FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 26., csütörtök 10:43

hunmiller írta: Érdekes, hogy eddig úgy ahogy működött, ilyen látványosan szar még nem volt a 15.
Egyetértek. Én elsőből úgy estem vissza negyed osztályba, hogy végigröhögöm a meccseket szinte. Olyanokat csinálnak a játékosaim, hogy nézni is szörnyű.

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2015. február 25., szerda 22:23

Ez a derék meccsmotor ma megint szép dolgokat művel nálam... 4 meccs van hátra 6 pont kell az első osztályhoz. Első bukó, persze nem tisztán, második 1-1 (20 lövéssel, no comment), 0-4 V, majd az utolsó meccsen 3-0-ról úgy átadja az ellenfélnek a meccset, mint annak a rendje, 2 tizi (max. 1 ha befújható volt) és szépen 20 perc alatt 3-4-re kiszopat!

Kösz EA :vivo: :cens:

Érdekes, hogy eddig úgy ahogy működött, ilyen látványosan szar még nem volt a 15.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. február 25., szerda 15:47

Nekem még van Eduardo da Silva kártyám is. Sahtar Doneck csapatából :mrgreen:

és nem is rossz játékos :p 4-3-2-1ben RF-nek jobb lábasként :p
befelécsel és puff gól :mrgreen:
[FIFA WORLD]

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. február 25., szerda 14:31

fifa world még mindig csinálja nektek is a lost connection to ea servers baromságot? Természetesen mindig csak akkor, amikor vezetek....

(minden meccsemen vezetek és mindent megnyerek :coffee: :mrgreen: jah nem :Đ )
[FIFA WORLD]

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. február 23., hétfő 16:11

kelemen.istvan írta:
Kopacz írta:Srácok, mit jelentenek azok a FUT 15 rare gold kártyák, amiken a játékos pozíciója és talán a rate ki van emelve szürkével?
Ennél hülyébben nem tudom megfogalmazni amit láttam. :)

Köszi.
Az lehet, hogy aktiválva van rajta egy tulajdonságait növelő kártya, de az csak 1 meccsre jó.
Köszi! :agree:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 23., hétfő 16:06

Kopacz írta:Srácok, mit jelentenek azok a FUT 15 rare gold kártyák, amiken a játékos pozíciója és talán a rate ki van emelve szürkével?
Ennél hülyébben nem tudom megfogalmazni amit láttam. :)

Köszi.
Az lehet, hogy aktiválva van rajta egy tulajdonságait növelő kártya, de az csak 1 meccsre jó.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. február 23., hétfő 15:56

Srácok, mit jelentenek azok a FUT 15 rare gold kártyák, amiken a játékos pozíciója és talán a rate ki van emelve szürkével?
Ennél hülyébben nem tudom megfogalmazni amit láttam. :)

Köszi.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 23., hétfő 13:12

Nem állítottam semmit. Viszont most tűnt fel visszadobja a beállításokat a FIFA. Hiába teszem rá amatőrre és menti el. Ha visszalépek a beállításokba újra legendáson van. Meg most kipróbáltam, hogy levettem alacsonyra a grafikát így már azért jobban pörögnek az én embereim is. Kicsit furcsa, mert am nem szaggat meg semmi. Meg 8 magos procin 8 gb rammal nem hiszem, hogy problémát kéne jelentenie. Tudtam, hogy kell az a ps4. :mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 23., hétfő 1:05

Amatőrön, ha sétálsz a védők felé, akkor se szerelnek le, mert behátrálnak. Barátom fia is már félprofin játszik a 15-el, (ami nehezebb) és 8 éves. Biztos amatőrre állítottad? Nem állítottad el a játékbeállításokban a SAJÁT, és az MI képességeket az alap 50-ről? Egyáltalán nyomod a sprint gombot, nem lett elállítva másra? :hmmm:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 23., hétfő 0:45

Hát ez a Fifa 14 PC-n egy forintot nem ér. Már levettem amatőrre de még mindig szopat... Az én játékosaim olyan "nehézkesen" mozognak míg a gép pörög. Szerelni alig lehet őket... A játékosaim nem futnak a labda felé... elhagyják a labdát... Az meg külön vicc, hogy CR egy noname védő lefutja... Én már aztán szeretem a kihívást főleg ha fifa, de ez nem fair. Szar az irányítás meg minden és ez nem azért van, mert billentyűzettel játszok. Az én játékosaim mintha full lassúak lennének a géphez képest... Úgy fordul még modric is mint khedira... Pedig nem most játszok először fifa 13 oktattam a gépet meg neten is szívattam mindenkit... 20 meccsből ha kétszer kikaptam... itt meg amatőrön szopat a gép :vivo: :vivo:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 22., vasárnap 11:24

dannen írta:hát én megtettem, a vírusirtó sírt amit kikapcsoltam. utána nem indult el az origin és még az újratelepítésnél is ügyeskedni kellett, hogy egyáltalán felrakja újra. én nem ajánlom, aki felteszi mindenképp készítsen egy biztonsági másolatot az origin mappáról, mert ha szétcseszi akkor szükség lesz rá.
Jaja, nem volt elég csak eltávolítani, hanem utána az Origin mappát is ki kellett törölni, mert a fájlokat bennhagyta... :roll:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 22., vasárnap 6:10

Anyaka írta:Az egyéni probléma lesz.
Vagy a lemezed kuka, vagy a gépedben lesz valami, esetleg olvasófej, hdd, gpu, de inkább első kettő. Előfordulhat ilyen hiba, de ha állandó, akkor valami okozza, mert ez mind olvasási hiba. Vagy erre nem gondoltál?
Én játszottam a régi verziós Fifa 15-el, meg az újjal, de ilyen egyikben sem történik, állandó jelleggel.

Esetleg próbáld meg ezt:
http://help.ea.com/en/article/how-do-i- ... 3-s-cache/
Először gondoltam rá. Azóta eltelt ix év, és az összes fifánál meg volt ez a hiba. Próbáltam öcsém PS-én dettó, haveromnak is. Innentől az egyéni hiba kilőve. Főleg mivel máshol is olvastam már ezt a gondot. Egyik másik játéknál sem csinált ilyet soha sem a gép. Itt viszont nem engedi a játék hogy nyerjek. És ez a "hiba" egyébként online még nem is olyan gyakori, gép ellen viszont nagyon is az. Volt kb egy hónap (kb januártól február elejéig), amikor egyáltalán nem állt le, nem volt próbléma, talán kétszer egy hónap alatt, rá is szoktam a játékra keményen, mert élveztem, aztán február elején rákezdett, de valami bedurvult verzió, mert alig tudtam meccset végigjátszani. Innen a fórumról Blaze is tapasztalta ezt a problémát.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 22., vasárnap 3:43

Sunsky írta:Azoknak, akiket kidob a szerver hibával itt egy link, csak másold be a fájlokat az origin mappába, írj felül mindent. Valószínű a vírusirtót ki kell kapcsolni, amíg kicsomagolod.
http://www26.zippyshare.com/v/UQWK3K7R/file.html

Nem a fifával van a baj, hanem az origin-nel. :)
Hát mivel a hsz-ek pozitívak voltak ahol találtam, bátran másoltam be, de azt hozzá kell tennem, hogy nekem nem működött, bár tény, hogy nem dobált ki a fifa, de az origin el sem indult, így a játékba sem tudtam belépni, csak töltött a végtelenségig. Szóval újra kellett raknom az Origint..

Kezdem megérteni azokat akik meghackelik és ingyen coinokat szereznek ebben a f..s játékban. Hihetetlen, hogy nem lehet megcsinálni, hogy ne dobálja ki az embert minden 2-3. meccsen.

Mikor elkezdtem, akkor az volt a leggyakoribb hiba, hogy félidőben megfagyott a játék, persze nem tudtál csinálni semmit, asztalra le, bezárni, vesztettél 3-0-ra.
Aztán mikor ellenfelet talál a játék, már ott befagy, csak az ellenfél felállását és csapatát látom, de percek után sem lép be, szintén kilépni, megint 3-0 oda.
kb 4-5 hónapja nekem most működött faszán, egészen a hét elejéig, amióta meg kidobál meccs közben ezzel a hülyeséggel, hogy leálltak az EA szerverek.. Az első ligából lecsúsztam a 3-ba, de még ebben sem tudok feljutni, mert minden második meccsen 3-0-ra vesztek a szemét szerver miatt..

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 22., vasárnap 3:09

Az egyéni probléma lesz.
Vagy a lemezed kuka, vagy a gépedben lesz valami, esetleg olvasófej, hdd, gpu, de inkább első kettő. Előfordulhat ilyen hiba, de ha állandó, akkor valami okozza, mert ez mind olvasási hiba. Vagy erre nem gondoltál?
Én játszottam a régi verziós Fifa 15-el, meg az újjal, de ilyen egyikben sem történik, állandó jelleggel.

Esetleg próbáld meg ezt:
http://help.ea.com/en/article/how-do-i- ... 3-s-cache/

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 21., szombat 23:06

Sunsky írta:Azoknak, akiket kidob a szerver hibával itt egy link, csak másold be a fájlokat az origin mappába, írj felül mindent. Valószínű a vírusirtót ki kell kapcsolni, amíg kicsomagolod.
http://www26.zippyshare.com/v/UQWK3K7R/file.html

Nem a fifával van a baj, hanem az origin-nel. :)
PS3-on nem kidob, hanem egyszerűen lefagy a játék. Elkezd kattogni a pées, és egyszercsak megáll a játék, természetesen nagyrészt 80. perc felett, előnyben. Csinál még olyanokat hogy elmegy a hang, vagy belillul a közönség, ilyenkor rövidesen jön a lefagyás. Vagy pl eltűnik egy játékos, de ez ritkább. Ilyenkor jópofa hogy a levegő rúgja a labdát. Ki kell ilyenkor kapcsolni, utána kiírja hogy valami error, és lehet üzenetet küldeni az ea-nek. Utána kiírja hogy töltsek le valami update-et, amit néha meg is csinálok, bár semmit nem ér. És kezdődik elölről. De már nem fog, ráállok a PES-re inkább.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 21., szombat 22:31

Konzolon nem igen dobál ki, úgyhogy lehet benne valami, és nem csak terelnek.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 21., szombat 22:27

Azoknak, akiket kidob a szerver hibával itt egy link, csak másold be a fájlokat az origin mappába, írj felül mindent. Valószínű a vírusirtót ki kell kapcsolni, amíg kicsomagolod.
http://www26.zippyshare.com/v/UQWK3K7R/file.html

Nem a fifával van a baj, hanem az origin-nel. :)

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sucre » 2015. február 21., szombat 14:16

https://www.youtube.com/watch?v=OxRdhfXYi84
röviden, tömören a fifáról :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 20., péntek 19:25

Anyaka írta:Ma kicseréltem a régebbi játékosaimat az Upgrade változataikra, egész jól kijöttem belőle kb. 0-ra.

Most így fest a csapatom:
http://www.futhead.com/15/squads/24216587/

Szerintetek mit tudnék még rajta javítani? (milliós tételeken kívül :mrgreen: )
Evra-t kellene, de nem igazán van jobb, pedig ő sem túl acélos. Bár a CHEM-be beleférne más ligából is, de úgy sem találok elérhető áron senkit.
Nincs jobb Evránál???
Ott van Armero; elég borsos az ára, de nagyon is megéri, rohadt jó, de ha nincs annyi zsetonod ott van Holebas, aki szintén nagyon jó.
Az meg hogy ezüstek ne zavarjanak, nagyon adják nekik.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 20., péntek 0:30

LeagueofLesbians írta:ma én is játszottam 4 meccset. Kettő 0-0-ás döntetlen és kétszer nyerésre álltam mikor 70+ és 80+ percben kidobta, hogy EA serverek leálltak, elnézést a kellemetlenségekért........ :vivo: :vivo: :vivo:
Úgy látszik én is elkiabáltam múltkor, hogy nekem minden oké. Valami gond lehet a szerverrel, mert kb 3 napja ugyanezzel a szöveggel kidobál folyamatosan, így nem lehet játszani.... :vivo:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég