Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 15:48

.James már neccesebb, de olyan nagyon nem tiltakozhatott a vb gólkirálya ellen, és őt is agyba-főbe játszattja.
És akkor visszaérünk oda, hogy DM bejelentette a távozását a nyáron, Pérezéknek meg kellett valakit igazolni a helyére. Kérdés, volt-e jobb opció?
Lehetett volna, ha olvassák a fórumot gondolom, de lehet jobban képben vannak a piaccal, mint mi.

Gondolom a cseréket is Pérez tiltja meg.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 4., szerda 15:38

Annak viszont ellentmond hogy érkezett Bale meg Hamesz...akiket sztm abszolut nem akart,hisz miattuk forgatott föl egy jól működő rendszert.
Én ebben sem vagyok egyáltalán biztos.Bale eleve mondjuk Ancelottival együtt jött, szóval akkor még nem nagyon kellett rendszer felforgatni.James már neccesebb, de olyan nagyon nem tiltakozhatott a vb gólkirálya ellen, és őt is agyba-főbe játszattja. Persze ha perez rakjra össze a kezdőt, akkor ez nyilván nem érv, de én abban meg pláne nem hiszek.
S ha már anglia...ott az edző menedzser is egyben,aki kézhez kap egy büdzsét,abból azt vesz akit akar (meg akire telik :) ).Aztán így a felelősség is az övé.Nyilván a klubnál dolgozó szakemberek felhívhatják a figyelmét xy játékosra,de az utolsó szót ő mondja ki.
Ott se így van mindig, mindenkinél. Még mourinho is kapott egy shevcenkot a nyakára. De mindegy is, hogy mi van angliában, az csak egy kis kitekintés, spanyolországban nem az a jellemző a többi csapatnál sem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 15:10

Annak viszont ellentmond hogy érkezett Bale meg Hamesz...akiket sztm abszolut nem akart,hisz miattuk forgatott föl egy jól működő rendszert.
S ha már anglia...ott az edző menedzser is egyben,aki kézhez kap egy büdzsét,abból azt vesz akit akar (meg akire telik :) ).Aztán így a felelősség is az övé.Nyilván a klubnál dolgozó szakemberek felhívhatják a figyelmét xy játékosra,de az utolsó szót ő mondja ki.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 4., szerda 14:42

azok után,hogy mindenki tudja,hogy az igazolásokhoz az olasznak kb annyi köze van mint bármelyikünknek a fórumon)
Én nem tudom speciel... Nem hinném, hogy Ancelotti az edzéáseken szembesül azzal, hogy jé, kik játszanak a csapatnál. Nincs kizárólagos döntési helyzetben, az egyértelmű, spanyoloknál egyik edző sincs (angoloknál is szerintem csak mérsékelten, pár edzőnél), és alapból ezt nem is tartom akkor problémának a körülményeket figyelembe véve. A legtöbb csapatnál ez nem nyugdíjas állás, madridnál meg pláne nem. Már most ancelottiról szólnak a hírek meg a hozzászólások, azután hogy meglett a tizedik, mellé 1-2 másik kupa is becsúszott, vezetünk a bajnokságban, 8 között vagyunk a bl-ben. Egyáltalán nem baj, hogy nem az az edző dönt kizárólagosan az átigazolásokról, 10 meg 100 millióüs kiadásokról, aki lehet, hogy fél év múlva már itt sem lesz. És egyáltalán nem hiszem, hogy semmi beleszólása nincs, különben már Falcao is itt lenne valószínű(perez kb szerelemes), akit a hírek szerint ancelotti vétózott meg.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. március 4., szerda 13:41

eReMA írta:Az az igazság, hogy én pont ez nem gondolnám jó szemléletnek. Miért kéne Carvajal (vagy bárki) mögé igazolni? Igazoljanak mellé. Így a meglévő játékosnak érkezik egy konkurencia, remélhetőleg fokozódik az ambíció. Ezt egy profi játékosnak mentálisan, pszichésen bírnia kell. Az új érkező pedig tele lehet bizonyítási vággyal, főleg ha érzi, hogy lehet keresnivalója. Ha ezt nem érzi, simán feladja (lsd. pl.: Chicha).
Lehetne rotálni, pihentetni, formához igazítani. Játszik a jobb. Ennyi meccs mellett bőven jutna játékperc.
Ahogy ez volt a Casillas/López esetben vagy a Benzema/Higuaín esetben? Ez papíron jól néz ki, de az életben nem mindig működik. Játékos függő is.
eReMA írta:Persze ha már az elején kiszállunk 1-2 trófeáért folyó küzdelemből, akkor biztos nem jutna annyi... Azért itt a lehetséges ok-okozati összefüggésre felhívnám a figyelmet. :roll:
Mert az ugye nem fordulhat elő, hogy kupában kikapunk egy Barcát/AtMát a második körben, és megvernek minket bármilyen jó is a pad. :roll:
Na meg ugye a BL-ben sincs egy idő után kiemelés. Bayern, Chelsea is jöhet szembe, vagy egy idegenben lőtt gólos döntetlen...
eReMA írta:Igen, tavaly is ez volt. "Ááá, ha lesérül valaki, majd lehozza xy..." Jah. Láttuk a Varane-Nacho kezdőt. Meg azt is, hogy Coentrao-ra mennyire (nem) lehet számítani. Így szerintem nem lehet lehozni egy -jó- szezont, legalábbis a Reallal szemben támasztott általános követelmények mellett.
Varane-Nacho kezdőhöz nem valaki, hanem valakiK sérültEK le. Arról nem beszélve, hogy Varane itt top3 meg minek van kikiáltva. Akkor játsszon nálunk a 4 legjobb belső védő?
Ugyanígy Coentraora is folyton írják a fórumon, hogy top x balhátvéd (félreértések elkerülése végett, szerintem is jó, csak nem Marcelo). Azt a szezon előtt ki tudhatta, hogy ennyiszer nem lesz bevethető? Vagy akkor megint vegyünk 3 top balhátvédet, hátha egy kiesik, és még akkor is legyen pótlás?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 13:25

azok után,hogy mindenki tudja,hogy az igazolásokhoz az olasznak kb annyi köze van mint bármelyikünknek a fórumon)
És ez,oltári nagy probléma.
Én nem küldeném el,de így szerződni....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 13:22

most végre nyugodtság van,stabilitás attól függetlenül,hogy hullámvölgyben vagyunk (
Nekem az a kedvencem, hogy sokan úgy csinálnak, mintha nem lenne minden csapatnál hullámvölgy. Év elején mínusz négyben voltunk, most plusz kettőben, de a sírók száma csak nőtt szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 4., szerda 13:17

heccsat írta:
Egy ilyen kerettel akárki tudná hozni ezt a szintet hozni aki szóba jöhet egyáltalán edző poszton
Másra nem is reagálnék mert csak felhúzom magam de ez... az elmúlt 15 évből amióta követem a Real-t szerintem minmimum 10-11 szezon volt amikor úgy lehetett nekivágni,hogy a világ egyik vagy a legerősebb kerete a miénk... és valahogy nem hozta az a sok akárki ezt a szintet akik szóba jöhettek edzői poszton, pedig volt itt nem 1 akárki.A sok akárki között volt 1 pali aki sztem a világ legjobb edzője, még neki sem sikerült ami a makker digónak (akivel a Real Madrid történelmének legsikeresebb évét köszönhetjük,ugyanis 4 trófea még sose volt a háznál 1 esztendőben)


Megtaláltuk DelBosque óta a legkompatibilisabb(ami nagyon fontos, mert a legjobb volt már itt,de nem illett ide) edzőt a Real Madriddal,ráadásul hajlandó lenne hosszabb időre itt maradni. Ha most egy félresikerült/trófea nélküli szezon után (ami sztem nem így lesz) Perez képes lesz kivágni Ancelotti-t (azok után,hogy mindenki tudja,hogy az igazolásokhoz az olasznak kb annyi köze van mint bármelyikünknek a fórumon) azért,hogy a Pro licenc nélküli Zidane edzői pályafutását már rögtön az elején kettétörjük akkor én egy darabig biztos kiszállok, 15 év szurkolás ide vagy oda.Nagy nehezen helyrehozta a vezetőség amit elbarmolt 2003 környékén, azóta megjártuk a poklot, most végre nyugodtság van,stabilitás attól függetlenül,hogy hullámvölgyben vagyunk (ami nagyban köszönhető az elcseszett padnak,amiért én a vezetőséget okolom nem az edzőt,szerintem nem ő igazol) semmi okunk megint mindent előről kezdeni... és nekem már idegzetem sincs hozzá, megvan bennünk a potenciál,hogy idén is a világ legjobb csapata legyünk,ha nem jön össze akkor jövőre megint neki ugrunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 4., szerda 12:55

RealRaúl77 írta:Carvajal mögé 30 millióért? Kicsit soknak érzem..
Csak nehogy majd csak azért játszon majd, mert drágább volt...
Itt van egy 23 eves sajat nevelesu jatekos, aki minden meccsen kuzd mint az allat, legtobbszor jol is jatszik es igazolnank ele/melle egy 30 millios jatekost, aki ugy mint a spanyol, a legtobb top csapat kezdojebe is beferne. Nyarig tuti lesznek meg hirek, de azert remelem, hogy ennel olcsobban megusszuk.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 12:37

Egy döntetlen után amit ha szerencséje van a csapatnak megnyernek.
Ha meg nincs szerencséje kikapnak....
De nem Ancelottin múlott,maximum annyiban,hogy képtelen motiválni a csapatot ha gödörbe van.Na szal....ha neki nem megy,mert annyira signore,akkor vegyen maga mellé valami lelketlen vadállatot aki helyreteszi a bandát,oszt lebassza őket mint a pengősmalacot ha az kell...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 4., szerda 11:00

ő mit adott fel? teljesen korrektül teljesített, nem rajta múlt, hogy nem volt keresnivalója hanem carlon.
Szerintem ez a tyúk, vagy a tojás esete lehet, nem tudom.
Hajtott, viszonylag jól teljesített, mégis relatív kevés lehetőséget kapott. Szerintem simán elképzelhető, hogy azóta történhetett valami még fejben is nála, lehet, hogy az edzéseken sem pörög annyira, mert az utóbbi időben gyakorlatilag teljesen mellőzve van.
eReMA írta:Így a meglévő játékosnak érkezik egy konkurencia, remélhetőleg fokozódik az ambíció.


igen, eddig is úgy tűnt, hogy Carvajal nem eléggé ambíciózus. kb. olyan a mentalitása, mint CR-nek. így is mindig a maxon akar pörögni látszik rajta. pont nem ő az a játékos, akit ez még pluszba tudna motiválni.
Azt a mondatot már általánosságban értettem, nem kifejezetten Carvajal-ra.



Az edzőkérdés: Ez egy szubjektív vélemény, de személy szerint a Realhoz jobban illő (mind stílusban, eleganciában, habitusban stb.) edzőt én évek óta Madrid közelében nem láttam. Szerintem tökéletesen beleillik jelenleg az imidzsbe, hagyományokba és a világ felé mutatni kívánt képbe/értékekbe.
Mindamellett kiváló szakembernek is tartom, olyan hibákkal, amik szerintem a jelenlegi felhozatal negatívumai mellett eltörpülnek. Nem tudnék hirtelen jobb megoldást.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2015. március 4., szerda 10:53

eReMA írta:Így a meglévő játékosnak érkezik egy konkurencia, remélhetőleg fokozódik az ambíció.
igen, eddig is úgy tűnt, hogy Carvajal nem eléggé ambíciózus. kb. olyan a mentalitása, mint CR-nek. így is mindig a maxon akar pörögni látszik rajta. pont nem ő az a játékos, akit ez még pluszba tudna motiválni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. március 4., szerda 10:44

Carvajal mögé 30 millióért? Kicsit soknak érzem..
Csak nehogy majd csak azért játszon majd, mert drágább volt...
Az az igazság, hogy én pont ez nem gondolnám jó szemléletnek. Miért kéne Carvajal (vagy bárki) mögé igazolni? Igazoljanak mellé. Így a meglévő játékosnak érkezik egy konkurencia, remélhetőleg fokozódik az ambíció. Ezt egy profi játékosnak mentálisan, pszichésen bírnia kell. Az új érkező pedig tele lehet bizonyítási vággyal, főleg ha érzi, hogy lehet keresnivalója. Ha ezt nem érzi, simán feladja (lsd. pl.: Chicha).
Lehetne rotálni, pihentetni, formához igazítani. Játszik a jobb. Ennyi meccs mellett bőven jutna játékperc. Persze ha már az elején kiszállunk 1-2 trófeáért folyó küzdelemből, akkor biztos nem jutna annyi... Azért itt a lehetséges ok-okozati összefüggésre felhívnám a figyelmet. :roll:
Ha Carvajal lesérül, akkor majd Arbeloa vagy Nacho lehozza azt a posztot aztán annyi. Én nem is igazolnék védőt, szerintem korrekt játékosokkal rendelkezik a csapat. Max talán Marci posztjára vkit ha Coentrao dobbant.
Igen, tavaly is ez volt. "Ááá, ha lesérül valaki, majd lehozza xy..." Jah. Láttuk a Varane-Nacho kezdőt. Meg azt is, hogy Coentrao-ra mennyire (nem) lehet számítani. Így szerintem nem lehet lehozni egy -jó- szezont, legalábbis a Reallal szemben támasztott általános követelmények mellett.
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 4., szerda 10:37

Nem gyengén lett elővéve itt a csapat Ancelottival az elmúlt napokban.
Nem semmi azért na...
Egy döntetlen után amit ha szerencséje van a csapatnak megnyernek.
Komoly.
Ettől függetlenül gyengén játszik a brigád ez nem is kérdés,de azért számolják már bele Modric,Ramos,James sérülését is az okosok ebbe a teljesítménybe,meg volt amikor több sérült is volt ráadásul.

Edzőt kit hoznának amúgy akik elküldenék Ancelottit ahogy Steve írta nagyon helyesen.
Direkt nem írtam a meccs után,mert tudtam hogy ez lesz az oldalon.
Olvastam én olyat is,hogy valaki azt írta hogy szerencsével nyert ennyi Bajnokok Ligáját,meg hogy mi az hogy csak 3 bajnoki címet nyert azthiszem. :lol:
Hát csinálják utánna ezek az okosok,ha annyira egyszerű.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 10:34

CS0ki írta:
A hírek szerint Arbeloa már megegyezett a jövő évet illetően egy másik csapatta, és minden bizonnyal Coentrao is távozik. Fogunk védőt igazolni.


Az tiszta sor, kell is. De én sem értem, hogy miért 30 milliós játékost nézünk ki a jól teljesítő saját nevelés posztjára. :hmmm: Remélem kamu a dolog. :/
Nem úgy tűnik, de aztán lehet csak a szokásos történet. Ügynök ügyeskedik, aztán irány Anglia.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 4., szerda 10:31

A hírek szerint Arbeloa már megegyezett a jövő évet illetően egy másik csapatta, és minden bizonnyal Coentrao is távozik. Fogunk védőt igazolni.


Az tiszta sor, kell is. De én sem értem, hogy miért 30 milliós játékost nézünk ki a jól teljesítő saját nevelés posztjára. :hmmm: Remélem kamu a dolog. :/

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. március 4., szerda 10:17

Pörgött a foci a Kroos, Modric, Isco kp-val és tudott így focizni a BBC is
Pont, hogy akkor nem volt BBC. Mert Bale sérült volt, James volt helyette, aki legalább nem szórta el a labdákat, és egy két szemes labdát is kiosztott meccsenként. Volt egyensúly. Modric sérülése, és Bale visszatérése egyből kibillentette a csapatot, és egyik meccsről a másikra el is veszítette a formáját, és azóta sem talált magára. Főleg a kulcsemberek.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 4., szerda 10:00

Norbii írta:meg amúgy se kell. Annyira nem tudok sokat róla, de kétlem hogy fokokkal jobban játszana Carvajalnál, padra meg felesleges. Ha Carvajal lesérül, akkor majd Arbeloa vagy Nacho lehozza azt a posztot aztán annyi. Én nem is igazolnék védőt, szerintem korrekt játékosokkal rendelkezik a csapat. Max talán Marci posztjára vkit ha Coentrao dobbant.
A hírek szerint Arbeloa már megegyezett a jövő évet illetően egy másik csapatta, és minden bizonnyal Coentrao is távozik. Fogunk védőt igazolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 4., szerda 9:57

meg amúgy se kell. Annyira nem tudok sokat róla, de kétlem hogy fokokkal jobban játszana Carvajalnál, padra meg felesleges. Ha Carvajal lesérül, akkor majd Arbeloa vagy Nacho lehozza azt a posztot aztán annyi. Én nem is igazolnék védőt, szerintem korrekt játékosokkal rendelkezik a csapat. Max talán Marci posztjára vkit ha Coentrao dobbant.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 4., szerda 9:07

Nagyon sok... főleg, hogy egy év van hátra a szerződéséből. 15 millió lenne a reális, de 20 alatt úgy se adják oda.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 126 regisztrált és 0 vendég