FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 2., hétfő 17:10

Sierra írta:Origin nincs telepítve problémára mi a megoldás? :mrgreen:
Feltelepíted az Origint. :mrgreen:
Amúgy lehet rossz verzió van fenn, frissítsd.
Vagy távolítsd el az Origint vezérlőpultban, de utána még marad pár fájl a főkönyvtárban, töröld ki az egész mappát, majd utána telepítsd újra, mert addig nem lesz jó.
LeagueofLesbians írta:Szerintetek megéri packokat nyitni??????
Ilyen sima gold packokat tuti nem... Régen sokat nyitottam nem jött semmi... Kétszer volt szerencsém, egyszer pont Di Maria-ra akartam cserélni Rooney-t, amikor pont nyitottam egy DM-et, illetve egyszer jött Neymar, az ő árából lett egy Hazard és maradt még 100K. De amennyit kinyitottam, bár ne tettem volna...

De talán nem is sima arany packokban voltak ezek, hanem valami akció volt, hogy csak játékokok és mind rare 25k-ért, már nem emlékszek.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 2., hétfő 16:54

Origin nincs telepítve problémára mi a megoldás? :mrgreen:

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 2., hétfő 13:36

Nekem már 2x leálltak a szerverek ma. Mindkétszer vesztésre álltam :salute:
Egy kicsit azért visszaad a játék, mert megszámolni se tudom mennyiszer vett el olyan meccset, ami sima győzelem volt :)


Vettem ma egy Vela-t 10k-ért. 4-3-2-1 RF!!! van valakinek tapasztalata vele?
(az az egy kis baj van, hogy szükség lenne coinra mert elköltöttem mindent (300 van :mrgreen: ) és 3 játékosom szerződése fog elfogyni 2-3 meccsen belül és mér így is kettő szerződés nélkül van :lol: )


Szerintetek megéri packokat nyitni??????


[FIFA WORLD]
[FIFA WORLD]

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 1., vasárnap 20:46

Nekem ma egész jól ment, kétszer álltak le a szerverek, de mindkétszer 2-0-ra ment az ellenfél, szóval nagyon nem cseszett ki velem. 4. ligából visszajöttem az elsőbe, ráadásul 5, 10, 15, 20, 25 győzelem után jártak az ajándék packok, és a 20.nál befagyott a játék, 1 helyett 2 packot adott :D

Másodszorra most állt le, de a hátvédsora full kék volt, elől egy sötét arany 94-es CR, mellette Neymar és Bale, középen most nem tudom ki volt, de ott is olyan játékosok, akik egyenként többet érnek, mint a keretem :D Ronaldoval csinált egy lövőcselt, 30-ról belőtte, majd utána Bale elé odapattant a labda, aztán átlöbbölte a kapusom, szerencsére ki is dobott a játék, mert felhúztam magam :) Alapból nem ér semmit az ilyen keret, de ha valaki tudja használni, akkor brutál... és ez az volt...

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. március 1., vasárnap 20:11

Én a DIV2 kettőből esek ki a DIV6 ba kicsit idegesítő

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 1., vasárnap 19:40

Anyaka írta:Mit írtak ebben az e-mailben? Én vettem egyszer 1 milliót, de nem igazán jelentkeztek.
Nem is hiszem, hogy ez miatt lenne a leírt dolog. Nekem is ma 3 meccsemen 3 olyan gólt kaptam, aminek az ellenfélnek semmi köze nem volt. Ettől még valahogy meg tudtam nyerni, sőt az egyiket 0-2-ről hoztam fel 4-2-re, de kellett vagy 25 kapura lövés ehhez, azokból is csak az ötösig kijátszott ment be, de abból se mind.
Az Origin küldte ezt:

"Dear Customer,

We are contacting you to notify you that we have found your FIFA Ultimate Team account to be in violation of our Terms of Service.

Your account has been found to have been involved in purchasing FIFA Coins from a third party service. Purchases of FIFA Coins from these services are strictly forbidden. Only the purchase of FIFA Points is allowed. Coins can only be earned through playing Ultimate Team and trading on the Auction House, never by spending real currency.

You can read more about the effects and EA’s policy regarding coin buying here: http://help.ea.com/en/article/fighting- ... stay-safe/

Please note that you may violate the Terms of Service if, as determined by EA in its sole discretion, you:

Buy, sell, transfer or auction (or host or facilitate the ability to allow others to buy, sell or auction), or offer to transfer, sell or auction, or buy or accept any offer to transfer, sell or auction, any game Account or game Content, including (without limitation) game characters, character attributes, items, objects, currency, credits or copyrighted material, or any other intellectual property owned or controlled by the Services, or our licensors, without first obtaining our express written permission, nor may you encourage or induce any other player to participate in such prohibited transaction(s).

As a result of this, we are issuing you with a formal warning related to this infraction. This is a one-time goodwill gesture which we will not repeat. Please note that for any future violation you will be dealt with harshly.

We are taking this action as buying Coins damages the experience for you and other players. By purchasing Coins, you encourage Coin sellers to cheat in matches and compromise other players’ accounts to generate Coins. Using such a service also puts the security of your own account at risk.

Our penalty system is cumulative. This means that if you continue to violate our Terms of Service, the penalty applied will increase in severity and may ultimately result in permanent account closure.

Should you wish to review our Terms of Service they can be found here:
http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

If you feel you have received this warning in error, please contact us at [email protected]

Thank you for your understanding in this matter.

Yours sincerely,
EA Terms of Service"

Bocsi, kicsit hosszú :lol:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 1., vasárnap 18:26

Mit írtak ebben az e-mailben? Én vettem egyszer 1 milliót, de nem igazán jelentkeztek.
Nem is hiszem, hogy ez miatt lenne a leírt dolog. Nekem is ma 3 meccsemen 3 olyan gólt kaptam, aminek az ellenfélnek semmi köze nem volt. Ettől még valahogy meg tudtam nyerni, sőt az egyiket 0-2-ről hoztam fel 4-2-re, de kellett vagy 25 kapura lövés ehhez, azokból is csak az ötösig kijátszott ment be, de abból se mind.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 1., vasárnap 9:28

A chemmel nincs baj, általában ezzel a csapattal játszom: http://www.futhead.com/15/squads/25597346/ (mindenkinek 10-es, Maticnak 8-as), Doumbia-Tosic duó helyett olykor a Remy-Sterling páros játszik (most spórolok Kun-ra). A pihentetést folyamatosan team fitness kártyával oldom meg, 99-es fitnessel is folyamatos a sérülés, minden meccs után.
Vígan lötyögtem Div 1-be (16 pont volt a legjobb) néha ingáztam Div2-be, de úgy két hete megváltozott valami (nem tagadom, kezdésnek vettem annó 200k coint, 2 hete jött egy email, hogy ha még egyszer előfordul, akkor BAN). Azóta sz.pok, mint a torkosborz. Tegnap Div4-be úgy kaptam 7-et, hogy egymás után nem tudtam 3-at emberhez passzolni (hol elé, hol mögé, hol ellenfélhez a legalapabb passzok), volt 2 durva öngól (az egyik: Walkerrel kapufa tövéből felszabadítanék, ha Koscielny nem vetődne elé, így szépen bevágta a francia a ficakba, a másiknál Jordi Albával szöglet után 30-ról rálőtte, amibe Tosic magától belefejelt, de persze csak annyira, hogy a jobb alsóba tartó labda a bal felsőben kössön ki). A kaput szinte el sem találom (11-ről üres kapuba legalább 8 méterrel fölé :ozil: ), a tempó meg mint a csiga.
Na nem sírni akarok, mert vagy változtatok a játékstílusomon, vagy egyszerűen abbahagyom, csak idegesítő kicsit :-@ :cens:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 1., vasárnap 0:04

kiserik írta:Napiszar: Drmic és Choupo-Moting kettőssel futotta le úgy a védelmemet (Bernat-Boateng-Koscielny-Walker), hogy köpni-nyelni nem tudtam, hátrányból, labdával. Persze Doumbia Dante mellett, mint egy nyugdíjas járókeretes öregasszony. Egyre jobban felbosszant és elkeserít ez a játéknak nevezett bohózat csak tudnám miért engem szívat rendszeresen ilyen belassításokkal. Ja és minden meccs után 1-2 játékos lesérül.
Hányas Chemistry-d van? Mert ahogy a neveket leírtad nem hiszem, hogy 100-as meglenne, de még egyénenként is igen gyengének tűnik így látatlanban, bocs ha nem így van.
Akkor pedig nem tudják kihasználni a tulajdonságaikat maxon... Boateng-Koscielny között középen alapból van egy kis gebasz, meg gondolom előrébb is, ha Doumbia odakerült..
t
Meg mondjuk pihentetni sem ártana a sérülések elkerülése miatt, mert ha folyamatosan sérülések vannak, akkor az azért van.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 28., szombat 19:45

Napiszar: Drmic és Choupo-Moting kettőssel futotta le úgy a védelmemet (Bernat-Boateng-Koscielny-Walker), hogy köpni-nyelni nem tudtam, hátrányból, labdával. Persze Doumbia Dante mellett, mint egy nyugdíjas járókeretes öregasszony. Egyre jobban felbosszant és elkeserít ez a játéknak nevezett bohózat csak tudnám miért engem szívat rendszeresen ilyen belassításokkal. Ja és minden meccs után 1-2 játékos lesérül.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. február 28., szombat 15:07

Sunsky írta:
Chancee9 írta:nekem mondjuk clichy és koscielny vagy chiriches jobban játszhatóbb volt, de kinek mi
Előbbi kettőt megvettem, mondjuk nem értem miért ilyen Mangala volt hátul, azthiszem először a védelmet raktam össze mikor még nem volt pénzem sok, aztán úgy felejtettem :)

Már csak meg kell várni míg működni fognak a szerverek aztán lehet játszani :mrgreen:

hát azt már nagyon várom, hogy játszható legyen ez a szar. Ma próbáltam tolni egy meccset és még search alatt kidobott az egész gameből, hogy ea serverek nincsenek, húzzak a picsába játszani mással :mrgreen:
[FIFA WORLD]

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 28., szombat 13:39

Chancee9 írta:nekem mondjuk clichy és koscielny vagy chiriches jobban játszhatóbb volt, de kinek mi
Előbbi kettőt megvettem, mondjuk nem értem miért ilyen Mangala volt hátul, azthiszem először a védelmet raktam össze mikor még nem volt pénzem sok, aztán úgy felejtettem :)

Már csak meg kell várni míg működni fognak a szerverek aztán lehet játszani :mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. február 27., péntek 19:50

Ljajic-ot próbálta valaki UT-ben? Tegnap játszottam valakivel meccseket offline. Gondoltam leszek a Roma-val, ő PSG.
Középkezdésből egy embert kikerülve vagy 35 méterről gól. 1. perc.
Ezután labdaszerzés, majd poénból rárúgtam megint jó 40 méterről, jobb felső kapufa gól. 2. perc.
Aztán nem lövöldöztem tovább, mert éreztem megölöm vele a hangulatot. :lol:

Viszont az a helyzet, hogy engem is meglepett, mert nem igen lövöldözök innen gólokat. Megnéztem a statisztikáit Ljajic-nak, de semmi extra.
Esetleg gondoltam még arra is, hogy a Roma utolsó meccsei miatt van, ami a statisztikában 5-ből 4 vereség, 1 döntetlen, így segített volna a gép?

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. február 27., péntek 18:45

Sunsky írta: Hát ez a spanyol csapat szerintem egyáltalán nem a legjobb.. Középpályád rohadt lassú, meg a csatárjaid sem valami nagy számok, Benzema is átvételeknél képes leadni méteres előnyöket, meg ahogy mondod, üres kapura is sokszor kihagyja...

Itt az enyém, de hát most nem állok neki játszani, mert úgyis csak felidegesítem magam..
http://www.futhead.com/15/squads/25248251/
Walcott helyett Quadrado-t akarom megszerezni és akkor egyelőre ez fullos (de ha van valakinek tippje, hogy kivel lenne még jobb, vagy kik azok, akiket játszatnának valaki helyett, akkor azt megfogadom), majd csinálok egy németet is mellé, ha jó lesz a szerver végre.
Érdekes, mert sokszor teljesen esélytelenek az ellenfelek velem szemben, minden összejön, volt, hogy úgy megnyertem az 1. ligát, hogy minden meccs győzelem, utolsó x, de van amikor lejátszok 5-6 meccset és kb összekaparok 1-2 gólt, helyzetek nélkül...
szerintem jó, kis használható csapat. nekem mondjuk clichy és koscielny vagy chiriches jobban játszhatóbb volt, de kinek mi :)

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 27., péntek 18:29

kelemen.istvan írta:Végtelenül idegesítő játék. Van egy ilyen:
csapatom
Amivel gyakorlatilag nem találok legyőzőre, pedig nem nagy szám, 11k-ból össze lehet hozni. Amúgy köszi a tippet, valakitől innen loptam a komplett csapatot :salute:
nem akarok dicsekedni, de én ajánlottam, jó kis csapat sztem is :mrgreen: mai napig játszogatok velük, max a védelmen variálgatok :)

és azóta már javult is a csapat, mert Manuel Fernandes megkapta a 4* skillt :salute:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 27., péntek 17:37

kelemen.istvan írta:Végtelenül idegesítő játék. Van egy ilyen:
csapatom
Amivel gyakorlatilag nem találok legyőzőre, pedig nem nagy szám, 11k-ból össze lehet hozni. Amúgy köszi a tippet, valakitől innen loptam a komplett csapatot :salute:
illetve van egy ilyen szerintem bitang erős keretem, akikkel gyakorlatilag meccset sem igen nyerek. Olyan szinten csal a játék mikor velük vagyok, hogy az elképesztő. A védelmemen úgy rohannak át, mintha ott sem lenne senki, ilyen 5 méteres pontatlan passzok Kroostól, üres kapura Benzema mellé- ilyeneken már nem is tudok ideges lenni :lol:
Ja de. :cens: :-@ :vivo:
Hát ez a spanyol csapat szerintem egyáltalán nem a legjobb.. Középpályád rohadt lassú, meg a csatárjaid sem valami nagy számok, Benzema is átvételeknél képes leadni méteres előnyöket, meg ahogy mondod, üres kapura is sokszor kihagyja...

Itt az enyém, de hát most nem állok neki játszani, mert úgyis csak felidegesítem magam..
http://www.futhead.com/15/squads/25248251/
Walcott helyett Quadrado-t akarom megszerezni és akkor egyelőre ez fullos (de ha van valakinek tippje, hogy kivel lenne még jobb, vagy kik azok, akiket játszatnának valaki helyett, akkor azt megfogadom), majd csinálok egy németet is mellé, ha jó lesz a szerver végre.
Érdekes, mert sokszor teljesen esélytelenek az ellenfelek velem szemben, minden összejön, volt, hogy úgy megnyertem az 1. ligát, hogy minden meccs győzelem, utolsó x, de van amikor lejátszok 5-6 meccset és kb összekaparok 1-2 gólt, helyzetek nélkül...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. február 27., péntek 8:56

Végtelenül idegesítő játék. Van egy ilyen:
csapatom
Amivel gyakorlatilag nem találok legyőzőre, pedig nem nagy szám, 11k-ból össze lehet hozni. Amúgy köszi a tippet, valakitől innen loptam a komplett csapatot :salute:
illetve van egy ilyen szerintem bitang erős keretem, akikkel gyakorlatilag meccset sem igen nyerek. Olyan szinten csal a játék mikor velük vagyok, hogy az elképesztő. A védelmemen úgy rohannak át, mintha ott sem lenne senki, ilyen 5 méteres pontatlan passzok Kroostól, üres kapura Benzema mellé- ilyeneken már nem is tudok ideges lenni :lol:
Ja de. :cens: :-@ :vivo:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 26., csütörtök 20:32

dannen írta:én már kb 2 hete álldok div 3ban mert 2-3 meccsenként kidob a gép a szokásos szeró hibával. egyre inkább elmegy tőle a kedvem, szánalmas.

"you cant spell steal without EA". ingyenes game de szarok rá
:mrgreen:
Na én befejeztem most épp ezért... visszaestem div3-ba, ott eddig 5 meccs 5 vereség.. 4 győzelem 1 vereség helyett.., játszhatatlan, már minden meccsen kidob, vagy épp el sem indul, nem bohóckodok tovább, divison 4-be is simán visszaesek, ennek nincs értelme. :vivo: :vivo:

Majd írjatok ide, ha megjavult legyetek szívesek :)

Azért aki ráadásul még pénzt is fektet bele, annak megint kellemes érzés lehet.... :vivo:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 26., csütörtök 19:19

dannen írta:fifaworldben most csinálnak valamit a szerókkal, nem tudom, hogy bugjavítások vagy updragdek, de hátha foglalkoznak ezzel is.
Jah, valamit, de nem azt amit kéne.. nevetséges az egész.. az még hagyján, hogy egy hatalmas kamu a játék, mert hol nekem, hol az ellenfélnek csal, de ez, hogy állandóan kilép, mert megszakad a kapcsolat az kész röhej. Vagy már be sem tölt a meccsbe, csak mutatja fél órán keresztül az ellenfél felállását..

Mi az már, hogy Agüero-val az utolsó percben szemben a kapuval egy üres kaput mellégurítok? Még ha hátrafelé nyomom a gombot, akkor is bekéne lőnie a lövés gombbal egy ilyen szintű emberrel...
Másik meccsen meg 2-0 után kap egy tizenegyest, aztán a középkezdésnél hátraadom, kapusom nem tudja átvenni, odapattan a csatárhoz, aki mellé lövi, de a kapusom beleszállt, így még egy tizenegyes :lol: :lol: :lol: Így buktam is a Division 1-be való visszajutást, mert kellett volna a három pont.

Bár mondjuk itt meg én hoztam vissza a semmiből pár napja :D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. február 26., csütörtök 12:19

LeagueofLesbians írta:fifa world még mindig csinálja nektek is a lost connection to ea servers baromságot? Természetesen mindig csak akkor, amikor vezetek....

Én most elővettem ezt a fost megint, két szezont nyomtam le, közben volt kb 2-2 vereségem a megszakadások miatt, az utolsó meccsen 1 pont kéne a feljutáshoz a másodosztályba, vezetek és mindkétszer lost connection... Szégyen, hogy nem tudják normálisan megcsinálni már vagy 2 éve... :cens: :vivo:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég