Bajnokok Ligája

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mi lesz a City ellen?

A szavazás 2024. április 18., csütörtök 12:34-ig van érvényben.

Győzelem, továbbjutás.
30
33%
Döntetlen, hosszabbításban megyünk tovább.
18
20%
Döntetlen, tizikkel megyünk tovább.
6
7%
Döntetlen, hosszabbításban kiesünk.
1
1%
Döntetlen, büntetőkkel esünk ki.
1
1%
Vereség, kiesés.
34
38%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 16:15

Az elkövetkezendő két napban nem fogunk unatkozni. B-)
Nem csak a mi meccsünk,de mai is nagyon érdekel. (+ hamarosan lehull a lepel is) :mrgreen:

Szerintem a mai meccstől senki ne várjon nagy gól különbségű Bayern győzelmet,nem fog eldőlni ez az első meccsen.Az én tippjeim mára vagy egy 1 gólos német siker(legyen mondjuk 2-1),vagy egy több gólos x pl 2-2,amivel a Barca elég jól járna. :hmmm:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 16:07

kezdődik :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 15:02

Nosztalgia :D Egy laza üzenet Figótól
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 14:27

Nekem mindegy, h ki jut tovabb egyforma szimpatiam mindket csaptnak. Tartok tole, h a bajernel akkor hajp lesz a jovoben, h szinte barcas magassagokban is lehet. Ha esetleg nagyon valasztani kellene, h melyik legyen a vegso gyoztes, akkor mar a bajorok Jupp miatt, es remelem Pepe soha nem fogja tudni meg ismetelni Hejnkesz sikereit.
De remelem mi leszunk a vegso gyoztesek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 23., kedd 14:19

en viszont ugy erzem, ez a nagy bajori favorizacio most vissza fog utni es eler egy olyan eredmenyt a barca, ami mar nekik lesz kedvezo.

aztan a nou campba meg elso feloraba eldontik egy 2-0-as rohammal. en valahogy igy kepzelem el.
12

Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. április 23., kedd 14:16

Legfőképpen azért szeretnék egy méretes barca zakót, hogy lássam a barcás ismerőseim fejét. már igazán megérdemelnék. ugyanis legtöbbjük el nem tudja képzelni, hogy valamelyik csapat jobb lehet náluk, eddig is kb minden rossz eredmény a "csillagok szerencsétlen együttállásának" volt köszönhető. tehát ha van kedvük és akarnak a meccsen (már komolyan, a gondalat is sértő szerintem egy profi csapatra nézve, hol máshol ne akarna, mint egy BL-elődöntőben? :lol: ), akkor bárkit, bármilyen körülmények között bármikor elvernek.

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. április 23., kedd 14:00

kelemen.istvan írta:Mikor nyertek valamit a németek utoljára?
meg azóta van nekik 5 ezüst és 2 bronz :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 13:57

Nem csipem Puqet, de soha nem szerettem azt a mak faktort ami a nemeteket jellemezte. Sok kedvenc csapatomat gyoztek le az evek soran. Szerencsere manapsag ez megvaltozott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 23., kedd 13:36

beckham96 írta:Barcás haveromtól először hallottam a mai napon, hogy fél a meccstől. Remélem a félelme beigazolódik. Nagyon nem tudom kinek kéne továbbjutni... :hmmm:
Essen ki mind2 csapat, a Dortmunddal meg fej vagy írást játszva megoldjuk a dolgot :Đ

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 13:34

El Unico írta:Gerard Piqué, a Barcelona világ- és Európa-bajnok védője szerint véget ért az az időszak, amikor a németek uralták a futballvilágot, ezt a korszakot pedig felváltotta a spanyol dominancia.

„Már mögöttünk van az az időszak, amikor úgy definiálták a labdarúgást, mint egy játék, amelyet 11-en játszanak és a végén mindig a németek nyernek – mondta Piqué. – És mi vagyunk azok, akik miatt ez véget ért."
Miért,nincs igaza? Mikor nyertek valamit a németek utoljára?
2001ben épp a bayern által van az utolsó nagy címük a fociban. :-*
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 13:30

Barcás haveromtól először hallottam a mai napon, hogy fél a meccstől. Remélem a félelme beigazolódik. Nagyon nem tudom kinek kéne továbbjutni... :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 23., kedd 13:05

Gerard Piqué, a Barcelona világ- és Európa-bajnok védője szerint véget ért az az időszak, amikor a németek uralták a futballvilágot, ezt a korszakot pedig felváltotta a spanyol dominancia.

„Már mögöttünk van az az időszak, amikor úgy definiálták a labdarúgást, mint egy játék, amelyet 11-en játszanak és a végén mindig a németek nyernek – mondta Piqué. – És mi vagyunk azok, akik miatt ez véget ért."

Reméljük,ma a Bayern München porig alázza a katalánokat,és elkussoltatja az összes nagyszájút. Fúúú de rühellem őket,kapják meg,ami jár nekik,egy olyan 3-0,4-0-nak nagyon tudnék örülni. :vivo:
:goat:

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 23., kedd 11:37

Két, ellentétes irányú előérzetem van: az egyik (a korábbi), hogy 3:2-re nyerni fogunk Dortmundban, úgy, hogy a BVB 1:3-ról szépít. A másik, a ma reggeli, hogy megtörve a jó sorozatunkat, nem leszünk képesek gólt rúgni holnap...

Ajánlanám a srácoknak, hogy az első számú opció lépjen életbe :D

A mai meccsel kapcsolatban: nem tudom, Messi milyen formában lesz, mennyire fogja esetleg hátráltatni a sérülése, de valahogy annyira erősnek érzem a Bayernt, hogy jelenleg képesek lehetnek megverni a Barcát Messivel együtt is, akár két góllal. A Messi nélküli Barcelonát pedig szerintem izomból is verni tudnák. Persze ha ott lesz Messi, azért nagyon kíváncsi leszek Heynckess taktikájára, mennyire mer majd nekiugrani a katalánoknak. Illetve, ha próbál visszahúzódni és a Barca fog dominálni, mennyire tudnak majd a bőrgatyások következetesek, fegyelmezettek maradni, figyelembe véve, hogy a szemük előtt fog lebegni a legalább kétgólos siker utáni vágy, ami szerintem hajtani fogja őket előre és a természetükből is ez következne.

A Milan-Barcán a 2:0 már előfordult, igaz, akkor nem az volt a valószínű, míg most sokkal inkább hajok efelé, már ami a különbséget illeti. A Bayern is játszott már otthon egy 2:0-át, de a Juventus taktikai repertoárjának, akárcsak a játékosai adottságainak szerves, nagyon fontos részét képezi a klasszikus értelemben vett védekezés - ellentétben a Barcelonával. Persze ha Messi csúcson lesz, nem hinném, hogy ne tudna összehozni a csapatnak 1-2 gólt, de a müncheniek ezúttal akár 4-szer is beköszönhetnek Valdeznek. Ezért az én tippem hazai győzelem, valahol 2:1 és 4:2 közt. :-)

Már régen nem vártam (a Madridéin kívül) ennyire meccset, bízom a látványos szórakozásban, szerintem legalább három gólt láthatunk majd. Kár, hogy az igazi ráhangolódásra sok időm nem lesz, kb. 8-ig nyomnom kell még a melót...
Vamos Real!

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. április 23., kedd 6:45

lordgabi írta:Amúgy ez a leghangulatosabb időszak a sorozatban
Bezony. Munka után lehet focizni egyet, estére pedig szabad teraszon, projektorról nézni a meccseket, jó hideg sörrel. :-)
Minden adott, már csak a jó eredmény hiányzik.
Viszont nem tudom miért, de nem izgulok annyira. Jó ez a Dortmund, de nem érzem bennük azt a meglepetést, hogy "kis" csapatként döntőzzenek. Idén szerintem az lesz a meglepetés, hogy a Barca lesz az ellenfelünk és nem a mindenkit agyon verő Bayern. Én a németekre tennék, de meglepetések nélkül nincs BL. :mrgreen:

Furcsálltam egyébként, hogy a Dortmund nem tartalékolt annyira a hétvégi bajnokijukon, mint mi. :hmmm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8484
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. április 23., kedd 6:07

sajnos megálmodtam, hogy 4-2-re nyertek holnap este, igaz nem a dortmund, hanem a panathinaikos ellen, és cr,shaqiri,ribery rúgja a gólokat, illetve lesz egy olyan öngól, ahol az ellenfél védői 4. vagy 5. próbálkozásra nagy nehezen be tudják gyötörni az öngólt, pedig a kapusuk minden próbálkozásukat hárította. :lol:
mondjuk iniesta is rémlik, szóval jól összemostam a két meccset. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. április 22., hétfő 23:20

lordgabi írta: Amúgy ez a leghangulatosabb időszak a sorozatban, legalábbis számomra, remek az idő, egész nap, estig kényelmesen lehet hangolódni a meccsekre a szabadban, focizni, ki mivel szokott...8 nap leforgása alatt pedig kialakul a finálé
És lassan a gyönyörű érettségi jegyek is.. :mrgreen: Úgyhogy nekem annyira most nem hangulatos ez az időszak. :D

Idegenben 1-1 és otthon nyerünk nehezen 2-1-re.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 23:08

Ronaldo nélkül lehet, hogy mi se lennénk már itt , viszont nekünk nem volt olyan szituáció, hogy Niang kapuhát lő majd 1 percre rá Messi lába elsül ismét és már nincs is miről beszélni,vagy beáll a PSG ellen vesztett állásnál és felpörög mindenki és továbbmentek..igaz nem Messi rúgta a gólt,de Pedro nyilatkozatából is kiderül ha valaki nem látta volna,hogy Messi volt a kulcs.
Nálnk egydül a United elleni 2 meccsen éreztem azt, hogy ha nincs CR akkor szevasz dobozos,bár a visszavágón ugye ott volt a Nani eset,ami nagyban hozzájárult, hogy a végét úgí megtudták nyomni a srácok..
Csoport meccseken pedig a City elleni hazai meccs volt az, amin Roni ismét akkor alkotott amikor igazán kellett.
Persze ez a 2 játékos "viszi" a 2 spanyol óriást,de nem mind1, hogy mikor villannak...amikor tényleg igazán kell és egy szezon múlhat rajta,vagy akkor villannak, amikor amúgy is teszik azt hétről hétre :hmmm:
Láthattuk tavaly az elődöntőben Roni bekezdett fél óra alatt 2 gól a Bayern elleni visszavágón,mindenki extázisban , én személy szerint otthon őrjöngtem, hogy mi volt,ez egy állat stb jelzőkkel illettem a portugált erre a végén 11-est Ront pont akkor amikor a szezon legfontosabb gólját kellett volna, hogy rúgja 11 méterről :(
De ez van,az már elmúlt.ettől még egy gép az ember :D

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 22., hétfő 23:06

Nekünk legalább kettőt kell rúgni. Ha ez meg van,akkor nagy baj már nem lehet,kétlem,hogy 3-mat kapnánk rögtön az első meccsen...

A Barca meg ki fog esni. Nincsenek csodák. :mrgreen:
:goat:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6466
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 22., hétfő 23:04

'shutterisland írta:ha ne adj Isten Ronaldo két gyengébb meccset fog ki.
Kedves vagy, mi is reméljük, hogy minden jól fog alakulni, és bejutunk a döntőbe. :Đ

Amúgy ez a leghangulatosabb időszak a sorozatban, legalábbis számomra, remek az idő, egész nap, estig kényelmesen lehet hangolódni a meccsekre a szabadban, focizni, ki mivel szokott...8 nap leforgása alatt pedig kialakul a finálé. Eddig pozitív élménynek számított ez az időszak, amikor nem mi búcsúztunk el az elődöntőben + nem a Barca jutott tovább. :x :-)
Hala Madrid, sikerülnie kell! :zoldsalas: :lilasalas:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 23:02

Messi nélkül a Barca nem ugyanaz, CR nélkül a Real, ez tiszta sor.

Egy a lényeg, holnapután vagy sokgólos ikszet kell elérni Dortmundban, vagy győzni kell. Bár az utóbbi lenne az igazán szép.
Mondjuk padunk az nem lesz, ha valami rosszul alakulna.. :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 60 regisztrált és 0 vendég