Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. február 23., hétfő 19:13

„Jesé becserélését 3 perccel korábban elterveztem, de a labda nem ment ki addig.” Forrás: Madridom.hu

az mi :lol: :lol: :lol:

így már mindjárt más :agree: :ike:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 23., hétfő 18:43

Azért néha megy erőszakos csapatok ellen is :)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. február 23., hétfő 18:34

Isco óriási fegyver a kiscsapatok, piszkosul jól osztogatja a labdát.
Nagyon élvezem nézni a játékát, többször Guti szintü passzokat oszt és hasznos a játéka. Igyekszik visszalépni és a támadásokban fontos kapocs CR-ék és a védelem között.
Egy gond van vele, eröszakosabb csapatok elnyomják néha, mert nem túl nagy darab. De ezért olyan fordulékony máskor, szóval valamit valamiért.

Örülök CR góljának, így nem fog rágörcsölni a következö meccsre.

Modric játéka kegyetlenül hiányzik még mindig. Nem vagyok még tökéletesen elégedett Lucas Silva játékával a Schalke ellen rengeteg eladott labdája volt, most viszont jobb lett. Viszont akar, fut, nem zavarja a labda. Szerintem van potenciál a srácban, reméljük fejlödik még és jó lehet.

A kp-n szerintem sokkal nehezebb behuppanni menet közben egy csapatba és érezni a többiek játékát, ehhez idö kell.
Viszont remélem Khedira csomagol.


A bíró és a "segítöi" nem voltak a helyzet magaslatán tegnap. 1 gólt minimum elvettek..
Nem éreztem, hogy direkt csalnának, inkább a fogalmatlanság jött át nekem.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. február 23., hétfő 17:24

Abszolút adom a véleményeket. Érződött a srácokon hogy élesek, ott voltak fejben. Cé végre megint élvezte a játékot, fetrengésből kevesebb kéne. Silva pedig egyértelmű előrelépés a két jómadárhoz képest. Tökéletes lesz kiegészítő embernek a kpra. Szerencsére szemben a széllel is nyertünk, nem is értem,hogy a Bale elleni szabálytalanság hoyg nem volt piros lap.. Nyújtott lábbal. Tiszta történet. Meg hát Benzike gólja. Pedig milyen szép volt.. Na mindegy. Utána adtak neki egyet a kapus meg a védő. :lol:
Pepe tanári volt, mint általában, Carvajal meg mint egy futóbolond. Nagyon hasznos, kicsit rapszodikus, de reméljük hogy csak a korral jár.
Tetszett amit láttam, így tovább.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 23., hétfő 12:37

Nem az a meccs volt mely után álmatlanul forgolódok felpörögve az adrenalintól,de Isco meg Benzema feldobta kicsit....
Egy kötelező győzelem,egy talán ismét helyes irányba formálódó csapattól.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 23., hétfő 12:36

sandorzolika írta:Rotáció: szerintem néha már kellene de valahol meg értem Carlot is. Mivel heti 1 meccs van semmi ertelme kezdokent pihentetni valakit, jatszon a csapat...az viszont minusz hogy eldolt meccsen is csak 88percben cserel. De ha jobban belegondolunk akkor tavaly 3 naponta volt meccs mint 6-7 naponta...ha ugy nezzuk akkor most ''szerdankent'' pihen Kroos és Isco is es a BBC is :))
Az megvan, hogy a kovetkezo 2 szerdank szabat, ugyhogy nem kell pihentetni a kezdo 11-et.

Azt viszont nem ertem, hogy egy mar megnyert meccsen miert nem hozza be az utolso 15-20 percre Jeset. Nem tartozik a kedenceim koze, de azert csak sajat nevelesu jatekos.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. február 23., hétfő 11:27

dzsi91 írta:
sandorzolika írta:Az viszont aggodalomra ad okot hogy Modric ha visszater akkor mi lessz a középpályán?
Hát mi lenne? Kroos-Modric-Isco... Jamessel idén már nem nagyon kell kezdőként számolni szerintem.Visszatér és amire formába lendül már bl döntő van.( :mrgreen: )

Én nem bánom csak térjünk már vissza a 4-4-2-re :D

nem idegeskedek ha Bale jatszik de akkor legyen kp es ne elol futkarozzon otlettelenul, bar erre mostansag kezd racafolni...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 23., hétfő 11:07

sandorzolika írta:Az viszont aggodalomra ad okot hogy Modric ha visszater akkor mi lessz a középpályán?
Hát mi lenne? Kroos-Modric-Isco... Jamessel idén már nem nagyon kell kezdőként számolni szerintem.Visszatér és amire formába lendül már bl döntő van.( :mrgreen: )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. február 23., hétfő 11:01

Én amondó vagyok hogy eléggé jó meccset játszottak a fiuk az este.
az elején majdnem jött a gól, viszont ahogy telt az idő a félidő végére bátrabb lett az elche, ami abban valósult meg szerencsére hogy pár passz sikerült a Real térfelén is :)
a védelem jó volt, a kp is jo de itt Isco es Kross aki kiemelkedik, tetszett hogy Lucas bátran és gyorsan passzolt már a második meccsen, a schalke ellen sokkal lassub volt mindenben. Szamomra egyertelmu hogy a brazil sokkal tamadobb jellemu mint Illarramendi es egyelore visszafele sem hibazik nagyokat azert jatszik Ő a spanyol helyett. Bár ha belegondolunk mennyire groteszk hogy egy olasz edzo csapata támadó felfogású :D
Bale-t fikázták a közvetitők de szerintem meccsek ota jobban jatszik...néhany kulcspassz nem jött be de ez mar fejlődés hogy eljutunk utolso passzokig...nagy gödörből mászik ki a walesi is remélem. Cr meg mindig gorcsos es neha neha ez negativum a csapat szamara...ezen ha fejlodik akkor ujra a tavalyi lessz bar ne feledjuk hogy a buli ota 3 meccsen fejelt 2 golt es adott 4 golpasszt ha jol emlekszem...en nem banom ha 1+1et csinal meccsenkent mintsem onzoskodjon minden rogzitett helyzetnel..a szabija most kivetelesen nem a sorfalban landolt de akkor is...a real ha szabadot kap 18m a kaputol azt be kell vagni. de ettol fuggetlen ezek a meccsek jok arra hogy ujra a regi legyen ami nalunk abban jelentkezik hogy meccsenkent lo 2 golt legalabb. azert nagy az elvaras neha. en jobban orulnek ha ujra a kombinativ Cr latnank.
Benzema golja nagy mák volt de az őszinteség hogy ő már az első félidőben rajta kellett volna legyen a golszerzok lapján.
Rotáció: szerintem néha már kellene de valahol meg értem Carlot is. Mivel heti 1 meccs van semmi ertelme kezdokent pihentetni valakit, jatszon a csapat...az viszont minusz hogy eldolt meccsen is csak 88percben cserel. De ha jobban belegondolunk akkor tavaly 3 naponta volt meccs mint 6-7 naponta...ha ugy nezzuk akkor most ''szerdankent'' pihen Kroos és Isco is es a BBC is :))
Nagyon varom mar Modric visszatereset, nem lessz csucsformaban de jo lessz vele a csapat ahogy Pepe erkezesevel a vedelem...en abban latom a sok golos gyozelmek hianyat(a pech mellett) hogy Modric-al jobban at tudja jatszani a kp a csapat mint nelkule. Bar ha rajtam mulik nyerjunk 22 meccset 2-0 val csak nyerjunk, carlo ugysem fog rotalni :))
Az viszont aggodalomra ad okot hogy Modric ha visszater akkor mi lessz a középpályán? remélem nem Isco lessz az áldozat bár van egy olyan érzésem h Bale is feltuningolja magát addigra :)) régota nézek meccset de nem nagyon emlékszem hogy ellenfél szurkoloi igy megtapsoljanak egy jatékosunkat mint Iscot az este...nagy tehetseg a csavo csak fejlodjon ilyen utembe meg vagy 3 evet es akkor nagyon buszke leszunk ra :D
- Hasta el final, Vamos Real -

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. február 23., hétfő 10:07

Fffúúú most egy kicsit megnyugodtam.
Azt hittem hogy én látom olyan rosszul a meccset Puhl Sándor összegzése után. :lol:

Szerintem is jó volt a csapat,folyamatosan fejlődik és ez a lényeg.
Nekem Lucas Silva tetszett.
Jó bunkó felfogásban játszott az Elche Bale esete hogy nem lett piros azt még ma sem értem.Örüljünk hogy nem tört el a lába neki.Szerintem ez csak a szerencsén múlott. :roll:
A hátsó alakzat tanár volt,bár sok munkájuk nem volt igazán.
Isco az első félidőben gyenge volt szerintem de a másodikra feljavult.C.Ronaldo még nem az igazi reméljük hogy kijön a gödörből.
Benzema góljáért nagy kár az se volt les.
Bale is javulgat.

A Bilbao ellen is ehez hasonló járékra számítok majd a jövő héten.Az is kemény meccs lesz.
Na de előtte még otthol meg kell verni a Villarealt.
Reméljük,hogy folyamatosan fejlődni fog a csapat tovább akkor gondd nem lehet szerintem.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 23., hétfő 7:29

Hosszú hetek óta most ismét tetszett a mutatvány. Balet sokat fikázta a kommentátor - részben jogosan mert az utolsó kulcspasszok nem mentek - de ettől függetlenül lendületesen nyomta, voltak jó megindulásai szélen. CR-nek is megvan a gól, Silvaban nem látom a megváltót, de Illarahoz képest legalább az önbizalma megvan. Az alapot lehozza.

Talán Ancelotti venném elő, 80 percig vár a cserével egy olyan meccsen ahol az ellennek kapuralövése sincs. A kezdő fele meg ki van purcanva.
Teljesen adom, nekem is most tetszett a legjobban a teljesítmény (bár az elmúlt hetekhez képest nem volt nehéz hova fejlődni). Én nem értem Bale kritizálását, ugyanis jó pár meccsen jóval rosszabb teljesítményt nyújtott ennél, és akkor egy szavuk sem volt rá. Most hetek óta javulgat, egyre többet van játékban, sokszor bejönnek a cselei... csak így tovább. Lucas Silva Illarramendinél és Khediránál szerintem már most állíthatom, hogy jobb, nem akadnak meg rajta a támadások, nincsen zavarban, tud indítani, és nem utolsó sorban nem olyan lassú. CR engem idegesít, borzalmas ez a görcsösség, hogy ha nem lő gólt, és nem tetszik, hogy hónapok óta megint nagyon hisztis lett. :roll: Ancelotti tényleg érthetetlen, 2-0, sima meccs, miért nem lehet időben, jót cserélni? Miért mindig Arbeloa kell? :mrgreen:

Összességében jó úton haladunk, csak így tovább!
A sport tv-s dolog nekem szerkesztőként simogatja a buksimat :mrgreen:
Amúgy ha megnézitek a Madridom facebook oldalának állandó borítóképét, már oda is írt Mátyásunk. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 23., hétfő 1:01

Eddig is biztos voltam benne ,hogy figyelnek minket. Farkas már jó ideje nem kommentálja a meccseinket, gondolom ő is belátta ,hogy gáz. Nálunk van a varázspálca most kéne rászállni hegyire :lol: Egy hegyi iván generátor az oldalra és soha többet nem látnánk :mrgreen:


A meccs tetszett, akkor is ha nehéz volt.Bale elindult felfelé,reméljük nem szakad meg a lendület.Isco Pepe Benzema tanár, Lucas silva nekem kellemes meglepetés, Cé fejese meg rohadt szép volt. De ezek a fetrengések nem tudom honnan jöttek, ilyen durván nem hempergett már régóta.Casillas szépet fogott, egyébként túl van már a csúcson meg szerintem is menjen, de kevés kapus van a világon akik akár 40-60-70 perc szotyizgatás után képesek védeni szerintem.

ja és a bírónak egy hatalmas fákkjú benzema elvett gólja miatt :vivo:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. február 22., vasárnap 23:22

Én nem emelnék ki külön senkit,egy atletico stílusban focizó csapat ellen nyertünk idegenben ez pedig a csapat érdeme.Bl meccs után és a barca botlás miatt nyerés kényszerben játszottunk ,eredményesen ez jó előjel a jővőre nézve.

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Tádám » 2015. február 22., vasárnap 23:16

ziro4vr írta:Nekem mindig is te voltál a kedvenc kommentátorom. :sziv: :sziv:

Legközelebb meghívtok a fiesztába? :mrgreen: :mrgreen:

Te vagy az, Matyi? :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 22., vasárnap 23:14

Nekem mindig is te voltál a kedvenc kommentátorom. :sziv: :sziv:

Legközelebb meghívtok a fiesztába? :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 22., vasárnap 23:13

miro írta:Ha megvan akkor dobjátok ki.. :lol: :lol:
Már most jobb fej, mint a féltékeny Farkas Norbi :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. február 22., vasárnap 23:12

mekkorát röhöghetett azon ahogy Csoki megszidta a kommentátort :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 22., vasárnap 23:12

Az Elche a durvaságai ellenére,képzett egyéni játékosokból állt,mármint a tabellán elfoglalt helyükhöz viszonyítva.
A bíró sok tévedését láttuk kárul,sajnos ellenünk fújt,de ezen nem múlhatott egy pillanatig sem a győzelem.

Carvajal végre újra a jó arcát mutatta,jól lépett be a támadásokba,jó ütemekben mozgott fel.
Pepe mind általában top. Lehet azért igazuk lesz azoknak akik vitatták, hogy alig akadt itt rossz meccse,azért akadt,mondjuk rendkívül kevés.
Varane is jobb teljesítményt nyújtott Pepe oldalán,bár eleinte volt pár bizonytalansága.
Marcelo eléggé magasan helyezkedett,ezt pár hosszú szélre fel lőtt indítással az ellenfél jelezte is,ezen kívül iscoval jó kombinációkat hajtott végre.
Lucas Silva , az első meccse után többen is le lassúztak,én ezt nem így láttam,jól és megfelelő dinamikával mozgott,remekül kezeli a labdát,és gyorsan és jól is játssza meg,jól játszott a srác,ami negatív a helyezkedése,az hagyott kívánni valót maga után,sokszor légüres térben védekezett,megfelelő pozició és ellenfél felvétele nélkül amikor az Elche hozta magát támadásba,de ez egy fiataltól,aki most jött nem biztos hogy elvárható perfekt szinten.
Kroos ma frissnek tűnt,én azért őt hoztam volna le a 75 percben és ment volna be illarra,ez nem nagy kockázat.Gyorsan dobta a labdát,nyugodt és magabiztos volt,ez a többiekre is kihat.
Isco,sokat lépett beljebb,ezt már egy ideje hiányoltam,egyébként kitűnő teljesítményt ad le hétről hétre,ezek a vissza és befelé húzásai,majd meredeken belőtt labdák amiből bale lőtte a lesgólt,valami új elem lehet,de 3x is megcsinálta,és abból 2 veszélyes is volt.
Bale jól játszott,volt benne veszély,lendületesebbnek tűnt mint az elmúlt hónapokban,aktívabb lett egy hete,csak nem még a végén megjön az esze és akarni fog? Javult a jó döntések aránya.
Benzema nagyon jól mozgott,minden irányban megtalálható volt,nagyon tetszett,de a kapu elé berobbanást még erőltetni kell. Jól kérte le a lasztikat,fel is vállalt cseleket,lefordulásokat,sok kényszerítőben vett részt.
CR-t én nem láttam rossznak,kicsit durci lett a bugris bíróra,de ez a maga hibája is,elején több ziccere is volt,nem jöttek be,ilyenkor eléggé rágörcsöl és ez visszaveti a teljesítményét,de ennek ellenére én nem láttam gyengének.

Most csak 4-3-3 volt,védekezésben sem álltak vissza 4-4-2-re, talán az ellenfél miatt,aki a széleket nem használta annyira.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 22., vasárnap 23:11

Ha megvan akkor dobjátok ki.. :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 22., vasárnap 23:10

kovetkezoleg MONDJÁ BE!!!!! :D :D

tudom h olvasod :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég