szerencse, hogy a készítők nem akarják a got-t koppintani :) mindenkinek jobb így :)
Jó ebben lehet igazad van, de:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem ez az egyik sereg ezen a parton, a másik a másik parton és akkor elképedve nézik, hogy milyen okosak ezek a barbárok, mivel a gyengébbeket támadják meg és nem váltak ketté dolog ez baromira nevetséges, így belegondolva jobban a hatása alatt vagyok, mintha valami epic mészárlás lett volna. :mrgreen: :x

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 22., vasárnap 0:32

reeed_ati írta:Vikings 03/01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet túl sok jó sorozatot nézek mostanában, Suits, Banshee is bekeményített, de nekem így élményben ez lapos volt most na. Hatalmas lehetett volna a vége, vártam is a csattanót, de sikeresen elcseszték és számomra inkább lett nevetséges ez a csata.
Ha én csinálom a sorozatot, akkor itt picit trónok harcásra vettem volna a figurát. Nálam egy szép kis kelepcébe sétáltak volna, a folyóparton csalinak bemutatni a kisebb sereget, természetesen ott lett volna a sokkal nagyobb csapat, várva a megfelelő alkalomra, majd aztán lehetett volna aprítani a vikingeket szépen. + Nálam még a földműves vikingek :mrgreen: is kelepcébe sétáltak volna és még őket is legyalultam volna a végére. :Đ Na egy ilyen epic zárás(évadkezdés) után cseszettül várós lett volna a folytatás, így meg most nem igazán hoz lázba. :hmmm:
még szerencse, hogy a készítők nem akarják a got-t koppintani :) mindenkinek jobb így :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. február 22., vasárnap 0:25

Vikings 03/01
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lehet túl sok jó sorozatot nézek mostanában, Suits, Banshee is bekeményített, de nekem így élményben ez lapos volt most na. Hatalmas lehetett volna a vége, vártam is a csattanót, de sikeresen elcseszték és számomra inkább lett nevetséges ez a csata.
Ha én csinálom a sorozatot, akkor itt picit trónok harcásra vettem volna a figurát. Nálam egy szép kis kelepcébe sétáltak volna, a folyóparton csalinak bemutatni a kisebb sereget, természetesen ott lett volna a sokkal nagyobb csapat, várva a megfelelő alkalomra, majd aztán lehetett volna aprítani a vikingeket szépen. + Nálam még a földműves vikingek :mrgreen: is kelepcébe sétáltak volna és még őket is legyalultam volna a végére. :Đ Na egy ilyen epic zárás(évadkezdés) után cseszettül várós lett volna a folytatás, így meg most nem igazán hoz lázba. :hmmm:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 21., szombat 23:10

tucsoki írta:Better Call Saul 1x02
Egyre jobb, nem tudom elképzelni hogy ne nézzem.
En egy kicsit csalodtam az elso reszben, mert csak egy kozepes szintet hozott, kiveve az utolso par percben bekoszontek a Breaking Bad fanoknak. Ez a masodik resz pedig vegig azt a szintet hozta, amit elozetesen szerettem volna. :agree:

Big Bang Theory uj resz pipa
Suits uj resz pipa
Better Call Saul masodik resz pipa
johet a Vikings meg a Banshee. :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 21., szombat 23:09

Realista24 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jah, esélyes. Meg még a múlt évad végén belefutottam egy akkora spoilerbe, hogy majdnem kettéütöttem a monitort, az is ezt támasztja alá sajnos. De azért bízok az ellenkezőjébe :Đ
mi volt az a spoiler? h a történelmi ragnar h halt meg? :D
Nem ismertem a storyt, és nem is akartam megismerni, így nem olvastam utána, de beleszaladtam ja :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 21., szombat 23:04

Realista24 írta:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jah, esélyes. Meg még a múlt évad végén belefutottam egy akkora spoilerbe, hogy majdnem kettéütöttem a monitort, az is ezt támasztja alá sajnos. De azért bízok az ellenkezőjébe :Đ
mi volt az a spoiler? h a történelmi ragnar h halt meg? :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 21., szombat 23:02

Jah, esélyes. Meg még a múlt évad végén belefutottam egy akkora spoilerbe, hogy majdnem kettéütöttem a monitort, az is ezt támasztja alá sajnos. De azért bízok az ellenkezőjébe :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 21., szombat 23:01

Realista24 írta:Tudtam én hogy Bokyban nem kell csalódni :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ragnar-t nagyon remélem, hogy nem csinálják ki, egyik legjobban a szívemhez nőtt sorozatos karakter.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!nekem is az abszolút favoritom. viszont ha kicsit szarul is érzékeltetik, lépegetnek az időben (ragnar haja, évad végére kopasz lesz), úgyhogy elfog jönni, ami mindenkiért eljön.

plusz björnt is egyre jobban tolják az előtérbe, ő lesz feltehetőleg az új lead.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 21., szombat 22:54

Tudtam én hogy Bokyban nem kell csalódni :mrgreen:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ragnar-t nagyon remélem, hogy nem csinálják ki, egyik legjobban a szívemhez nőtt sorozatos karakter.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 21., szombat 22:51

Realista24 írta:Ragnarral nem randizott senki?
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!k* jó volt. :D

nagyon jónak tűnik a dinamika a wessex-iekkel.

viszont úgy érzem ragnartól búcsúzunk az évad végén. :-(

metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. február 21., szombat 22:39

Realista24 írta:Ragnarral nem randizott senki?
Én megnéztem, majd meglátjuk milyen irányba fog terelődni a cselekmény. Voltak benne érdekes momentumok a Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a csata különösen tetszett, bár nem tudtam minek vélni a kettéosztott sereget. Ennyire nem gondolkodni, nekem ez érthetetlen volt. Kezdetnek jó volt szerintem.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 21., szombat 22:28

Ragnarral nem randizott senki?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 21., szombat 21:43

Multkori animacios sorozat ajanlasokbol meglestem parat.

Drawn Together
Valosagshow, ahol a foszereploket kulonbozo rajzfilmekbol valogattak. Az elso evadot megneztem (7 resz), kicsit kozepes sorozat, meg lehet nezni, de szerintem ennel azert talalok jobbakat is.

The Boondocks
Meg regebben el akartam kezdeni, de megfeledkeztem rola. 3 resz utan mindenkepp a listan marad, raadasul lattam az legutobbi evad elozeteset, ami nagyon tetszett. Megha animacios sorozatrol is van szo, nem fogom az uj evaddal kezdeni :mrgreen:

American Dad
Tavaly lakotarsam daralta, neha en is megneztem vele par reszt, de annyira azert nem tetszett, hogy elkezdjem az elejetol. Most viszont felraktam tabletre az elso evadot, vonaton vagy buszon jo lesz.

The Cleveland Show
A Family Guy az egyik kedvencem, szoval nev alapjan ez is ismeros volt. Mintha egy kozepes FG remake lenne, legalabbis 6 resz utan nekem ez jott le. Viszont lefekveshez meg igyis tokeletes sorozat, az introt is nagyon szeretem. :D

Death Note
Na es vegre eljutottam a lenyeghez, amirol valoban szerettem volna irni. :D
Roviden: OMG OMG OMG Hat mi volt ez? :salute:
Sokszor van olyan, hogy mar az elso resznel megtetszik egy sorozat, de barmilyen jo, 2-3 resznel ritkan nezek meg belole tobbet, megha lenne is ra idom. Ezt viszont 3 nap alatt ledaraltam. Az alapsztori egyszeru, de egyaltalan nem kiszamithato, neha olyan csavarok voltak benne, hogy csak neztem. Az elso evad tokeletes, elmeny volt nezni a "sakkjatszmat". A masodik evadban volt par kozepes resz, de az is tetszett.
Ha tudtok meg hasonlokat, johetnek. :agree:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. február 21., szombat 20:07

Two and a Half Men

Na jó, mi volt ez a befejezés? :lol: Nekem hiányozni fog ez a sorozat, heti 20 percre teljesen kikapcsolt.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 21., szombat 19:31

A Flasht tényleg csak élvezni kell. Nincs vele gond, ha az ember nem veszi figyelembe a hibákat. Viszont annyi, hogy a készítőknek se kellett volna túl komolyan venni az elején. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Pl mikor Barry a ruhája nélkül futott vagy vitt valakit akkor elkezdett égni a ruhája. Most meg már a "szuper" ruhája nélkül sincs semmi baja, ha szalad. :) Ettől függetlenül kikapcsolódásnak tökéletes. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 21., szombat 19:27

Sunsky írta:
Kerlon írta:Persze, hogy sok a bohócság, de szerinted egy hangsebességgel haladó ember nem bohócság? Még mindig egy szuperhős képregény adaptációjáról van szó, szóval nem értem az ilyen felvetéseket. Tipikus olyan, hogy nem kell sokat belegondolni, ha érdekel nézd és kapcsolódj ki, ha meg nem érdekel, akkor meg felesleges, mert csak az idődet cseszed el vele...
Szerintem meg attól függetlenül lehet negatív kritikát megfogalmazni, de még így is azt állítottam, hogy ezek ellenére tetszik. Én csak érdekességképpen vetettem fel ezt a nyaktörős dolgot, mert nem zavar, viszont a másik az akkor is nagy butasága volt a sorozatnak, ugyanis két egyszerű ember ellen harcolt, sokkal gyorsabb náluk, nem kellett volna ennyit szenvednie.. És ráadásul ott ül a laborban 3 ész és egyiknek se jut eszébe, hogy te Barry, hát ezerszer gyorsabb vagy, csak vedd ki a fegyvert egyszerűen a kezükből... Reggel utánaolvastam, a hazai és külföldi fórumokon is ez váltotta ki a legnagyobb indulatot, az mellett, hogy a rendőrök miért nem tettek semmit, mikor ők is simán leszedhették volna a két jómadárt..
Jó hát, persze. De én ezeknél a filmeknél nem akadok ki ilyenen. Tényleg arra jók, hogy fáradtan hazaér az ember és nincs más kedve, mint ledőlni aztán megnézni valamit...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Boky » 2015. február 21., szombat 19:15

banshee

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!a heist mindenki szemszögéből: http://www.welcometobanshee.com/origins-heist.htm

kurvára epik

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Sorozatok, TV műsorok

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 21., szombat 14:45

Ugyebár kezdtem a harmadik évad első két részével kíváncsiságból. :mrgreen: Most pedig az első évad negyedik részénél járok. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég